24 szep 27, 12:18:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313702 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
soltesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6390 Dátum: 09 dec 11, 15:18:13 »

hát szentem ez 1 selejt ninja! Ha nem lenne benne 9-farku akkor semmit sem érne. ikszdé Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6391 Dátum: 09 dec 11, 15:26:40 »

Hát soltesz, köszönöm, hogy megosztottad a véleményed. Csak úgy lehetett belézárni Narutoba a Kyuubit, hogy neki alapból sok chakrája volt. Csak azért bénázik, mert amikor kicsi volt, így tudta felhívni magára a figyelmet, meg persze a csínytevéseivel. Ha ő is arra edzett volna, hogy legyőzze a bátyját, akkor ő is olyan 'pro' ninja lenne, mint Sasuke-kun Lehánylak.. Nem mellesleg Naruto a saját erejéből lett olyan erős, amit Sasuke csak megközelít.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #6392 Dátum: 09 dec 11, 15:27:55 »

Naruto nem selejt egy főhősről nem lehet ilyet mondani. Amúgy is ö  Kage szinte van ami szinte hihetetlen hogy az összes mesterét felűl múlta márcsak a 4. hokagét kéne felül múlnia
Naplózva

HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #6393 Dátum: 09 dec 11, 15:28:59 »

Hát meg Pein ellen valahogy a saját nem a Kyuubi erejét használta.
Ja és Sasuke eddig csak olyan embereket győzött le akik már félholtak voltak.(Itachi,Orochimaru)
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #6394 Dátum: 09 dec 11, 15:45:55 »

Azt  hiszem ha egyszer elindultál a bosszú utján már bemeséled magadnak ,hogy nincs visszaút amig el nem éred a célod(ami Sasuke esetében nem törnént meg )én sem értem miért menekül meg mindig a bosszújába ami most Danzo ellen irányúl hacsak nem azért mert mostmár sajnálja ,hogy megölte Itachit és jogosan Danzot és  hibasztatja ezért Nem látja eséjét annak ,hogy a barátai barátságát visszanyerje(és sem tudnák elábük állni  (pedig ,hogy örülnének neki) És akkor már senkije sem maradt Itachi emléken kivul ,Szerintem csakis azért teteti ezt kishi Sasukéval ,hogz aztán Naruto megmentse őt .Az viszont számomra is egyértelmű ,hogy túl sokat vétett sajnos már Sasuke ,hogy csak úgy besetáljon Konohába ha meg akar javulni ezzel Kishi azt jelzi ,hogy a tetteniknek követketménzei vannak .A kep összetörése számomra azt jelzi ,hogz 7 es csapat sasukéval soha többé nem lesz de ez nem azt jelenti ,hogz meg kel haljon ha mostantól sok jo tettet fog véghezvinni megérdemel ő is egy eséjt egy új élethez akár egy erdei házban Konohán kivűl egy boldog családdal és egy Itachi nevű kisfijúval (az én viziómban Sakura az anyuka)
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #6395 Dátum: 09 dec 11, 15:50:29 »

Hát ez hasonlít az én elképzeléseimhez csak nekem a végén nem egy boldog család áll hanem hogy Sasuke meghal de elötte Naruto észhez térítette és ez a lényeg.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6396 Dátum: 09 dec 11, 16:06:20 »

Ez tényleg nagyon értelmes beszólás volt... Még hogy NARUTO nem erős? Akkor ki az? Kakashi is kijelentette, hogy ŐT már felülmúlta.. na és Jiraiyát is, és tökéletesítette a Rasengant, ami az apjának sem sikerült.. és tudtommal ezek a shinobik nem a gyengeségükről  híresek! Szóval, itt valami nagyon sántít...
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #6397 Dátum: 09 dec 11, 16:23:55 »

hát igen de szerintem már lassan egy szinten lehet a negyedikkel már csak azt a tekercset kéne a békáknak oda adni neki és nem őrizgetni.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6398 Dátum: 09 dec 11, 16:54:31 »

Hát ha csak azt nézzük, hogy mik voltak a gonosz húzásai, és kikkel szemben akkor nem mondanám hogy súlyos dolgokat tett.

Sasuke szemszögéből.
1 faluja kinyírta(kinyíratta) a családját -reakció- ő ott hagyta a faluját. Tervezgette az elpusztítását, de nem került rá sor.
2 Orochimaru felakarta használni, meg akarta ölni -reakció- Sasuke ölte meg őt.
3 Itachi tönkre tette a gyerekkorát, többször elég keményen meg kínozta, levágta a szüleit -reakció- Sasuke megölte (bár ezt Itachinak köszönheti) De szerintem még így sincsennek egálban. Igaz Itachi adott erőt neki, de ezzel közel se törlesztette az adósságát a kisöccse felé.
4 Kakashi csapat... nos igen ez az egyetlen amit Sasukénak fel lehet róni. Meg hogy ott hagyta a kage talin a társait.
5 Szamurályok meg akarták ölni, mert behatolt a kage talira -reakció- kinyírta őket. Bár elég sokáig viszakozott a gyilkolástól, de itt már rá kényszerült. Mert ő csak Danzout akarta kinyírni. Csak bekavartak nekik, Madara bácsiék.

Az hogy nagyképű és egoista, attól még nem súlyos eset. Majd ha ő is mint Orochimaru emberek százait fogja kinyírni poénból kisérletezés címével, vagy ha szereteitől úgy fog megválni mint Itachi, hogy halomra henteli őket, akkor jah majd mondhatjuk sok van a számládon Szaszke. És az olyan piszkok helyett mint Danzou, árvaházakat akar majd felgyújtani, akkor egy szemét láda lesz.  Nevet De addig, max egy báb egy ügyes bábmester kezeiben.
Lehet mondani hogy elfogult vagyok.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6399 Dátum: 09 dec 11, 17:59:02 »

Egész életében csak ki volt szolgáltatva azoknak a hazugságoknak amit a környezete kreált. Folyton meglepik azzal, hogy amit eddig valóságnak hitt az valójában nem úgy történt vagy nem azért amiért ő eddig gondolta. Ebbe is bele lehet csavarodni. Ráadásul semmi kapaszkodója nincs. Egyedül ugye nem nehéz rossz döntéseket hozni.
Tényleg úgy rángatják, mint a bábot és képtelen ez miatt átlátni a saját életét a helyzetét. Fogalma sincs mi dolga lehetne az életben, mert csak egy dolgot véstek a fejébe, a bosszút. Addig amíg valaki más célt nem ad neki vagy nem segít neki abban, hogy megértse mi történik vele valószínűleg csak süllyed tovább.
Még jó, hogy van egy önjelölt pszichológus ismerőse aki kérésre házhoz is jön és addig beszél amíg a legelvetemültebb rosszember is inkább megjavul, csak fogja be.
Egyébként ahhoz, hogy egy harcban győzzön nem csak fizikailag kell toppon lennie, hanem lelkileg is kell, hogy tüzelje valami és azt hiszem ez nem megy már úgy neki.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6400 Dátum: 09 dec 11, 19:10:53 »

Froszt356 nál a pont. Ha megnézed Itachi szemszögeit akkor:

1. Az Uchiha klán elfajzott volt és puccsot akart végrehajtani, amibe rengeteg ártatlan ember halt volna meg, a belső viszály miatt az ország meggyengül, további áldozatok lesznek és nagy a sansz arra, h egy idegen ország ezt kihasználva elpusztitja a falut - reakció - Ki iktatta a veszélyforrást, és gyakorlatilag a saját halálát és a klánja bosszuját is eltervezte.
2. Sasuke egyedül maradt - reakció - Biztositotta h ne essen bántódása: elbeszélgetett a 3ik hokagéval és Danzouval is.
3. Madara és az Akatsuki potenciális veszélyforrás volt konohára és ezzel Sasuke-ra is - reakció - Beállt az Akatsukiba, magára vállalta a 9farkut, felügyelte Madarát és az Akatsukit.
4. Haldoklott - reakció- megölette magát Sasukeval, egy mese keretében próbálta eltántorítani Madarától, "átadta" az erejét, felébresztette benne az FMS-t.
5. Kisöcsi veszélyes lehet mindenre és mindenkire - reakció - Sakurához hasonló módon, vagyis hasonló indokokkal megpróbálta megmenteni a sötétségtől, és feltápolta Narutot.

Ha megnézed az ő indokait, akkor minden általa elkövetett bárminemü cselekedet teljesen racionális, sőt nincs is még1 olyan racionális karakter mint ő.
Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6401 Dátum: 09 dec 11, 19:21:48 »

Froszt356!
A Szamurájoknál egyet értek. Bár ott kicsit elborult, és a chakrája is darkos lett Nevet

Itachi 2x kínozta meg, Sasukét. Az evidens éjszakán, és amikor a 3 hokage meghalt, és Ita vissza jött nézelődni konohába. Az életre szóló lelki nyomort ne is említsem.  smirksweat
végignézette Sasukéval a gyilkolászást, de ezen kívül elég elviselhető testvér lehetett, ha ennyire szerette az öccse.
Ez amolyan paradoxon, de biztos igazad van Nevet

Én Sasuke szemszögéből vázoltama  szitut. Itachi szemszögéből más megvilágítást nyernének a dolgok, ezzel tisztában vagyok. De szerintem, egy embernek az nem nyújtana túl nagy vigaszt, hogy a szüleid gyilkosa is úgy szenvedett mint te. Még az is tetézte az egészet, hogy nem egy egyszerű gyilkos volt, hanem a testvére. Azért ez így eléggé büntet. Egyetlen rokonod akit szerethetsz megköveteli minden cselekedetével hogy gyülöld. Sasuke nem tudott semit Itachiról, ezért nem volt soha kérdéses hogy gyűlölnie kell a bátyát tetteiért. Főleg hogy Itachi ezt akarta kihozni az egészből. Így ezt feleslegesen dobáljuk Sasuke felé, hogy miért utálta a bátyát. Ezt előre megrendezték neki. Ha ezért valakit okolni kell az mindenki más.

Az erő amit Itachi adott, az nem pótolja Sasukét a szüleiért, és a példaképért amit Itachi töltött be. Mert a testvéri kötelékét is elvesztette azon az éjszakán.

Renningan!
Szóval se kérdőjeleztem meg Itachi racionalitását. Egyet értek Itachi oldaláról nézve. De én ITT! Sasuke oldaáról néztem mert ez sasuke topik. Azon belül is Sasuke kicsi lelkivilágának az oldaláról. Az emberi érzelmekben SOHA! ne keress racionalitást. Itachi ebből a szemszögből nem illik bele  ebbe a képbe. Amibe az idealista Naruto és Sasuke kergetik az álmaikat. Itachi cselekedeteit meg ne itt tárgyaljuk ki, hogy mit miért tett. Mert ezen döntésekhez Sasukénak már az égegyadta világon semmi köze. Ő csak bele esett ebbe az egészbe, azt random próbál valami kiutat találni.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Nerwarin-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6402 Dátum: 09 dec 11, 19:32:45 »

Persze, Naruto megerősödött. És végre elkezdte használni az agyát is. Nevet Ha kyuubi erejét is irányítani tudná, túlságosan erőssé válna. Remélem hogy nem tanulja meg, mert unalmassá válna a sorozat.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6403 Dátum: 09 dec 11, 19:34:53 »

Egyetértek, hogy ez egy idealista világ, ahol az egyetlen racionális karakter az Itachi.
Idézet
3 Itachi tönkre tette a gyerekkorát, többször elég keményen meg kínozta, levágta a szüleit.

Erre a gondolatodra reagáltam. Most szóról szóra nem tudom idézni Madarát, de viselte a klánja kiirtásának a terhét, a saját családja kiirtásának a terhét, azt a valószinüleg marha xar érzést, h fájdalmat okozott a kistestvérének, vállalta a magányt, a számüzetést, az öccse gyülöletét. Ő ezekkel élt együtt, és ahogy Mdara papi mondta : mindezek ellenére mosollyal halt meg az arcán. Sasukenak is felkellene fognia azt, h nem csak ő sz*pott, nem csak neki volt rossz. Szerintem tökéletesen egálban vannak. Sasuke mit érezhetett: csalódást a bátyóban, a szülei elvesztésével járó kint és magányt (ita detto), de neki ott volt még egy szerető közösség, ami mindent megtett azért, h az ő pici lelkének jobb legyen, elviselhetőbbé tették az életét. De ő még a bosszuját is beteljesithette, rengeteg + erőt kapott és azt a megnyugtató érzést, h a szeretett bálvány és példakép mégiscsak jóember volt, aki szerette.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6404 Dátum: 09 dec 11, 19:36:32 »

Nem lehet mondani, hogy elfogult vagy. Nincs ott a lehet. Te igen is elfogult vagy. Már ki lett tárgyalva, hogy mik miatt lehet felelősségre vonni Sasukét, te mégis még mindig az abszolút jót látod Sasukében. Ennyi erővel, meg próbálom megölni a legjobb barátomat, nem sikerül és majd megyek a bíróságra, hogy "Él még nem? Akkor hagyjatok már békén. Nem lehet engem felelősségre vonni semmi miatt."

Az, hogy Sasuke még nem jutott el Konoháig, nem jelenti, hogy nem is fog eljutni odáig. Az, hogy Sasuke azokat megölte, akik az országok vezetőit védelmezték, no comment. Ez nem volt szükséges. A szamurájok sosem voltak 'gonoszok'. Itachi 2, azaz kettő alkalommal kínozta meg Sasukét. Először 'búcsúképp' készülve a jövőre, másodszor oltásként, hogy nem lehet ennyire arrogáns, hogy ilyen gyengén kiállt Itachi ellen, mert Ő bizony tanult egy Chidorit...

Itachi-senpainak két dolog lebegett a szeme előtt. Konoha biztonsága legalább az Akatsuki felől, illetve Sasuke biztonsága Danzou és a tanácsosok felől. És igenis Sasuke mindent Itachinak köszönhet. Azt, hogy életben maradt, azt hogy most asszonykodhat. Mindent. Elismerem, Itachi hibája, hogy ilyen lett Sasuke. Bár inkább a klán felelőssége ez az egész. Ha nincs az Uchihák hatalom éhsége, ha nincs az Uchihák mérhetetlen arroganciája, akkor ez nem történt volna meg. Lenne két büszkesége a klánnak, ehelyett csak egy van neki és az nem az, akiről a topic kapta a címét, hanem a bátyja. Itachi a mintashinobi. Benne megvolt a shinobik összes elve, ami másokban nincs. A többiek, Naruto, Kakashi csak egy-egy bizonyos elvet birtokolnak, és védenek. Ha Itachi hagyja, hogy az Uchihák puccsot kövessenek el, akkor rengetegen halnak meg. Rengeteg ártatlan lélek. Akik nem tehetnek arról, hogy az Uchiha önérzet nem bírta ki, hogy a vezetők annyira regulázták őket, hogy a legkevesebb vizet zavarják. Inkább azon kellett volna lenniük, hogy a becsületüket visszaállítsák, nem pedig a vérfürdőn. Sasuke karaktere a megtestesült Uchiha arrognacia és felesleges gyilkolás utáni vágy.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!