24 szep 27, 12:11:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313641 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #6375 Dátum: 09 dec 10, 15:43:00 »

Elvileg nem.
A chakrának kék szine van átlagosan az embereknél szóval ezért különleges a fehér chakrája Kakashinak.
Ha pl azért gondolsz arra hogy fehér mert villám elemet használ akkor nem. Abban semmi nagy szám nincs a felhő faluban valószínű kb mindenki tud villámot vezetni a fegyverbe szóval nem lenne nagyon világhírű.
Kakashinak valószínű ez a vérvonal teknikája.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6376 Dátum: 09 dec 10, 18:15:45 »

a mangában sárga, az animében kék.
Naplózva
Nerwarin-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6377 Dátum: 09 dec 10, 20:26:41 »

Én csak abban bízom, hogy Naruto is észhez tér és móresre tanítja ezt a Szöcske gyereket! Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6378 Dátum: 09 dec 10, 20:26:45 »

hát a kekkei genkai akkor kicsit jobban használhatná, mert már volt végveszélyben és csak az ms-nél maradt.
lehet hogy erős képesség, de lehet hogy nemn bírta normálisan megtanulni? vagy csak kevés chakra áll a rendelkezésére?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6379 Dátum: 09 dec 10, 20:35:07 »

Van egy elméletem arra, hogy miért nem használja Kakashi a fehér chakráját. Szóval a fehér chakra a Fehér Agyar miatt lett híres. És mivel Ő 'szégyent' hozott a Hatake névre, így lehet, hogy nem nagyon akar olyasmit mutogatni, ami a Hatake névhez kötődik.

Vagy

A fehér chakra ahhoz a fegyverhez kötődik, ami széttört. Mármint az a fegyver hozza létre valahogy. Mivel Kakashi mondja is, hogy ez az apám izéje...
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6380 Dátum: 09 dec 10, 20:42:47 »

Az a fegyver is készült valahogy, szal ujra lehetett volna alkotni. A Hateke név már nem szégyen neki, mert már megbocsájtott az apjának rég.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6381 Dátum: 09 dec 10, 20:48:21 »

Igen, az a része az elméletnek gyenge lábakon áll. Viszont a fegyveresnek lenne értelme. Az oké, hogy újra lehet 'kovácsolni', de az már nem olyan lesz, nem az a fegyver lesz... De ez csak elmélet. Talán a fehér chakra úgy hívódik elő, mint az elemi manipulált chakra...
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6382 Dátum: 09 dec 10, 21:01:17 »

Hát az se lenne rossz elmélet, hogy a sharingan elemészti a chakrájának azt a részét, ami  a ,,fehérségért" felelős.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6383 Dátum: 09 dec 10, 21:39:51 »

Hát, most nem lennék Naruto helyében.. Elég sok dolgot kell átgondolnia, és elég nehéz lesz itt a "legjobb" döntést meghozni.. Minden most dől el.. Habár, ha Sakura előbb megtalálja Sasukét, mint Naruto őt, akkor lehet, egy-két ember igen nagy slamasztikába kerül majd..  :hmmm? Kíváncsi leszek, végül mi alapján hozza meg ezt az igen nehéz döntést... :hmmm?:Most elhatározza, hogy elsősorban a falu érdekeit nézi, vagy esetleg... Fogós kérdés.. Gondolkozik : Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 10, 22:57:30 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6384 Dátum: 09 dec 10, 22:22:40 »

A kérdés az lenne, hogy hagyja Sasukét vérfürdőt rendezni, vagy megállítja? Azért ennyire csak nem elvakult Naruto Sasuke irányában... Sasuke meg fog halni, és Naruto rájön, hogy ezzel mentette meg őt. Sasuke annyira eltorzult, hogy már nincs visszaút neki.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6385 Dátum: 09 dec 10, 23:10:06 »

Igaz, de Naruto jelmondata ez (volt): "Ez az én ninja utam! Soha nem adom fel!", és már mióta teper, hogy Sasukét észhez téríthesse, és hogy újra együtt legyen a Team 7! De lassan az álmai így szertefoszlanak.. Ráadásul a Hokage dolog is... Mondott valami olyasmit, hogy "hogy lehet vki hokage, ha a saját barátját sem tudja megmenteni. Na, és hogyha a történet így megy tovább, lehet, hogy erről is letesz.. Ohh My God Neeem
Azért én valamivel optimistább vagyok.. Nem hiszem, hogy a történet ilyen sötéten, depressziósan fog befejeződni.. a jó öreg Kishimoto sensei még biztos bedob egy-két váratlan meglepetést, egy jó nagy csavart.. úgyhogy reménykedek, hogy a végül ő lesz az eddigi leghatalmasabb hokage... Mosolyog






« Utoljára szerkesztve: 09 dec 10, 23:10:43 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #6386 Dátum: 09 dec 11, 07:24:08 »

Én nemtudom elkébzelni egyáltalán Kakashit mint Hokage.Szerintem Naruto jobban megérdemli.Pontositok Kakashi is megérdemli de nem neki valo ez a pozició.
Ugyhogy Naruto huz bele ideje h felnöj :Ds]
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6387 Dátum: 09 dec 11, 10:30:17 »

Szerintem meg Kakashi 100x jobban megérdemli a hokage címet, mint Naruto. Amíg Naruto nem képes a nagyobb jót nézni, és üldözni holmi barátait, akikről Ő hiszi, hogy barátai, de a másik fél hallani sem akar erről, addig nem tudná megvédeni a falut. Kakashi képes használni az eszét és tartja is a hátát, míg Naruto mély depresszióba esik...
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #6388 Dátum: 09 dec 11, 11:40:06 »

Ez így igaz, Naru a jelenlegi értelmi szintjén még nem képes átvenni a hokage címet. Gaara komoly, megbízható, és jól átlátja a dolgokat, ezért lett Kazekage, de ez Narutora (még) nem mondható el. Sokat fejlődött, jó technikái vannak, de ez bőven nem elég egy kage címhez. Vele szemben Kakashi idősebb, bölcs, mivel Anbu vezető is volt jól átlátja a dolgokat, így szerintem jó kage lenne.
Naplózva

Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #6389 Dátum: 09 dec 11, 12:47:57 »

Elméletnek tetszik, h talán a sharingan szívja el a fehér chakrához szükságes erőt, de nem tartom valószínűnek, azért nem fogyaszt olyan sokat, + amikor nem használja és le van takarva... (mondjuk attól még aktív, de sztem akkor se).

six és hiroto viszont elbeszélt egymás mellett valamelyest, és nekem igazából six elmélete tetszik egy kicsit más szempontból megközelítve. six azt mondta, h szégyent hozott a Hatake névre és nem akart villogni a technikával, hiroto szavaiból meg inkább az vehető ki válasznak, hogy az apja miatt szégyenkezett, de már megbocsátott neki.
Nos ahogy én közelíteném meg: Kakashi ténylegesen is szégyenkezett(szégyenkezik) valamelyest de csakis önmagára, h milyen bolond is volt gyerekként, és talán emiatt az érzelmi gát miatt nem jött elő azóta (azóta is látogatja az emlékművet rendszeresen, minden nap ha teheti, ezért is késik mindig^^). Viszont a Pein elleni csatában, amíg rövid időre a köztes világba távozott (vagy minek nevezzem:), akkor lehetősége nyílt rá, h beszéljen az apjával, és elmondhassa, h büszke rá és megérti amit tett, és már ő is így látja helyesnek, stb, sok értékrendet vett át az apjától, Obitotól, és Yondaimetől.. Szóval ergó feloldozást nyert valamelyest és ugyanígy az apja is (mondta hogy most már végre békében távozhat, és újra láthatja Kakashi anyját).
Azóta meg nem láttunk harcban, de sztem ez indikálni fogja az MS továbbfejlődését, és esetleg felbukkan a fehér chakra is.Mosolyog Elméletnek szép sztem, de aztán majd idővel meglátjuk, h mi lesz.. Kúl
Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!