24 szep 23, 21:14:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308982 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5235 Dátum: 09 márc 19, 08:05:21 »

Nos remélem ez még nem tolódik el nagyon a témátol tehát leírom.
Sasukénak tűz beálítottsága volt és mondták is hogy épp ezért zseni mert egy hónap alatt képes volt egy tőle független elemű jutsut megtanulni.
És Kakashi márcsak azért se mondhatta volna amiatt mert akkor még nemis tudhatta hogy milyen beálítotságú Naruto,a shipiben nézték meg.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5236 Dátum: 09 márc 20, 14:41:06 »

Bocsi, Den, de egy elemet nem lehet "megtanulni". Ha van hozzá érzéke, akkor a használatát meg tudja tanulni. De ha nem fogékony az elemre, akkor fejre is állhat. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5237 Dátum: 09 márc 20, 14:50:45 »

Javítsatok ki, de én úgy emlékszem, hogy a Sharingan másoló képességével tanulta meg a chidorit ilyen gyorsan és szerintem ő nem képes Sharingan nélkül Raitont használni, én legalábbis úgy emlékszem, hogy nincs az Uchihák között olyan aki a Katon-on kívül más elemet is tud alapból használni és nem hiszem, hogy Szöszke kivétel lenne ez alól.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 20, 15:27:29 írta Csibe19 » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #5238 Dátum: 09 márc 20, 19:37:02 »

az uchihák nem fogyatékosak h csak egy elemet tudnának... ők az elitbe tartoznak és biztos h több elemet tudnak használni jounin szintet elérve már Pontosan
Naplózva

Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5239 Dátum: 09 márc 21, 05:36:25 »

Sztem csak a tűzre fogékonyak alapból, illetve olyasmire emlékszem hogy ez az alaptechnikájuk, gondolom mint pl shikamarunál  az árnyék technika. De attól még más elemet is meg tudnak tanulni.

off: mondjuk arra kíváncsi lennék h jó hogy van 1 elem amire fogékonyak, de vajon a másik 4 közül ha akarnak még 1-2 elemet használni kedvük szerint választhatnak vagy mondjuk még van másik 2 elem amire születésüktől fogva még fogékonyak még valamennyire a maradék mondjuk 2 elemet meg nem tudják használni?
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 21, 06:04:05 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5240 Dátum: 09 márc 21, 06:02:00 »

Ebben igazad van, és ott van még choji is én ott is azt hittem hogy meghalt, naruto (mikor elvágták a szívizmát vagy mi volt) és még van 1 pár emberke akik visszatértek Pirul.

On: Kakashinak lehet hogy van 4 elem amit tud használni vagy ez hogy van? Mert ugye a villám az alap, de ott van a víz, tűz pl mikor a shippu elején harcolnak illetve asszem 1x volt föld is mikor még a part 1 ben vizsgáztatta narutot, sasuket és sakurát akkor ott sasukét 1 föld elemű jutsuval ágyazta be. Vmi lefejező techinka vagy minek fordították. Vagy a sharingannál nem számít hogy van-e érzéke a használójának az elemhez?
Bár lehetséges, mert végül is csak azt mondta hogy olyat akinek 5 eleme van olyan ember nincs(normál ember nem kakuzu vagy az a filleres csaj), de akinek 4 van olyan még lehet.
vmi 5let? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 21, 19:44:43 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5241 Dátum: 09 márc 21, 19:11:06 »

Kakashinál ezt nem lehet tudni. Nevet
A tehetsége tagadhatatlan és a Sharingan miatt meg borul minden elmélet (főleg Kakashi esetében, hiszen ő nem Uchiha). ikszdé

A villám (raiton) tuti, mert azt már a Sharingan előtt is tudta kezelni. És a másik tuti elemnek a vizet (suiton) mondanám, mert ez az az elem, amivel még elég magas szintű jutsukat láttunk tőle.
Bár a föld (doton) elemű jutsujai sem kispályások (Zabuza ellen, Pein ellen), főleg úgy, hogy Zabuza ellen kombinált egy föld elemű jutsut egy idézéssel (a föld alá idézte a kutyákat és azok onnan kitörve kapták el Zabuzát).
Talán a tűz lehet az az elem, amit csak "másolt". Bár elemet nem nagyon lehet másolni... habár erről még nem volt szó, csak annyiról, hogy vérvonal képességből adódó elemmanipulációt (szél+víz=jég elem, föld+víz=fa elem) nem lehet Sharingannal másolni (a moziktól tekintsünk el, mert azok haknik).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5242 Dátum: 09 márc 21, 19:21:47 »

Esetleg a Sharingan magával hordozza a tűz elemet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #5243 Dátum: 09 márc 22, 10:17:01 »

Arra gondolsz mint kakuzu szívei? végülis még igaz is lehet mert azt obitotól kapta, és neki volt tűz eleme. De elég lenne 1 szem hozzá?
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Makaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5244 Dátum: 09 márc 22, 11:53:40 »

am elvileg a sharinganjának köszönheti hogy tudja ezeket az elemekt használmi mert elcsorta másoktol  a skillt


   de érdekes mert szél elemet (Fuuton, asszem xD) nem tud használni

a többit pedig kifogástalanul


hála ennek ő Konoha legjobb jouninja szal sztem pont a legerősebb nem fog meghalni Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5245 Dátum: 09 márc 22, 12:46:20 »

Hát mivel a chakra természetét nem tudja lemásolni, mert azt tudja, amelyikre van affinitása, így nem csodálom, hogy nem tudja használni, de tény, hogy így is magas szinten műveli a 'shinobiságot', hisz tud:

  • Katon
  • Doton
  • Suiton
  • Raiton
  • és bár csak a Movie 1-ben, de tudta használni a jég elemet is, ami érdekes, mert az első évadban mondta hakura, hogy nem lehet lemásolni, mert ez vérvonalképesség... hát de mindegy  Nevet

Szóval tény, de azért más kivételes képességű shinobi is meghalt már, többek között Ero-sennin is...
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5246 Dátum: 09 márc 22, 14:17:41 »

Hát emberek én nem tudom....
De mintha szél elemet is tudna kakashi?!
Figyeljétel meg vagy nézzétek meg a naruto elsö részeit,
ott van az mikor saske megakarja etettni naruto-t,
és erre kakashi hirtelen elö ugrik egy kézjelet tartva és hirtelen nagy szél/vihar támad,(sakura mint mindig elkezdett sikitozni Pojén)....
Érdekes lehet hogy más elem, nem tom. ? Figyelmeztetés
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5247 Dátum: 09 márc 22, 14:26:32 »

Az genjutsu volt. kacsint
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5248 Dátum: 09 márc 22, 14:28:34 »

Jaaa, köszi tibee, még engem is megtéveszt?ikszdé
Naplózva

Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #5249 Dátum: 09 márc 22, 15:52:15 »

Nemtudjátok h Kakashi megfog-e halni??
mert nekem kakashi a kedvenc szereplőm és mindent tudni szeretnék  róla.... Pirul
Annyit tudok ha harcolni fog az akatsuki egyik tagjával Peinnel és nemtom h végűl milessz... Gondolkozik
azthiszem h azért hal meg mert használni fogja a dimenziókapus sharingant....:S
de ha ti többet tudtok a dologról írjatok kérlek...
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!