24 szep 27, 08:19:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313341 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7905 Dátum: 11 ápr 28, 13:37:37 »

szerintem inkább jobbkezes mert jobbkézzel csinál szinte mindent...valószinűleg a chidori megtanulása jobban ment neki ballal és azért használja bal kézzel:)
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7906 Dátum: 11 ápr 28, 14:49:54 »

mondjuk én nem bánnám ha Naruto megtanulna egy pár új jutsut (pl:Szélelemű jutsukat amiket Danzo is tudott),tudom ismerem azt a szöveget amit Jirayia mondott,hogy mi teszi a ninját a legerősebbé,nem a jutsuk száma hanem hogy van e vér a fütyürőben,de akkor se bánnám ha bármilyen jutsut megtanulna(Tűz,Víz,Föld,Szél,Villám jutsut mindeggy milyet csak tanuljon már legalább 3-at)
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7907 Dátum: 11 ápr 28, 16:44:24 »

Hát az igaz, hogy most van egy rakás formája( bijuu, remete, meg az alap kacsint ) és eddig csak rasengan variációk és klóntechnikák "tömkelegét" használta. Kéne már a változatosság. Az igaz, hogy azért használja ezeket, mert ezek bevált jutsuk Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7908 Dátum: 11 ápr 28, 19:44:23 »

Kövezzetek meg, de szerintem Naruto megszerzi a legyezőt... ha csak MAdara most nem veszi el:P és akkor megfog tanulni elemeket formába foglalni. Azt akkor a manga a cél egyenesbe fordul.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #7909 Dátum: 11 ápr 29, 00:36:33 »

A legújabb anime részben fullra úgy nézett ki, mintha Sasu-nak egy lézerkardja lenne Nevet Majdnem besírtam Mosolyog
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7910 Dátum: 11 ápr 29, 04:44:39 »

Hát neki lenne elég csakrája, de azért az már nagyon tápos lenne, nem gondolod? Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7911 Dátum: 11 ápr 29, 12:41:06 »

Suhint egyet, és már repülnk is az elemi rashenganok. ikszdé
Amúny meg miért is ne?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7912 Dátum: 11 ápr 29, 21:34:27 »

Idézet
Hát neki lenne elég csakrája, de azért az már nagyon tápos lenne, nem gondolod? Nevet

Ha madara valami csoda folytán megszerzi a hat útat akkor szerintem elkél narutonak az:)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7913 Dátum: 11 ápr 30, 15:53:22 »

amúgy Sasuke jobb vagy balkezes mert a chidorit balkézzel csinálja de 10-ből 8 szor jobb kézzel bunyózott a kardal.(lásd pl:sasuke vs raikage)

Jobbkezes.
Amikor a Halál Erdejében az ál-Narutót megcsapta, akkor azt hozta fel példának, hogy Naruto jobbkezes, de az imposztornak a bal combjára volt szíjazva a kunai tartó. És mint láttuk, Sasuke esetében a jobb combján volt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7914 Dátum: 11 ápr 30, 16:21:28 »

montam én hogy jobbkezes Mosolyog csak idegesít hogy a chidorit ballal csinálja Nyelvesít
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #7915 Dátum: 11 máj 01, 06:38:19 »

Hmm ez nekem akkor tűnt fel, amikor Kakashit jobb kézzel láttam chidorizni. Sasuke meg ballal csinálja. Elvileg Kakashi is jobb kezes. Szóval ez a difi a két karakter között a chidori használatban kicsit érdekes. Főleg ha azt vesszük alapúl, hogy mindketten jobbkezesek.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 01, 06:39:10 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7916 Dátum: 11 máj 01, 18:02:35 »

Lehet, hogy a bal keze erősebb fizikailag és ezért oda könnyebb a chakrát koncentrálnia, Kakashinak meg a jobb keze erősebb.

De az is lehet, hogy bármikor képes akar lenni kunaikat használni(kép: http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/naruto-pro/uploads/sasuke.jpg ), de ezer más oka is lehet.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 01, 18:06:27 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7917 Dátum: 11 máj 02, 11:01:30 »

amugy Sasuke az átokbinlogtol azért lett erősebb,mert a használata pillanatáig felnemhasznált erőt szabadjára engedte vagy miért???? ? ? ?

« Utoljára szerkesztve: 11 máj 02, 12:46:12 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7918 Dátum: 11 máj 03, 10:49:23 »

Igen, az Árokpecsét olyasmi, mint a chakra kapuk. Több chakra szabadul fel a használatukkal. Persze ez a testet jócskán megterheli.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7919 Dátum: 11 máj 06, 19:38:45 »

Hát, ez az "új" Sasuke (animében), nem igazán jön be. Túl könnyelműen bánik a Susanooval és az Amaterasuval. Danzou ellen is már egyből azzal kezd, áhh.
+ észrevehetné már magát, pont az ellen küzd, amit Itachi meg akart védeni. A bátyja megkímélte az életét, "erős shinobit faragott belőle", erre ő bűnöző lesz és Konoha ellen támad. Itachi nem véletlen rakta az automata, Madara sharinganjára reagáló Amaterasut Sasuke szemében (ez sztem azt jelenti, hogy nem kéne Madara közelében lenni, mert enyhén rossz hatással lesz rá), ezzel szemben Sasuke pont vele bandázik.
Remélem mihamarabb megjön az esze  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!