24 szep 27, 14:24:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313791 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #7815 Dátum: 11 ápr 08, 12:53:35 »

Szerintem olyan hogy béke nincs és nem is lesz harcok, viszályok mindig is lesznek akár ha 2 ember is harcol egymással a világba az már nem béke Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7816 Dátum: 11 ápr 08, 13:39:58 »

Ccc... kérlek, emebr, mit gondolsz, mi tartaná fent ezt a békjét? Mit gondolsz, mindneki tehetnbé amit akar? Mit gondolsz, ha nem, nem lennének újabb háborúk, csatározások, halál.. vagy ha az erő nem hagyná, legfelejbb némiképp más szenvdedés a korlátozások által.
Megjegyzem, nem votl négy világháború. Nme azért melegetnek a történelem könyvek kettőtz, mert zsidók írták, hanem mert a késöbbi eseméynek, amikre utalsz, a legkevésbé sem tekinthetők annak. De a kommunizmus helyi "békéje" sem tetseztt például olyan nagyon mindnekinek, ha jól emlékszem... mintha 56-ban lett volna valami rendetlenkedés, aztán uyge pár évtizeddel késöbb megint... hmm... és mintha az azt megelőző századok békeidejében is lett volna egyy szabadság arcunk.. le lett törv, maradt a béke.. ami máég rosszabb volt, mint elötte, még kevésbé votl az, és minden ok megmaradt, ami ezekhez az eseméynekhez vezetett, hogy csak ennyit emeljek ki.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #7817 Dátum: 11 ápr 08, 17:40:46 »


Csak három dolog. Mosolyog

1. Igazad van!.. meg nem is  kacsint

2. Tegyük hozzá hogy nem én vagyok az egyetlen! Mert akik Itachit védik és Sasut elítélik dettó ugyan ebben a cipőben járnak.

3. (és ez a lényeg) Én nem tagadom hogy Sasuke tettei, elgondolásai gonoszak! Sőt! Viszont ti Itachit tettei alól felmentitek, és azok negatívumjait takargatni próbáljátok, a "racionalitás" címszó alatt.
Én elismerem hogy Sasuke céljai-élet elgondolásai bűzlenek mint a betonon csapkodott és két hónapja ott rohadó tonhal. De mivel Sasuke eszméje egy nyers emberi érzelem, a gyűlölet! sokkal szimpatikusabb, és emberközelibb, valóságszagúbb!- mint a rideg objektív ideológiai- és eszmék iránti hűség. Ráadásúl ami a legfontosabb, hogy engem nem érdekel a béke hamis eszméje. Mert Itachi egy hamis eszmét kergetett, a békéről.
Viszont ha nem tűnt fel Sasuke nem a béke eszméjét követi, ergo ő nem hamis eszmékre, kibúvókra támaszkodva csinálja amit csinál. Egyszerűen, csak teszi azt ami a kicsi lelkét megnyugtatja. Nem él idealista képzelgésekben. Egyszerűen egy letisztúlt célért küzd, hogy elpusztítsa azokat, akik szenvedését okozzák.

Hogy tetszhet ez nekem? hogy tudok ezzel azonosúlni? ne kérdezd. Egyszerűen szimpatikusabb, és emberibb a SZÁMOMRA mint Itachi kimértsége. Vagy mert jobban tudok azzal az eszmével azonosulni, hogy ha a szeretteim bántják, akkor féltéglával verem pépé azoknak a fejét. Mint azzal hogy a saját családomra kezet emeljek, bármiféle hamis, eszme miatt.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7818 Dátum: 11 ápr 08, 19:09:11 »

Sztem nagyon nemjó,hogy ennyire túltápolják Narutot...
Kyuubi ide vagy oda...Meg már alapból: Régebben egy retkes klónt nem tudott előhívni értelmesre,erre második részben mindjárt tömeges árnyék klón...Tehát ezeket utálom...-.-"
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7819 Dátum: 11 ápr 08, 19:21:16 »

ez a klón dolog azért volt mert elolvasta a tekercset
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7820 Dátum: 11 ápr 09, 11:15:32 »

Idézet
ez a klón dolog azért volt mert elolvasta a tekercset

Tudtommal nem az egész tekercset olvasta el mert arra nem volt ideje, csak a kage bunshinosat olvasta el, de mi lett volna ha egész tekercset elolvasta volna? Akkor egy nap alatt már kakashi szintű lett volna vagy mi?... mert ha kage bunshinosat elolvasta és rögtön tudta használni akkor ha egész tekercset elolvasta volna és tudta volna használni azokat a jutsukat akkor lehet még erősebb lett volna már a második részben:)
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #7821 Dátum: 11 ápr 09, 11:50:23 »

Erre az egész klón megtanulós dologhoz csak annyit mondok, hogy amíg ellenkezik az ember a tanítás ellen, addig sosem fog valamit megtanulni rendesen, akárhogy eröltetik bele a dolgot. Azonban ha valaminek magától áll neki, akkor már megint másképpen történnek a dolgok. Ahogy emlékszem valami ilyesmi volt az induló story és valóban a tekercs klónos részét olvasta csak, többre nem futotta neki.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7822 Dátum: 11 ápr 09, 12:20:49 »

Az a legviccesebb Narutoban, hogy tényleg széjjel van tápolva, akatsukisokat győz le, de még mindíg csak genin. ikszdé
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7823 Dátum: 11 ápr 09, 13:13:59 »

Chuunin vizsgáján nézne a többi suttyó ez mi ez, mikor sennin módba váltana vagy Kyuubiba Nevet
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #7824 Dátum: 11 ápr 09, 14:20:20 »

Azért odáig nem jutna el, hogy sennin módot vagy kyuubi-t kéne használnia, megoldaná anélkül is szerintem.Megnéznék most egy újabb chuunin vizsgás arc-ot. Kúl
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #7825 Dátum: 11 ápr 09, 18:57:34 »

Azért ha belegondoltok, egy sima sennin mód nélküli, levegőben eltolt FRS Kakuzu ellen, mekkora gödröt hagyott maga után, akkor a konohai arénából mi maradna? Ha még menteni akarja a karját akkor dobnia kell, ahoz pedig sennin forma kell. Pontosan nem tudom, hogy ad plusz kakaót a sennin forma, de igencsak megfogyna a nézők száma Nevet Szóval csak okosan a vizsga ötletekkel Mosolyog
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #7826 Dátum: 11 ápr 09, 19:10:04 »

Szerintem sem lenne szüksége Narutónak a sennin formára, anélkül is szétalázná a a következő mezőnyt, ami szerintem Konohamaru korosztálya. Nem lennének nagy meccsek. Bár Naruto szerintem van már Jounin szinten is ^^
Egyébként kikkel vizsgázna? Mert ugye 3 fős csapatok indulhatnak csak. Oké, kiteszi ő egymaga a 3at, de akkor is  ikszdé
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #7827 Dátum: 11 ápr 09, 20:09:42 »

Beraknak mellé 2 "futottak még" genint Nevet
Biztosan van erre is valami mód, elvégre Sakura is chunin lett.
Narutonak így sem kellene nagyon megerőltetnie magát, chunin vizsgán még sima Rasengant sem tudta, illetve az idézést is csak az utolsó forduló előtt sajátította el, és ott nem is használta.
Az írásbelin megint ugyanúgy menne át, erdőben egy sereg klónnal simán megtalálná az ellenfeleket, majd jöhetnek a Rasenganok, a végső fordulóban meg csak beidézné az aréna közepére Gamabuntát Nevet
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #7828 Dátum: 11 ápr 09, 20:23:11 »

Beraknak mellé 2 "futottak még" genint Nevet
Biztosan van erre is valami mód, elvégre Sakura is chunin lett.
Narutonak így sem kellene nagyon megerőltetnie magát, chunin vizsgán még sima Rasengant sem tudta, illetve az idézést is csak az utolsó forduló előtt sajátította el, és ott nem is használta.
Az írásbelin megint ugyanúgy menne át, erdőben egy sereg klónnal simán megtalálná az ellenfeleket, majd jöhetnek a Rasenganok, a végső fordulóban meg csak beidézné az aréna közepére Gamabuntát Nevet

Jham a háttérből a "csapattársai" meg csak figyelnek és lesz ott 1 csaj Kb mint Sakura aki tökre szerelmes Naru-ba ésés most ők lesznek a legelsők kb 1 nap alatt végeznek:D
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #7829 Dátum: 11 ápr 09, 21:23:14 »

Hát gondolom mióta megvédte Naruto Konohát Pain ellen, azóta a Konohai lányok körében eléggé népszerű lett Nevet Sőt valószínűleg nem kötéllel kellene összefogdosni így sem a társait. Castingot kellene már tartania Nevet

Amúgy geninvizsgán nem használná a Rasenshurikent szerintem. Anélkül is biztos lenne a győzelme, és nem lenne célja megölni senkit Mosolyog

Bár lehet, hogy hagyná harcolgatni picit a random társait, és vagy kövekké transzformált klónokkal várná, mikor kell a segítség (mint Pain ellen), vagy addig leülne gyűjteni egy kis sennin chakrát Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!