24 szep 21, 06:51:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305705 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5475 Dátum: 09 máj 06, 22:48:18 »

www.naruto-kun.hu -> Fordítások -> Most futó fordításaink -> Manga -> Naruto -> 27. kötet -> 239-244. fejezet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5476 Dátum: 09 máj 07, 17:19:33 »

Bár nincs átokpecsétje,de amikor(meg nem mondom hogy hívják, és lusta vagyok utánanézni kacsint) meggyógyította és megfiatalodott. Utána mondta sasuke hogy felébredt vmi hatalmas erő benne. Sztem nem biztos, hogy a MS re gondolt hiszen az előtte is megvolt neki, inkább az lehet hogy amit tőle kapott az vmi átokpecséthez hasonló cucc, hiszen aki meggyógyította belőle csinálta oro az átokpecsétet. Olyasmire gondolok, hogy a húsából adott neki így megint képes lesz átváltozni.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5477 Dátum: 09 máj 07, 17:55:59 »

erre már én is gondoltam
hát elég vicces lenne ha átalakula ezek után valahogy Nevet
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5478 Dátum: 09 máj 07, 19:16:45 »

Hát én nagyon nem vagyok oda Sas-kay ő emosága iránt, de ha valami még egy kicsit butította az az átokpecsét volt.
Meg kell hagyni, hogy jól volt megrajzolva mikor átváltozott, de szerintem az ilyen erő pont ellentétes az általa akart erővel. Hiszen ezt nem a saját erejéből szerezte meg, hanem csak úgy "kapta".
És szerintem a sztori egyik leghumorosabb része az amikor Naruto és Sasuke harcolnak a Végzet Völgyében és Sasuke van kiakadva azon, hogy Naruto "valami szörnyeteg", miközben az Ő bőre barnult be és neki nőtt két kézalakú szárny a hátára.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5479 Dátum: 09 máj 07, 20:22:38 »

de amikor mondta akkor nem is akarta használni az átok pecsétett
után viszont már mondta hogy én különlegesebb vagyok nála
az viszont igaz hogy az nem az ő erejéből volt(lehet hogy ezért szabadították meg tőle?) Nevet
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5480 Dátum: 09 máj 07, 20:32:44 »

Az átokpecsét nem felturbózza a képességeket chakrát hasonlókat? szóval végül is az Sasuke ereje volt és meg is dolgozott érte
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5481 Dátum: 09 máj 07, 23:11:31 »

Max annyit dolgozott meg érte, hogy túlélte amikor Orochimaru megharapta. >.<# Mert valahol említik, hogy csak 10% esély van arra, hogy valaki túléli az átokpecsétet.
Naplózva
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5482 Dátum: 09 máj 08, 07:08:19 »

az átok pecsét inkább visszahat a chakrára mint ahogy azt mondták is a simában
de viszont az erejét tényleg felturbózza
én személy örülök is meg nem is annak hogy már nincs neki(de még lehet Nyelvesít)
örülök mert így nincs ami visszatartaná de viszont (még) gyengébb lett egy kicsit
és nem örülök mert tök király lett volna egy MKS-os + CS-es Saske,  tiszta jól nézne ki Nevet
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #5483 Dátum: 09 máj 08, 17:16:41 »

Én sztem jo h elvették az átokpecsétet szöszkétöl Nyelvesít Igaz nagyon zuralul nézett ki amikor a 2. szinten volt Mosolyog
Am azt is többször mondták ha valakit Naruto a róka erejével gyözött le h nem is a saját erej meg ilyenek..ennyi erövel amikor szöszke használta az átokpecsétet az se az ö ereje volt és neki ezt sose rótták fel..
Naplózva
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #5484 Dátum: 09 máj 08, 20:30:11 »

Kakashi gaiden az örök! Egyik kedvenc kalandom, Obito egy isten! És Kakashi is az onnantól kezdve.
Nagyon odavág az a 6 chapter.
Kicsit kár, hogy Kakashi még Narutonak meg Sakurának sem mesélt a múltjáról, legalább is nem mutatták, úgy lehetett volna, hogy a Kakashi gaiden úgy kezdődik, hogy Narutonak vagy Sakurának meséli valamiért.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5485 Dátum: 09 máj 08, 21:16:13 »

igaz, de naruto 4 farok után már nincs magánál tehát nem tudja hogy mit csinál
saske meg igen is magánál van.
gondolom innen jön hogy nem naruto győz ha nem a kyuubi
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #5486 Dátum: 09 máj 10, 17:48:44 »

De az átokpecsét erejét Sasuke irányítja a Kyuubi erejét Naruto csak használja
ezért van az, hogy az nem az ő ereje. Szerintem.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #5487 Dátum: 09 máj 10, 17:50:36 »

Szerintem az is jó lett volna ha egyáltalán belekerűl az animéba
mert akkor biztos, hogy többet láttunk volna a Shiroi Chakra-ból
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #5488 Dátum: 09 máj 10, 18:15:12 »

De az átokpecsét erejét Sasuke irányítja a Kyuubi erejét Naruto csak használja
ezért van az, hogy az nem az ő ereje. Szerintem.
Na mindjárt a farok csóválja a kutyát Nevet
Azért azt sem árt figyelembe venni, ki mikor használja ezt a kis boostját. Egyrészt, se Naruto, se Sasuke nem dolgoztak meg értük. Narutoba belesealelték csecsemőkorában, kisujját se mozdította érte, Sasuke meg kapott egy nyakharapást. És ez, hogy hajlandó volt túlélni, nehogy már megdolgozásként kelljen felfogni, hogy nem halt meg. Egyszerűen elég erős volt hozzá, de az meg felveti a másik kérdést, Naruto kibírta-e volna ugyanezt (bár rajta nem tudom mennyire működött volna, a Kyuubi nem szereti a lakótársakat). Szóval ez így, bárki magyaráz bele bármit is, 1:1. Viszont Sasuke rendszeresen használta a pecsétet, mint harci eszközt, Naruto viszont a Kyuubi nélkül akar imbázni, és csak akkor használja, ha elveszti az uralmát a dolgok felett. Ilyen szempontból Sasuke az, aki fegyverként használja, és Naruto akar tőle teljesen elszakadni (hogy ez mjennyire megy neki, az más kérdés).
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5489 Dátum: 09 máj 10, 20:04:57 »

lényeg hogy mind a 2-őnek adot erőt de kért is Nevet
saskenak már nincsenek ilyen problémai
saske most már saját erejéből harcolhat(de mindegy mert aki nem szereti sasket az még mindig a sharingannal jön) Nevet
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!