24 szep 23, 13:06:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308420 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5355 Dátum: 09 ápr 20, 17:45:50 »

OMG hogy ábrázolhatják így Itachi-t, tiszta kötsög!  Technikai KO
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #5356 Dátum: 09 ápr 20, 18:52:20 »

Viszonylag jó, és erős, csak tiszta táp a gyerek. De jó amúgy szólva, meg minden. A sharingan, és az átok pecsét eggyütt durva. Mosolyog De nem? O.o Nevet
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5357 Dátum: 09 ápr 20, 19:26:09 »

Jah arra kiváncsi leszek én is Nevet Am sztem ha az eröviszonokrol van szó Naruto simán szétnyalná Szöszkét.. Nevet

Hát azért én nem becsülném le őt ennyire, mert az ő fő ismérve a kiszámíthatatlanság és lehet, hogy most Naruto felé billen a mérlegnyelve főleg ha most már a Kyuubival is együtt működik ahogy ezt mostani fejezet is sugallta, de azért Sasuke kiváló ninja és nem akármilyen képességeket birtokol, ráadásul 16 évesen már azon a szinten van, hogy két elemet is képes irányítani és továbbfejlesztette Kakashi chidoriját, arról nem is beszélve, hogy Itachi révén egy elég különleges MS-t kapott aminek valami okból 6 ágú mintázata van, ami szerintem nem véletlen, szóval várjuk még ki a végét, mindenesetre kettejük összecsapása érdekes lesz ha majd sor kerül rá. Mosolyog

Szerintem amilyen nagyképű sasuke,így simán vállat vonogat rá,hogy "miez,én is simán győztem volna" kb!

Nagyképű, bocs mikor kérkedett ő a képességeivel, mert szerintem soha, olyan megesett már, hogy túlbecsülte magát, de annak is megvan az oka.
Amire te gondolsz az büszkeség amiből van neki bőven az tény, de azért Konoha elpusztulása szerintem őt is érzékenyen fogja érinteni, egyébként meg szerintem tényleg nem fog túl nagy jelentősséget tulajdonítani annak, hogy Naruto legyőzte Peint, de csak azért, mert ő nem tudja, hogy Pein milyen erős volt, számára nincs különbség közte és a többi akatsuki tag között.

« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 20, 19:29:18 írta Csibe19 » Naplózva

Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #5358 Dátum: 09 ápr 20, 19:41:39 »

Hát nem tudom sharingant se becsüljük le azt mondom és Sasuke végül is "zseni" de ha jól megnéztétek a legutóbbi manga végén narutó szemét akkor ti is láttátok hogy lesz valami ULTRA-GIGA-MEGA-SZUPER-HYPER  Sennin MÓDEE
mert az alap szeme keresztül van húzva még 1 csíkkal.
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5359 Dátum: 09 ápr 20, 20:41:50 »

Vajon kakashi és Itachi a manga elött mikor találkozhatot( ha egyáltalán találkoztak).

Meg még az Oro-féle kapcs.-ra is kivi vok.(még mikor a naruto part 1-ben chunnin vizsga alatt orcohimaru "kiröhögte"
kakashi-t) ott  mondja kb ezt hogy: látom már pecsételö jutsukat is tudsz használni.(lehet hogy régen még megküzdöttek egymással?)
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5360 Dátum: 09 ápr 20, 20:51:08 »

Nem hiszem hogy harcoltak csak tudta mire képes Minato tanítványa
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5361 Dátum: 09 ápr 20, 21:47:07 »

Shinji te ezt úgy mondod mintha valami eldugott képen láttad volna egyes egyedül! Nevet Mindenki látta a dolgot nyugi!  Nyelvesít
De hogy ne csak offoljak, Sasuke-t én is egy nagyon jó képességű ninja-nak tartom, annak ellenére, hogy marhára nem szimpatikus a karaktere.Meg merném kockáztatni, hogy Kakashi-t is elverné, ha harcra kerülne a sor, habár a villámtechnikáival nem tudna sok mindent kezdeni pont Kakashi senpai ellen.De azért tuti jó kis meccs lenne.  kacsint
Naplózva
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #5362 Dátum: 09 ápr 20, 21:54:11 »

Hát Kakashit sztem már túlnőtte rendesen.
De a sasuke karakterhoz csak annyit hogy "nem volt gyerekszobája"  Nevet
Naplózva

Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #5363 Dátum: 09 ápr 21, 05:58:33 »

Lényegében nem nagyon volt mert Itachi szépen kiirtotta az egész klánt.
Am meg Narutoba a róka démon vagy100x erősebb mint a sharingan. Nyelvesít
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #5364 Dátum: 09 ápr 21, 06:26:30 »

én láttam kakashit , narutot , és minatot 1 képen , amikor kiderűl h minato az akatsuki leader (bár sztem elég nagy hülyesyég , mert minato 100% h nem cl , csak kivi vok rá h mit gondoltok róla) : http://pein.files.wordpress.com/2007/08/awesome.jpg
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #5365 Dátum: 09 ápr 21, 06:29:32 »

amúgy kakashira visszatérve : orochimaru sokkal erősebb kakashinál , a jutsui is sokkal erősebbek  Nevet de kakashi is elég erős de csak a sharinganja miatt , mert szinte akármit letud másolni ( pl: rasengan -t is lemásolta)  Pontosan
Naplózva
Mako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5366 Dátum: 09 ápr 21, 07:33:31 »

a képre: nem semmi, hogy vannak még ilyenek, akik ezt elhiszik -.-'''''''''''''''''''''
megj: mikor a rasengant megtanulta még nem volt sharinganja
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5367 Dátum: 09 ápr 21, 09:01:13 »

Nagyképű, bocs mikor kérkedett ő a képességeivel, mert szerintem soha, olyan megesett már, hogy túlbecsülte magát, de annak is megvan az oka.
Amire te gondolsz az büszkeség amiből van neki bőven az tény, de azért Konoha elpusztulása szerintem őt is érzékenyen fogja érinteni, egyébként meg szerintem tényleg nem fog túl nagy jelentősséget tulajdonítani annak, hogy Naruto legyőzte Peint, de csak azért, mert ő nem tudja, hogy Pein milyen erős volt, számára nincs különbség közte és a többi akatsuki tag között.




Szerintem Sasuke tisztában van azzal, hogy Pein mekkora erőt képvisel, ha már félig meddig akatuski tagnak lehet mondani. Persze a manga inkább arról szólt h Madara a bratyóval kapcs ill. Konohával kapcs miket mondott, de tuti tudja ki az a Pein és mekkora ereje van. Nyílván élőben nem látta harcolni, viszont szerintem az tuti tudja, hogy Pein-sama eddig egy csatát sem vesztett el. Amint megtudja, hogy Uzumaki Naruto a Levelek között rejtőző faluból lenyeste a mindenható eső ninjat, tuti kedve támad majd harcolni a Kyuufrog szeművel, hogy most mégis ki a jobb?! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 21, 09:05:19 írta Tr4nCe » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5368 Dátum: 09 ápr 21, 09:17:00 »

Én inkább Csibével értek egyet. Sasuke szerintem se tudja, hogy Pein milyen erős és hogy kicsoda egyáltalán. Sasuke nem számít rendes Akatsuki tagnak. Ideiglenesen felhúzta ugyan az egyenruhájukat, de nem hiszem, hogy Madara kiselőadást tartott volna neki a tagokról. Az, hogy a Hachibi elfogását elvállata még nem jelenti azt, hogy rendesen belépett volna. Amikor leadta a Hachibit Madara simán hagyta, hogy elmenjen. Szóval nem mutatta be a tagoknak vagy ilyesmi. Ha meghallja a hírt, hogy Naruto leverte Peint max csak azon döbben meg, hogy legyőzött egy Aka tagot, de nem jobban mintha Kakuzu legyőzését tudná meg.
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5369 Dátum: 09 ápr 21, 12:23:21 »

ezt honnan veszed? valami bizonyíték?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!