24 szep 21, 12:03:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305858 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5535 Dátum: 09 jún 06, 08:31:59 »

Uchihaknál szerintem abszolút nem igaz, hogy majdnem mindenki tűz elemű. Csupán az csak 1 hagyomány lehetett náluk, hogy a tűz technikákat tanították meg elsőnek nekik. Akkor váltak igazi Uchihakká vagy valami ilyesmi. Sasuke sem tudta sokáig, hogy igazábol az ő eleme a villám, mint Kakashié. Ennek ellenére tökéletes módon használja a katon technikákat is, mert ezt nevelték az elején belé. Ergo minden elem tanulható, csak idő kell hozzá meg sok gyakorlás. Kakashinál ez úgy változik, hogy kevés idő meg sok tehetség. Mosolyog Az MS-t meg hogy szerezte, annak a storyjára én is kíváncsi lennék. Mosolyog
Naplózva

cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #5536 Dátum: 09 jún 07, 12:12:27 »

Sakura szerintem azért püföli Narutot mert az utolso manga részt leszámmitva
csak és kizárolag ilymodon került vele fizikai kontaktusba, vagyis ebben a formában
nyilvánul meg hogy tudatalatt vonzodik/közeledik hozzá.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5537 Dátum: 09 jún 07, 14:59:20 »

Hát még az első részelben is püföli, és 100% hogy akkor még nem, az volt a Szöcsis időszak.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5538 Dátum: 09 jún 07, 16:04:25 »

Sakura szerintem azért püföli Narutot mert az utolso manga részt leszámmitva
csak és kizárolag ilymodon került vele fizikai kontaktusba, vagyis ebben a formában
nyilvánul meg hogy tudatalatt vonzodik/közeledik hozzá.
Hát szerintem sakura akkor zúzza be narutot,mikor hülyeséget csinál,nincs semmi ilyen tudatalati dolog,max az az uccsó bevit kólintás talál lehetett ilyen,de am nemhiszem...
Naplózva
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #5539 Dátum: 09 jún 10, 10:34:43 »

Szerintem annyit jelent, hogy már megszokták egymást és barátok meg persze csapattársak, szóval mondhatni azért, mert Sakura felelőssége, hogy rendbe rakja Naruto-t, amikor baromságokat csinál.
Továbbá ez egy tipikus poén mangákban, hogy a főszereplő "szerelme" agyon vágja vagy oltja őt.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #5540 Dátum: 09 jún 11, 14:03:08 »

Sasuke is egy érdekes karakter. A környezetemben jóformán mindenki hányingert kap tőle, mondván, hogy a szemét ki akarta nyírni Narutót, de én azért szeretem... Sötét, mogorva, beképzelt és minden más, de akkor is. Szerintem azért ilyen, mert rossz gyerekkora volt. A nagy bosszúmániája viszont nem tetszik. Megbocsátani tudni kell, ugyebár, csak ilyen helyzetben nem hiszem, hogy ez lehetséges lenne. Azért szerintem jó, hogy ott van Naruto előtt, hogy legyek aki motiválja őt. ^^
Naplózva
Tamina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18

Jégszobor, klasszikus Uchiha beszédmóddal...


« Válasz #5541 Dátum: 09 jún 14, 12:06:40 »

Sasukének a célja, az életben maradásának a kulcsa a bosszú. Eddig ez hajtotta, és ezután is - lásd Konoha - ez fogja. A megbocsátásról annyit, hogy éppen emiatt annyira emberi és esendő. Nem képes megemészteni a saját múltját, ez a gyenge pontja, esendőségének eredete.
Sasuke nagyon nehéz, és komplikált karakter, és lehet ellenszenves, de ha az ember belegondol az ő helyzetébe, valószínűleg ő maga is a fiú útját járná.
Ui.: Nekem ő a kedvencem.
Naplózva

Nem vagyok tökéletes. A hiba belőlem is hiányzik.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #5542 Dátum: 09 jún 14, 12:23:13 »

Sasuke olyan, mint egy lépcsőház: sötét és korlátolt! Nem látja a fától az erdőt, lehet akármilyen összetett személyiség, akkor is csak egyszerűen ostoba, és nem hogy mások, de a saját hibáiból sem tanul! Hova tovább akkora arca van hogy simán betölti vele Konoha krátert!
Naplózva
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #5543 Dátum: 09 jún 14, 13:18:43 »

Én szeretem őt, és igen, szerintem is, ha valaki a helyébe kerülne, akkor igen nagy annak az esélye, hogy tök ugyanazt csinálná, mint ő. Persze, mint a legtöbb ember, ő sem tökéletes, csak neki nem is kicsit komolyabb és nagyobb hibái vannak.
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5544 Dátum: 09 jún 14, 13:37:32 »

Nekem az a véleményem, hogy ha átérezzük azt amit Sasuke karaktere volt kénytelen átélni gyerekkorában: a bátyja számára érthetetlen okból lemészárolta a családját, és azután otthagyta őt, mondván éljen együtt a szégyenével, valószínű én sem lettem volna a világ legboldogabb gyereke, és bosszút akartam volna állni. De Olyan barátaim lettek volna mint neki, és egy olyan közösségben éltem volna mint ő, akkor nem árultam volna el a barátaimat, a bajtársaimat, a falumat és mentem volna el ahoz az emberhez, aki le akarta rombolni mindazt ami fontossá vált számomra.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #5545 Dátum: 09 jún 14, 14:02:34 »

Jobb helyet nem találtam neki, de amikor Jiraya és Naruto elmennek Tsunade-t megkeresni, akkor a kocsmában Tsunade azt mondja Jirayanak, hogy minek hoztad őt ide, ezt Narutora érti, akkor ezek szerint felismerte, hogy ki ő, nyilván Jiraya is azért kezdte edzeni, mert tudja kicsoda!! Ezekután mért van meglepve, hogy 1 hét alatt megtanulta használni a Rasengant, hizs az apja találta ki!

Miért nem mondja el neki senki, főleg amikor edzeni mennek 2,5 évre!!??

Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5546 Dátum: 09 jún 14, 15:25:40 »

Hát azért,mert gondolom minatonak sem pár nap volt kifejleszteni,ráadásul most az hogy az apja volt a negyedik,nem biztos hogy feltétlenül azt jelenti,hogy olyan tehetséges(az már más dolog,hogy az!
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 14, 22:29:37 írta con » Naplózva
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #5547 Dátum: 09 jún 14, 15:26:39 »

Na igen, ez volt az egyik nagy hibája. A barátait jobban meg kellett volna becsülnie.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5548 Dátum: 09 jún 14, 19:49:53 »

Igen, mondani könnyű hogy te ezt meg azt tennéd.
Én valahogy mindig is megértettem amit csinált, már az elején megmondta hogy a bosszú az ő célja(nem árult zsákbamacskát), ha vkinek mindenét elveszik ami fontos volt számára nem fog lemondani a bosszúrol csak mert páran jópofiznak körülötte.
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5549 Dátum: 09 jún 14, 20:07:17 »

Hát nemtudom,hogy amit naruto csinál,hogy évek óta vissza akarja hozni,és nem érdekli sasuke hányszor akarta már megölni jópofizás-e,vagy kicsit több?!

Mert már páran rég lemondtak volna a tagról,azzal a címszóval,hogy dögölj meg akkor ott ahol vagy!

De ezt még haggyuk is,mert végülis megérthető,de az hogy most meg konohát akarja kinyírni,mert beveszi egy vénember szavait csak azért,mert sharinganja van kicsit már érdekesen hangzik...
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 14, 20:27:20 írta con » Naplózva
Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!