24 szep 24, 13:19:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310143 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4995 Dátum: 09 jan 24, 12:52:24 »

Hát elősször is bocsika, ha kicsit keményen fejezem ki a dolgot, de pls olvass egy kis szabályzatot, mert kétszeres hozzászólás nem megengedett sajna... Neeem
De amúgy én is várom, hogy Sasu-ról is szóljon valami, persze nem a mostani harc közepén.  Pojén Mondjuk elmehetne a hachibi-t megkeresni. Az tök buli lenne.  Nyelvesít
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4996 Dátum: 09 jan 24, 15:05:07 »

Én minden esetre Sasuke pártját fogom. Nekem mindegy mit csinál, én akkor is szeretni fogom. De annak örülnék a legjobban, ha ugy lenne vége hogy Naruto megállítja Sasukét és kibékülnének! Mondjuk én Kishimotonak már semmit nem hiszek el! Erre az Itachi vs Sasuke küzdelemre is azt mondta, hogy "olyan vége lesz aminek mindenki örülni fog".... Hát nagyon örültem...Marhára!

Hát nekem Ita és Szöszke a két kedvenc karakterem, de ebben most nem tudok veled egyetérteni, mert én örültem, hogy az a harc így lakult, mert mikor elkezdődött nyilvánvaló volt, hogy nem ér véget amíg egyikük meg nem hal és akkor már jobb volt, hogy Ita halt meg akinek a klánnal történtek miatt már úgyis tönkre ment az élete és mikor Szöszkével találkozott számára már nem maradt más, csak hogy egy olyan ember kezétől haljom meg akit szeret és tisztel és azt akarta, hogy Szöszke legyen az az ember és Kishimoto sensei még így is kíméletes volt, mert Itát végül nem Szöszke ölte meg hanem a betegsége végzett vele.
Egyébként figyelembe véve milyen régóta készítette elő Kishi sensei ezt a harcot, szerintem nagyon jól megvalósította, még ha sokan fikázzák is ezeket a fejezeteket, mert szerinte ez a harc az egyik legfontosabb része az egész történetnek és egyben egy nagyon fájdalmas és szenvedéssel teli bosszúhadjárat lezárása és igen, lehet, hogy Szöszkében még mindig van bosszúvágy Konoha iránt azért amit a klánnal tettek és persze Itachival, de ugyanakkor az is igaz, hogy végre megszabadult a gyűlölettől ami eddig motiválta és ez csak annak köszönhető, hogy a dolgok úgy történtek ahogy. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 16:43:25 írta Csibe19 » Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4997 Dátum: 09 jan 24, 15:08:54 »

szerintem úgy, hogy alapból képes rá (jó az esze, és jól tudja a chakráját irányítani), hogy genjutsuzzon.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4998 Dátum: 09 jan 24, 16:38:26 »

Hmm...

Valami olyasmit jelenthet, hogy a chakra-felszabadító (chakra-felépítő) és a chakra-irányítási képességei is kiválóak.
Pont ezt magyarázza Ebisu a mangában a 90/6-on. Sakura chakra-felépítő és chakra-irányítási képessége is kiváló (genjutsu-beállítottság), míg Sasuke esetében a chakra-felépítő képesség nem tökéletes, de a chakra-irányítási igen (ninjutsu-beállítottság?).
Mert ugye a genjutsuk azok, amihez a legprecízebb chakra-kezelés kell. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4999 Dátum: 09 jan 24, 16:54:10 »

... Kishimoto ... Jó mondjuk az látszik rajta, hogy tényleg Sasuke a kedvence, ...

Egy kicsit uncsi már, hogy mindenki ezzel a "Sasuke Kishimoto M. kedvence" szöveggel jön.
Ezt Kishimoto M. sensei még a 18. és a 19. fejezet között mondta/írta a 3. Naruto kötetben, legalább 8-9 éve. Most pedig a 432. fejezetnél és a 47. kötetnél járunk.
Oké, nem zárom ki, hogy máig is ő a kedvence (mellesleg asszem a Dragon Ball mangakájának, Toriyama Akirának, fiát Sasukénak hívják kacsint). De ez a sok szerepeltetés nem feltétlenül erre vezethető vissza. Egyszerűen sikerült összehoznia egy "sikeres" karaktert, akit sokan kedvelnek és legalább annyian utálnak (világméretben értem, nem csak Japán szintem), és ugye egy picit (de tényleg csak egy picit) azért a tömegek igényeire is figyelnie kell a mangakának. ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 16:54:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5000 Dátum: 09 jan 24, 21:54:10 »

Én kezdem megérteni Sasuke viselkedését. Sőt Peinét is de az más topicra tartozik. A legrosszabb érzelem a bosszú hajtja őket.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5001 Dátum: 09 jan 24, 22:44:31 »

Hát én is értem hogy miért viselkedik így sasuke,csak nem szimpatizálok ezzel a felfogással!

Az egyik kedvenc karakterem volt,de amit művel az már kicsit érdekes,enyhén fogalmazva!

Ugye a part 1 ben arra áldozta az életét hogy megölje itachit,és ezért még orochimaruhoz is elment hogy beteljesítse ezt  a feladatát!

Megszakítja minden normális emberrel a kapcsolatot,és hidegvérrel végezne is velük(ezt a shippuudenes narutoval való találkozóra értem),aztán sikerül neki az itachis projekt,megöli,ezután egy ismeretlen ember az akatsukiból,akiről nem sok jót lehet hallani,és nem is tud róla semmit,bemeséli neki,hogy itachi jó fiú,kapásból beveszi,de úgy hogy előjön a mangekyou-ja,miközben madara sem tudja hogy mi is volt itachi valódi célja a klán megölésével!
Sasuke bosszút esküszik a falu vénjeivel szemben,de utánna megondolja magát,és úgy dönt hogy az egész falut megöli,mert hogy ők azért élnek jól,a békében,mert itachi felálldozta magát!


Hát istenem,mien indok ez annyi védtelen embert a halálba küldeni,sasukének a falu lakóival szemben még csak rossz gondolatai sem lehetnének,mert mit ártottak ők neki?!

Álljon bosszút a 3 tanácsnokon és kész,mi közük van ehhez a falu lakóinak,arról nem is beszélve,hogy eleve az uchiha klán miatt lett ez a végkifejlet,mert nem bírtak megülni a seggükön,jó persze azért durva kinyírni e miatt egy egész klánt,de itachi döntött így,meg a vének írtatták ki a klánt,másnak ehez semmi köze!

Ahogy már sasuke gondolkodik,az szimpla önzőség,semmi más,ezért kéne leverni neki pár pofont,amit itachi bizt megtenne ha élne,de mivel nem él narutóra marad ez a felelőség! >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 22:58:05 írta con » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5002 Dátum: 09 jan 24, 22:55:10 »

Az Ita vs Sasu harcnak egyszerűen nemlehetett volna jobb végkifejlete szerintem.Szegény Itachi már kész roncs volt,a lelkét tönkretette a falu elhagyása és ugyebár az Uchia incidens,a szemét a sharingan és még beteg is volt tehát neki ténleg csak az maradt hogy úgy haljon meg ahogy ő akart-a Sasuke elleni harcban.Sasuke pedig elérte a célját csakhát ami ezután jött azt nemhiszem hogy így képzelte volna és sajna ismét a bosszú ösvényére lépett ahelyett hogy a falut védené(akár már Pein ellen is)
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5003 Dátum: 09 jan 25, 16:17:38 »

Con, szerintem mégsem érted Sasukét... Vagyis hát, szerintem még nagyon kevesen értik őt Kishin kívül. :'D

Ugye Sasuke nem vette be kapásból mindazt, amit Madara mondott neki. Szerintem csak akkor hitte el a Madara által előadott sztorit teljesen, amikor eszébe jutottak olyan emlékek, amikre már nem emlékezett, talán a megrázkódtatás miatt... Ugye itt kiderült, hogy mikor jött elő Sasukenak a Sharingan, és hogy Itachi könnyezett, amikor megölte a klánt és elhagyta a falut. Sasuke nem önzőségből tette mindezt, egyszerűen csak nagy tévedésben élt, amiért csúnyán átverték... Ugye ő végig azt hitte, hogy Itachi áll mindez mögött egyedül. Itachi valószínűleg nem akarta, hogy Sasuke rájöjjön, hogy a falu bízta meg a klán lemészárlásával, mert számított rá, hogy Sasuke akkor így fog reagálni. Csak hogy Madara keresztbe tett ezzel Itachinak is. Lehetséges, hogy Itachi ezért is mondott olyan sok rosszat Madaráról, hogy ne akarjon vele találkozni és mindezt ne tudja meg. De Sasuke megtudta, és a helyébe talán én is így viselkednék. Nem csak, hogy kiderült hogy egykor szeretett bátyja csupán végig őt védte, arra is rájött, hogy Konoha tette tönkre... Mármint Itachit... Sasuke itt már nem azt mondta, hogy a klán miatt fog bosszút állni a falun, hanem Itachi miatt, aki ebben az esetben "ártatlan" volt, hiszen mindenbe a falu rángatta bele. (Mondjuk valóban furcsán jön ki, hogy azért akar bosszút állni, akit eddig meg akart ölni a bosszú miatt.)
     Meg persze nem utolsó sorban én nem jelenteném ki azt sem, hogy az Uchiha klán nem tudott megülni a seggén... Valahogy én nem tartom őket hibásnak amiatt, hogy újra szabadok és elismertek akartak lenni. Minden normális öntudattal rendelkező nép fellázadt volna ilyen körülmények között... Azt meg, hogy a Kyuubit valóban ők idézték-e meg, még nem tisztázott, tehát ezért sem lehet okolni őket.

Az sem biztos még teljesen, hogy Sasuke az egész falut el akarja pusztítani. Először csak a falu vezetőit szerette volna megölni... Csakhogy ahogyan Kisame is mondta, a vezetőket a néppel próbálják majd megvédeni. Ahhoz, hogy megölje a vezetőket, meg kell halnia pár áldozatnak is, akik akár szabadon is dönthetnek. Vagy védelmezik Danzout és kis csapatát, és meghalnak, vagy pedig hagyják őket megölni. Mondjuk figyelembe véve, hogy Danzou át akarja venni a vezetést, valószínűleg nem fogják olyan hevesen védeni... Sasuke-nek pedig az a kijelentése, hogy elpusztítja a falut... Hát, nem tudom. Majd meglátjuk, hogy így lesz-e.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 25, 16:20:46 írta Saphira » Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #5004 Dátum: 09 jan 25, 16:21:29 »

Vagy azért mondják azt hogy genjutsu beállítottságú, mert könnyen veszi észre a genjutsut, és jól védekezik ellene  Nevet
Naplózva






Chizu-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #5005 Dátum: 09 jan 25, 18:50:48 »

Hát szerintem Sasukét Kishimoton kívül senki sem nagyon érti meg aki nem figyel oda rá (senki ne sértődjőn meg, nem bántásként mondom) Az én véleményem szerint ez volt a lehető legrosszab befejezés, márcsak a barátnőm szemszőgéből is mert Itachi az egyik kedvence...volt!  Behalt  És nekem is hiányzik. Meg Sasuke is mondta a mangában, hogy fáj neki a bátya elvesztése, pont ahogy Saphira is említette.  Tehát eddig annyit bíztosan tudunk, hogy ha Sasuke agyával gondolkozunk, ez most ilyen se veled se nélküled helyzet. Én meg amilyen bizakodo bolond vagyok, még mindig várom, hogy egyszercsak megjelenjen Itachi... smirksweat Ja és bocs, nem tudtam, hogy nem szabad kétszer írni egymás után...hehe bocsesz... Pirul
Naplózva

"Naruto- Hé, Sasuke! Te nagyon perverz módon csinálod a dolgokat.
Sasuke:- HAH?!
Naruto:- Hát úgy értem...a mozdulataid, és az ahogy megérinted a dolgokat sexik. Úgyhogy...Ma tilos megérintened!
Sasuke:- És mégis, hogy a fenébe jutottál erre az eredményre?!
Naruto:- Csa...csa...csak mert! Folyton rámmászol, anélkül, hogy törödnél a küldetéseimmel! Nehéz nekem tudod?! Mikor hozzám érsz, az olyan...mintha minden kiröppene a fejemből..." SASUNARU4EVER! :3
Ayumi I
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 543

Shinigami


« Válasz #5006 Dátum: 09 jan 25, 19:40:40 »

Vagy azért mondják azt hogy genjutsu beállítottságú, mert könnyen veszi észre a genjutsut, és jól védekezik ellene  Nevet
Szerintem meg nem attól függ hogy milyen könnyen veszi észre...hiszen minden ninja képes lehet könnyen észrevenni.Én egyetértek Chakrával. Itt a chakra-felszabadítás és írányítás a fontos.Sakura nagyon precíz az ilyen dolgokban, és akkor nem meglepetés hogy genjutsu beállítottságúnak mondják  Nevet De úgylátszik a Taijutsuval jobban szimpatizál ^^
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Apu: Puli
Pintermate: aranyos,kicsi,szőrös madárpókom xD
A Pulista Rend egyetlen apácája
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #5007 Dátum: 09 jan 26, 20:01:20 »

Az oké, hogy fáj neki a bátyja elvesztése, nade HA nem ölte volna meg őt? Akkor nem tudná az "igazságot". Így teljesen ugyanott tartanánk. Szerintem jót tett neki itachi halála. Egy kis jellemfejlődésen is átment. Akár még jó útra is térhet, ha kishi sensei is így akarja Nevet
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #5008 Dátum: 09 jan 26, 23:27:11 »

jó volna ha sasuke vissza térne a 7-es bandához, de előtte még pár zavaró tényezőt szerintem elintéz még
pl a 2 tancsos és danzou.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #5009 Dátum: 09 jan 26, 23:30:37 »

Szerintem, mivel nem tudtak a varangy bölccsel fúzionűlni, kitalálhattak valamimás megoldást(amit nem utattak meg), hisz nem hiába hívják bölcsnek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!