24 szep 25, 20:26:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312099 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6165 Dátum: 09 okt 22, 18:40:55 »

A régi Sasuke emlékébe szerelmes, legalábbis szerintem. Olyan mint Naruto, aki a régi riválist és bajtársat látja. Nem különösebben zavarna ha a SasuSaku duó egyszerre lelnének szép halált.

Naplózva







titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #6166 Dátum: 09 okt 22, 22:40:46 »

Szerintem sokkal inkább irritáló ,mint poénos ,főleg akkor mikor Naruto vissztér és lever neki egyet.Szánalams Naruto megmenti és ő így reagál?Szánalmas mindig is utáltma ezt a karaktert és ez az első ,h ide írok.Jó az elején még poénos ovlt és meglehetett érteni ,de a shippuudenbe már nem kéne.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6167 Dátum: 09 okt 22, 22:59:27 »

Nemértem hogy mit kell ezt ennyire felfújni.

Ez ugyan az,mintha pl a baráti körötökben,csak úgy beszólsz az egyik haverodnak,szimplán hülyeségből.
Azért sem haragszik meg a haverod,mert nem komolyból mondtad,na narutoéknál ugyan ez a helyzet,csak sakura nem beszól,hanem tockost ver.

Ez csak ilyen baráti dolog és kész,nemtudom miért kell túlragozni.
Bár ez már le lett írva párszor,úgyhogy nemtudom mit erőlködöm.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 22, 23:01:21 írta con » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #6168 Dátum: 09 okt 22, 23:35:08 »

igen ,de az más ,de itt vége a csatának ahol sok minden lezárult és pár dolgot megtudott ,nagy fáradt mások már szitne istenítik a faluban ,ő meg lever a szerencsétlennek egyet ,tudom ,hogy volt már róla szó ,de előbb olvastam vissza és láttam és gondoltam ,itt leírom de ki mit gondol erről ,engem idegesít ,msét nem ,hagyjuk jövőhéten más fontos dolgok fognak történni ,legalább is reméljük.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6169 Dátum: 09 okt 23, 04:17:43 »

Jah igen tényleg levert neki egyet, de az se volt igazán erős és utána olyasmit tett amit még soha előtte, átölelte. Mosolyog

Egyébként Sakura olyan mint Sasuke, csak ő nem az arroganciájával palástolja az érzelmeit, hanem az ökleivel és ahogy már írtam korábban, Naruto se nagyon erőlködik, hogy kivédje Sakura ütéseit, pedig képes lenne rá, egyébként is amilyen emberfeletti állóképessége és gyógyító ereje van, valószínűleg meg sem érzi őket. Mosolyog
Naplózva

kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6170 Dátum: 09 okt 29, 00:05:24 »

Általában semmilyen testi kontaktus nincs a szereplők között. Ez nekem főleg akkor tűnt föl amikor Naruto visszatért hosszú idő után a falujába és mindenki csak megállt előtte és szóban üdvözölte kb 5 méter távolságból. Gondolom ez abban a kulturában így természetes és azzal, hogy Sakura püföli, meg szorongatja a nyakát már egy bizalmasabb kapcsolatot jelent kettejük között. Egyértelműen élvezik ezt mindketten és ráadásul tényleg vicces is, szóval ebben nem kéne rosszat látni.
Jobban Sakura ki se fejezhette volna mennyire aggódott Narutoért a Pein elleni harcban, mint így, hogy ütötte és ölelte is.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6171 Dátum: 09 okt 29, 12:54:31 »

Az igaz, hogy Sakura ütögetésében semmi rossz szándék nincs, és köztük ez is a szeretet egyfajta kinyilvánítása, hiszen a normál életben is szokta a lány ütögetni játékból a barátját, persze nem olyan erőteljesen mint Sakura, de hát nincs is olyan erejük, és a fiúknak sincs regenerálódási képessége.
Nekem mégis az idegeimre megy, de csak úgy, mint mikor a veszélyben lévő hős nevét mondogatják órákig, egyszerűen unalmas és emiatt idegesítő sokaknak.
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6172 Dátum: 09 okt 29, 14:07:23 »

Valljuk be van mit csiszolni Naruto modorán! Úgy röhögtem például amikor az erdőben csak fogta magát és elő akarta kapni a gyíkot a két társától karnyújtásnyira, hogy könnyítsen magán...Ezért szerintem én is jól kupán húztam volna és ő általában mindig ilyen durvá szegi meg az illemet. Nem volt családja aki megtanítsa és Sakura mint egy jó nővér próbálja fegyelmezni.
A fájdalmas névkiabálás engem is idegesít.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6173 Dátum: 09 okt 29, 14:16:45 »

Hát Naruto tényleg nem egy illedelmes gyerek, és ilyen helyzetben még jogos is Sakura viselkedése, és ilyenkor legalább nőies, mert ott szerintem igazából zavarba jött, csak így próbálta leplezni.
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6174 Dátum: 09 okt 29, 14:43:41 »

Szerintem Sakura jellemében az a legnagyobb fejlődés, hogy az orvoslást választja és ezzel próbál mindenkinek segíteni. Kezdetekben folyton csak Sasuke után koslatott, hiába sebesült meg Naruto, őt eléggé figyelmen kívül hagyta. Ezt többször a szemére is hányta Kakasi- természetesen jogosan. Azzal, hogy ezt az utat választotta úgy gondolom elismerte, hogy korábban helytelenül viselkedett és innentől már próbál felnőttként viselkedni, nem szerelmes csitriként. Azért én még biztos vagyok benne, hogy szerelmes ugyanúgy.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6175 Dátum: 09 okt 29, 14:51:20 »

Az tényleg nem kétséges, hogy Tsunade tanításai óta a karaktere rengeteget fejlődött pozitív irányba és az is jótt tett neki, hogy Szászke már nincs mellette, és így leszokott az ok nélküli nyálcsorgatásról.
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6176 Dátum: 09 okt 29, 15:02:25 »

Hát ha szerelmes az ember elég nehéz megállni a nyálcsorgatást, de tényleg kellemetlen nézni amikor valaki ennyire nem képes  visszafogni magát. Szerinte Sasuke labilis önbizalmának szüksége is volt arra, hogy ennyire nyilvánvalóan szeressék. Akkor amikor Rock-Lee vagy az a futkározós csávó ajánlatokat tett a lánynak szerintem eléggé izgatta a lány reakciója az udvarlásra.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6177 Dátum: 09 okt 29, 15:05:56 »

Szerintem az ennyire viszonzatlan szerelemben megalázó ha ennyire pedálozik valaki. Sakurának akkoriban nem sok önbecsülése volt.
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #6178 Dátum: 09 okt 29, 15:51:59 »

Igen, a mangában én is tapasztaltam, hogy egyre sötétebb a lelke és valóban a családalapítás a legelképzelhetetlenebb gondolat, ebben a helyzetben. Azt hiszem még Naruto is előbb érik meg majd lelkileg, mint ő.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #6179 Dátum: 09 okt 29, 16:00:01 »

Hát én nem a sötét szót használnám, ,max az agyán ül sötétség. Nem nagyon tudja ő, hogy mit akar, én csak ezért nem kedvelem, mert önző, és hülye viselkedése van.

Viszont Sakura legalább verne bele egy kis értelmet, úgyis szívesen látnám, ahogy jól meg püfföli, és legalább nem csak mindig Naruto-t ütné.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!