24 szep 25, 05:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311107 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #915 Dátum: 07 okt 26, 23:45:44 »

Köszönöm a válaszokat. Kicsit bizakodó lettem, bár lehet ha nem kéne így tennem.  :-[ >Nevet
Sasuke alakja kezdettől fogva megragadott, én valahogy nem tudok rá haragudni. Persze nem csak körülötte forog a világ, hála kedvenc animemban rengeteg jó szereplő van, akik ha nemis töltik be az ő helyét, de olykor pótolják a hiányát.  kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #916 Dátum: 07 okt 30, 10:40:40 »

húú akkor haladj jó gyorsan mert nagyon jó részek lesznek benne Sasukeról ( bár még csak a mangában) Nevet

hmm... visszatérve ki tudja Sasuke mit tervez...más választása nem volt, missing nin-é "kellett válnia" célja eléréséhez. Jó tudom ebbe is bele lehet kötni, hogy Konohában is tanulhatott volna, de ott nem voltak akkora erők mint Oro (Tsunade és Jiraiya ki esett)
Tegyük fel Naruto Hokage lesz, akkor ő tuti tárt karokkal fogja várni Konohában és mivel mindneki megbírzik a Hokageben nem ítélik majd el annyira Sasuket.
Bár ez csak akkor lehet, ha Naruto Hokage lesz. Nevet

Adachi köszi ha az én hsz-emre írtad :-[
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 30, 10:43:31 írta Amy Lee D. » Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #917 Dátum: 07 okt 30, 15:31:06 »

Szerintem már elötte meg fog pecsélődni Sasuke sorsa, mielött Naruto Hokage lenne, mert szerintem csak akkor fogja elvállalni a Hokage szerepét, ha az ígéretét amit Sakurának tett, azt be tudja tartani.

Erről említést is tesz Shipuuden 1. részében Sasukenek, hogy "Valaki, aki még egy barátját sem tudja megmenteni, hogy lehetne Hokage?
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #918 Dátum: 07 okt 30, 17:55:55 »

Ami még a Tobi = Obito-t alátámasztja az az, hogy anime-ben később rakják be a Kakashi Gaiden visszaemlékezést... Vajon milyen jelenetkor akarják berakni...? Amikor leesik a maszk?

De amiért ezt ide írtam és nem az elméletesbe, hogy lehet Kakashi nem olyan jó mint mi azt hisszük. Ez csak egy elmélet, szal nem kell leszólni. Lehet hasonló, mint Kabuto, azaz elején jófejnek mutatja magát, de később kiderül, hogy Tobinak "dolgozik". Ez alapján:

1. Kakashi azért védelmezi többek között Narutot, mert Kyuubi nehogy elvesszen.
2. Konoháról infokat tud adni Tobinak ezért dolgozik ott keményen
3. magyarázat lenne az MS-ére
4. megértjük, hogy miért is ölte meg olyan gyorsan Kakuzut, mikor már az mozgásképtelen volt. (E feltevés alapján Kakuzu ismeri Tobit, ami nem lehetetlen hisz Madara és Kakuzu is harcolt az 1. Hokage ellen)
Naplózva
Ultimate Ninja
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #919 Dátum: 07 okt 30, 18:00:04 »

Kakashi-ról egy vélemányem van: Fenonemális egy alak azok a felgma hanglejtések, és az a nemtörődömség  Nevet haláli
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #920 Dátum: 07 okt 30, 18:13:01 »

Kakashi egy elég fura fazon.Szerintem.Na viszont Kakashihoz egy nélkülözhetetlen kellék a könyve.
Naplózva
Ultimate Ninja
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #921 Dátum: 07 okt 30, 18:13:46 »

Ha az nincs nála akkor egy másik faluból egy kém van Konoha faluban  Nevet
Naplózva
sevirius
Vendég
« Válasz #922 Dátum: 07 okt 30, 18:17:10 »

kakashi elengedhetetlen kellékei:A könyv,a kaktusz,és kutyái,(utóbbi kettőt nem hordja magával)
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #923 Dátum: 07 okt 30, 18:18:56 »

Lehet hogy elég béna kérdés de most nem jut eszembe semmijen kaktusz.Pakkunékat meg asszem egy tekercsben hordja magával.
Naplózva
sevirius
Vendég
« Válasz #924 Dátum: 07 okt 30, 18:24:06 »

jah a kaktuszt narutótol kapta
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #925 Dátum: 07 okt 30, 18:32:05 »

Érdekes, én sem emlélszem kaktuszra.
Nem csak álmodtad? Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sevirius
Vendég
« Válasz #926 Dátum: 07 okt 30, 18:33:27 »

Nem ha jól vágom valamelyik fillerben volt vagy a shippudenben
bocsi fiúk Mr.Uckky egy páfrány ezt eltoltam.
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 30, 18:43:19 írta sevirius » Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #927 Dátum: 07 okt 30, 19:08:27 »

Ami még a Tobi = Obito-t alátámasztja az az, hogy anime-ben később rakják be a Kakashi Gaiden visszaemlékezést... Vajon milyen jelenetkor akarják berakni...? Amikor leesik a maszk?

De amiért ezt ide írtam és nem az elméletesbe, hogy lehet Kakashi nem olyan jó mint mi azt hisszük. Ez csak egy elmélet, szal nem kell leszólni. Lehet hasonló, mint Kabuto, azaz elején jófejnek mutatja magát, de később kiderül, hogy Tobinak "dolgozik". Ez alapján:

1. Kakashi azért védelmezi többek között Narutot, mert Kyuubi nehogy elvesszen.
2. Konoháról infokat tud adni Tobinak ezért dolgozik ott keményen
3. magyarázat lenne az MS-ére
4. megértjük, hogy miért is ölte meg olyan gyorsan Kakuzut, mikor már az mozgásképtelen volt. (E feltevés alapján Kakuzu ismeri Tobit, ami nem lehetetlen hisz Madara és Kakuzu is harcolt az 1. Hokage ellen)
Szerintem a KG-t majd akkor raknák be, ha az Obito= Tobi elmélet igaz, és dsor kerül egy Kakashi-Tobi harcra. Szerintem. Mosolyog
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #928 Dátum: 07 okt 31, 13:23:30 »

Sziasztok! Elovastam, amit írtatok ide és egy picit, mintha nem bíznátok Narutoban... Én még nem járok mélyen a történetben, de annyit már tudok, hogy amit akar azt el is éri. Nomeg hogyha Sasuke "megmentése" a hokagévá válás elé került a céljai között, akkor biztos, hogy mindent bedob majd, ha arra kerül a sor. Szerintem.
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #929 Dátum: 07 okt 31, 15:37:23 »

Én személy szerint bízom Narutoban, tudom, hogy csak ő rángathatja Sasuket vissza. Nem tudom, hogy a shippudenben hol tartanak ez ügyben, mivel még a PART1-et sem néztem végig.  Csak reménykedem abban, hogy Sasuke visszakerül a többiekhez..az a helyzet, hogy itt nem Naruto elszántságával van a baj, hanem maga Sasukeval, aki szerintem ez idő alatt enyhén "eltozulhatott" lelkileg. De NE legyen igazam, én lennék a legboldogabb.  :'(
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!