24 szep 24, 22:17:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310669 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5790 Dátum: 09 aug 15, 13:31:40 »

Con szerintem sasuke azért nem kapott, mert ha sakura hozzá ért volna főleg most egyszerüen leütné vagy kinyírná sasuke(helyesen is teszi, hogy nem engedi magát).
Láttad sasukét hogy egyszer is kezet emelt volna sakurára?(persze nem a shippuudenben,mert ott kicsit már hülye)
Mert szerintem nem,akkor miről beszélünk...

Naruto az a gyerek meg vicc pofázik itt a világról, hogy majd megváltoztatja meg ilyenek.Ha tényleg megcsinálja is akkor teljesen hihetetlen lesz mivel sztem egy fecske nem csinál nyarat. Mosolyog Ha tudná olyanok mindig lesznek akik le akkarnak rombolni falukat, városokat, őlni akkarnak...
Hát azok akik ezt teszik,azok le lesznek rasenshurikenezve!
Jó világban is vannak rossz emberek,ha naruto megváltoztatja a shinobi rendszert még bűnözők,őrültek lesznek,csak akkor már ők nem tudják arra fogni a pusztítást mint pl pein!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 15, 13:33:44 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5791 Dátum: 09 aug 15, 13:52:12 »

Moderátor:
Az érzelmi szálakat vigyük át a "Ki illik kihez" témába. ^^


Nem'tom, de szerintem Naruto ügyében Kishimoto M. sensei is hibás egy kicsit.
A manga legelejétől a Szél elem Rasen Shurikenes edzésig elég "bénának" volt beállítva. Legalábbis a többiekhez képest. Oké, hogy Chuunin-vizsga, Gaara harc, Végzet Völgye, Rasengan, meg Oodama Rasengan, de valami hiányzott...

Innentől spoiler veszély!
Utána már őt is elkezdte tápolni (mert ezért elég béna volt, hogy Sasuke túltesz a főszereplőn) és szerintem pont a neki megfelelő erőszintet* kapta. Csak ugye ez vagy 30-40-50 manga fejezet alatt ment végbe és sokaknak kicsit hirtelennek tűnt.

* Azért jusson eszünkbe, mielőtt a Remete móddal dobálózunk, hogy nagyon nehéz jutsu (könnyen szobrot csinálhat magából az utókornak ^^"). És a használata közben még az Árnyék Klónokból is max. 3-at vethet be, ill. egy Remet mód 5 percig tart (1 természeti energiát gyűjtő klón) és 2 Szél elem Rasen Shuriken ki is meríti. Vagyis majdnem több a hátránya, mint az előnye. És egy hirtelen kialakult harcban szinte lehetetlen használni, mert nincs idő a természeti energiák összegyűjtésére. Ráadásul a varangy papa és mama nem is ülhetnek a vállára (mint Jiraiyánál), segíteni a természeti energiák gyűjtésében, mert a Kilencfarkú "kiveti" őket.

Bocs a technikai mélyelemzésért, tudom, hogy nem illik a témába, de páran úgy gondolnak a Remet módra, mintha attól Naruto egyből a legtáposabb szereplő lenne, közben pedig nagyon komplikált használni az egész módszert és bizonyos esetekben megsütheti a tudományát. Fukasaku el is sorolja a hátrányait.

« Utoljára szerkesztve: 09 aug 15, 14:00:21 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5792 Dátum: 09 aug 15, 16:32:34 »

Nem is tudom, mindenki mondja, h alig ismer vmi technikát.Őszintén szólva viszont az Isteni Birodalom elleni végső csatája személy szerint nagyon tetszett, hogy nem a hiper-szuper erős Rasen Shurikennel, hanem előre megtervezve, a jól bevált Kage Bunshin Rasengan kombóval győzte le. Sokkal jobban tetszik mikor a Kage Bunshinokat ilyen szinten használja, minthogy legyen ezer jutsuja.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5793 Dátum: 09 aug 15, 16:41:28 »

Egyetértek Chakrával. Naruto nem annyira erős.

Nagyon érdekes, h Naruto képtelen normálisan megtanulni a jutsukat. Mindent a kage bunsinnal csinál meg. Hihetetlen   >.<#
És mégis ezzel a móddal fejleszti tovább a jutsuit. De ez előny és hátrány is. Nem tud se rasengant, se semmit létrehozni nélkülük, spontán harcban meg nem tudja használni a senin módot se.

OFF: Asszem az egyik csatában(tán filler volt), használtak ellene egy olyan jutsut, amitől egyből kifujtak a kagebunshinok. Ilyen esetben megsütheti a tudományát.

Egyetértetek velem abban, h Deidara erősebb mint Sasuke és Naruto(C4, az öngyilkos robbanás stb)?



Naplózva







Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #5794 Dátum: 09 aug 15, 20:04:17 »

Ok !! igaz ,hogy a klónok nélkül nem tud sokmindent véghez vinni , de véárjunk csak,
még mindik ott van  a 9 farku csakrája és az igen csak kisegíti a harcok alatt,
és akkor nincs szüksége jutsuk használatára sebessége megnő , és azért ott egyszerü taijutsuval sem gyenge,
ezt be kell látnunk...
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5795 Dátum: 09 aug 15, 20:10:33 »

Hát szerintem mostmár Narutonak illene kifejleszteni egy teljesen önálló,saját technikát mint anno Jiraya,Kakashi vagy épp Sasuke,hiszen a legnagyobbak mind önálóan is alkottak valamit.
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5796 Dátum: 09 aug 15, 20:24:50 »

Hát szerintem erre az önálló jutsura a rasen shuriken tökéletesen megfelel,azt sem mutatta meg neki senki,mivel nem is tudták megcsinálni,pedig nem kis emberek próbálkoztak vele!

Egyetértek Chakrával. Naruto nem annyira erős..
Hehe,na ezen nevettem egyet.
Egyetértetek velem abban, h Deidara erősebb mint Sasuke és Naruto(C4, az öngyilkos robbanás stb)?[/s]
Ezen is. XDDD
(ne vedd személyeskedésnek,de úgy érzem túlságosan alábecsülöd mint sasukét mint narutot!
Naplózva
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #5797 Dátum: 09 aug 15, 20:32:51 »

Jah csatlakozom az elöttem szólóhoz.
z ,hogy kage bunshinnnal hozza látre a rasengant
az is egyedi , senkit sem láttunk még igy rasent létrehozni ,
no meg aztána  rasen shuriken azt is egyedül alkotta ...
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5798 Dátum: 09 aug 15, 20:45:10 »

Jah csatlakozom az elöttem szólóhoz.
z ,hogy kage bunshinnnal hozza látre a rasengant
az is egyedi , senkit sem láttunk még igy rasent létrehozni ,
no meg aztána  rasen shuriken azt is egyedül alkotta ...


Ez így nem teljesen igaz mivel az eredetileg Negyedik befejezetlen Rasenganját fejezte be.De avval egyetértek hogy ez is emberfeletti munka volt,mi például bizos nem tudtuk volna megcsinálni Nevet. De én arra gondoltam hogy a 0-ról kezdhetne vmit,szerintem fog is mivel eléggé kevés technikát ismer,és nem biztos hogy ez Madara ellen elég lesz hisz őt nem lehet Ninjutsuval megsebezni,bár ez nem ide tartozik és bocs érte Nevet Nevet
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5799 Dátum: 09 aug 15, 20:46:23 »

Hehe. Én már csak ilyen vagyok Nyelvesít Szerintem egyikük se az a haj de erős karakter. De egy harcot nem csak erővel lehet megnyerni, hanem kitartással, hittel stb.

con: nem veszem annak. én akkor se tartom őket erős karakternek, mármint nem gyengék de pl: Itachi, Pein, Jiraya, Orochimaru ők fatálisan erősek. Rengeteg jutsu, tapsztalat stb, én ehez hasonlók alapján döntöm el h ki erős és ki nem, persze nem feltétlenül van igazam, de véleménye mindenkinek lehet. Naruto inkább hittel, szavakkal szokott nyerni, nem csak puszta erővel.

És teljesen egyedi jutsuja nincs, hacsak nemszámolod a sexi no jutsut ikszdé
Naplózva







Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5800 Dátum: 09 aug 15, 20:53:35 »

Hát ja a Sexi No Jutsu.Bár az csak Jiraya meg ebitsu ellen jó.Mekkora lenne már ha a végső csatában ezzel győzné le Madarát Nevet Pojén Nevet
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5801 Dátum: 09 aug 15, 21:09:37 »

con: nem veszem annak. én akkor se tartom őket erős karakternek, mármint nem gyengék de pl: Itachi, Pein, Jiraya, Orochimaru ők fatálisan erősek. Rengeteg jutsu, tapsztalat stb, én ehez hasonlók alapján döntöm el h ki erős és ki nem, persze nem feltétlenül van igazam, de véleménye mindenkinek lehet. Naruto inkább hittel, szavakkal szokott nyerni, nem csak puszta erővel.
Persze lehet véleményed,de ez a naruto nem annyira erős és deidara erősebb volt,kicsit lealacsonyításnak tűnt...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5802 Dátum: 09 aug 15, 21:28:03 »

Bocsi az OFF-ért, de szerinted mit tudott volna csinálni a C4 ellen, vagy a 10 km eres robbanás ellen? Szöcsinek is magába kellett villantania, amit naru nem Tud. Sőt a levegőben lévő ellenfélnek is maximum mutogatni tudott volna, mert nincsenek neki szárnyai se.-OFF enf.

Hát... Ki tudja? Lehet h madara annyira perverz, h naruto ezt veti be ellene. Mondjuk ha 100 90-60-90es szőke csaj meztelenül hirtelen feltünne előttem, nem sok kedvem lenne harcolni ikszdé
Naplózva







con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5803 Dátum: 09 aug 15, 21:30:15 »

Bocsi az OFF-ért, de szerinted mit tudott volna csinálni a C4 ellen, vagy a 10 km eres robbanás ellen? Szöcsinek is magába kellett villantania, amit naru nem Tud. Sőt a levegőben lévő ellenfélnek is maximum mutogatni tudott volna, mert nincsenek neki szárnyai se.-OFF enf.
Hát az összeset amit felvetetél naruto megoldja egy harc eleji rasenshurikennel!  Pojén
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5804 Dátum: 09 aug 15, 21:39:54 »

Na ezzen nem fogok vitázni. A rasen shurikenhez senin mód kell, amit spontán naruto nem tudna megcsinálni. Másrészről deidara meg biztos megiszik egy kávét amig naruto csinál két klónt és erőlködik nem. ezt a ki nyerne csatában topikban folytathatjuk ha gondolod


Kérdés lehet h volt, de mi naruto arcán az a 3-3 vonal? azt ne mondjátok h szőr, mert akkor ...
Naplózva







Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!