24 szep 25, 19:08:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311994 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #690 Dátum: 07 aug 07, 20:20:34 »

Kakashi chakra-pengéje:

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #691 Dátum: 07 aug 08, 16:13:31 »

Én sem tom, hogy mi lesz Sasukéval, mert így valóban nem tudja legyőzni Itachit. Lehet hogy a négyfarkú Naruto is legyőznő, de hát az nem Naruto igazi ereje, és amúgy is Sasuke eltudja nyomni a Kyuubi chakráját. És Seed most ne sértődj meg. ikszdé  Nevet DE én nem nagyon örültem amikor Oro, Kabutoban feltámadt. (nem feltámadt, csak... mindegy) azért mert ha valóban már csak 50-49. fejezet van hátra, akkor hogy fogják mindezt belezsúfolni ebbe a rövid időbe...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #692 Dátum: 07 aug 08, 17:52:17 »

Moderátor:
1 hsz törölve Adachi-tól: így nem beszélünk és nem viszonyulunk más fórumozókhoz!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #693 Dátum: 07 aug 08, 19:22:50 »

hm.. Szerintem Sasuke jó ezen a szinten amin most van....nem kell neki úgy megerősödni hogy legyőzze Itachit...
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #694 Dátum: 07 aug 08, 21:24:36 »

Bocs a hülye kérdésért, de amúgy Szaszke tudja hogy Kakashinak honnan van sharinganja? :-X

erre válaszolva
én úgy tom nem tudja mert Kakashi mindig késik csak nem tudják hol van(állítólag a barátai sírjánál vagy hol van akkor) szal ebből kiindulva szerintem nem tudja

és én remélem lesz elég erős hogy legyőzze a bátyját még ha mindketten meghalnak akkor
legalább nem hiába tanult Oronál Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #695 Dátum: 07 aug 09, 15:07:59 »

Szerintem nem fogják megölni egymást.  Nevet Sasuke majd valamiért megbocsájt... ikszdé  Nevet Amúgy én sokat gondolkodtam azon, hogy Itachi, hogy nyírhatta ki az egész klánt egyedül. ikszdé Mert az igaz hogy erős meg minden, de ez azt jelenti, hogy egyetlen ember képes volt kinyírni Konoha legnagyobb klánját. Nevet Amit erőssen kétlek. Szóval négy lehetőség maradt: Vagy Itachi nem egyedül csinálta. Vagy nem is Itachi tette, Vagy Itachi tényleg legyőzhetetlen, (ami azért túlzás) Nevet Vagy Lee-nek igaza volt amikor azt mondta, hogy az Uchiha klán nem is volt olyan nagy, mint aminek hitték Nevet DE lehet, hogy minden mögött Tobi áll. Elvégre ő hol volt amikor kinyírták a családot???   Nevet  Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #696 Dátum: 07 aug 09, 16:51:18 »

Moderátor: Itachiról az Akatsuki témában kellene beszélni, mert innen törölni fogom.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #697 Dátum: 07 aug 10, 15:06:07 »

hát azért nem volt semmi ahogy shippuuden első részében kiüti narutot :gaara4: :gaara5:
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #698 Dátum: 07 aug 10, 16:23:49 »

Ja, Narutot még most sem kíméli, annak ellenére, hogy szerintem már sokkal jobban szereti, mint régen. ikszdé  Nevet A rövid haj szentem is jobban áll neki. És nem hiszem, hogy Sasuke azért meghunyázkodna előtte, mert leordítsa. ikszdé  Nevet Ő nem olyan típus. ikszdé  Nevet
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #699 Dátum: 07 aug 10, 16:36:05 »

komolyan mondom nekem részről-részre jobban bejön Sakura  Nyelvesít :-[
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #700 Dátum: 07 aug 10, 18:13:19 »

Az igaz jobban néz így ki.Bár nem is tom hogy naruto mér hagyja magát elverni! ???
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #701 Dátum: 07 aug 10, 18:22:06 »

gondolom, mert nem tud mást csinálni. Nevet esetleg elfuthatna. Néha megpróbálta, kevés sikerrel. ikszdé  Nevet Vagy visszaüthetne, de egy úriember nem bánt lányokat, főleg nem a szerelmét. ikszdé
Naplózva

inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #702 Dátum: 07 aug 10, 19:36:56 »

Az igaz , de az elfutás ötlet nem rossz. De szerintem Sakura addig űldözné amíg el nem veri Nevet :naruto_lol:
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #703 Dátum: 07 aug 11, 15:30:06 »

Igen, tuti, hogy addig üldözné. ikszdé  Nevet Habár szentem Naruto nem nagyon szeretne elfutni SAkura elől. Inkább a közelébe akarja tudni. ikszdé  Nevet
Naplózva

inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #704 Dátum: 07 aug 12, 16:00:24 »

Hja az is igaz!de mondta amikor kakshival harcoltak hogy sakura előtt nem hülyül mer még agyonüti őt sakura! :leüt:
Naplózva
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!