24 szep 21, 06:38:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305693 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #5490 Dátum: 09 máj 10, 21:32:50 »

Az egy dolog h az átokpecsét nem teljesen szöszke ereje...de a Sharingan az teljes mértékben..hiába jönnek a Sharingannal ha nem szeretik...ez kb olyan mint h kibe mennyi tehetség szorult..az teljesen a sajátja Nevet
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5491 Dátum: 09 máj 10, 21:37:37 »

Hát ez érdekes,mert ahogy én látom,azok szokták inkább a sharingant emlegetni,akik szeretik sasut,merthogy a sharingan így meg úgy mien erős,és majd sasuke azzal lever mindenkit,habár lehet ez nézőpont kérdése!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 10, 22:03:20 írta con » Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5492 Dátum: 09 máj 10, 21:57:47 »

Igen nekem is úgy tűnt, hogy a sharingannal inkább a fanok jönnek, mint a Sasuket kevésbé kedvelők.  Gondolkozik Mondjuk azért poén lenne egy szál sharingannal szétverne mindenkit, de mindegy. Erős az a képesség, de sokan túlbecsülik.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5493 Dátum: 09 máj 10, 22:55:45 »

Sokan pedig lebecsülik Mosolyog Ki tudja milyen rejtett képességek lapulnak ott a Csillagszemű verzióban, amit idővel megtanul használni?
Naplózva

Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5494 Dátum: 09 máj 10, 23:06:49 »

Sokan pedig lebecsülik Mosolyog Ki tudja milyen rejtett képességek lapulnak ott a Csillagszemű verzióban, amit idővel megtanul használni?
Látod, pont erről beszéltem Nevet Gondolj a námbör vánra, Itachira. Ő se volt olyan hülye, hogy csak erre támaszkodott, volt egy sor ettől teljesen független képessége is. Gondolj bele, adott egy körülmény, hogy a sharingan kiesik, mit csinál, chidorizik? Nem megy vele sokra, ez már nem a régi szép idők korszaka. Igazából nevetséges mindent erre a képességre alapozni, erre próbáltam rávilágítani. Ettől még nagyon is imba képesség az, csak hiba ennyire rátámaszkodni, és mindig csak azzal kalkulálni. Eddig ha megnézed, az egész sorozatban a legerősebb karakter Itachi volt, mondjon bárki bármit. Ha szerinte hülyeség, akkor az, és van is benne logika.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5495 Dátum: 09 máj 11, 06:52:06 »

Miért csak a shraringanra támaszkodna? Ninjutsuba és taijutsuba is erős habár igaz hogy sharingan nélkül már az erősebb ellenfelek ellen nemmegy sokra de attól még anélkül is erősebb sokaknál. Nameg mintha Naruto olyan sokat érne sennin mód és kyubi nélkül.
Valamint a példád szerintem elég rossz ugyanis pont Itachi az aki szinte mindent a sharinganra alapozott, ez alól kivétel egy-két katon jutsu.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5496 Dátum: 09 máj 11, 08:30:00 »

Aki nem használja ki azt, amilye van, no az az idióta! Ezt az ovisok szokták még nyesni, hogy jajjj annélkül semmit nem tudsz. És?????? Miért csinálja mással, ha ö azzal az igazán ****a. Ez kb. Olyan, hogy Yao Ming miért csak centerezik? Nem alapozhat csak arra... Miért nem tanul meg triplát dobni? Mert total felesleges? Ahhoz ért a legjobban, hogy alapvonal fele lefordul es csont nélülit dob. Sasuke meg a sharinganhoz és a chidorihoz. Naruto meg a kage bunshinhoz és a Rasenganhoz. Az meg hülyeség. hogy Naruto sennin mod nélkül nulla. Akkor eddig, hogy győzte le az ellenfeleit, amikor még az sem tudta mi fán terem a természet energiája?!

Vagy akkor Pein is mekkora béna, hogy csak a Rinneganra támaszkodik nem?!?!

Sry oz OFFért. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 11, 08:34:49 írta Tr4nCe » Naplózva

Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5497 Dátum: 09 máj 11, 12:28:35 »

Aki nem használja ki azt, amilye van, no az az idióta! Ezt az ovisok szokták még nyesni, hogy jajjj annélkül semmit nem tudsz. És?????? (...)
Nem azt mondtam, hogy idióta mert sokat használja, hanem azt, hogy nem érdemes csak azzal nyomulnia, érti? Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5498 Dátum: 09 máj 11, 15:45:10 »

majd ha rá jön hogy mit is tud a szeme akkor válok erőssé(talán még itachit is túl növi)
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
__L__
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5499 Dátum: 09 máj 11, 18:11:46 »

Hát a Mangekyou Sharinganra vmi olyasmit mondott az animében, h tanulta. (még akkor említette amikor Deit üldözték.)
De én Kakashinál már semmin nem lepődöm meg, miután a természetmanipulációknál v miknél simán használ négy elemet. mi elvileg lehetetlen v mi. Meg ha jól emlékszem egyszer ötvözte a föld elemű jutsuját az idézéssel még Zabuza ellen. Szóval nem amatőr, az egyszer biztos. Csak sajnálom, h mindig kidől ha használja a mangekyout.
nah ennyi mára! Mosolyog
Naplózva
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #5500 Dátum: 09 máj 11, 19:29:12 »

Igen a legnagyobb kár, hogy nem tették be animébe, éveken keresztül vártam, hogy esetleg benne lesz valamikor végre, de nem. Szánalmas húzás volt, hogy kihagyták és helyette az a sok filler..

A mangekyou-t azért tudja, mert azt is lemásolta, amikor Itachi használta ellene, persze egy ilyet biztos nem elég csak lemásolni, hanem sok ideig gyakorolta, hogy használni tudja, de alapjában szerintem Itachi miatt jött elő.
És azért tud több természeti elemet használni gondolom, mert a sharingan miatt lehet, amiket megtanul és van hozzá elég chakrája azokat megcsinálja.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5501 Dátum: 09 máj 11, 19:32:21 »

Végülis az ms is kekai genkai szóval sztem azt se lehetne
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5502 Dátum: 09 máj 12, 00:42:17 »

majd ha rá jön hogy mit is tud a szeme akkor válok erőssé(talán még itachit is túl növi)
Hát muszáj neki, mert már Madara is megjósolta. De mondjuk így, hogy minden sz*rt megkapott Itachitól, nem is olyan nagy szám őt túlnőni  Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5503 Dátum: 09 máj 12, 00:51:58 »

Miért ne lenne Naruto hokage? Nyilván nem most, de idővel lehetne. Mellesleg igazából nem hiszem, hogy egy olyan történet, ami a kitartást és a célért való küzdelmet supportálja csak úgy lepöccinti a fő kérdést, hogy ja, bocs Naru mégse Hokage, hiába ezért izzadt a manga első pillanatától az utolsóig Nevet Bár persze ki tudja, de én személy szerint nem hiszem, hogy nem lesz az. Rodaime rlz Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #5504 Dátum: 09 máj 12, 19:10:18 »

Szerinted mirét nem lett Orochimaru Hokage?
Mert meglépett a faluból...ő lett volna Yondaime O_o
Szerintem Naruto hokage lesz...^^
Szinte biztos vagyok benne x33
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!