24 szep 25, 08:11:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311299 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6000 Dátum: 09 aug 31, 17:27:41 »

Hogy kit mennyire szerettek, és tiszteltek, szerintem pont a chunin vizsgának a nyitott fordulója mutatta meg, ahol egyesek csak azért mentek megnézni, ahogy Shika is mondta anno, mert Uchihát akarták látni. A többiek, csak az előétel voltak, még Neji is. Jó, tudom, ő "csak egy oldalági Hyuga". Viszont nekem az is eszembe jutott, hogy a testvére iránti hirtelen támadt tisztelet miatt nem ülteti be, vagy egyszerűen csak nem látja elérkezettnek az időt.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #6001 Dátum: 09 szep 01, 09:59:23 »

Szerintem az jó dolog ,hogy nem ültette be magának Itachi szemeit .Elsősorban azért mert az igazságot megtudván a testvérét szerette a legjobban (jobban mint Konohát még ha halott  volt is  Itachi ) és én is inkább vállalnám a vakságot minthogy elvegyem a halott testvérem szemét (még ha egy halottnak nincs is szüksége rá akkor is ez egy erkölcstelen dolog )Csak azt bizonyitaná ,hogy a hatalom fontosabb neki ,mint a testvére emléke.Azt én sem értem hogy mért nem beszél a raikagéval elsősorban azt mondanám neki "a testvéred életben van (ha jól tudom )inkább vele foglalkozz mint velem".De remélem nem tesz több olyan értelmetlen gyilkolást és ,hogy a szándéka jó és csak kihasználja az akatukit .Ha arról gondolkozok mi lesz a vége vitázok magamban vajon meg hal e vagy nem .Kevesebb érv van a mellett ,hogy meghaljon de  ez Kishi nézetétől függ ,ha úgy gondolja ,hogy az aki bűnt követett el meg kell bűnhődjön akkor a halálára gondolkok ,de mivel a nindzsa világban sokan ölnek küldetések parancsok miatt ahogy Pein is rávilágitott a kisebb országok szenvedésére ezt nem tartom valoszinünek .De hogy nem haljon meg tudok felsorolni többet is 1 Pein is a olyan helyzetben volt mint ő a bosszúvágy miatt cselekedett és Madara kihasználta és ő meghalt .Szerintem elég volt az ő áldozata (főleg ,hogy Naruto meggyőzte ,hogy az ő halálával mások életét vissza adja.a Második Itachi áldozata ő is meghalt ,hogy Sasuke élhessen mindent megtett az érdekébe és nem mondja senki nekem ,hogy könnyű volt kinozni azt akit a legjobban szeret.És végül a legerősebb érv Naruto barátsága Ő nem adta fel 3 éven át azt hogy visszahozza Sasukét és most már jobban meg is érti (Jiraja elvesztése)Naruto hatott Peinre is hathat Sasukéra is Szerintem nem tündérmesés az a vég ,hogy mindhárman életben vannak Volt már elég áldozata a háborúknak és Sasuke és Naruto is már sokakat elvesztett nem tudnám felsorolni hány szereplő halt már meg úgyhogy ez olyan mint a való életben de ez a végkifejlet azt bizonyitaná ,hogy egy barát meg tudja gógyitani egy olyan ember szivét aki sokat szenvedett és hogy az embereken múlik hogy jobbá tegyék a világot. Sakura  iránt szerintem is  voltak gyengéd érzelmei lehet ,hogy úgy látta Sakurának jobb ha őt elfelejti de akkor is fájt neki.Ha el tud feletkezni a szenvedéséről és a bosszújárol talán nem megy el de nem tudott úgy új életet kezdeni ,hogy a régit nem zárja le magában(pedig jobb lett volna de minden ember különbözik remélem én ha egy ilyen döntés előtt állnák tudnám a barátaimat választani de az egyáltalán nem biztos mert (hála az égnek )még nem éltem át nagy szenvedést.Szóval elment és ezt már nem tudja megváltoztatni de remélem még megél majd jobb napokat is .És arra gondolok ha maradt volna a faluban is a múltja akkor is utoléri a hazugságok egyszer csak mindig kiderülnek  és az elfojtott érzelmei akkor is kitörtek volna  ha a faluban marad amikor megtudja az igazságot (de legalább nem lett volna egyedül ,de ahogy észrevettem olyan a személyisége hogy eltaszitja magától a barátokat (érthetően, hogy miért)                            
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 10:01:20 írta h_Tunde » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #6002 Dátum: 09 szep 01, 14:16:25 »

Ahogy így olvasgattam a kommenteket rájöttem, hogy Sasukenek télleg van még hova fejlődnie. Ő egyáltalán tudja most akkor használni a Tsukyomit?  Ha az emlékezetem nem csal, akkor talán 1szer láttuk volna tőle, mikor keresték a Hachibit. Viszont ha tudja frankón használni mié nem használja??!! Raikage elleni harcban, ha Ita lenne ott már tuti hollókat látnának mindenhol Ita fejjel a villám fütyik. Mosolyog Sasukenak venni kéne még 1-2 genjutu leckét asszem... Nyelvesít
Naplózva

Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6003 Dátum: 09 szep 01, 14:51:19 »

persze mert Deidara olyan fél holt személy volt és a sima narutoban naruto is félholt volt, és akkor Itahi is(ő még betegen is komoly ellenfél)
Nekem erről ennyi a véleményem.
Abban félig  igazad van hogy azért nem ültette be mert nem akarta hogy Itachi lássa amit tenni akar De ezzel a nehezebb utat választotta.
Ja és igen. Saske komára ráfér még egy kis gyakorlás és akkor Itachit utoléri. (Hisz megkapta Itachi technikáit már csak használni kellene tudnia és emelt biztos van saját szem technikája is amit még nem vett észre) Nevet
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6004 Dátum: 09 szep 01, 15:34:44 »

Ha visszamenne Konohába, akkor azt tenné, amiért Itachi áldozatokat hozott. Éppenhogy emiatt veszi semmibe Itachit.

Speciel nem Deidaráról beszéltem, hanem Itachiról és Orochimaruról, de mekkora poén, h szöcske kikapott mind2 től(semmi chakrája nem maradt itachi ellen se, még ugyse h hagyták, ita simán leszurhatta volna a kőnél, csak hát jó testvér, orochimaru meg detto odaverte, mert még mozogni se tudott, csak ugye ő se a gyilkolásra ment). Deidara és Sasuke harc annyi volt, h mind2 chakra nélkül maradtak szemtől szembe. Ez még jó esetben is döntetlen, mert egyikük se tudott mozogni, csak deidarának elszállt az agya és öngyilkos lett. az meg h ha gyurna, akkor olyan lenne mint itachi, na ne már. Hiszen amije van azt szinte mindet itachitól KAPTA, nem tanult ő semmit se, egyszerüen megkapta csak ugy ingyen. Egy saját jutsuja sincsen, csak pattog Orochimaru vagy jelenleg Itachi erejével, ezzel nincs mire büszkének lenni.


Kishimoto Sasukéval nagyon megosztja az embereket, mert vannak akik szánják, meg vannak akik utálják. De az nyilvánvaló, h az elfogultság nélküliek látják jobban a helyzetet többnyire. Értem én h meghalt mindenki aki fontos volt neki, de ilyenkor a logikus az, h kapcsolatra vágyik az ember. Mindig megvan a kockázata h elveszithet valakit, plána ha ninja az illető, de attól még mindig jobb, mint a magány.


A Sasu vs Naru harcban meg nem azért nem ölte meg, mert a barátja és szereti, hanem azért mert mellé lőtt, megpróbálta ő ölni Narutot, csak a kyuubi nem engedte először, másodszor meg ha nem szelel el akkor kakashi utóléri.
Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6005 Dátum: 09 szep 01, 15:36:30 »

Srácok lehet hogy oltári nagy hülyeség de nekem támadt egy gondolatom, az elmúlt mangákal kapcsolatbn.

Bár nagy eséllyel Juugo test át ömlesztése a felelős azért a démonért amit karin érzet, de mivan ha nem!!
Van egy elméletem.. Karin ugye bár azt mondta hogy amit érzett az a 2 es szintü átokpecsétnél is komolyabb volt.
Na most el gondolokodtam ezen. Voltak elméletek hogy Madara csinált valamit Sasukéval. Ezt valóban nem lehet tudni de szerintem erre csekély az esély. Viszont volt egy személy aki tényleg belepiszkált Sasukéba. Ez nem más mint Itachi.
Mi van ha azt a valamit Itachi adta át Sasukénak. Át adta a dojutsuját. MS ígyis ugyis meg nyílt volna Sasukéban. Ugye Itachi halála és a vissza emlékezés megnyitotta volna a MS-t. És kétlem hogy Itachi csak annyit tett volna Sasukéval hogy a Sharingan látványára Amaterasusson.

Magyarán én arra gondoltam. Hogy ez a démon most azért jött elő Sasukéból mert ideges dühös volt. Azaz a dühre tör elő belőle. Itachi meg úgy fűzte a szálakat hogy Sasuke joggal legyen dühös Madarára. Azaz Sasuke levadássza Madarát. Hiszen ezt Sasuke kijelentette hogy levadássza a 3 sharingan használót.
 max ott húzták át Itachi tervét, hogy Madara hamarabb felszedte Sasukét.

Jó lehet ostobaság, de szerintem ennek a belső démonnak inkább van Juugo hoz vagy Itachi hoz köze, mint a kyubihoz.


Renningan ez akkora nagy hülyeség. Nincs saját Jutsuja. Vazzeg narutonak is csak az eldobható rasengan ami a sajátja. Meg annak a fajtáji. Minden mást tanítottak neki. A kyubit is kapta. Ha valaki megtud csinálni egy jutsut akkor az az övé. És azzeg Sasukén kívül még több 100 an kaptak átokpecsétet. Kár hogy mind belebolondúltak, vagy belehaltak. Ő meg túlélte. azaz neki is tennie kellet érte valamit. Sasukénak meg ott a kirin ami saját. MS ről meg megint csak annyit, hogy az amaterasut se Itachi találta ki. Meg a spanyol viaszt se.. madara volt az első, akkor ezzel az erővel itachi is egy nímand...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 15:40:32 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6006 Dátum: 09 szep 01, 15:41:24 »

Nem rosz ötlet, Végülis csekély az esély, h benne is kyuubi van. De ebből is az szürhető le, h a + erőt is Itachitól kapta Nevet
Szerintem az csak simán a düh miatt keletkezett csakra, hiszem Juugoban is akkor van a + erő, ha gyilkolási szándéka van, és ugyebár az uchihák életében nagy jelentősége van a stresznek, hiszen az határozza meg az erelyüket. Nem hiszem h ez Juugo-tól van, szerintem nem is itachitól, bár belőle mindent kilehet nézni, hiszen egy Amateradut is küldött madarának.

Naplózva







Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6007 Dátum: 09 szep 01, 15:45:33 »

kedves renningan. Ha nem pont deidarara gondoltál akkor ne beszél úgy hogy csak félholtakat ölt meg.
Dei vs Saske harc. Saskenak a végén még maradt chakrája ugyan is megidézte mandát és még egy másik dimenzióba is küldte. Deidara meg idióta volt és megölte magát(erről nem tehet saske)
Az meg hogy nincs saját technikája??
Chidori és Katon?? (és teszem hozzá a sharingant) ezt se ő használja??  Az igaz hogy saját magától még nem fejlesztett ki semmit (16-17 éves, van még ideje ezzel ügyeskednie) Saját technika nagyon kevés karakternek van (csak az alapítóknak és egy két emberkének)
ezt a saske vs narutot a végzet vőlgyében ezt nem értem mi az hogy a kyuubi nem engedte??
Amikor a rasengen vs chidori után naruto tehetetlenül feküdt és saske lazán megölhette volna kyuubi ide vagy oda, de nem tette mert avval Itachi szavát követte volna. (de volt azért egy kis baráti szeret is)
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6008 Dátum: 09 szep 01, 15:51:34 »

Mint mondtam, azért nem ölte meg, mert ha megteszi, akkor akkor kakashi odaér és elkapja. Bár azután a harc után már nem hiszem h volt gyilkolhatnékja, de amikor a chidorival a szivét támadta, akkor erősen gyilkolásra ment.

Egyedi technikája meg van teszemaszt Narutonak is, a  Rasen shuriken, és ő még nem is uchiha, vagy Itachi Sosanoo-ja, és ne feledjük h ő ilyen idős korában már bőven akatsuki alaptag volt, aki odaverte orochimarut is, vagy kakashi chidorija. Szal Naru 17, Kakashi 12 Ita kb16, van egy kis lemaradása. a Kirin az orochimarué, a Katon technikák meg alacsony osztályuak.

Szerk: de erről fölös vitázni, mert te is szöcsi fan vagy.
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6009 Dátum: 09 szep 01, 15:52:02 »

Mi az a kirin? És már megbocsáss, de az átokpecsétnek is van egy ellenszere, amivel visszaszorítható és ami megvan Sasukében 100%-ig... Ezt úgy hívják, hogy egoizmus. Mivel Sasuke gondolta, hogy Ő a legjobb, így az egoizmusának segítségével sikerült visszaszorítania. Sasukének mindig szerencséje van. Már rég halott lenne, ha nem őrültekkel, vagy félholtakkal állna ki. Naruto pedig azért nem volt számára ellenfél, mert Naruto leblokkolt attól, amit mondott neki Sasuke. Kicsit érzelgős a mi kis főhősünk  Pirul A Kyuubi mentette meg a harc során több ízben is. Amit Renningan kifejtett arról, amikor ott áll Naruto eszméletlen teste fölött... Köszi erre gondoltam én is. Másik optimista elméletem, hogy tényleg megsajnálta és akkor még nem volt annyira gerinctelen, hogy az eszméletlen ellenfélre csapjon le...
Naplózva
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6010 Dátum: 09 szep 01, 16:00:40 »

Igen saske fan vagyok Nevet
a Kirin mióta Oro Technikája????? egyszer nem használta nem volt róla szó és villám elemű technika és saske adta neki a nevet. Miről beszélsz??
Na meg ha narutonak ott a RASEN(gan) Shuriken akkor saskenak a CHIDORI nagashi és a CHIDORI senbon.
na meg hogy a Katon alacsony technika (ez kész röhej- eskü ezek már csak kifogások saske ellen)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 16:02:32 írta Riku-san » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6011 Dátum: 09 szep 01, 16:08:19 »

A kirint(amivel pattogot a sosanoo ellen) Orochimaru tanitotta neki, szal téma letudva.

A katon technikáiról meg még ő maga vélekedett ugy h *art se ér még gaara elleni fightban. Mióta olyan nagy legény lett csak a raiton technikáival villog, nem is értettem h miért nem fejleszti. A tüzlabda meg a főniktüz vagy mi, azokat még a part ben használta, és azóta nem láttunk tőle semmit. Elismerem h Sasuke erős, van sok jó technikája meg egy aranyat érő vére, de semmit nem tett az erőért, csak megkapta.

Az meg már tényleg szánalmas lett volna, h ha egy alvó embert öl meg, NAru ellen győzött, de leagalább akkor még volt benne méltóság, ami mostanra már elszállt.

Sasukét sokkal többen utálják, mint szeretik, főleg a fiuk körében, mivel ez elsősorban egy fiu manga, igy a közönsége is nagyobb. Én speciel még nem láttam fiu sasuke fant, a lányok meg egyszerüen beleszeretnek azokba a sötét szemekbe.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 16:09:56 írta Renningan » Naplózva







Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #6012 Dátum: 09 szep 01, 16:12:40 »

Adnál egy manga fejezettet ahol ezt meglehet tudakolni hogy oro tanította neki.
előre is kössz.
Ahhoz képest hogy nem használja már volt egy párszor(fillerben is)
Itachi ellen is nem egyszer használta.(és használt egy új tűz techniket)
Azt viszont én sem tudom hogy miért nem fejleszti.
biztos a Genjustukra akkar építeni mint Itachi. (de ahhoz még ügyeskednie kell)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 16:15:04 írta Riku-san » Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #6013 Dátum: 09 szep 01, 16:15:25 »

Ti megint a semmin veszekedtek , a tényeken amin már jóval régebben átrágta más is magát ,jaj ezeket a Sasu fan vs sasu utálok összecsapásait ,hogy milyen uncsi már ,ez nem is vita Nevet Szerintem hagyjátok már a fenébe a szarkavarást mert ti úgy sem juttok 1-2-re
Úgy látszik egyikőtök sem olvassa a mangát vagy csak a képeket nézegetitek ,de a Kirin igen is sasuke technikája  kacsint a sasu vs ita harcban benne van ha érdekel valakit.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 01, 16:16:51 írta ipirike » Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #6014 Dátum: 09 szep 01, 16:36:02 »

lányok meg egyszerüen beleszeretnek azokba a sötét szemekbe.
Én állíthatom nem szerettem bele azokba a sötét értelemmentes szemekbe Hümm-hümm
Azért ő is megdolgozott bizonyos képességeiért,bár a nagy része (úgy 80%-a) az ölibe pottyant...Jó a Kirin az övé,de szerintem Orchimarunál tanította is Orochimaru,különben meglépett volna tőle...
Riku-san:a fillerek néha barna masszát sem érnek,nem alap sztori,néha van benne pár hüleség (szándékosam így írtam).
Olyan téren jó,hogy nem vette el Itachi szemeit,hogy legalább nem az ő szemeivel megy bosszúhadjáratra...viszont ettől még semmibe veszi az áldozatát.Itachi azt akarta,hogy ez után visszatérjen,és boldogan (ezek után lehet boldogan élni!?) vagy legalábbis az ügyet lezárva éljen tovább...
Naruto ugye nagy ellenfele lesz.Mivel szerintem Sasuke nem fejezi be a csatáját 10perc alatt.Viszont a villám gyenge a széllel szembe,így ha rágyúr,Naruto csak jól kiporolja a popóját (hajrá Naruto,csak neveld meg Pirul ).Viszont ha gyúrna tűzre,nagyobb esélye lenne ellene,mivel a szél a tűzzel szemben gyengébb...bár ő szerintem nem tud Naruto szél természetű chakrájáról. Hümm-hümm Úgy fog járni Naruto ellen,mint ő ellen Deidara...(A fanok ki is lennének,egy öngyilkossáktól Nevet ).Bár ez csak találgatás,de biztosan össze fognak majd valamikor csapni.Úgy hogy edzhetne is néha egy kicsit BosszúSzomjas másodhősünk...
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!