24 szep 27, 10:16:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313460 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7875 Dátum: 11 ápr 18, 06:44:57 »

A behunyt szem bukó, mert eddig csak egy olyan genjutsut láttunk, ami szemen keresztül hatott. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #7876 Dátum: 11 ápr 18, 06:54:31 »

A  béka genjutsut kivéve, az uchihák specialitása sztem a látás utáni genjutsu.

szer.:tayuya furulya genjutsuja

De ez már nem ide tartozik sztem.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 18, 06:59:10 írta LordHidan » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7877 Dátum: 11 ápr 19, 09:58:12 »

hali.ahogy a mangát olvasgadtam bevillant egy off ötlet.tudjátok Sasuke mondta Madarának,hogy beszélni akar vele és aztán elmondta hogy Itachi szemeit akarja.lehet hogy nem az igazat mondta amikor aval érvelt hogy csak azért kellenek neki Itachi szemei mert a teljes ereje birtokában akarja elpusztitani Narutot.Lehet hogy Naruto szónoklata hatással volt Sasukera és Madarát akarja megtámadni(bár nem hiszem.........ikszdé) .De biztos mindenki azt mondja majd nekem hogy ez nagyon eröltetett meg off(99% igazat is dok ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 19, 15:39:49 írta naruto96ricsmond » Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #7878 Dátum: 11 ápr 19, 10:55:26 »

amugy nem tom hova tenni de én itt kérdezném meg(bocsi ha rosz helyen kérdem) hogy a Senju klánnak van valami köze a senjutsuhoz?
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7879 Dátum: 11 ápr 19, 11:08:42 »

Ez 1 nagyon jó kérdés, sztem lehet közük hozzá ha az Első Hokagét vesszük alapul és az ő híres Fa elemét.  Ami viszont kérdőjel, hogy rajta kívűl más senjuról nem tudunk aki ilyen mértékben használta volna a természeti energiákat. Persze az is meglehet semmi köze a fa elemnek a senjutsuhoz.  ikszdé Hashiramaról  el tudom képzelni hogy használta, de mind csak feltételezés.  Gondolkozik Vagy nem volt annyi chakrája a többi pubinak az elsajátításhoz. Mint láthattuk sok béka szobrocska volt a hegyen. Nevet A veszélyessége miatt betiltották a használatát, passz... Nevet
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #7880 Dátum: 11 ápr 19, 12:03:51 »

nem hiszem, ugyanis a 2 szó csak formailag azonos. a klán neve Senju. míg a senjutsu a Sen + jutsu szópárosból jön ki, ahol a Sen a sennin rövidítése, tehát valójában Sennin jutsunak hívják.

sajnos nem tudok japánul, de az is lehet hogy a senjunak több jelentése is van, pl mint természet, fa, erdő stb.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 19, 12:05:15 írta Rewiag » Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7881 Dátum: 11 ápr 19, 15:54:22 »

Ha nem nyelvtani szempontból ( hangalaki hasonlóság ), hanem a Naruto világán keresztül közelítjük meg akkor NINCS semmilyen kapcsolat a kettő között.

A fa elem ( Mokuton ) egy vérvonalképesség és ahhoz nem kell természeti energia, mert nincs olyan vérvonalképesség, de még sima jutsu sem amihez természeti energia kell. Az egyetlen technika amihez kell az a remete forma, de az nem jutsu.

A Senjsu egy klán neve, de természeti energiát akárki használhat, ha megtanulja a "hogyanját". Tehát mivel a természeti energia használata nem korlátozódik erre a klánra ebből is következtethetjük hogy nincs kapcsolat.

« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 19, 15:58:39 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7882 Dátum: 11 ápr 20, 06:45:06 »

Semmi közük egymáshoz. Csak a hangalakjukban van hasonlóság, leírni teljesen máshogy kell őket. És a jelentésük is más.
Lásd ezt a hszt, és benne az első linket: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=1700.msg497853#msg497853
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7883 Dátum: 11 ápr 20, 08:06:52 »

Hmmmmm na igen.  ikszdé Viszont használhatták. Nem hiszem, hogy a világtörténelemben csak Minato meg Jirayia ismerte volna eme fortélyt. Ha nem is közvetlenül de közvetve lehetett közük a senjutsuhoz. Mosolyog Persze erre nincs semmilyen bizonyíték, de arra sem hogy nem használta volna bármelyikük. Az elsőből én bőven kinézem a senjutsu használatát, viszont a békák nem említik meg eme remek shinobi nevét Narutonak. Bár az is igaz, hogy neki elég ha az apja nevét hallja meg Jirayiaét. Mosolyog Na meg a sok szobrocska is arra utal, hogy azért voltak próbálkozások, tehát csak a kivételes chakrával bírók voltak képesek elsajátítani a senjutsut. Na mind1, summa summarum nem tudunk semmit, csak a szavak jelentését ismerjük de ez sztem közel sem kizáró ok.  Nyelvesít na meg minek írja le azokat a pubikat, akik már régen szobrok. Mosolyog

Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #7884 Dátum: 11 ápr 20, 08:21:32 »

Kicsit visszatérve Naruto szentjános bogár formájához, lehetségesnek tartjátok ezt a formát azért, mert a yang chakra van Naruto pecsételve, ami "fényt" jelent? Sokat gondolkoztam ezen, hogy Bee palást formája vörös, mint Narutonak régen, viszont neki egy az egyben a 8 farkú van elzárva, nem csak egy darabra szabdalt valami. Innenm jött a vad ötlet. Bal alsó kép, illetve a következő oldal.
Csak akkor indul a felvetés, hogy eddig miért volt a palást Naruto esetében olyan mint Beenek? Talán azért, mert akkor a róka mivolta mászott előtérbe és nem Narutonál maradt az irányítás? Gondolkozik
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #7885 Dátum: 11 ápr 20, 10:27:26 »

A róka csakrából van, nyilván ha nincs szabályozva, hogy a személyisége is megy Naruto köré(mint régen) vagy csak a nyers csakrája(mint a manapság) akkor a palást "elrókásodhat" Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7886 Dátum: 11 ápr 20, 10:59:12 »

kakesz neked kéne csinálni a gyógyszer reklámokat.  ikszdé

Biztos van köze ahhoz, hogy Naruto uralja a kyuubi chakráját és nem pedig fordítva. Minden esetre nekem teljesen bejön ez az alak. Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7887 Dátum: 11 ápr 20, 11:08:38 »

Tr4nCe:

Nem azt mondtam, hogy esetleg egy Senju nem használhatott senjutsut. Csak annyit, hogy az azonos névkezdődés nem alap semmire (mivel nem is azonos). ^^
________________________

Ha Naruto (vagy Méh) bijju/jinchuurikis tulajdonságait akarjátok kibeszélni, azt inkább a Bijuu és Jinchuuriki (Avagy démonok és hordozók) témában kell. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7888 Dátum: 11 ápr 20, 12:11:53 »

Ez teljesen így van és egyetértek veled! Mosolyog Úgyhogy ezt a témát nyugodt le is zárhatjuk újabb infó morzsák elszórásáig. Mosolyog
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7889 Dátum: 11 ápr 22, 07:12:47 »

Sztem nem hülyeség... Naruto szónoklata jellenfordító hatású Nevet Bár ahogy eddig megismertük Sasukét, nem ez lenne amit várunk tőle, de egyből megcsappanna az anti-sasukések tábora, ha ilyen fordulatot tervezne. Sőt megkockáztatnám, hogy a legnépszerűbb lenne. Bár egyedül Madara leverné, de majd mikor mennek Naruto ellen, ott valahogy tudatja Narutoékkal a helyzetet, és 2en leverik.

(http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/9)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!