24 szep 25, 06:09:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311169 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #5955 Dátum: 09 aug 27, 15:37:20 »

láttom veted a fáratságot olvasni a hsz-eket. gratula érte.
és jól mondod konohában nem lett volna erősebb Nevet

Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5956 Dátum: 09 aug 27, 15:55:58 »

Én sem csipázom őt minek mennt el mintha ott nem lett volna erősebb ráadásul rásem bagózott Sakurára csak egy meleg nem figyel egy olyan csajra mint Sakura

Nevet:D ez gyönyörü volt. Ez baromi jó indok, h le se *** Sakurát. Ebben a világban, a shinobi világban olyan érzelmek mint a szerelem irrelevánsak, pláne egy olyan személynél, ahol első a bosszu és mindenképpen hatalom kell. Személy szerint én mindenképpen elhagytam volna Sakurát, és nem vagyok meleg.
Nem lehet azt mondani h nem szerette Sakurát, h rá se bagózott, de választania kellett, és látod h döntött Mosolyog
Naplózva







Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5957 Dátum: 09 aug 27, 17:29:07 »

Egyébként emlékezz,hogy megköszönte neki,bár azt nem tudom,hogy azt,hogy szereti,vagy hogy törődik vele...
Ez legyen a legkevesebb hibája...
Mint egyszer írtam jogosan akart ő is sannintól tanulni,mint két barátja...

Na és engem mondotok Sasuke utálónak,de komolyan...ilyen indokot,rá se bagózik Sakurara... Nyelvesít
Szerintem Sasuke nem meleg,na de ha tán még is? Nevet Ennyire negatív hozzáállást.... Hmm?

De jó lenne újra a régi team7 kacsint (ezt azt hiszem minden itteni hozzászólásomhoz hozzá teszem ezentúl.Nem utálom,nem kedvelem Sasuke-t.)
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #5958 Dátum: 09 aug 27, 17:53:14 »

Ezt én se értettem sose, hogy Sasuke meleg vagy mí?ikszdé
Én sztem aki férfi ember(ikszdé) az 14 után el kezd érdeklődni a lányok után sóska meg már 16 hm valami olyan jutsuja lehet amivel nem kell neki nő(ne gondoljon senki rosszra) Nevet
De ezt igen valaki megmagyarazhátná hogy ezzek 16 évesen nemileg mint a 12 éves.
Vagy ott van itachi ő meg ugye 18-19 tudnak valamit amit én nem Nevet
Na de, hogy sasukéről is írjak nekem mindig is tetszett a jelleme és most is(kivéve hogy ugye amit leírtam)
ő csak a saját érdekébe cselekszik, de szerintem ezzel nem mondtam újat.Szerintem nagyon sok ember azért dolgozik tesz, hogy neki esetleg a családjának jobb legyen és nem azért hogy ismeretlen embereknek jobb legyen.
A bosszúállásról nekem annyi a véleményem, hogy nagyon sok ember begurulna ha kiderülne például hogy egy ember megölte a családját... De ne keverjük a valóságot a mangával.Az életbe is van épp elég rossz és annál több jó  Nevet
Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5959 Dátum: 09 aug 27, 18:29:45 »

Akkor ügyesen tiltokta.Bár általában minden érzelmét jól titkolta...
Mi azért pozitív élményként gondolhatunk arra vissza.Az a jelenet nagy volt. Nevet

Nem hinném,hogy Karin a barátnője lett volna.Akkor nem így akarná lekoptatni,ahogy folyton teszi.

Off:Itachi jól le tudja koptatni a barátnőjét:szakítás helyett legyilkolás. Nyelvesít Nem fog zargatni,hogy de ő még szeret >.<#

Bububo ez nagy volt.Akkor ő is követi Itachi stílusát és szakítás helyett legyilkolja az exét. Nevet (ezek a ninják nem képesek normális szerelmi életre Hümm-hümm )

De jó lenne újra a régi team7 kacsint (ezt minden itteni hozzászólásomhoz hozzá teszem.Nem utálom,nem kedvelem Sasuke-t.)
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5960 Dátum: 09 aug 27, 18:41:20 »

Jah és Itachinak volt csaja, csak megölte ikszdé.
Bár tudom hogy ez valóban így volt, de ezen most jót röhögtem Nevet Kössz Renningan így késő délutánra ez most ütött. Nevet xD
Am állítólag volt valami Karin és Sasuke között régebben. Csak Kisi nem részletezi Pirul  Szal biztos hogy nem meleg.
Biztosra veszem, h nem pozitiv élményként gondol vissza a narus csókra
jah ezmár meg magyaráza mért akarta kinyírni Narutot xD

Igen Nevet milyen poénos tud lenni a szörnyü tény ha másik oldalról nézed. Kellett ez a kis vicc, mert kezdett az itteni levegő nagyon feszült lenni.


Sasuke és karin közötti dolog csak egyirányu. Titkon még mindig szeretheti sakurát, és bár ez egy szerelmi 3szög, nem látok esélyt egy NaruSaku ra.

Sasukénak Sakura szerintem egy utolsó mentsvár. Tudja h Sakura bármeddig elmenne érte, és ha felakarná éleszteni a klánját, márpedig felakarja, nyilván nem egy génkezelt, összeharapott lotyót fog választani mint Karin. Szerintem Sasukénak Sakura halála hagyobbat ütne mint Narutoé, bár lehet 1 szinten van a 2. Remélem 1 - 2 mangán belül megtudjuk, mit akart mondani Sasuke Narutonak. Engem csak ez az 1 dolog érdekel, ez alapján értékelődik bennem a Naru Sasu viszony, és ez alapján fogom megitélni majd. Nem azt mondom h fan leszek, de utálkozni nem fogok, ha az lesz amire gondolok.
Naplózva







con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5961 Dátum: 09 aug 27, 18:51:45 »

Am állítólag volt valami Karin és Sasuke között régebben. Csak Kisi nem részletezi Pirul  Szal biztos hogy nem meleg.

Hát erre egyébként én elég kíváncsi lennék,hogy mi is volt/lehetett,kár hogy suigetsu nem fejezte be azt a bizonyos mondatát.xDDD
Mert karint elnézve hát mit ne mondjak...azthiszem eltudom képzelni mi is történhetett(márha történt). xDDD
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 18:54:55 írta con » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5962 Dátum: 09 aug 27, 18:57:54 »

Hát erre egyébként én elég kíváncsi lennék,hogy mi is volt/lehetett,kár hogy suigetsu nem fejezte be azt a bizonyos mondatát.xDDD

Hogy is szólt az a bizonyos félbehagyott mondat?  Mosolyog

Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5963 Dátum: 09 aug 27, 19:00:08 »

Hát most így nem merem idézni,mert régen olvastam,de azt tudom hogy karin utánna nagyon hevesen nem engedte suigetsunak folytatni. xDDD
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5964 Dátum: 09 aug 27, 19:01:18 »

sasuke perverzségét mutatja, Karinak hány helyen van kiszívva a karja Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5965 Dátum: 09 aug 27, 19:02:21 »


Six!!
Család elvesztése után a buszú, meg az elfogultság a gyülölet felé, nem gyerekes, és legfőbb kép nem elkényeztetett érzés.
Bár az is igaz h nem magasztos cél. Inkább úgy mondanám :az értelmes, biztosnágban élő ember számára irreális érzés.
De Naruto világbéke élet célja se külömb.

Itachi annó rábízta a döntést Sasukéra, h megölje a barátját Narutot. Sőtt már már, érzelmileg, kényszerítette. De mégsem tette meg. Hiába csalogatta a nagyobb hatalom. Testvére szemeit se ültette be magának. Ezt nevezhetjük ostobaságnak. De ebből is látszik Sasuke meg tagadta másodszor is ezt az "Uchiha átkot". Hogy mindent, és mindenkit feláldozni az erőért.
Így kedves Six Sasuke semmi kép sem nevezhető így "Uchihák legalja". Nem követet el semmien bűnt Sasuke. Otthagyta a faluját, igen ez erős indok lenne. De most hogy tudjuk h konoha adta ki a parancsot a klánja ki írtásának  Szomorú ha nem akkor, akkor most hagyná ott Konohát. Megölte Orochimarut, aki nem mellesleg egy tömeg mészáros volt. Felszabadított egy csomó rabot akiket Orochimaru tartott fogva. (miek kcsg ember ez a Sasuke igaze?) Kúl   Nevet Rávett harccal egy Akatsukist h robantsa fel magát. Megölte testvérét, mivel Itachi az ő keze által akart meghalni. Ezt lehet meg is bánta. Egyetlen igazi felróható bűne hogy a Hachibire támadt. De mivel nem sikerült elkapnia, tulajdon képpen magán kívül másnak nem árott(Raikage haragja). Még a Hachibi is boldogabb lett a Sasuke találkozó után.Pojén

Látod Six? minden nézőpont kérdése. Lehet Sasukéra mondják mindíg h EMO. De az a gond hogy te, meg még páran nézitek mindig pesszimistán a dolgokat. Pedig az a pohár nem mindíg félig üres. Legtöbször félig teli.  smirksweat

Bocsi, de mivel dolgoztam, nem láttam ezt a HSZ-t mostanáig. Nézd... Nem a bosszúvágy gyerekes, elkényeztetett. Hanem az, hogy Itachi az életét áldozta azért, hogy Sasuke elég erős legyen, hogy megvédje magát. Itachi kívülről vigyázta Konohát, mivel nem engedte 9 kage szintű shinobinak, h porrá zúzza. Ezek után minden a bosszúval kapcsolatos információnak tudatában mégis úgy döntött, hogy nagy ívben tesz Itachi áldozatára. <- Ez gyerekes elkényeztetett. Sasuke megpróbálta megölni Narutot. Nem azért nem halt meg Naruto, mert hű de nagyon szeszélyes Sasuke. Hanem azért, mert nem tudta, nem volt meg az ereje hozzá a Kyuubi miatt. A testvére szemeit azért nem ültette be magának, mert állítása szerint, amit ez után fog tenni, Itachi nem szeretné látni. Ez egy helyes megállapítás részéről... Annak, hogy a tanácsosok kiadták a klán kiirtásáról szóló parancsot, meg volt az oka, mint tudjuk. Ebbe ne menjünk bele, mert mind2-en tudjuk, miről van szó. Mint gondolom írták páran, Sasuke nem ölte meg Orochimarut. A génjeinek köszönheti, hogy nem vette el a testét. Ennek semmi köze a tehetségéhez. A Sharingan az egyedüli, ami kisegítette ebből őt. Mellesleg rátámadni egy betegre és legyőzni... Hű de nagy képzettség és emberség... Ha Orochimaru nem lett volna beteg, feltörli Sasukével a padlót. Felszabadított 1 csomó rabot? Suigetsu engedett el párat, h terjesszék: Sasuke megölte Orochimarut. Ami egy helytelen megállapítás volt, hisz Orochimaru ott élt Sasukében... legalábbis 1 része. Rávette Deidarát??? Nem nagyon emlékszem rá, hogy annyira akarta, hogy ez történjen, mellesleg majdnem ott murdált Ő maga is. Sasukének szerencséje volt Deidaránál, mert ha nem lesz idegbajos, akkor Sasuke elbukik a bosszú első akadályánál. Itachit nem ölte meg. Ez is egy tévedés. Itachi gyakorlatilag végelgyengülésben halt meg. Sasuke hozzá sem szagolt volna, ha ez a harc valóban megtörténik és nincs megjátszva. Sasuke gyakorlatilag végigbénázza a bosszúhadjáratát, csak van vele mindig valaki, aki megsajnálja és kisegíti. Szerintem elvek tekintetében Sasuke senki. Talán Orochimarunak is jobb elvei voltak, mint neki vannak... Bocsi, de én ezt így érzem. Szerintem a pohár már lassan teli lesz. Számomra nem pesszimizmus kérdése, hanem a tények fantalan látása...
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5966 Dátum: 09 aug 27, 19:14:04 »

Jó szerencse is kell az élethez. Nemvolt sose nagyképü. Sose vágott fel vele h megölte Orot vagy Deit. Sőtt még karinéknak is megmondta. De ez a szerencse nemcsak őt de a többi karaktert is végig kiséri (Naruto). Pein harc is 1000 másféle képen végződhetett volna. De így végződött, a szerencse innentől kezdve tényé vált! Ezek után ezen nincs mit vitázni. Kit hogy győzött le. Főleg h lesz@rja. Csak a céljai fontosak. Mosolyog És valóban a tényeket "fantalanul" látod. De ez nem azt jelenti hogy nem elfogulatlanul  Ördögi Utálod Sasukét ezért elzársz magadtól mindent, ami az ellenkezőjét bizonyítaná annak h nem egy zsák trágya. De ez nem baj mert ez ugyan az mint amit Sasuke csinál. A világ egy bizonyos oldalát nem akarja vagy nem véli látni.

jah és Karin Sasuke dolgáról 352/10 oldalon tesznek említést. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 19:25:50 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5967 Dátum: 09 aug 27, 19:25:23 »

Még sosem hasonlítottak Sasukéhez eddig semmiféle formában... Mind1. Ez nem az a topic. Asszem írtam, hogy lehetett volna olyan karakter, akit kedvenccé is választottam volna. De ebben a formában semmiképpen sem. Tény, hogy nem szeretem Sasukét. De lehet, hogy egyszer majd megszeretem, vagy legalábbis elfogadom valamennyire. Már kifejtettem előzőleg, hogy miért. Egy barátra nem támadunk rá, hogy erőt szerezzünk. Még csak meg sem próbálunk rátámadni. Tiszteljük a szeretteink áldozatát, akik értünk áldoztak fel bármit is. Főleg, ha az életüket áldozták, akkor semmiféle erkölcsi, egyéb okom nem lehet arra, hogy ezt az áldozatot figyelmen kívül hagyjam, sőt az áldozat lényegének az ellenkezőjét tegyem. Amennyire tudom, megértem, hogy miért teszi, amit tesz. Nem kellemes elveszteni mindent amit szeretünk. És enyhén fogalmaztam, tudjátok Mosolyog Elviselhetetlenül fájdalmas lehet. De a cél nem szentesíti az eszközt. Aki kitalálta ezt, nem gondolta át, mit tanácsol ezzel. És ugye sokan ugyanúgy félreértik, mint barátunk, azaz Sasuke...
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5968 Dátum: 09 aug 27, 19:34:59 »

Ezzel egyet értek. AZ áldozat, az az amikor valami számunkra fontos dolgot áldozunk fel. Itachi ezt tette a saját családjával, szüleivel. De ez az áldozat Sasukénak is ugyan úgy fáj(Ez nem Sasuke áldozata). Itachi meghozott két döntést, megölni a családot, és otthon hagyni a politikai undorban egy kis gyereket. Danzou félék közt. Óhatatlan h megromlik a gyermeki lélek. Bosszúra fog szomjazni. De ezt az utat Itachi szánta Sasukénak. Ezt kell megérteni. Itachinak nem kellelt volna ottmaradni és genjutsuba megmutatni a gyilkoságot. El is mehetett volna és lehet h Sasuke másképp nő fel. De ez ugyan az mint amit az imént írtam le. "lehet" meg a "szerencse" már ténnyé vált és nem változhatnak. És annak ellenére h Itachi szályába rágta Sasukénak hogy ölje meg Narutot, nem tette meg. Igaz harcoltak, de a legvégén nem tette meg. És ez is tény akár hogy nézzük. Ha jól tudom azok a részek a kötelékekről szóltak. Hogy ezektől kell megszabadulni Sasukénak hogy saját útját járva ne essen Itachi hibályába.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 19:37:22 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5969 Dátum: 09 aug 27, 19:45:43 »

Tény, hogy nem ölte meg Narutot. De nem nagyon volt ideje, mivel tudta, hogy többen is a nyomában vannak. Szerintem nem tudta megölni Narutot. Nem azért, mert hű de nagyon szerette, hanem mert a Kyuubi ereje miatt nem volt képes rá. Elvileg a Harmadik vigyázott Sasukére. Lehet, hogy mint egy rokon nem volt jelen az életében, csak mint 'testőr'... Nem csodálkozom a bosszúvágyon. Megértem. De miért kell még mindig ezek után is ilyen formában bosszúra szomjazni? Biztosan meg lehetett volna máshogy is oldani. De mind1. Sajna ez van. Remélem egyszer benő a feje lágya Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!