24 szep 23, 12:12:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308374 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5370 Dátum: 09 ápr 21, 12:45:49 »

Mivel a rasengan csak egy "egyszerű" shape manipulation, és a Chidorit tudta már sharingan előtt könnyen el tudom képzelni, hogy ment annak is a megtanulása Shari nélkül Mosolyog
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5371 Dátum: 09 ápr 21, 13:06:10 »

Áááá a Kakashi Gaiden-ben mutatta meg a chidori-ját Kakashi, nem hiszem, hogy még a sharingan előtt megtanulta volna a rasengan-t is, kizárt dolog.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5372 Dátum: 09 ápr 21, 13:12:14 »

Hogy honnan ismerheti Itachit és Orochimarut...?

Itachi azért elég ismert volt, ha már 13 évesen ANBU volt és mellesleg az Uchihák egyik legjobbja. Ha más miatt nem, hát a klán lemészárlása miatt tuti ismerte (Bingó könyv).

Orochimaru pedig a Sannin tagja és a Sannin elég híres. Kizárt, hogy nem ismerte volna őket. Arról nem is beszélve, hogy Jiraiya a Negyedik mestere volt, a Yondaime meg Kakashié. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #5373 Dátum: 09 ápr 21, 13:44:06 »

Csibe: Sasuke bármennyire is kemény gyerek, - még átokpecsét és a sharingannal is együttvéve  - egy legendás démonerejével nem ér fel. Ne vicceljünk már, tudom most biztos sokan a végzet völgyés actiont vennék elő: Most komolyan, hogy lenne képes egy 12 éves gyerek felérni a Démonok legerősebbikével. Még ha az csak az 1/3-ad rejét használta fel. Naruto nem lett volna képes komolyabb kárt okozni Sasukéban. Hiszen "megkarmolta" a fejpántját, gondoljunk csak bele, bőven lejjebb vihette volna a kezét, és akkor már oda az a hírhedt Sharingan.
Sevanna: Ebben ne legyél biztos, de van benne valami, hisz Sasuke is csak elméletben hallott Peinről.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5374 Dátum: 09 ápr 21, 14:06:28 »

Itt csak az a baj, hogy pont a Sharingan (MS) múlja felül a róka erejét! Nyelvesít Persze továbbra is fenn áll a kérdés, hogy vajon milyen erőt adott Itachi Narutonak, mert az eldöntheti a kettejük közötti harcot...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5375 Dátum: 09 ápr 21, 14:28:32 »

Hát az addig szép és jó,hogy a mangekyou-val lehet irányítani a kyuubit,de nem olyan biztos hogy simán megy egyről a kettőre!
Addig oké,hogy madara képes volt rá,de sasuke annak is örült hogy előjött az amatersu-ja,és igazából nem nagyon gyakorolhat erre,ugye ezért lett belepecsételve narutoba a róka,szal nem bizt hogy kell ehez narutonak az itachi által kapott erő!
Max madara veszélyes ebben a témban,de ez már itt off
...
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 21, 20:59:02 írta con » Naplózva
Saske-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

The Last


« Válasz #5376 Dátum: 09 ápr 21, 20:08:03 »

bőven lejjebb vihette volna a kezét
ehez a mondathoz még annyit ha jól megfigyelted saske reakcióját direkt nem a szivét szúrta át hanem csak a melkasát
ott volt az a kis pillanat mikor saske meglepő arc és egy hirtelen bal fordulót vett a keze így nem halt meg naruto Nevet

és eggyet értek avval hogy a sharingan múlja feül a kyuubit
kérdés hogy saske tudje e már írányítnai?
(elfojtani eltudja na de hogy írányítani?)
Naplózva

Do you know  why you are so weak??
-Because it is too small...

YOUR HATRED
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5377 Dátum: 09 ápr 21, 20:10:20 »

Az elfojtás is az irányítás/befolyásolás egy fajtája. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5378 Dátum: 09 ápr 21, 20:19:41 »

Kár ezen vitatkozni ki az erősebb szerintem. Mind a 2en erősek azt kész! Nevet Amugy, ha Naruto önszántából használja fel a Kyuubi erejét, sztem simán nem tudja megállítani MSel. Madaran kívűl én nem hallottam  volna, hogy más Uchiha is képes lenne ilyenre.  Sasuke legnagyobb ereje a kreativtás és a találékonyság. Közel sem jó sharingan használó.
Legalább is Itachi tudásához képest távol áll MÉG!
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #5379 Dátum: 09 ápr 22, 06:02:46 »

a képre: nem semmi, hogy vannak még ilyenek, akik ezt elhiszik -.-'''''''''''''''''''''

Miért ne? Végülis, ha Gaarát fel tudták éleszteni, akkor Yondaimét is..És ha jól tudom, a Negyedik "sima" temetést kapott, tehát a holteste épen maradt. Szóval mi az akadálya?:'D

Hogy ne csak OFF-oljak..Kakashi Obito-tól kapta a Sharingant igaz? Uchiha Obitotól. Akkor lehetett 12 éves, legalábbis én kb. annyinak ítélem meg. Kakashi az anime elején olyan 35 éves lehet. Tehát 23 év telt el. Itachi hány éves volt a Naruto kezdetén? 17...Szóval kb. 18 év különbség van kettőjük között. Vagyis az kizárható, h Obito mesélt Kakashinak Itachiról?Nevet Úgyértve...A két, akkor még ifjú gyerek jó barátok voltak. De akkor lehetetlen, h akkor már Itachi megszületett?
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 22, 06:08:02 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5380 Dátum: 09 ápr 22, 10:48:36 »

Miroku szerintem kicsit öregíted Kakashi-t, tuti, hogy nem 35 éves a manga elején, kizárt dolog.
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5381 Dátum: 09 ápr 22, 11:01:49 »

Most nem tudom h a part 1 ban vagy a 2 ben de vmikor asszem 26 éves. Egyetértek az előttem szólóval nem valószínűsítam, hogy 35 lenne. De vmi ilyesmiről mintha már beszéltünk volna(hogy ebben a topicban?).
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #5382 Dátum: 09 ápr 22, 11:15:01 »

Az tuti h Kakashi a sima narutoba elvileg 26 éves volt de,hogy most mennyi.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5383 Dátum: 09 ápr 22, 12:43:11 »

Az tuti h Kakashi a sima narutoba elvileg 26 éves volt de,hogy most mennyi.

Sztem 30 megvan  Nyelvesít
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5384 Dátum: 09 ápr 22, 12:50:03 »

Régebben már volt róla szó, a shippuudenben 29 éves.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!