24 szep 21, 20:24:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306152 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5670 Dátum: 09 júl 13, 12:27:47 »

Jó,ezek a dolgok,amiket felsoroltál tökéletesek egy kakuzu vagy deidara csatában,de ahogy a pein elleni 1-2 harcból lejött (jiraiya vagy kakashi esetében is)a tapasztalat édes kevés!

Nem azt mondtam, hogy a tapasztalat magában elég, hanem azt, hogy az erő nem minden. kacsint

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #5671 Dátum: 09 júl 13, 12:42:17 »

Kicsit félrehúz, de Kakashi tapsztalt és erős Jounin, de kevés a chakrája (pl. Narutohoz képest) ezt többször el is mondja, és nincs olyan erejű jutsuja mint az FRS! Kakuzu ellen se produkált sokat, ha nem jönnek meg Naru-ék, akkor már ott kampó neki! Illetve nem mert beküldi a tűzlasztit egy fekete lyukba, ahogy Dei esetében
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5672 Dátum: 09 júl 13, 17:01:02 »

Nincs olyan erejű jutsuja? Akkor a Mangekyou Sharinganja micsoda? Az más kérdés, hogy a chakráját hamar kimeríti, de akkor is erős.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5673 Dátum: 09 júl 13, 18:01:15 »

Mi az hogy Kakuzu ellen nem produkált? Ha jól tudom, Kakuzu-nem tudta megfogni,(najó a végén), de még akkor is mondta hogy ha Yamatoék nem jönnek, akkor használnia kellet volna a M Sharingan-t, és akkor meg Kakuzu-nak kampec...meg nem tudhatjuk milyen jutsu-lehetett, amit még Pein ellen akart bevetni,csak Choji közbe lépet, kitudja.(bár lehet hogy csak a "kamui" lett volna), vagy Kishi tartogatt még egy Supernukerdukernukem jutsu-t Kakashi-számára? Gondolkozik

na mindegy, nem jösz bigyut szívni?
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5674 Dátum: 09 júl 13, 18:08:55 »

A kamui vagy mi nem túl erős szerintem max egy Naruto szintű chakrával rendelkezőnek.
De amúgy Kaka elintézett 3 szívet nem?(amit hidan intézett el ahhoz is ő szerválta a vért)
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #5675 Dátum: 09 júl 13, 19:55:55 »

asszem az a része inkább shikamaru érdeme volt + a magatehetetlen kakuzu uccso szivét már nem volt nehéz kinyirni
persze ezzel nem akarom ocsárolni mert sztem nem volt rossz abban a csatában, de tisztán harcban ő is csak egy szivet intézett el...
Naplózva
Sasuke14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #5676 Dátum: 09 júl 14, 20:19:00 »

Am ebben az erő dologban sztem a gyorsaság a legfontosabb vegyük azt h Kakashi benyom egy chidorit de ha azzal nem tudja eltalálni az ellenfelét akkor leverik mint a szart.Sztem aki elég gyors (pl.:Gai mikor kinyitja mind a 8/vagy7 >.<#/kaput)azt csak egy erős genjutsuval lehet legyőzni. Nevet
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5677 Dátum: 09 júl 15, 14:32:56 »

Mért vernék le mint a sz@rt? Pein ellen se sikerült a chidori még se verte le rögtön mint a sz@rt,
vagy Genjutsu-rol van szó?
Naplózva

Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #5678 Dátum: 09 júl 15, 15:53:08 »

Am ebben az erő dologban sztem a gyorsaság a legfontosabb vegyük azt h Kakashi benyom egy chidorit de ha azzal nem tudja eltalálni az ellenfelét akkor leverik mint a szart.Sztem aki elég gyors (pl.:Gai mikor kinyitja mind a 8/vagy7 >.<#/kaput)azt csak egy erős genjutsuval lehet legyőzni. Nevet

Hát kicsít téves hogy erős genjutsuval le lehet győzni hisz Gai mondta is hogy ő jó taktikát eszelt ki a Kakashi genjutsuja ellen.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5679 Dátum: 09 júl 15, 19:19:31 »

Kakashi elég sok mindent tud kezelni. Genjutsuba is csak azok tudják belecsalni, akik magasabb szinten állnak nála. Az Itachi vs. Kakashi harcnál gyakorlatilag tiszta volt, hogy Kakashi veszíteni fog, hisz Ő maga is elég óvatosan szemtelenkedett vele  Mosolyog Ez így van másnál is. Mármint a genjutsuba való belecsalás, de igazából tök mindegy, hogy miben, egyes, kettes, vagy hármas számú ninja harcászati tudásról beszélünk, mert mindnél igaz ez...
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5680 Dátum: 09 júl 15, 20:13:41 »

Én azt várom hogy végre Kakashi egy vele egyszintü ninjával küzdjön meg , ne folyamatosan nála nagyobb szintükkel,
mint Deidara, Ita, Kakuzu, stb, anno mint Zabuza az egy kiegyenlitett küzdelem volt Mosolyog.
Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #5681 Dátum: 09 júl 15, 20:17:41 »

igazábol én azt hiszem h a komolyab ellenfelek, mint akiket  irtál olyan jutsukat használnak amit nem tud lemásolni, és a chidori meg a gyorsasága nem mindig elég, a ms meg csak titkos fegyver mert behal tőle xD Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 15, 20:18:28 írta MiNamikaze » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5682 Dátum: 09 júl 15, 21:49:47 »

Hát... Sajnos majdnem mindig Kakashi csak mellékszereplő, az első évadban csak azért kaptak Kakashi szintű enemit, hogy megismerjük Őt is, hogy milyen pro stb... De mostmár tényleg nincs senki, aki egyenlő szintű lenne vele... Javarészt erősebb shinobik vannak már csak... Pirul
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #5683 Dátum: 09 júl 16, 09:48:26 »

hát az jóó lenne. nekem sasuke a kedvencem és nemtom, hogy mi fog történni a mangában, de én is nagyon remélem, hogy nem fog meghalni.... kiváncsi leszek, hogy mi lesz az utolsó harca..... Nyelvesít
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5684 Dátum: 09 júl 16, 16:59:59 »

Hát azért: ott vannak a Gyökerek, a Samurai-ok(talán), Gai,Yamato,Sai,Sakura,Ebisu,Konohamaru,Kurenai,Shikamaru,Choji,a bogaras fickó Nevet, Ino,Hinata, a kutyamen, és a falu geninjei, chunin-jai, jounin-jai, más faluk ninjáibol is van gyengébb, ugyhogy gyülünk xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!