24 szep 23, 15:22:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308590 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5325 Dátum: 09 ápr 15, 08:12:37 »

Ez az ütlegelés is azt mutatja, hogy közel állnak egymáshoz, van köztük egy erős baráti kapcsolat... Gondolj bele egy vadidegen gyereket nem nyomna le senki hirtelen felindulásból ilyen semmiségekért mint ő...

Na jó Sai bekapott egy 5-öst, de hát Sakura elég heves természetű... + Azok a beszólásai kész kamikaze akciók..
(Ugye hogy milyen szépen ellentmondtam magamnak?  Pojén)
Naplózva
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #5326 Dátum: 09 ápr 15, 13:05:56 »

Ütlegelés nélkül Sakura már nem is lenne Sakura... Hozzá tartozik xP
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5327 Dátum: 09 ápr 15, 13:11:18 »

Saku!
Ez bölcs meglátás volt. Mosolyog
Sakura tényleg így az igazi. Nehezen lehetne elképzelni békésebbnek.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5328 Dátum: 09 ápr 15, 14:58:44 »

Sai teljesen más eset volt. Cukkolta Narutot és Sakurat de jól rábaxottxDD.
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #5329 Dátum: 09 ápr 15, 15:39:51 »

Sakurát nemnehéz felidegesíteni, és ez ajándékkal jár,vagy csak viszket a keze a kesztyűben  Hümm-hümm
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5330 Dátum: 09 ápr 15, 15:43:09 »

Hát igen, elég hirtelen haragú, nem gondolkozik csak üt smirksweat Remélem azért egyszer kigyógyul ebből, s felnőttkorában nem fog mindenkit ütögetni, ha rossz a kedve x3
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5331 Dátum: 09 ápr 15, 22:01:40 »

Röhögném, Naruto Sennin formában, Sakura meg behúz neki valami miatt. Következő képkocka Sakura begipszelt kézzel... és a másik kezével meg kunaikat és shurikeneket górál Narutóra. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #5332 Dátum: 09 ápr 15, 22:09:17 »

a Vicces az hogy Sakura ezt még meg is csinálná :/
de így szoktuk meg fúrcsa lenne másnak.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5333 Dátum: 09 ápr 17, 13:17:47 »

Nos, Kakashi képzett, de sajna Orochimaru képzettebb, mivel jutsu b**i így valószínüleg amit eddig megtanult, azt tudja is használni. Nomeg Orochimaru 'eljátszadozott' a háromfarkú kyuubi-narutoval... Már egyszer leírtam, hogy nálam Kakashi nekem nagyon hasonlít az X-menből Wolverinere, hisz Ő is sokakhoz képest erős, de vannak páran, akiknél labdába sem rúghat. Tény, hogy Kakashi-san erős, de mindig olyanokkal akar kezdeni, akik elpusztíthatnák, ha nem a hírnevét néznék... Szerintem Kakashinak megnőtt a chakratartaléka miután kifejlesztette a mangekyou sharingant...
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #5334 Dátum: 09 ápr 17, 22:22:20 »

Yondaime mondta, hogy Narutoba csak a kyuubi felét pecsételte bele vagy mi. De akkor kibe van a másik fele?
Naplózva

Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5335 Dátum: 09 ápr 18, 08:38:04 »

Tény, hogy Kakashi-san erős, de mindig olyanokkal akar kezdeni, akik elpusztíthatnák, ha nem a hírnevét néznék...

A fenét akar ő kikezdeni azokkal, akikkel harcolni kell/kellett. De tekintve, hogy Kakashi Konoha egyik legerősebb jouninja (Sharingn, ANBU-tagság, Pakkun és a haverok Nevet), aki igen sok harci tapasztalattal és különleges képességgel rendelkezik, így nem véletlen, hogy ő neki kell a Konohara törők ellen harcolnia...
Számomra ő Konoha egyfajta mini-kageja, aki ugyanúgy a falu védelmét látja el, mint a Hokage és/vagy mint a többi shinobi, csak hát neki a nehezebb feladatok jutnak...
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 25, 08:14:20 írta Alkyr » Naplózva
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #5336 Dátum: 09 ápr 18, 14:58:23 »

Ez egy kicsit off, de valószínűleg a kaszásnál vagy Yondinál.
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #5337 Dátum: 09 ápr 18, 17:07:23 »

Nem tudom h kivan e tárgyalva ha igen akkro sry de Szöszke csak az Amaterasut vagy a Tsukuyomit és Susanoot is tudja használni??De sztem erröl még nem igazán esett szó a mangába..de ha tudná valszeg használta valno a Hachibi ellen is Gondolkozik
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #5338 Dátum: 09 ápr 18, 17:31:18 »

Más témában kifejetettem,de ide is leírom, Sasuke egyáltalán nem biztos, hogy Madara mellett jobban kitart mint Oro mellett (bár ott vagy vagy volt a kérdés, mert egyiküknek halni kellett) és tényleg beveszi a dumát, mert kicsiként megértem, hogy bevette (meg ugye látta is) hogy Itachi gonosz, és bosszút kell állnia. Azért lehetne annyi sütnivalója, hogy átgondolja amit mondanak neki.

A Konohai vének szerintem jobban paráznak attól, hogy mit kapnak Narutotól, ha kibeszélte magát Nagatoval!!

Sasuke meg sajnos rendkívül könnyen manipulálható! Plusz képtelen túllépni dolgokon, mindenáron erősebb akart lenni, hogy lenyomja Itachit, OK megvolt, most új terv a pusztítsuk el Konoha-t! Szerencsétlen még a Hachibit se tudta elfogni, Naruto meg némi erőlködéssel ugyan, de lenyomta Pain-t, ezt megtudja megint vérszemet kap, hogy újfent erősebb nála!!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5339 Dátum: 09 ápr 18, 21:21:46 »

Hát először is, szerintem Sasuke nem becsüli többre Madarat, mint Orot és ahogy a Takának is mondta csak kihasználja az akatsukit és Madarat és szerintem nem a társainak hazudott, de ez majd úgyis kiderül.

Azzal meg nincs semmi baj, hogy erősebbé akar válni és felül akarja múlni a bátyját. Itachi azt akarta, hogy Sasuke felülmúlja őt és ne az árnyékában éljen élete végéig, persze még fényévekre van az ő szintjétől, de előbb utóbb el fogja érni és felül is fogja múlni és ha Minatonak igaza volt akkor szüksége is lesz rá, mert Madara nagyon erős és akkor még finoman fogalmaztam és ugye Naruto tök egyedül sharingan nélkül valószínűleg nem fog sok vizet zavarni ellene. Mosolyog

A múlton meg előbb utóbb túl fog lépni, ha mást nem azután, hogy Naruto beledöngölte a földbe, egyébként szerintem az egy érdekes találkozás lesz annál is inkább, mert Sasuke egy olyan Narutoval fogja magát szemben találni akiről nem hitte, hogy valaha is létezni fog. Mosolyog

 
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 20, 19:06:44 írta Csibe19 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!