24 szep 24, 11:21:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310015 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #5040 Dátum: 09 jan 30, 00:52:37 »

Ha jól emlékszem akkor a kesztyűt apja hagyta rá vagy valami ilyesmi...
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5041 Dátum: 09 jan 30, 01:14:53 »

uchiaboy:
Tényleg? Ez hol van leírva? Én nem emlékszem rá...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #5042 Dátum: 09 jan 30, 21:34:56 »

Googleben kerestem rá , aztán elküldött jó pár oldalra (ikszdé mondhatom aztán jó barát a gúgli , csak küldözget....) Mivel nem csak egy oldal írta ezért bátorkodtam hinni nekik... De ha te azt mondod h ez hülyeség akkor neked hiszek kacsint
Köszi Kazekage-sama!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 30, 23:31:14 írta uchiaboy » Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5043 Dátum: 09 jan 30, 23:26:57 »

Az a kezstyű hagyományos ninja felszerelés. Van rajta egy kis fém lemez, amivel lehet háritani fegyvereket... Olyan mint pl. Shikamaru hálos cucca, az meg valamilyen lánc páncélszerűség. Kakashi az apjától csak a családi Tantoot örökölte.
Naplózva


 
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5044 Dátum: 09 jan 31, 13:53:53 »

Utálom Sasuket! Nagyképű, és amit Narutoval csinált amikor elhagyta a falut: (Narutosan) Sosem bocsájtok meg neki! A jellemét is utálom, ránézésre is nagyképű. Naruto sokkal erősebb, kár hogy vissza akarja hozni Sasuket és nem kiiktatni, mert szívesen látnám, ahogy összecsapnak! Hajrá Naruto!
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5045 Dátum: 09 jan 31, 14:24:31 »

Van egy elmletem Kakashi Mangekyou Sharinganjára. Ha már valaki elsütötte akkor bocs. Akkor kezdem a lezdetektől és beleveszem az előző oldalon lévő Uchiha testes dolgokat is. A Chakra használatról: Abból igaza volt valamelyik előttem szólónak, hogy Kakashi teste nem Uchiha test, és ezért nem bírja sokáig Chakrával. Ezen felül az Uchiháknak, mint Tobi is mondta a 400.  mangarész környékén, hogy páratlan Chakrával születtek az Uchihak, Kakashinak nincs annyi Chakrája, mint Itachinak, ezért nem is bírja olyan sokáig. Na akkor most a Mangekyou: Ez az elmélet a Sasuke vs. Itachi-ból indul ki. Amikor Itachi végleg kinyírta a Sasuke "belsejében" lévő Orochimarut a Totsuka kardjával, akkor azt mondta(asszem ő monta, de már nemtom pontosan, mert régen olvasatam), hogy egy közeli "barát"(Orochimaru) elvesztése felébresztheti Sasukeban a Mangekyout+ még Itachi is adott kis erőt  Nevet. Na szóval az a lényeg h volt az egyik részben h mondja Kakashi h szinte már mindegyik barátja halott és itt vannak eltemetve.(ez annál az emlékműnél v minmél volt) És ezért következtetek arra, hogy a Sharingant birtokló Kakashiból a sok barátja elvesztése azt váltotta ki, h felébredt a Mangekyou Sharingan. Az, hogy a Shippuudenben használta, szerintem ez azért van, mert tisztában volt vele, hogy mi történik attól a naptól fogva, hogy először használja, lés ezért csak a legszükségesebb alkalomra hagyta a tényleges felébresztését. huhh... kicsit bonyolultra sikeredett.  Nevet várom a válaszokat rá  >.<# Gondolkozik
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5046 Dátum: 09 jan 31, 14:29:28 »

Tomesssz: na nézzük ezt az elméletet sorban! Először is Sasuke számára Orochimaru sokkal inkább eszköz volt, mint ember - nem hogy barát! Sasuke számára Itachi halála volt az ami "segített" neki, hogy felélessze a MS-t.
Kakashi azt mondja az emlékműnél, hogy "my best friend's", szóval Obito ott van eltemetve, de a többiek (?) már kérdésesek... a háború amúgy is sok áldozatot követel...
Kakashi mondja a Shippuuden elején, hogy ő is gyakorolt, és kifejlesztett egy új jutsut. Ezt asszem akkor mondja, amikor mennek kajálni, de Naruto és Sakura nem is foglalkoznak vele.
Naplózva
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5047 Dátum: 09 jan 31, 14:30:47 »

Naruto nagyon király lett. A Sennin formája is. Olyanok a szemei mint a stopp-táblák!  >.<# mármint a mintája
És az az időzős megoldás, hogy fel tudja venni egymás után többször a Sennin formát. Mondjuk azt sajnálom h a Kyuubi miatt nem képesek a Kétéltű Sennin Jutsut rendesen végrehajtani és így oda a fúzió... (milyen tudományosan fogalmaztam Nevet tiszta jó >.<#)
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Tomessz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #5048 Dátum: 09 jan 31, 14:45:28 »

Ahan fasza de most ebből nemtok leszűrni semmit. kijavítgattad amit közben mondtam, de a végeredmény ugyan az lett.  Nevet Kakashinak a barátai elvesztése miatt lett MS-ja.
Naplózva

"Ahol a levél táncol, ott söprögetnek" (Tomessz-kun)
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5049 Dátum: 09 jan 31, 15:30:30 »

...
Kakashi azt mondja az emlékműnél, hogy "my best friend's", szóval Obito ott van eltemetve, de a többiek (?) már kérdésesek... a háború amúgy is sok áldozatot követel...
...
Az egy sima emlékmű... Kb mint nálunk az első, második világháborús emlékművek... Nemigen van alájuk temetve senki...
Azon csak ott van Obito, és a többi csatában meghalt ninja neve... És ugyanúgy mint a hazai háborús emlékműveknél, hogy a rajta lévő nevek tulajdonosai idegen földben nyugszanak... Hasolóan mint valószínűleg Obito, aki még valószínű mindig ott fekszik a kövek alatt... (Szerinted ha Obito teste Konohában lenne eltemetve, akkor egy közös emlékműnél állna Kakashi, és nem Obito sírjánál a temetőben?
Nem 100 %-os az elmélet, de remélem nem támadja meg senki, mert ígyis OFF szaga van...

Tomessz igen ez már korábban le volt it írva..

>Javítva! By Gabesz<
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 31, 19:07:51 írta Gabesz » Naplózva
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #5050 Dátum: 09 jan 31, 15:53:16 »

Nem hinném, hogy Obito bárhol is lenne, hiszen a kövek igen nehezek Ördögi
Gondolom a sírok ugyanott vannak, ahová lett temetve Asuma.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 31, 18:20:56 írta Alkyr » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5051 Dátum: 09 jan 31, 16:47:45 »

Nem missing nin, az elveszett ninját jelent xD

Asumát meg egy sima temetőben temették el, amikor Orochimaru visszaemlékezik a Szöcskével való harc eött akkor is ez a temető van.
Kakashiról megtudjuk hogy zseni. Kifejlesztette, és ennyi. Hogy hogyan azt nem tudni de biztos nem volt neki a shipuuden elött. Használta volna Itachi ellen, vagy Orochimaru ellen szerintem.
Naplózva


 
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5052 Dátum: 09 jan 31, 16:51:29 »

Szerintem  lassan azért leszokik erről a visszahozom szöcskétdebayooo szokásáról.  Kúl
Naplózva


 
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #5053 Dátum: 09 jan 31, 16:55:13 »

Szerintem meg nem. Egyszer megígérte, ergo biztosra vehetjük, hogy sohasem adja fel ezt a célját. valószínűnek tartom hogy az egyik, esetleg mindkettő meghal.. Neeem
Én nem utálom Sasukét, szerintem az ő barátságuk alkotja a sztori egészét, és ha meghal a manga vége előtt, vagy esetleg Naruto felhagyna a visszahozásával, számomra elvesztené a manga a varázsát..
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5054 Dátum: 09 jan 31, 17:41:23 »

Páran írták a manga témában, hogy Naruto ereje lehet, hogy egy kicsit el lett túlozva. Vagyis a Sennin formával túl erős lett.

Én inkább azt mondanám, hogy eddig volt túl gyenge.
Már a "sima" Naruto alatt feltűnt, hogy Kishimoto M. sensei valahogy nem foglalkozik eleget Narutóval és az erejével és eléggé elhanyagolja (úgy a Zabuzás részek utántól fogva). Persze, sokat szerepelt, hiszen ő a főszereplő, de szinte mindig ugyanazt láttuk tőle és erősödni sem erősödött valami sokat (legalább is nem úgy, ahogy Sasuke). Inkább mindig csak a bohóc szerepét töltötte be, ill. a lelki támogatást adta.
Pedig a lehetőségek adottak voltak: sok chakra, nagy állóképesség, kitartás, a jutsuk terén sem volt elveszett ember és a nélkülözhetetlen shinobi-szellemiség is megvolt benne.

Emlékezetes rész volt számomra, amikor a Chuunin-vizsga 3. fordulóján Neji ellen saját akaratából előhívta a Kyuubi chakráját (ezt később Gaara ellen is megteszi, de ott nem ekkora horderejű az esemény). Ha ott képes volt erre a mutatványra és úgy megdobta az erejét, akkor később miért nem lehetett még ezt alkalmazni? Minek kellett kavarni ezzel 1-2-3-4-5-6-... farkas, nem tudja kordában tartani, elveszti az eszét katyvasszal? Oké, lényeges momentumai a történetnek (főleg miután a Sakurás eset után megígéri, hogy nem használja többet), de akkor is, csak annyi lett az eredménye, hogy van egy srác, akiben van egy démon hatalmas erővel, de egyáltalán nem használhatja, mert csak a baj lenne belőle. Értem én, hogy a saját erőből való győzelem a lényeg (ás ez így is van jól), de akkor meg minek kellett ennyit foglalkozni a Kyuubival?

Kishimoto M. sensei talán mostanában kezd rájönni, hogy végre Narutónak is adni kellene egy kis erőt és észt és nem csak azt kellene felsorakoztatni, hogy mit miért nem használhat (Rasen Shiruken, Kyuubi ereje), mert az "akkor sem adom fel"-el sem lehet mindenkit legyőzni és egy idő után már kicsit komikus lenne a dolog. ^^

De azért az kombinált támadás hatalmas volt, amit a mostani mangában (433.) lenyomott. ^^ Egy Henge no jutsuval eltakarította az Éhes Szellem Birodalmat és egy Rasen Shurikennel majdnem sikerült is elfeleznie az Isteni Birodalmat. Ugyanakkor egy meglepetésszerű támadással a Pokoli Birodalmat is földbe döngölte. És mindezt úgy, hogy az IB Pein ellen indított támadás tulajdonképpen a PB Pein ellen indított támadás elterelő hadművelete volt! ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 31, 17:43:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!