24 szep 25, 04:06:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311032 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5940 Dátum: 09 aug 27, 13:21:08 »

Nayu, Deeehogy, félreérted a dolgot.  Nevet Nem úgy értettem, hogy ő egy beteg elmebeteg, vagy valami.  Mosolyog

És valóban nem vagyok még pszichológus, illetve pszichiáter, szóval nem tudom teljesen összeszedni a dolgot, de ezek mind olyan dolgok, amik félre vannak értékelve.  De a Trauma nagyon egybevág Sasuke tetteivel, gondolkodásmódjával. (Azért kiemelem, hogy ezen dolog semmi kapcsolatban nem áll az idegbetegséggel, szóval aki ezzel támadna, az magát minősíti)

Depresszió. Nagyon sokrétű fogalom... (habár ezt is beskatulyázták a öngyilkosságra váró EMO-k világába). Szerintem te ezt akarod nagyon kritizálni, de én nem úgy értettem, hogy Sasuke egy depressziós, öngyilkosságra váró EMO.  Mosolyog
Az egészséges dolog meg csak vicc. Akinek ez jelent nagyobb támadási felületet, arra szintén a fentebb említett dolgot tudom mondani.  Mosolyog

Nuttika, távol álljon tőlem, hogy lebecsüljem Sasukét.  Mosolyog Csak éppen Danzout sem szabad lebecsülni. Aki elérte, hogy lemészárolják a klánt, annak nem lenne akadály Sasukét megölni - főleg úgy, hogy a Gyökér vezetője.

Hachibis dolognál Sasuke említette is, hogy végig figyelte Gyilkos méhet, így nem szökhetett volna meg. Szóval nyugi, használta a két szép szemét.   Mosolyog Csak pillanatnyi figyelmetlenség volt, amit Killer Bee ki is használt.  Mosolyog

Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5941 Dátum: 09 aug 27, 13:29:40 »

Na én csak egy dolgot szeretnék tudni az okosoktól: Ha Sasuke konohában marad Danzou mire fel ölette volna meg?Nem gyűlöletből írtatta ki a klánt hanem mert valós veszélyt jelentettek.Egy dolog hogy nem volt szép tőle,mert sztem le kellet volna ülni tárgyalni az Uchihákkal,és mondjuk fölajánlani nekik a következő Hokage posztot,ettől biztos megnyugottak volna,de visszatérve Danzoura amikor Sait küldte ellene azt is azért küldte,mert hogy ha teccik,hanem  sasuke szökött ninja.Szóval ha konohába maradt volna biztos nem bántja,mivel 1szem Ucihától nincs félnivalója a falunak.És mint tudjuk Danzou eddig amit tett a falu érdekébe tett.Mégha durva és erkölcstelen eszközökkel is.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 13:31:20 írta Nucklear » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5942 Dátum: 09 aug 27, 13:38:57 »

Egy szem Uchiha is megidézheti a kyuubit.

Mire fel ölette volna meg? Semmire. Simán megölethette volna titokban is, ahogy a klánnal tette. Ugye mire fel ölette meg a sok ártatlan, Sasukéhez hasonló gyereket, akiknek fogalmuk sem volt a klán terveiről? Ha Danzout érdekelné az, hogy nem minden Uchiha volt bűnös, akkor csak a puccsra készülőket öleti meg.

Itachi nem hiába kérte meg Sarutobit, hogy vigyázzon az öccsére, és nem hiába fenyegette meg Danzout, nem hiába ment vissza a harmadik hokage halálakor. Azért tette, mert féltette az öccsét elvileg.
Szóval ezek után szerintem simán eltette volna láb alól - így tartom a véleményemet, hogy Sasuke jól tette, hogy elhagyta Konohát.  Habár így is ugyanolyan veszélyben van, csak úgy nyílt célpont lett volna.  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 13:56:23 írta Saphira » Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5943 Dátum: 09 aug 27, 13:44:35 »

Hát figy, Nucklear. Ha Danzou azért akarta volna megöletni Sasukét, mert szökött nin, akkor azt nem a legnagyobb titokban tette volna, ráadásul 1 emberrel, hanem egy egész csapattal. Áskálódott, és van rejtegetnivalója. Ha nem lenne félnivalója Sasuke jelenlététől, Itachinak semmi oka nem lett volna figyelmeztetni, hogy még életben van... ^^
Ha Sasuke életben marad, elképzelhető, hogy ha vmikor rájön az igazságra, akkor keresztül húzza számításait. Mert ugye, Itachi életben volt, és csak idő kérdése, hogy elmondja az igazságot Sasukénak (amit ugye nem tett meg, de Danzou nem bízhatott teljesen benne), másrészt a megállapodást a Tanács Itachival kötötte, aki belement az alkuba, de Sasuke... ha megtudná az igazságot, akkor Ő nem hagyná annyiban.

Egyetértek Saphival, Danzou nem törődött a sok ártatlan, puccsról nem tudó Uchihákkal. Egyértelmű, neki a célja, vmilyen oknál fogva az lehetett, hogy az Uchihák eltűnjenek a Föld színéről... Egytől egyig, talán a köv gen bosszújától tartva, kitudja.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 13:48:08 írta Nayu » Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5944 Dátum: 09 aug 27, 13:51:43 »

Hát figy, Nucklear. Ha Danzou azért akarta volna megöletni Sasukét, mert szökött nin, akkor azt nem a legnagyobb titokban tette volna, ráadásul 1 emberrel, hanem egy egész csapattal. Áskálódott, és van rejtegetnivalója. Ha nem lenne félnivalója Sasuke jelenlététől, Itachinak semmi oka nem lett volna figyelmeztetni, hogy még életben van... ^^
Ha Sasuke életben marad, elképzelhető, hogy ha vmikor rájön az igazságra, akkor keresztül húzza számításait. Mert ugye, Itachi életben volt, és csak idő kérdése, hogy elmondja az igazságot Sasukénak (amit ugye nem tett meg, de Danzou nem bízhatott teljesen benne), másrészt a megállapodást a Tanács Itachival kötötte, aki belement az alkuba, de Sasuke... ha megtudná az igazságot, akkor Ő nem hagyná annyiban.

Egyetértek Saphival, Danzou nem törődött a sok ártatlan, puccsról nem tudó Uchihákkal. Egyértelmű, neki a célja, vmilyen oknál fogva az lehetett, hogy az Uchihák eltűnjenek a Föld színéről... Egytől egyig, talán a köv gen bosszújától tartva, kitudja.

Igen,de Itachi sosem mondta hogy nem volt helyes klánt írtani.Szükséges volt teccik,hanem,de Sasuke amikor Sait ellene küldte akkor még nem volt Szökött mert Narutoék kisírták Tsunadénél hogy ne nyilvánítsa annak.Ezért küldte csak Sait.Melesleg nem tudjuk mennyien vettek volna részt a puccsban,De a gyerek gyilkosság valóban elitélendő.Mellesleg Ita nem bujtotta fel Danzou megölésére.Azt szerette volna ha titokban maradnak a dolgok és szépen hazamegy Sasuke.De Madara mondott neki minden félét amit nem tudjuk hogy igaz-e vagy sem netán féligaz.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 13:54:09 írta Nucklear » Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5945 Dátum: 09 aug 27, 14:01:06 »

de Sasuke amikor Sait ellene küldte akkor még nem volt Szökött mert Narutoék kisírták Tsunadénél hogy ne nyilvánítsa annak.Ezért küldte csak Sait.

Na, csak ebből is, hogy ezt írtad, rájöhetsz magadtól is, hogy Danzounak mindenféleképp célja volt mihamarabb megszabadulnia Sasukétól. Tehát az eredeti kérdésed már meg is van válaszolva.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5946 Dátum: 09 aug 27, 14:03:57 »

de Sasuke amikor Sait ellene küldte akkor még nem volt Szökött mert Narutoék kisírták Tsunadénél hogy ne nyilvánítsa annak.Ezért küldte csak Sait.

Na, csak ebből is, hogy ezt írtad, rájöhetsz magadtól is, hogy Danzounak mindenféleképp célja volt mihamarabb megszabadulnia Sasukétól. Tehát az eredeti kérdésed már meg is van válaszolva.

Miért is?Mert egy szökött Ninját meg akart öletni?Sai Bingó könyvében nem csak Sasuke volt,hanem rajta kívül még nem tudom hány szökött ninja.Épp ő következett a soron.Ennyi.
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5947 Dátum: 09 aug 27, 14:08:22 »

Ahha, persze, és a Hokage tudtán kívül. ^^ Nem lett volna szabad a kezébe vennie a dolgok irányítását, elvégre nem ő a Hokage. Teszem fel a kérdést, miért pont Sasukét akarta mindenáron és a legnagyobb titokban, amint a falun kívülre kerül, egyből megöletni? Vannak rajta kívül más missing nin-ek, vagy neki nem elég azok után futkosni? Igaz is, ő meg se mozdított a még a botját se ez ügyben.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5948 Dátum: 09 aug 27, 14:10:03 »

Pont az elöbb írtam hogy nem pont rá vadászott mivel közel 3 évig várt a megöletésével.Ha annyira fontos neki azonnal ráállít minden gyökeret.És mondtam Sai bingó könyvében NEM csak ő van.Mellesleg megöletni valakit titokban szokás nem hírt adni hogy: "Na jól vigyázz Sasuke,készülj fel mert én biza megöletlek téged!" Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 14:11:34 írta Nucklear » Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5949 Dátum: 09 aug 27, 14:12:49 »

Az Uchiha klán a puccsot végre hajtja Konohában káosz lett volna,ami az ellenséges faluknak remek alkalom lett volna az elpusztítására.Ilyen téren Danzou a falut védte.
Ha életben marad sok kis Uchiha szerinted felnőve nem terveztek volna hasonlót,mint Sasuke?Majd elviselik,hogy a szüleiket,nagyobb testvéreiket lemészárolták a falu érdekébe...Nem hiszem,hogy a sok kis Uchiha életbe marad betudnak adni valami mesét.Meg ott a lakosság,az se lett volna túl vidám.
Jobb volt olyan színben feltűntetni,hogy Itachi legyilkolt mindenkit,de az öcsét valamiért életben hagyta...

Danzou pedig azért akarja valószínűleg levadásztatni,mert fél tőle,hogy kideríti az igazságot,és ha tálal Konohának,abból Sasuke és az Uchiha-k nyertesen jönnek ki,míg Danzou hát neki kampec.

Annak az egy szem Uchihanak meg nem kellett volna sokat idézgetnie Kyuubi-t,mert ott csücsült a mellette lévő legjobb barátjában lepecsételve. >.<#


De jó lenne újra a régi team7 kacsint (ezt azt hiszem minden itteni hozzászólásomhoz hozzá teszem ezentúl.Nem utálom,nem kedvelem Sasuke-t.)

Szerk.:Inkább ebben a hsz-ben válaszolok.Nem azt mondom,hogy legyilkolnak boldog-boldogtalant.De káosz az lett volna.Szerint tényleg vissza kéne kanyarodni Sasukehoz,mert Chakra még a végén töröl pár oldalnyi hsz-t...
Egyébként attól még,hogy romban Konoha,a két tanácsos miatt még elmehetett volna oda,hogy azokat kiiktassa.De úgy látszik Danzou-t jobb szeretné,mivel hokage lett...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 14:59:00 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #5950 Dátum: 09 aug 27, 14:23:17 »

Az Uchiha klán a puccsot végre hajtja Konohában káosz lett volna,ami az ellenséges faluknak remek alkalom lett volna az elpusztítására.Ilyen téren Danzou a falut védte.
Ha életben marad sok kis Uchiha szerinted felnőve nem terveztek volna hasonlót,mint Sasuke?

Danzou pedig azért akarja valószínűleg levadásztatni,mert fél tőle,hogy kideríti az igazságot,és ha tálal Konohának,abból Sasuke és az Uchiha-k nyertesen jönnek ki,míg Danzou hát neki kampec.


Nuttika, ez már szélsőséges, és eléggé antiszemita hozzáállásmód (népirtás). Magad sem igen gondoltál bele igazán...
Hogy a falut védte Danzou? Az Uchihák noha puccsra készültek, de nem a falu kiirtására.

Jól mondod, Danzou fél, hiszen saját szakállára dolgozott, amikor az Uchihák kiirtását tervébe vette, és ha a falu megtudja ezt a szörnyűséget, akkor neki kampec. Vagyis tudta ezt jól Danzou is, hogy nemigen lenne, ki szándéka mellett áll a nem Uchihák közül.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5951 Dátum: 09 aug 27, 14:40:50 »

Megint ott tartunk hogy mi a jó és mi a rossz megoldás. Neeem Itt nincs jó megoldás!  Mosolyog Van a rossz és a kevésbé rossz megoldás. Háború senkinek se lett volna jó. Uchihák megölése kisseb veszteség. Ez az amit Itachi is felfogott. Danzou meg nem azért cselekedett mert Konohát a háborútól féltette volna.(pffh pont ő? a háborútól? újjab lehetőség a hatalomra jutáshoz.. de ebben az esetben) Vagy az ártatlanok védelmében. Ez csak üres mentség. A saját hatalmát féltette. A puccsal a vezetés tünt volna el. Azaz ő. Az Uchihák ártatlanokat nem akartak ölni. A nép a háború miatt szenvedett volna.Szóval itt nincs is min vitatkozni. Danzou saját írháját védte azzal h öletett. Sőtt szerintem sokkal több köze volt az Uchihák lázadásához mint azt hinniénk. Ugyebár megszerezte itachi spanjának szemét és karját. De ez csak megérzés.

Sasukét meg hogy tudta volna levadászni, orochimaru mellől. Alapból valami egyeségük volt. Valami üzletük. Lehet pont ehez volt köze. :\
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 14:44:40 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5952 Dátum: 09 aug 27, 14:46:40 »

Mint föntebb írtam nem tudhatjuk (még) a teljes igazságot.Csak Madara magyarázott valamit ami egyáltalán nem biztos hogy úgy van.Addig ez a vita Danzou-samáról teljesen fölösleges és nem ide való,ráadásul Chakra megint pipa lessz.Ha új fejlemények lesznek a klánírtásról akkor kéne folytatni sztem.Ha mind valóban úgy van hogy írtátok és kiderül 100% hogy Danzou csak takaródzik a Konoha érdekei dumával és valójában csak a saját hatalma érdekli,akkor ünnepélyes keretek között bocsánatot fogok kérni.Tovább ne OFFoljunk.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 14:50:45 írta Nucklear » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5953 Dátum: 09 aug 27, 15:00:52 »

Nucklear, mi ez a Danzou-samázás?
Amúgy tényleg kezdát menni a topic 'Danzou-topicba", úgyhogy szerintem ezt nem itt kellene megvitatni.
És tudom, az is off, ha ezt így benyögöm, ráadásul még értelmetlen is, az ezt megelőző vitával szemben, úgyhogy, hogy ne legyen teljesen off:
Sasuke, mint NAruto ellentéte, mint a régi ninja-világ átkával sújtott személy, aki pontosan olyan helyzetben van, amiről Pein beszélt, nagyon fontos lesz még NAruto utópiájával kapcsolatban. Nem ölheti meg, mert azzal bizonyítaná, hogy nem jöhet el az a világ, amiről Jiraiya álmodott, úgyhogy, így vagy úgy, talán csak egy pár pillant erejéig, halála előtt, de SZöcskének még meg kell térülnie.
Naplózva
martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #5954 Dátum: 09 aug 27, 15:01:04 »

Én sem csipázom őt minek mennt el mintha ott nem lett volna erősebb ráadásul rásem bagózott Sakurára csak egy meleg nem figyel egy olyan csajra mint Sakura
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!