24 szep 25, 03:21:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310942 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Ultimate Ninja
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #930 Dátum: 07 okt 31, 15:39:59 »

Ha Engem kérdeztek Sasuke átvette Orochimaru szokását, és bedilizett. Ez tiszta igaz, mert már csak a bátya leölése az egyetlenegy cél, ami hajtja. Nem csodálkoznák, hogy ha miután meghalt a bátya, azonnal öngyilkos lenne.
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #931 Dátum: 07 okt 31, 15:44:52 »

Hát.. nem lepődöm meg azon amit írtál. Annyira éreztem, hogy ez lesz. Persze továbbra is reménykedem...
Ezért is nézem halomszámra a sima Narut, hogy végre eljussak a Shipuhoz és feltérképezzem Sasuke helyzetét. ;D
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Rei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #932 Dátum: 07 okt 31, 15:59:49 »

Ha már a fillereknél jársz akkor nyugodtan nézheted a shipput semmi lényegesről nem maradsz le. És azzal párhuzamban még fojtathatod a fillereket. Egyébként ahol most az anime jár még nemigazán tűnt fel Sasuke...
Ha annyira kíváncsi vagy  rá akkor javaslom a mangát.
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #933 Dátum: 07 okt 31, 16:15:26 »

Na akkor ma megnézem az első shipus részt.  :-X
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #934 Dátum: 07 okt 31, 17:02:52 »

Abba kapásból benne van Sasuke! Nyelvesít
Egyébként jól gondolom, hogy a Shippuban, már szívfájdalom nélkül megölné Narutot? Csak mert megpróbálta. ???
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #935 Dátum: 07 nov 01, 13:58:06 »

Szerintem már elötte meg fog pecsélődni Sasuke sorsa, mielött Naruto Hokage lenne, mert szerintem csak akkor fogja elvállalni a Hokage szerepét, ha az ígéretét amit Sakurának tett, azt be tudja tartani.

Erről említést is tesz Shipuuden 1. részében Sasukenek, hogy "Valaki, aki még egy barátját sem tudja megmenteni, hogy lehetne Hokage?

szerintem, ha Narutonak nem sikerülne megmentenie Sasuket, de megadják neki a lehetőséget, hogy Hokakage legyen nem fogja azt mondani
- Nem, mert nem tudtam megmenteni Sasuket Mosolyog

jah a shippu elején tényleg úgy tűnik, hogy meg akarja ölni... hmmm gondolom ez is kiderül majd ha találkozik újra Naruto és Sasuke
Naplózva
sevirius
Vendég
« Válasz #936 Dátum: 07 nov 01, 14:04:44 »

már miért ne mondaná narutoban van aanyi önbecsülés hogy csak akkor lesz hokage ha betartja az ígéretét
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #937 Dátum: 07 nov 01, 15:51:00 »

Szerintem már elötte meg fog pecsélődni Sasuke sorsa, mielött Naruto Hokage lenne, mert szerintem csak akkor fogja elvállalni a Hokage szerepét, ha az ígéretét amit Sakurának tett, azt be tudja tartani.

Erről említést is tesz Shipuuden 1. részében Sasukenek, hogy "Valaki, aki még egy barátját sem tudja megmenteni, hogy lehetne Hokage?

szerintem, ha Narutonak nem sikerülne megmentenie Sasuket, de megadják neki a lehetőséget, hogy Hokakage legyen nem fogja azt mondani
- Nem, mert nem tudtam megmenteni Sasuket Mosolyog

jah a shippu elején tényleg úgy tűnik, hogy meg akarja ölni... hmmm gondolom ez is kiderül majd ha találkozik újra Naruto és Sasuke

Sziasztok!

Szerintem, igazad van abban, hogy nam utasítaná vissza a Hokage címet, viszont szerintem logikus lenne, ha hokageként kicsit több erőt vonna be a "Sasuke mentőakcióba", legalábbis mégha csak Naruto menne el, sokan követnék...
És valószínüleg, nem nyugodna addig, amíg vissza nem hozza Sasukét.
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #938 Dátum: 07 nov 01, 18:29:14 »

Nos ha jól tudom Hokage-ként nem tehetné azt amihez kedve tartja(Baki tesz erre egy megjegyzést amikor Chiyo-val beszélget) szóval nem valószínű hogy Hokageként több esélye lenne visszahozni őt...
Naplózva

Sayuki
Vendég
« Válasz #939 Dátum: 07 nov 01, 20:00:08 »

Huh ha Yamato nem ugrik elé Sasuke leszúrta volna T_T Jah van még1 észrevételem part1 és 2 óta. Szerintetek a part1-ben Sakura képes lett volna megütni Sasukét?? Mert itt ha esetleg Yamato nem ugrott volna elé Sasukénál nem lett volna kard (meg ha nem lenne sharinganja,nem lenne erősebb Sakuránál stb.stb....) akkor Sakura bevert volna Sasuke-nak! Meg amikor Sai "szapulta" Sasukét Sakura nem nyafogni kezdedt hogy "Ne beszélj így Sasuke-kuunróóól" hanem behúzott egyet Sainak  Nevet

Moderátor: A spoilert tessék áthúzni! Ez már a második eset itt a Szereplők témában, - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 02, 09:09:58 írta Chakra » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #940 Dátum: 07 nov 01, 22:37:41 »

Nos ha jól tudom Hokage-ként nem tehetné azt amihez kedve tartja(Baki tesz erre egy megjegyzést amikor Chiyo-val beszélget) szóval nem valószínű hogy Hokageként több esélye lenne visszahozni őt...

Én inkább arra gondoltam, hogy talán több követője lenne a célnak... Illetve az ügynek nagyobb jelentősége lenne.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #941 Dátum: 07 nov 02, 09:04:47 »

Moderátor: OFF-olást abbahagyni. Ez már Narutoról szól, neki pedig van saját témája.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #942 Dátum: 07 nov 03, 11:47:14 »

Sziasztok!

Szerintem Kakashi a MS-t vagy megkapta a szemmel együtt, bár ezt nem tudom elméletekkel alátámasztani, vagy mivel at utolsó kívánsága volt Obitonak a szem, ezért lehet, hogy az volt a "kegyelemdöfés", és lehet, hogy Kakashi legjobb barátja Obito volt, mint tudjuk az összes barátja halott. Csak egy elmélet és remélem, hogy aki ezt olvassa érti mire akarok kilyukadni...
Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #943 Dátum: 07 nov 04, 14:33:43 »

Amugy mondja Sasukenak mikor összefutnak, hogy (asszem shipu első része eleje) hogy lehetne az hokage aki nem tudja megmenteni a legjobb barátját, szal cska akkor lesz az/fogadja el ha Sasukeval elöbbre jut.

Jiraja halálhírére megkeresné Sasuekt és szövetkezne vele az Akatsuki kiírtására:P
Csak azt nem tom akkor Sakura kinek fog sírni, hogy hozza vissza őket?Nyelvesít
Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #944 Dátum: 07 nov 04, 14:53:25 »

Nem hinném, hogy megütötte volna Sasuke sharingan nélkül is gyorsabb nálla...
Mellesleg Feo te miért nem vagy Sakura fan az van az avatarodban?Nevet:P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!