24 szep 24, 07:19:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309751 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5085 Dátum: 09 feb 01, 12:36:26 »

Habár nem vagy pszicho doki, de szerintem azért kissé másabb a helzete Narutonak. Hiszen Sasuke kötődött a szüleihez és a bátyjához, de vele ellentétben Naruto nem kötődött ilyen emberekhez - nem tudott kötődni ilyen emberekhez...
Naplózva
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5086 Dátum: 09 feb 01, 12:53:01 »

Éppen ez az, hogy Narutonak többet kellett tennie minden barátságért, kiközösítették utálták. És Jiraiya-sama elvesztése nagyin mélyen érinthette. Szerintem az apjaként tekintett rá, gondoljunk csak a jégkrémes jelenetre, amikor sóvárogva nézte azt a gyereket akinek van apja és hogy elvannak. Mind1 nemtom miért de alaphelyzetből utálom Sasuket és Narutot ezerszer többre tartom mint őt és ez nem fog megváltozni akármit tesz.
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Uzuchi-San
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #5087 Dátum: 09 feb 01, 12:56:12 »

Igaz nem vagyok doki, ez csak az én véleményem volt!
Sasukenak is megvan a saját maga baja, ahogy narutoónak is! És igaz ha ismersz valakit azt nehezebb elveszíteni, mint azt akit nem ismertél soha!
Naplózva
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5088 Dátum: 09 feb 01, 13:01:22 »

Értem én hogy Jirayat egyfajta apaként (vagy inkább kereszapaként) szeretett, ám attól ugyanaz van, hogy nem voltak szülei, illetve Jiraya már "csak" akkor jelent meg az életében, amikor már voltak barátai szerettei (Sakura, Sasuke, Kakashi, Iruka)
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5089 Dátum: 09 feb 01, 13:16:41 »

Jó de azért Naruto csak a mesterét veszítette el nem pedig az összes rokonát mint Sasuke, Csak hogy védjem is egy kicsit smirksweat

Csak a mesterét? Hmm? Egyenlőre úgy áll a dolog, hogy rajta kívül még két hozzá közel álló embert ölt meg Pein és nem kizárt, hogy ez a szám még nőni fog, mert nem tudjuk mit tervez az Isteni birodalom, de hogy ne legyek teljesen OFF, nem kell a különbségeket nézni, Szöszke egy teljesen más jellem mint Naruto és másképp is cselekszik, de épp ezért a történet egyik húzó karaktere és persze azért, mert nagyon kiszámíthatatlan.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 01, 13:17:50 írta Csibe19 » Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #5090 Dátum: 09 feb 01, 13:17:32 »

Tomessz "Kit utálsz a legjobban?" topic nem itt van  kacsint.
Narutot is könnyen nevezhetjük megszállottnak ,a saját eszméit akarja sasukéra ráerőszakolni ,de a mangából nem is derül ki konkrétan ,hogy Sasuke mit tervez ,mindig is ilyen kiszámithatattlan volt ,de a barátait nem hagyta cserbe...talán ezért is hagyta el a falut ,az embernek a véleménye a kötelékeiről nem változik meg az egyik percről a másikra (itt msot arra értem amikor Gaara ellen harcoltak és Sasuke valami olyasmit mondott ,hogy nem szeretné ha a barátai a szeme láttára elesnének) ,többször is az életét áldozta volna azért ,hogy megmentse Narutot még a bosszúnál is fontosabb volt.És attól még te azt hiszed ,hogy Naruto 1000 erősebb Sasukénél ez nem olyan biztos és nem Kishi kedvence...
Madara valami nagyot tervezhet vele ,mikor Zetsuval beszélt mondta ,hogy megérte felhasználni érte annyi akatsukis tagot ,na meg a 6 ágú ms-nek is nagy szerepe lehet  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 01, 13:20:35 írta ipirike » Naplózva

Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #5091 Dátum: 09 feb 01, 13:20:39 »

Éppen ez az, hogy Narutonak többet kellett tennie minden barátságért, kiközösítették utálták. És Jiraiya-sama elvesztése nagyin mélyen érinthette. Szerintem az apjaként tekintett rá, gondoljunk csak a jégkrémes jelenetre, amikor sóvárogva nézte azt a gyereket akinek van apja és hogy elvannak. Mind1 nemtom miért de alaphelyzetből utálom Sasuket és Narutot ezerszer többre tartom mint őt és ez nem fog megváltozni akármit tesz.
Hmmm lehet, hogy apja ként tisztelte, de: 1:nem volt az apja, 2: akkor halt meg, amikor Naruto már nagyobb volt, 3: lehet, hogy apja volt de Sasukénak senki sem maradt, neki megölték az összes rokonát, kivétel Madara, és Itachi. Na ja, és 4: Naruto-nak a szenszejét egy idegen ölte meg, míg Sasukének a Saját bátyja.
És tök mind egy, hogy kit szeretsz jobban, mert az nem változtat azon, hogy ki mennyit szenvedett.  Pontosan
Ha kicsit durva voltam akkor bocsika.  Mosolyog
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5092 Dátum: 09 feb 01, 13:24:49 »

NEm voltál sztem durva... de ugyan ott áll Naruto és Sasuke, mert egyikőjüknek sincs egy családtagja sem, ja bocs Sasukenak ottvan Madara. Nem azt mondtam h 1000x erősebb hanem h 1000x jobb embernek tartom. De változott Sasuke! Hidegvérű, amikor találkoztak Oro rejtekhelyén majdnem leszúrta Narutot, ha nincs ott Oro és nem szól rá akk vmi erős Jutsut csinál... az amugy a Kirin lehetett? Azt akarta használni h megtiltotta neki?
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5093 Dátum: 09 feb 01, 13:28:20 »

Hát nemtom hogy hogy vannak ezek a klános dolgok,de szentem madara nem sasuke rokona,hacsak az uchihák nem egymás között házasodtak!
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #5094 Dátum: 09 feb 01, 13:33:36 »

Uchiha Madara-Sharingan
Uchiha Sasuke-Sharingan
Sztem nem csak névrokonok Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #5095 Dátum: 09 feb 01, 13:35:10 »

NEm voltál sztem durva... de ugyan ott áll Naruto és Sasuke, mert egyikőjüknek sincs egy családtagja sem, ja bocs Sasukenak ottvan Madara. Nem azt mondtam h 1000x erősebb hanem h 1000x jobb embernek tartom. De változott Sasuke! Hidegvérű, amikor találkoztak Oro rejtekhelyén majdnem leszúrta Narutot, ha nincs ott Oro és nem szól rá akk vmi erős Jutsut csinál...
Én sem azt mondtam, hogy 1000X erősebb  Pontosan
Csak azt, hogy attól még nem változik az, hogy pl.: tegyük fel Sasuke többet szenvedett mint Naruto. Csak ennyit akartam mondani. Amúgy meg sztem nem is akarta megölni Sasu Naru-t akkor. Azért, ha meg akarta volna ölni, akkor bekapcsolja a sharingant, és az átokpecsétet, de még azt sem tette. Úgyértve Sharingant bekapcsolta de pl.: Yamato-t sem ölte meg. És sztem igen, az Kirin lett volna, de sztem azért látta Oro-t, hogy kijön a lyukából. Ezért fecsegett annyit. Most sem ölte meg az összes harcost, mikor Oro ráküldte őket. Sasu azért nem annyira hidegszívű.  kacsint
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5096 Dátum: 09 feb 01, 13:36:37 »

Tomessz: de amíg Narutonak a kezdetektől fogva nincs rokona, és mindenki a pusztító rókadémonként néz rá, addig Sasukenek volt családja, akik megbecsült tagjai volt a közösségnek, ahogyan Sasuke is az volt, aztán hirtelen, egyik pillanatról a másikra vesztett el mindent: szülők, testvér, becsület, a világ rendje, stb.
Szerintem ez a vita (véleménycsere Nevet) lezárható...

Attól, hogy a klánjuk azonos még semmit sem jelent... Én is rengeteg Kiss nevű embert ismerek, mégsem mindegyikük a családtagom...
Naplózva
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5097 Dátum: 09 feb 01, 13:39:29 »

Ezt hogy érted Con? Azért egy klán mert rokonok v vmi ilyesmi  Nevet Pesuke Yamato csk azért nem halt meg mert kiválló Jounin(vagyis inkább ANBU) és tudta mit kell tennie, most jut eszembe h nemhinném h az a Kirin volt mert előtte nem lövöldözött sárkányfejeket az égbe!  Nevet Alkyr nincs Sharinganotok  Nevet At Uchihák még a háborúk idején egy klánba verődtek és azóta együtt élnek szóval rokonok
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5098 Dátum: 09 feb 01, 13:42:50 »

A klán nem jelent feltétlenül vérrokonságot, igaz az is előfordul, csak egy zárt szűkebb csoport a közösség, a falun belül... Akik a klán vezető családját szolgálják...

Ilyen volt az Uchiha klán is... De azt tegyük hozzá, hogy a japán jogrend unokatestvéri szintig engedi a házasságot, de ezt lehet rosszul tudom...

De ez az Uchiha klán keletkezése topic témája...  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 01, 13:47:29 írta Gabesz » Naplózva
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5099 Dátum: 09 feb 01, 13:46:37 »

Tomessz: egy kis biosz és megérted, hogy miért nem biztos, hogy rokonok. kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!