24 szep 24, 09:21:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309853 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #5070 Dátum: 09 jan 31, 21:06:53 »

Jó de hagy egyszer nemakar visszamenni akkor nem megy, na bumm.
Narutot meg megértem, mert sasuke hülyeség után hülyeséget csinál, tehát nem teljesen komplett (de egy kicsit meg lehet érteni), Naruto pedig csak megakarja védeni Sasukét saját magától, de hát ha egyszer ő ezt nemakrja!
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5071 Dátum: 09 jan 31, 21:12:29 »

mind1 az a lényeg h Saske hülye nagyképű barom és Naruto meg vak, mert megy utána
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5072 Dátum: 09 jan 31, 21:27:52 »

Én azért nem írnám le Narutot azért, mert megy utána. Azt hiszem (valamelyest) ilyennek kell lennie egy Hokagének. Harcolnia kell másokért, még ha azok nem érdemlik meg vagy nem kérik azt a segítséget.
Naplózva
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5073 Dátum: 09 jan 31, 21:31:16 »

Én csak azt mondtam h vak, amugy a kedvenc szereplőm, de ezt nem szeretem benne, hogy megy Sasuke után Neeem Pirul
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5074 Dátum: 09 jan 31, 21:54:45 »

Szerintem Kakashinak nem a megszokott értelemben van Mangeyou Sharinganja. Hisz, ahogy mondtátok nem ölte meg egyik legjobb barátját sem, és még is meg van neki. Azzal, hogy meghalt Obito (már ha rá gondoltok legjobb barát címe alatt...) nem lehetett meg neki, hiszcsak akkor lett volna meg ez, ha Ő öli meg és szerintem nem elég az, hogy hibásnak érzi magát a halálában. Kakashinak nem Mangekyou Sharinganja van, hanem csak egy továbbfejlesztett Sharinganja. Nálam ez azt akarja jelenteni, hogy nem tette meg a szükséges feltételeket ahhoz, hogy igazi MS-ja legyen. Csak fogta és kifejlesztett egy olyan Sharingant, a már meglévőből, ami ellenáll a Tsukiyominak és képes "dimenziókaput" nyitni-csukni. De ha megnézitek a mangában Sasuke is kitudott jutni a Tsukiyomiból úgy, hogy neki akkor még nem volt Mangekyou Sharinganja (persze ez nem azt jelenti, hogy mindketten ugyanazt az edzést csinálták végig, hogy ezt véghezvigyék)...
Naplózva
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5075 Dátum: 09 jan 31, 22:02:23 »

Ez nem rossz feltételezés szerintem, de véleményem szerint szó sincs aról h azért lenne MS-ja mert hibásnak érzi magát, hanem a puszta tudatától, hogy csomó közeli barátja vesztette életét. "Ahol a levél táncol, ott a tűz ég" meghatódtam  Mosolyog Sarutobi.sensei jól fogalmaz. Six nem haragszol meg ha én is kiteszem ezt az idézetet?
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #5076 Dátum: 09 jan 31, 22:11:27 »

Kakashinak nem Mangekyou Sharinganja van, hanem csak egy továbbfejlesztett Sharinganja.
Ha jól emlékszem akkor Deidara üldözésénél azt mondja h Mangekyou Sharingan!!! Aztán a kezéről a szemére irányul a fókusz , és tádá! Új Sharingan Nevet Az meg , hogy kifejlesztette nekem kicsit abszúrd. Annyi jó shinobival rendelkezhetett a klán , mégis csak Madarának az Öccsének és Itachinak lett MS-ja.Saskukét is ide vehetjük szerintem...(MS )
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5077 Dátum: 09 jan 31, 22:17:00 »

Szerintem ennek az az oka, hogy nem kerültek kapcsolatba senki olyannal, aki ebben "segíthetett" volna. Itachinak ott volt Madara, Sasukénak Itachi, Kakashinak szintén Itachi.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5078 Dátum: 09 jan 31, 22:22:30 »

Nos, igen. Látom megtanultad az első részekben Sakura által előadott magyarázat lényegét. (Kézpecsét+jutsu megnevezése = jutsu). Bocsi nem emlékszem, hogy írtam volna az előbb, de szerintem azért hívja Ő is Mangekyou Sharingannak, mert minek kitalálni egy új továbbfejlesztett sharingan nevet, ha már van egy, ráadásul tud is az igazi ellen védekezni ezzel. De ha megnézed, akkor Ő nem magyarázkodik, hogy a dimenziókapu nyitó technika neve... Mint amikor Itachi megmutatta Kakashinak a Tsukiyomit, hogy mondta neki "Az illúzió technika: Tsukiyomi"...
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #5079 Dátum: 09 jan 31, 22:29:05 »

six lehet , hogy igazad van , én csak kifejtettem a véleményemet kacsint
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #5080 Dátum: 09 jan 31, 22:56:40 »

hajajj emberek! azért Sasuke sem olyan egyértelműen kiszámítható, gondolom ezt nem kell ecsetelnem.. már nem egy jelet láttunk, hogy nem semlegesként tekint Narutoékra. csak még vannak számára fontosabb céljai minthogy ezzel foglalkozzon.
Egyébként én teljesen meg tudom érteni Narutot. soha nem volt senkije, és Sasuke kétszer is majdnem az életét adta Narutoért(Haku, Gaara). Mért ne próbálná visszahozni, észhez téríteni az első igazi barátját? és ő pontosan tudja, hogy csak úgy fogja tudni rákényszeríteni hogy meghallgassa, hogyha legyőzi.. ehhez még társul a bizonyítási vágy, hogy megmutassa neki, hogy van olyan erős mint ő.  nekem speciel ez teccik legjobban az egész mangában.  dehát kinek a pap, kinek a papné..  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 31, 22:57:16 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5081 Dátum: 09 feb 01, 00:54:22 »

Hát lehet Szöszkét szeretni és lehet utálni és igen sok jellemhibája van és tényleg nem olyan erős jellem mint Naruto, de akkor is ő Naruto egyetlen igazi motivációja, az egyetlen ok amiért mindenkinél erősebb akar lenni és aki miatt olyan messzire eljutott, hogy méltó ellenfele az akatsuki vezérének és lehet, hogy senkinek se tűnt fel, de Naruto most nagyon hasonló cipőben jár mint Szöszke és jelenleg ugyanúgy a bosszú motiválja és őt mégse bírálja és fikázza senki, jó persze vannak kettejük között alapvető különbségek, de akkor is tény, hogy most nagyon hasonló helyzetben vannak. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 01, 12:40:53 írta Csibe19 » Naplózva

Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5082 Dátum: 09 feb 01, 10:11:42 »

Valóban Narutot is ugyanazok a célok motiválják (bosszú és hagyatéka védelme), ám Naruto ezért a célért nem használ fel mindenféle eszközt, mint ahogy tette Sasuke, aki még Orochimaruhoz is elment azért, hogy még több hatalma legyen.
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #5083 Dátum: 09 feb 01, 12:01:01 »

Jó de azért Naruto csak a mesterét veszítette el nem pedig az összes rokonát mint Sasuke, Csak hogy védjem is egy kicsit smirksweat
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Uzuchi-San
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #5084 Dátum: 09 feb 01, 12:24:56 »

Az lehet h csak Ero-Sennint vesztette el, de ő nem is ismerte a szüleit, ez azért "kicsit" megközelíti szerintem a sasuke szüleinek elvesztése miatt keletkezett űrt!
Ezzel nem bántani akarom sasuket, de őt mindenki nagyra tartotta hisz egy hatalmas klán leszármazottja, naruto pedig  egy senkiházi volt a faluban neki minden barátságért keservesen meg kellett szenvedni, sasuke meg csak élt "vígan" a bosszút keresve!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!