24 szep 25, 06:14:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311177 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5970 Dátum: 09 aug 27, 19:52:02 »

Hát igen. Találhatna békésebb megoldást. De az Jiraya és Narutó ninja útja. Magától Sasuke nemfog változtatni. Itt lesz szüksége Narutóra. Ráadásul a dologot az is szépíti, hogy a shinobi világot egy évszázada manipuláló Madara jó beszélőkével rendelkezik.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5971 Dátum: 09 aug 27, 19:56:52 »

Olvasva Chakra összefoglalását, és a hsz-ket azon gondolkoztam, hogy azzal, hogy megmutatta, mit tett a családdal, ösztönözte Sasukét, hogy erősebb legyen bárkinél. Mert így az ő keze által hallhat meg, ami a munkásságának a csúcsa, mert tisztában volt vele, hogy akkor másoktól is meg tudja védeni magát, fizikailag. Tudta, az esze, a tehetsége megvan, de motiválni kellett. Persze, sajnos a faluban nem volt olyan, akivel erre a szintre juthatott volna, szóval, mint régebben említettem, az Orohoz való menekülése tul képpen a tanulás útja volt számára. A 7es csapatot bármennyire is szerette a maga módján, többet nem adhatott neki, és mikor látta Gaaraval küzdeni Narutot, tudta, Sakura jó kezekben van, nincs rá szükség tovább. Ezzel csak annyit szerettem volna, hogy ez volt a logikus döntés. Akkor omlott össze, ha lehet ezt így mondani, mikor megtudta, hogy Itachi direkt mutatta meg a mészárlást, és hogy csak fegyver volt mások hatalmi harcában. Lehet, a falu elpusztításában a lefejezésére, a régi elvektől való megszabadulást, újjászületést várhatjuk. Ezzel csak annyit szerettem volna, hogy akkor, ha a régi iskolát kiírtja, utat adhat a 3. filozófiájának térnyerésére. Ezzel értelmet nyerne a testvér áldozata, és nem vagyok biztos abban, hogy elhitt mindent Madarának, és nem csak azt mondta neki, amit az hallani akart.
Six, szerintem Narutot szándékosan hagyta életben. Jobban szerette annál, hogy feláldozza. Az egyetlen embert, aki próbálta megérteni, és nem csak a zseniális Uchihát látta benne, hanem emberileg próbálta szeretni, ŐT.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5972 Dátum: 09 aug 27, 20:27:19 »

Ti a végére gondoltok? Amikor ott áll fölötte? Ott valószínű, hogy szándékosan hagyta életben. Bár nem hiszem, hogy ott lett volna esélye arra, hogy a Kyuubi miatt tényleg megölje... Bár tény, hogy akkor, ott nem arra gondolt, hogy nem fogom tudni megölni, mert benne van az az izé, hanem eljutott az agyáig, hogy az érzelmei sem engedik megtenni. Bár olvastam itt is, de nem értem, hogy miért nem érdekli, hogy Narutot üldözi az Akatsuki...
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5973 Dátum: 09 aug 27, 20:59:18 »

Szerintem az érzelmei miatt nem tette meg, és csak annyira gyengítette meg, hogy ne tudja visszatántorítani. Mert nem hinném, hogy a rókuci matt nem tette meg, vagy puszta számításból. Akkor hamarabb a pecsét erejéhez nyúl. Lehet, így volt, de az is lehet, teljesen félreértelmeztem.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5974 Dátum: 09 aug 28, 18:34:00 »

Engem nagyon érdekelne hogy a "Tudom az igazságot.Régebben te csináltad sasukénak AZT" szöveg alatt az AZ mit jelent? Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5975 Dátum: 09 aug 28, 20:42:23 »

Csak mellékesen felhívnám rá a figyelmet, hogy az AZ ebben az esetben egy helyettesítő szó, ami nagyon sok mindent jelenthet, bár az igaz, hogy Karin reakciója leszűkíti a kört, de én mégse gondolom úgy, hogy Sasuke meleg lenne, tény, hogy nem az a típus aki kimutatja az érzelmeit és az is tény, hogy soha egy lány iránt sem mutatott túl nagy érdeklődést Sakurát leszámítva, de ez még nem feltétlenül azt jelenti, hogy b**i.
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5976 Dátum: 09 aug 28, 20:53:05 »

"Tudom az igazságot.Régebben te csináltad sasukénak AZT"
valami(18) jelentése lehet ennek a félmondatnak Nevet

Hmm, azért nem kell máris olyanra gondolni fiúk, túl élénk a fantáziátok... ^^
Sztem meg valamit csinálhatott Oro parancsára, de gőzöm sincs mit.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5977 Dátum: 09 aug 28, 22:28:47 »

Nem tudom a japánok hogyan viszonyulnak a melegséghez,de szerintem marha nagy botrányt kavarna ha ez kiderülne,mivel ez elsősorban egy fiataloknak szóló anime/manga....Szóval sztem ez kizárt...
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5978 Dátum: 09 aug 28, 23:53:30 »

Lehet összefüggésben van a démonával, és az igazolná, amit valahol leírtam, hogy AZ, csak egy sötét Uchiha titok.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5979 Dátum: 09 aug 29, 13:14:05 »

Moderátor:
A melegedni vagy nem melegedni témát hanyagoljuk. Ez nem az a fórum.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5980 Dátum: 09 aug 29, 13:26:37 »

Nekem ez az utolsó mangabeli csatája csalódás volt.Azt hittem ennél erősebb.Rájött,hogy genjutsu,de nem elég gyorsan.Ha nem lép Juugo és Suigetsu Behalt ...
Akárhogy is nem kedvelem,azért most semmiképpen nem dobhatja fel a talpát!Előrukkolhatna az MS-vel...
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5981 Dátum: 09 aug 29, 14:25:29 »

Lehet, hogy eltudott volna ugrani. Sasuke gyors, nagyon gyors, amíg a kard, meg a raikage ökle leér, kis szerencsével elugrik, elejti a kulcsát, visszamegy érte, és újra elugrik. >.<# De legalábbis, félrevetődnie ebből a pózból jó esélye lett volna, ha Suigetsuéknak volt ideje odaérni.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5982 Dátum: 09 aug 30, 04:35:57 »

Lehet, hogy eltudott volna ugrani. Sasuke gyors, nagyon gyors, amíg a kard, meg a raikage ökle leér, kis szerencsével elugrik, elejti a kulcsát, visszamegy érte, és újra elugrik. >.<# De legalábbis, félrevetődnie ebből a pózból jó esélye lett volna, ha Suigetsuéknak volt ideje odaérni.

Szerintem meg nagyon nem lett volna esélye azzal, hogy elugrik/stb... viszont így blokolták a támadókat, ha nem segítik ki akkor a támadók reagálhattak volna az eltérésre.

Sasuke az Ms-t megvillantja akkor se kerül közelebb a céljaihoz, mert fárad+romlik a szeme és a brigádja is fárad. Egyszerűen lekéne lépnie... de most inkább fejjel megy a falnak.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5983 Dátum: 09 aug 30, 08:26:35 »

Én csak arra utaltam, hogy ha Suigetsuéknak volt ideje odaugrani és blokkolni a támadást, mielőtt a támadók bármit tehettek volna, akkor egy maga alá húzott lábakkal, ugrásra kész pózban guggoló srácnak nehyogymá' ne legyen ideje kitérni.
És ha Suigetsuék "érkezésére" nem tudtak reagálni, erre sem hiszem, hogy tudtak volna, bár , mint tudjuk, a mangákban/animékben gyakorlatilag fénysebességgel képesek mozogni azok, akik egy táruik ellen írányuló támadást akarnak kivédeni. Legyenek bármilyen messze, bármilyen körülmények közt, a pillanat tört része alatt, anélkül hogy bármiylen mozgást látnánk, ott teremnek, függetlenmül attól, normális helyzetben milyen sebességgel mozognak.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5984 Dátum: 09 aug 30, 09:51:56 »

Arra alapozva, hogy az ellenfele nem olyab gyorsan támad, minthogy Sasuke kitérne, ki tudott volna térni. De nem hiszem, hogy ne lett volna olyan gyors az enemy, hogy Sasuke esetleg ne tudjon kitérni előle...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!