24 szep 25, 09:23:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311348 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #840 Dátum: 07 okt 10, 16:05:24 »

Más lett a hangja amugy csak ez kicsit a keleti beszédből nehezen érezhető:D
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 13, 11:51:56 írta Tanist » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #841 Dátum: 07 okt 10, 18:46:09 »

lehet, hogy máshogy beszél egy kicsit, de mindenhol ugyanaz a Seiyuu adja a hangját.  Nevet
Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #842 Dátum: 07 okt 10, 19:34:22 »

Naruto mint karakter ... : 1 idő után elég egyhangú a : sosem adom fel meg nem vonom vissza a szavam( mert h ez az én ninja utam stb stb) a n.o. 1 meglepetés ninja-tól  Nevet . Szerintem a part 1ben elég fárasztó a de shippuuden-ben vhogy szimpatikusabb lett
Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #843 Dátum: 07 okt 10, 19:39:44 »

Véleményem szerint a part 1 első felében eléggé utálatos 1 kari. Tulképp annyi szerepe van az egészben hogy Sasuke-kun Sasuke-kun(igaz a szerepe a második félben sem sokkal több--> ott mindig elküldik vigyázni valakira amíg lerendezik a harcosabb kedvű ellenfeleket:D) viszont a második felére kezd egész normális lenni. Azon kívül h emberszámba veszi azt aki már megmentette párszor(gondolok itt Narutora^^) nem lóg mindig Sasuke nyakán (igaz csak azért mert nincs a faluban:D) szóval ha valakinek jót tett az hogy Sasuke elment akkor az ő  Nevet . A Shippuuden-ben meg nagyon sokat fejlődött, ott nekem már tök szimpatikus lett...remélem nem fog visszasüllyedni ha esetleg Sasuke visszakerül konohába...
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #844 Dátum: 07 okt 10, 19:42:57 »

Már ha visszakerül...A shippuuba télleg nagyon sokat fejlődött. Sasorit is elkente, egy kis segítséggel
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #845 Dátum: 07 okt 10, 19:51:54 »

Elsősörban a jellemére gondoltam de tény és való hogy most már ér is valamit a harcmezőn is ( nem csak kawarimi meg bunsin megy mert az elég gyenge volt...)
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #846 Dátum: 07 okt 10, 19:57:18 »

Hát igaz, hogy a jellemre is fejlődött. Mosolyog Én azt bírtam, hogy kb. kétszer- háromszor megfogadja h erősebb lesz és hogy ő fog harcolni és megvédeni a többieket. Dehát nemnagyon sikerül neki. Nade mostmár!
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #847 Dátum: 07 okt 10, 20:03:37 »

Hát szerintem a védelmet azt így kapásból el is felejtheti mert hiába üt nagyot ha olyan lassú mint a nagymama az "Élet Curry-je" vendéglőben( vagy mi is volt az  Nyelvesít ). Esélye nem lenne megütni 1 Akatsukist vagy épp a Hebi tagjait. De végülis gyógyítani is tud szóval nem lesz annyira haszontalan  Mosolyog
Naplózva

Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #848 Dátum: 07 okt 10, 20:12:10 »

Tsunade tanítot neki kitérési és védelmi teknikákat pont azért, mert 1 gyógyító nijának ez fontos, de ezt említik is..., emellet ö maga a közelébe se ért volna sasorinak ha a nagyi nincs ott simán kivégezték volna (ne ért félre szeretem a kariját, cska véleméynt írok:D)
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 11, 14:51:31 írta Tanist » Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #849 Dátum: 07 okt 10, 20:15:12 »

Nem értem félre hogy ha nekem írtad  Nevet ugyanis én is ilyen véleményen vagyok. Azt hogy a védelmet el is felejtheti arra írtam , hogy megígérte Narutonak hogy legközelebb ő védi meg őket. A kitérés és a (saját) védelmi technikák pedig továbbra sem javítják a találati esélyeit
Naplózva

Rikka
Vendég
« Válasz #850 Dátum: 07 okt 11, 02:54:23 »

Szerintem Sakura fejlődött a legtöbbet a történet folyamán. Neki nem volt vérvonalbeli képessége vagy kyuubi-je. Csak az eszére és a kivételes chakra kontrolljára számíthatott. Ahhoz képest, hogy az elején mennyire kiábrándító volt, szépen kikupálódott, persze ehhez is idő kellett és egy megfelelő személy, aki a szárnyai alá vette. Kicsit erős volt a shippuuden elején, hogy annyira odavolt magától, mikor tátva maradt Kakashi és Naruto szája az erejétől, de mentségére szolgál, hogy két olyan embernek bizonyított, akik fontosak voltak neki és akik tudták, honnan indult. Talán sosem éri utol a srácokat, de akkor is büszke lehet magára.

Hmm a védelem…, meg hogy a srácok fogják, majd az ő hátát nézni. Még ne írjuk le, ebből azért lehet valami. Sasorit is megizzasztotta, egyedül talán nem győzőtt volna, de mondjuk hasonló kaliberű shinobival sosem állt még szemben.
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 12, 02:38:57 írta Rikka » Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #851 Dátum: 07 okt 11, 05:42:47 »

Remélem igazad lesz, ugyanis hiába lett sokkal jobb a part 1 óta hogy ha a többiek annyit fejlődnek hogy megint nem tud majd semmit csinálni(végülis gyógyítani akkor is tud szóval ez már valami:D). Csak az a baj hogy ha Naruto meg Sasuke megint elkezd őrült tempóban fejlődni akkor neki ismét nem jut majd túl sok szerep, na de remélem nem így lesz ^^
Naplózva

R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #852 Dátum: 07 okt 11, 14:21:07 »

Valakinek feltűnt, hogy Shipuudenben Sakura belső énje eltünt? Pedig az milyen jó volt mán  >Nevet. Vagy szerintetek lesz még szerepe?
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 11, 14:31:32 írta R » Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #853 Dátum: 07 okt 11, 14:22:46 »

Szerintem az az énje meghalt az edzéseken( Tsunade trainingen), meg azért kicsit komolyabb is lett. Szerintem ehhez a "megújúlt személyiséghez" nem passzolna annyira
Naplózva

Rikka
Vendég
« Válasz #854 Dátum: 07 okt 12, 02:36:42 »

Én is nagyon remélem, hogy tartja a srácokkal az iramot, mert szomorú lennék, ha annyira alul maradna velük szemben. Reménykedjünk, hogy van még mit megmutatnia.

Szerintem nem meghalt a belső Saku, csak beleolvadt a személyiségébe. Már nem folytja el az érzelmeit, hanem kimondja, ami a csőrét böki.  >Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!