24 szep 21, 23:47:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306294 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #5685 Dátum: 09 júl 17, 13:59:08 »

Bár a falu szemébe naruto már most hős,de tény és való, hogy apját még meg sem közelíti, de ha ebben az ütembe halad a fejlődéssel, szerintem jócskán túl fog nőni az apján
Naplózva
Sasuke14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #5686 Dátum: 09 júl 17, 21:54:19 »

Én most arra lennék kíváncsi,hogy Sasuke most csak a "kis csapatával"akar szembe szállni az kagékkal és fejenként a két testőrükkel(+vasország szamurájai)?Sztem bármilyen erős(ek) lehet(nek) nem tud(ják) legyőzni a kagékat(arról nem is beszélve,hogy Narutoék is oda tartanak meg a 4 felhő ninja). Nevet
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5687 Dátum: 09 júl 18, 08:19:31 »

Ez az arrogancia ártalma. Ő csak Danzou-t akarja megölni, bosszu a klánért és Ita-ért. Én azt veszem észre h Sasuke már nem látja értelmét az életének, ez a meggondolatlanság nem vall rá. Egy szóra ugrott is. Ez a legrosszabb fajta arrogancia, mert alaptalan, és ez a bosszuvágyal megspékelve már az itélőképesség rovására megy.
Naplózva







Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5688 Dátum: 09 júl 18, 12:09:57 »

Sztem ha úgy lenne ahogy leírtad akkor másképp viselkedne. A védelem leggyengébb pontját keresi nem pedig beleszalad, márpedig ha meggondolatlan lenne és nem látná az élete értelmét azt tenné
Naplózva

Sasuke14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #5689 Dátum: 09 júl 19, 06:35:21 »

De mért nem közelíti meg apját?Nem tudjuk ,hogy az apja milyen erős volt,de sztem meg VAN olyan erős mint az apja hisz ő is felül múlta Jirayat ugyanúgy mint az apja(pl.:remete stílus).
Naplózva
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #5690 Dátum: 09 júl 20, 11:36:22 »

Szerintem egyértelműen erősebb lesz mint az apja... Ez a mangaka szerepe. Hogy ,,kiszínezze" a dolgokat Nyelvesít

Moderátor, Chakra:
Kész szín eltávolítva.
Kösz, hogy nem írsz kékkel, az a moderátoroké. ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 20, 22:37:51 írta Chakra » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5691 Dátum: 09 júl 20, 12:33:11 »

Nem hiszem, hogy a Negyedik hokagének meg lett volna a remete stílus... De tény, hogy Narutonak tökéletes a remete stílusa, és tudja is használni... Lásd eldobható Rasen Shuriken... De szerintem is felülmúlta az apját. Vagy ha nem, akkor fogja. Ebben biztos vagyok. Naruto olyan hirtelen képes fejlődik és annyit, hogy hihetetlen Nevet
Naplózva
Makaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5692 Dátum: 09 júl 20, 22:08:16 »

már csak ashiki fujin kellneki és felül is multa  Nevet Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5693 Dátum: 09 júl 20, 23:41:29 »

meg a teleportáció, és a .. (még mindig nem értem, miért jó ez a min. 4 szó Nevet)
Naplózva
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #5694 Dátum: 09 júl 21, 10:45:49 »

meg gaaraék is odamentek
szal sasuke(ék) nem lehet ilyen erős
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5695 Dátum: 09 júl 21, 16:12:26 »

Azért jó, hogy a sok kis hsz-vadászt ki lehessen szűrni, ill. tartalmas(abb) hozzászólások szülessenek. ^^

Ugyan, felesleges Narutót a Negyedikhez hasonlítgatni... Két külön emberről van szó. Naruto azért erős, amit eddig átélt és mert ő Naruto. Nevet Pont az ő karaktere olyan, hogy tudja, ha nem teszi oda magát 101%-osan, akkor nem fog menni a szekér. ^^

Hogy a Negyedik miért erős, arra nem térnék ki, mert nem illik ebbe a témába... kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5696 Dátum: 09 júl 25, 02:42:08 »

Elolvastam magyarul a mostani chaptert,és rájöttem valamire vele kapcsolatban,hogy nem lehet ezt a karaktert nem szeretni!  >.<#

Szóval a manga elején kicsit hülyének néztem amiatt,hogy miféle megalázkodásra képes egy hozzá rosszul viszonyuló emberért,de miután a sai naruto beszélgetéshez értem és megláttam azt a vigyorgó fejet,valahogy megváltozott a véleményem! xDD

« Utoljára szerkesztve: 09 júl 25, 02:43:09 írta con » Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #5697 Dátum: 09 júl 26, 14:36:36 »

Lehet, hogy nem pont ez a mozdult volt  megfelelő a Raikage előtt, de a tiszteletet megadta, ha a kage nem is érdemli meg
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5698 Dátum: 09 júl 26, 18:52:15 »

Éld át a helyzetét és nem fog megváltozni a véleményedxDD.
Én még mindig "csodálom" Narutot azért a kitartásért és akaraterőért. Más világot élnénk ha mindenki egy kicsit is hasonlítana a jellemérexDD.

A reikage egy elég rangos ember... ő  engedély nélkül került oda ez egy okos lépés volt. A testőrei akár meg is támadhatták volnaxDD.
Nekem Chakra hívta fel a figyelmem arra, hogy a kage elég érdekesen nézett Narutora. Tényleg mintha mondani akarna még valamit de nem teheti.
Ő is biztos érző ember de van egy kötelessége és egy eltűnt tesójaxDD.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5699 Dátum: 09 júl 26, 18:57:46 »

Dennek igaza van. Ő még mindig megfontolt és követi a terveit azokat a terveket amiket mi nem ismerünk. Biztos, hogy kifog derülni mit miért tett.
Itachinál is kiderült úgye nem is olyan rossz ember?XDD.
Nem írom le Sóskát biztos, hogy nem lenne képes ártani Narutonak és Konohának. Vak merő, nagyképű, de nem hülye!xDD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!