24 szep 21, 22:25:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306215 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5700 Dátum: 09 júl 27, 17:57:48 »

Az elején idegesített a Szöszke mániája (Szöszke meg még jobban Nevet).Azt se bírtam,hogy folyton letolja meg püföli Narutot.A fillerekből még csak pár részt láttam,most nézegetem őket...
A shippuudenben egészen megkedveltem a karakterét.Erős lett,és elmúlt a Szöszke fan korszaka is (hál' Istennek!).Itt már ugyan mókás,hogy üti Narutot,de egyszer mondhatná már neki Naruto,hogy elég.Pl. amikor Peines beszélgetősből haza tér Konohába Naruto mit csinál?Jól gyomron vágja,majd átöleli...Téyleg az egyik legjob kuonichi,de azért Narutot nem kéne már folyton püfölni.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #5701 Dátum: 09 júl 28, 17:08:58 »

Az elején idegesített a Szöszke mániája (Szöszke meg még jobban Nevet).Azt se bírtam,hogy folyton letolja meg püföli Narutot.A fillerekből még csak pár részt láttam,most nézegetem őket...
A shippuudenben egészen megkedveltem a karakterét.Erős lett,és elmúlt a Szöszke fan korszaka is (hál' Istennek!).Itt már ugyan mókás,hogy üti Narutot,de egyszer mondhatná már neki Naruto,hogy elég.Pl. amikor Peines beszélgetősből haza tér Konohába Naruto mit csinál?Jól gyomron vágja,majd átöleli...Téyleg az egyik legjob kuonichi,de azért Narutot nem kéne már folyton püfölni.

Lehet hogy csak így tudja kimutatni Naruto iránti érzéseit. Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5702 Dátum: 09 júl 28, 17:49:52 »

Igazából szerintem már maga Sakura sem tudja mit akarxDD. Régen azért pofozta mert Naruto hülye volt.
Ha nem ütné Narutot az olyan lenne neki mintha elfogadná, hogy szereti Narutot. Biztos vagyok benne, hogy érdekes folyamat játszódhat le SakurábanxDD. Eltudnék viselni egy részt amiben vissza emlékezik és az ő gondolatait is megismerhetnénk, hogy adott helyzetet ő hogyan élt megxDD.


Nuttika az a szín elég zavaró váalszthatnál valami kevésbé rikítót.
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5703 Dátum: 09 júl 29, 13:24:15 »

Szerintem maga sem tudja,hogy baráti,testvéri vagy esetleg szerelmi szeretetet érez iránta.A püfölés meg már ráragadt kettejük közti kapcsolatra...

Off:De én szeretem az zöldet  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 29, 13:25:20 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5704 Dátum: 09 júl 29, 18:49:49 »

Off:Először is az egész öhm thread/topic nem tudom itt hogy hívják-ot elolvastam (majd valaki kijavít  Nyelvesít)
Rengeteg poénos hozzászolás volt,a hasam fogtam a nevetéstől némelyiken...
On:Eleinte el nem tudtam képzelni mit esz annyi "szerencsétlen" egy szőke,ordibáló, "hülye gyereken".Poénból megnéztem egy részt.Aztán még egyet másnap.(Jetixen néztem először).Valahogy magával ragadott.Aztán elkezdtem az interneten keresgélni további információkért így jutottam ide tavaly Mosolyog
A simában egyszerre aranyos,idióta és bámulatos.Ez a soha nem adom fel nekem is egy példa kép értékű.
A shippuban jó,hogy fejlődik,de az ökörködős stílusát megtartja.Az egyetlen ami idegesít,hogy Emo King-et alias Mr.Szöszkét akarja visszahozni.Elhiszem,barátság...de...
A mangában meg már bámulatos az ereje.
Viszont a Raikage előtti földre borulás már túlzás.Szerintem lazán van már olyan erős mint a raikage...
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #5705 Dátum: 09 júl 29, 19:47:07 »

Háát.. azért meglepetéseket tartogathat a Raikage. Nem hiába indult el Sasuke után. Ha nem lenne olyan erős mint Sasuke, akkor otthon az ágy alatt cumizná az ujját, sírva, és várná vissza a tesóját. ikszdé---bocs talán kicsit elkanyarodtam a témától  Szomorú  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 29, 19:47:43 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5706 Dátum: 09 júl 30, 11:07:45 »

Azért alázkodott meg mert tudja jól, hogy erőszakkal és pofátlansággal semmire se menne. Lehet van olyan erős mint a kagek, de ha ott amperkodik, akkor Sasuket végképp missin-ninjavá teszik.
Naplózva

h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #5707 Dátum: 09 júl 30, 14:21:26 »

Szerintem Sasuke terve nem az ,hogy megöli a Kagékat ennek nem látom semmi értelmét . Én a helyében leleplezném Danzót(bár nem tudom nagy véteknek számit e az amit Itachinak megparancsolt vagy ezért más Hokágét választanának de az is lehet hogy Sasuke tud az Orochimaruval valo kapcsolatárol. ÉS ha Yondaime nevét mindenki elismeréssel mondja ki ,mert megmentette a falut Itachi is megérdemli ezt nagyon sokat szenvedett ő is )Ezt nem teheti úgy meg ,hogy besétál a faluba és elmeséli történetét a falusiaknak (mivel szökött nindzsa )Másrészt pedig hallani akarja a történetet Danzótól is nem csak Itachival kapcsolatban hanem Madaráról is.Mivel úgy hiszem Madara története nem 100 % ig igaz.Még megjegyezném ,hogy szerintem a hires eset amikor megtámadta Itachit először azért történt ,mert meg akarta védeni Narutót egyrészről de a fontosabb ok mégis az ,hogy 4 5 év elteltével újralátja Itachit Ő pedig rá se hederit azt mondja neki ,hogy ő nem fontos Naruto miatt jött.Itt valóban egy kicsit elpendül a húr és nekiront de szerintem csak a bosszúvágy miatt .Úgy véli ez az egyetlen lehetősége ,hogy megölje és nem érdekli ha meghal.Fontosabb neki ,hogy tisztázza a dolgot megszabaduljon terhétől, mintsem az élete .Mellesleg szerintem az ,hogy annyi év edzés után labdába sem rúgott Itachi mellet nagy ösztönzés volt ,hogy elfogadja Orochimaru ajánlatát.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 15:04:26 írta h_Tunde » Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5708 Dátum: 09 júl 30, 17:40:56 »

Szerintem azért ilyen könnyen nem fogja megadni magát.
Elvégre az eheti mangában elvileg Emo King végre lép.Jó lenne,Naruto rádöbben,Mr.Szöszkéért nincs értelme küzdeni.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Akane-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 8


« Válasz #5709 Dátum: 09 aug 01, 23:18:00 »

Most ez a hsz nem tom meik témába való,úgyhogy ide írom:tudjátok,említették már az animéb,hogy az előző generációkat felülmúlják az újak.És Naruto Jiraiya tanítványa,vagyis az utódja,ami azt jelenti,hogy Naruto még perverzebb lesz,mint Jiraiya. Nevet Pojén Ohh My God Kiröhög
Naplózva


Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5710 Dátum: 09 aug 02, 20:50:27 »

Az kéne csak... Nevet Jiraya már éppen elég perverz volt!Így is szörnyű hatással volt ilyen téren Narutora.Más téren viszont már szerintem lekörözte.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5711 Dátum: 09 aug 04, 10:32:24 »

Az elején idegesített a Szöszke mániája (Szöszke meg még jobban Nevet).Azt se bírtam,hogy folyton letolja meg püföli Narutot.A fillerekből még csak pár részt láttam,most nézegetem őket...
A shippuudenben egészen megkedveltem a karakterét.Erős lett,és elmúlt a Szöszke fan korszaka is (hál' Istennek!).Itt már ugyan mókás,hogy üti Narutot,de egyszer mondhatná már neki Naruto,hogy elég.Pl. amikor Peines beszélgetősből haza tér Konohába Naruto mit csinál?Jól gyomron vágja,majd átöleli...Téyleg az egyik legjob kuonichi,de azért Narutot nem kéne már folyton püfölni.


Azért tegyük hozzá, hogy Naruto se igyekszik túlságosan, hogy elkerülje Sakura pofonjait, sőt beleáll mindbe, pedig simán elhajolhatna vagy kivédhetné őket, szóval enyhén szólva mazohista szegény, de ezt eddig is tudtuk róla. Nevet
Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5712 Dátum: 09 aug 04, 12:29:43 »

Ilyen téren össze illenek:a szadista és a mazohista. Nyelvesít
Engem az zavar,hogy újabban folyton bőg Szöszke miatt.Azt már tényleg túlzásnak tartottam,hogy amikor megtudta,hogy Emo King-ünk Akatsukis megint bőgőrohamot kapott.
Arra leszek kíváncsi,hogy hogyan fog avval a tudattal megküzdeni,hogy Naruto a neki tett ígéret miatt szenved évek óta?Meg persze avval,hogy szerelmes volt(vagy talán most is) belé Naruto...
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5713 Dátum: 09 aug 04, 12:33:02 »

Látom, hogy különböző topic-okban teljesen elszabadult a háborgás Sakura ellen a pofonok miatt ezért szeretnék pár szót szólni. Először is kezdjük azzal, hogy szinte a legtöbb animében van ilyen pofozkodós karakter ezeket ha jól tudom Tsundere-nek hívják. Ők olyan karik, akik durvasággal leplezik az érzéseiket. Ugyanilyen pl. Naru a Love Hina-ból. Érdekes módon ellen senki nem szokott háborogni amiért pofozta Keitaro-t, legalábbis a topicjában nem láttam ilyen értelmű hsz-eket. És még sok ilyen lány szereplő van, szóval nem igazán értem, hogy miért pont Sakura-t szidja mindenki emiatt miközben ő egy alap anime karakter típus. Másrészt pedig az anime készítői erre direktbe rájátszanak főleg fillerekben és moviekban, szóval a mangában ez egyáltalán nem így van. Meg különben is ezeket a pofonokat poénnak szánják és általában a japánok ezt így is értelmezik tehát nekünk se kéne másképp szerintem. Teljesen nyilvánvaló, hogy Sakura az érzelmeit leplezi ezzel és nem direkt kínzásból vagy ilyesmiből veri Narutot. Abban meg igaza van Csibe19-nek, hogy Naruto se kerüli túlzottan ezeket a pofonokat. Nem is utálta meg emiatt Sakura-t. Persze nyilván ha vki alapból nem bírja Sakura-t akkor annak kapóra jön ez a dolog, de azért meg kéne próbálni kicsit elvonatkoztatni attól, amit az animében mutatnak nekünk Sakura jellemét illetően.  Mosolyog
Naplózva


Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5714 Dátum: 09 aug 04, 12:43:09 »

Nekem semmi bajom Sakuraval,sőt!Az egyik kedvenc karakterem.Olvasom a mangát és ott tényleg kevesebb pofon csattan.Amit viszont sajnálom,hogy kihagytak,az az a jelenet,amikor Konohamaru a Sexy no Jutsu Sai-Sasuke kiadását mutatja be Sakuranak.Na az azért vissza lő szegénynek >.<#.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!