24 szep 25, 10:15:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311453 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6015 Dátum: 09 szep 01, 16:54:42 »

Emberek ez már vicc. Ha enyire beleakartok köttni Sasukéba ugyis meg tehetitek. Én fiu vagyok és az egyik kedvenc karakterem Sasuke. És nem vagyok meleg. Erről ennyit. ne általánosítsátok a véleményem mert szeretem a karaktert. Én se teszem a ti hozzászólásotokkal.

Sasuke meg ölhette volna Narutot amikor a földön feküdt eszméletlenül. De nem tette!! nem azért mert kakashi közeledett. Azt se tudta hogy Kakashi a közelben van. Úgyhogy ez nem érv. Másrészt utána Orochimarunál asszem még szóvá is teszi. Hogy nem akarja itachi útját járni ezért nem ölte meg. Vagy nem emlékszek már pontosan, de szóvá teszi.. ő maga mondja. Tudtomal csak azt a tüz teknikát tanulta orochimarutol amivel felhevíti az eget, és vihart gerjeszt. De magát a Kirint a villámok az erejét a chidorival szedi le. Ergo saját technika. De Narutonak sincs egy saját teknikálya se. Mert Kakashival fejlesztették ki. Ha Kakashi nem kezdi az alapokat vele, soha a büdös életbe nemjut el arra a szintre hogy szélel keverje a rasengant. De még csak arra se hogy árnyék klónokat használjon a tanuláshoz. Magyarán kakshi nélkül Naruto se tartan sehol. Átok pecsét meg igen is halálos. Az hogy tudta használni anélkül hogy Juugo hoz hasonlóan elmebajos legyen, ahoz igen is kell tudás. És igen talán mert sasuke fan vagyok többnyire.. azért beszélek így. de ha olvasnád a piros részt az aláírásomba látnád hogy nem ő az egyetlen. Csupán elegem van hogy karakterére olyan hibákat tituláltok amiben a többi karakter se külömbözik. Igen vannak hibái de narutonak is, meg a többinek is.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 16:56:54 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6016 Dátum: 09 szep 01, 17:00:10 »

Renningan:

Annyi butaságot hordasz össze, hogy már a kedvem is elment attól, hogy kijavítsalak. Nevet Ezért csak annyit mondok, hogy olvasd is a mangát, ne csak nézegesd.

Egy picit kezdünk átmenni ismételgetésbe, mert új érveket nem látok, csak a régieket.

Plusz fogjuk már fel, hogy új jutsukat nem tud akárki létrehozni. Nem teremnek minden bokorban olyan shinobik, mint Kakashi vagy a Negyedik. Sokan azt is elfelejtik, hogy mi itt most az "élmezőnnyel" foglalkozunk. Már egy Chidori Nagashi vagy egy Fuuton Rasengan is oltári nagy szám, hát még egy Kirin vagy egy Szél elem Rasen Shuriken.

Bububo:

Hi-hi-hi... ha Kakashi nem tanítja meg Sasukénak a Chidorit, akkor meg Kirin se lenne, úgyhogy mindketten ugyanannyit köszönhetnek a félszemű senseinek. Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 17:03:34 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6017 Dátum: 09 szep 01, 17:13:49 »

Bububo:

Hi-hi-hi... ha Kakashi nem tanítja meg Sasukénak a Chidorit, akkor meg Kirin se lenne, úgyhogy mindketten ugyanannyit köszönhetnek a félszemű senseinek. Mosolyog
Chakra ezzel tisztába vagyok. És nem is Naruto érdemeit akartam kicsinyíteni. Csupán próbáltam felhívni egyesek figyelmét hogy nem csak a kedves Sasuke kapott segítséget. Mindannyian megkapták a kellő tápolást. Ezzel csak ironizálni akartam, mert eggyesek nem veszik észre hogy mindenki tanulóként kezte Sasuke, Naruto is, Nagato is, Madara is. Mindenkinek tanítottak. Mindenkinek volt valakie aki lefektette az alapokat. Csak érdekes mód Sasukénél ezt úgy róják fel, mintha ez az ő bűne és gyenge sége lenne hogy tanították. Az hogy megtanulták az meg igen is a saját érdemük. Hogy mien gyorsan tanulták meg, az meg a tehetségüktől és kitartásuktól függ.

« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 17:57:15 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #6018 Dátum: 09 szep 01, 19:26:51 »


Plusz fogjuk már fel, hogy új jutsukat nem tud akárki létrehozni. Nem teremnek minden bokorban olyan shinobik, mint Kakashi vagy a Negyedik. Sokan azt is elfelejtik, hogy mi itt most az "élmezőnnyel" foglalkozunk. Már egy Chidori Nagashi vagy egy Fuuton Rasengan is oltári nagy szám, hát még egy Kirin vagy egy Szél elem Rasen Shuriken.

Bububo:

Hi-hi-hi... ha Kakashi nem tanítja meg Sasukénak a Chidorit, akkor meg Kirin se lenne, úgyhogy mindketten ugyanannyit köszönhetnek a félszemű senseinek. Mosolyog




Chakra akkor menjunk hátrébb... Ha Obito nem hal meg azon az ominozus napon és Kakashi másképp dönt, akkor most nem lenne perfeket chidori és valszeg Sasukének sem tanítja meg . Áldozatok nélkül nincs előre lépés. Mosolyog

Egyébként ezt a Sasukének minden az ölébe hullott sablont hanyagoljuk már... Én csak azt nem értem miért nem használ több genjutsut, hisz a sharingan igazi ereje mégis csak az. Jó ott az amaterasu meg 1-2 különleges doujutsu , de azert a tsukyomi az No.1.
Naplózva

Drag93
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6019 Dátum: 09 szep 01, 20:12:48 »

Renningan

Nem azért de naruto is tiszteletlen főleg tsunadéval szemben úgy hogy ennyi erővel ő is undoritó? Nevet
Am szöcsi nem tudta használni még a tsukoyomit itachi ellen mivel nem rendelkezet akkor még az ms-el olvasd a mangát:ikszdé
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6020 Dátum: 09 szep 01, 20:14:08 »

tsukoyomit? Itachi ellen? Nevet biztos hogy nem. Itachi használta. Sasuke megtörte. Hiába kapta meg Sasuke az MS-t. Ezzel is meg kell tanulni bánni. Amaterasut se tudott egyből nyomatni. Barátai emlékére áldozatára tört elő belőle. Meg a túlélés.

Abból a statisztikából meg nem alapoznék semmire. Azért 10 Sasuke utálóból legalább 2-3 csak divatból csinálja.

Azzal egyet értek nem volt túl hálás Kakasihoz. És ez télleg nem volt szép. Bár lehet meg köszönte neki. Csak nem mutatták. Kakashi ismétlem Gaara miatt tanította Sasukét. Mivel Gaara elég szépen le amortizálta Leet. ez logikus döntés volt Kakashitól, mint kiképző tanártól.

Orochimarunál meg nem is eshetett szóba a "hála". Ott 1 egyeség volt. Egyetlen tisztelet adás, az lett volna ha hagya a testét Orochimarunak. De ezt te se gondolhatod komolyan  Kúl
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #6021 Dátum: 09 szep 01, 20:16:48 »

ReNnInGaN, látom neked nincs jobb dolgod, mint hogy egész napod itt a Sasuke topicban töltsd. Ennyire szeretsz utálkozni?
Sasuke a legeslegesLEGnépszerűbb karakter a Narutóban. Sajnos ezt neked is meg kell értened. De az se baj, ha nem. Ha Ha
Nézd meg a statisztikákat, az olvasók és fórumozók legnagyobb részét Sasuke foglalkoztatja, ahogyan téged is. Nem hinném, hogy olyan sokan utálnák (max nem kedvelik...), legfeljebb az feltűnő, hogy van 2-3 tag, aki elkötelezett Sasuke utáló. Csak az ő utálkozó hsz-eiket látod itt is, a tiedet is beleértve. Értelmes témát ti még nem nagyon dobtatok fel itt, folyton csak az utálkozást nyomjátok. Ott a Daidara, Itachi, stb. topic, tessék abba írni. Szívesen olvasnék tőled pozitív hsz-t is, vagy amiben megcsillogtatod Naruto manga ismereteidet.

Narutót Kakashi nem azért pattintotta le, mert Sasuke kivételt jelent, hanem mert Kakashi nem olyanalapú technikát használ, mint Naruto, így értelemszerűen nem ő lett volna számára az ideális sensei. Ami azt illeti, végül Naruto egy sannint kapott, tehát igazán nem lehetett oka panaszra.

Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6022 Dátum: 09 szep 01, 20:55:42 »

Nayu, én inkább úgy fogalmaznék, hogy a legtöbb rajongót megosztó karakter. Tény, hogy nem épp a legszebb és legjobb amin keresztül ment. Viszont. Logikus volt, hogy elment Orohoz, mivel látta Naru rasenganját, és tudta, hogy mindkettő sannin. Remélte, hogy így olyan erőhöz juthat, amivel célhoz ér. És a cél Itachi. Elérte. Eddig a pontig teljesen logikusan cselekedett, nem volt benne érzelem. Viszont szerintem most már annak a rabja, hogy nem akarja elhinni, hogy a bátyja csak fegyver volt, és belezavarodott abba, hogy az többször megkínozta, pedig azt állította, hogy szerette. Ez így kissé zavaros, de olyan mint az a kiskutya, akit egy pillanatban ütnek, következőben simogatnak, minden ok nélkül.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6023 Dátum: 09 szep 01, 20:56:31 »

Igen. Sasuke foglalkoztatja az emberek nagy részét a Naruto animével kapcsolatban, mivel lassan simán át lehetne nevezni a Naruto Shippuudent Sasuke Shippuudenre. Nem baj, hogy ennyit szerepel. De lassan megutálom a történetet, mert egy olyan szereplő cselekményeit kell néznem, akire egyáltalán nem vagyok kíváncsi, mert tudom, mi lesz vele.

Az igaz, hogy a sors kárpótolta érte Narutot, de Kakashinak igenis dolga lett volna valamicskét oktatni a csapatába tartozó maradék két egyénnek is. Ha
Idézet
nem olyanalapú technikát használ
az hmmm... hogy is mondta Kakashi Kakuzunak, amikor átütötte a mellkasát a raikirijével? Tudjátok... Nem írom le, mert káromkodni nem szabad.

Köszönöm, hogy meghallgattatok. Én befejeztem, mivel nem szeretek felesleges köröket futni. Remélem, egyszer helyreáll az erő a Narutoban. Vagy Sasuke meghal, vagy Sasuke jó útra tér és megbánja a bűneit és egész hátralevő életében a fekáliát sikálja mások után, vagy az erő sötét oldala fogja uralni a Naruto világot.

Mindenesetre remélem, hogy Sasuke megcsókolja azoknak a talpát akiket lenézett, mert biztos, hogy többre fogják vinni, mint az Uchihát utolsója...

Csak egy kis jó tanácsot még srácok, ha megengedtek Mosolyog Ezt nem azért írom, hogy kötekedjek.
Ha valaki nincs azon a véleményen, mint Te, attól még ember. Sőt akár hiszed, akár nem ugyanolyan ember, mint TE. Nem csak azt kéne megnézni, hogy amit gondolsz az van és kész. Persze ez fórum és azon vagyunk, hogy az igazunkról meggyőzzük a másikat. De megéri értelmezni és átgondolni a másik érveit, mert az emberségből adódik, hogy tévedünk.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6024 Dátum: 09 szep 01, 21:03:15 »

Moderátor:
Ha már ilyen szépen összehoztad az utolsó bekezdést, akkor alkalmazd önmagadra is. Mosolyog
Egy oldalt töröltem, ha ismételgetések jönnek, akkor további törlések várhatóak.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6025 Dátum: 09 szep 01, 21:05:03 »

Az, hogy Kakashi miért őt választotta, elég egyértelmű azok után, ahogy Gaara elbánt Leevel. Más esetben nem tudom mi lett volna, ez így lett. Arról nem beszélve, hogy ha úgy nézzük, közvetlen életveszélyben volt. És szerintem Kakashi eleinte semelyiket sem szerette, Sasuket sem, pont amiatt, mert mindenkit csak az "osztályelső, mészárlástúlélő Uchiha" érdekelt.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6026 Dátum: 09 szep 01, 21:09:56 »

Ha jól tudom, akkor a vizsga menetében benne van, hogy a résztvevő meg is halhat. Narutonál is megvolt a veszélye, hogy Neji megöli, sőt mondta is:
Idézet
Szándékomban áll megölni őt.
Naplózva
Drag93
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6027 Dátum: 09 szep 01, 21:16:35 »

szerintem sasuke nagyobb veszélybe volt mint naruto ezért kakashi jól döntöt nem melesleg narutot ebisura és talán jiraya bízta (bocs nem tom hogy írják a nevét) ugy hogy naruto is rendesen fel tudot készülni főleg hogy jirayanak köszönhetöen a kyuubi chakráját is újra tudta használni remélem nem volt off:ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6028 Dátum: 09 szep 01, 21:31:10 »

Hmm... szerintem a Sharingan és a hasonló beállítottság miatt is volt, hogy direkt Sasukét vette maga mellé. Arról nem is beszélve, hogy Orochimaru is kijelentette, hogy kell neki Sasuke és így az Uchiha nagyobb veszélyben volt, mint Naruto. Akkor még nem tudtuk, hogy az Akatsuki gyűjti a Bijuukat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6029 Dátum: 09 szep 01, 21:34:05 »

Chakra, ezekre gondoltam én is, de nem ismételném önmagam. Arról nem beszélve, hogy azért gyorsabban tanul, mint a kedvenc szöszi.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!