24 szep 24, 15:27:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310271 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4980 Dátum: 09 jan 20, 16:30:53 »

Szerintem ez csak látvány ahogy valaki mondta,hogy azért láttszódjon narutón,hogy ő már senin!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 28, 21:03:50 írta con » Naplózva
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #4981 Dátum: 09 jan 20, 20:47:18 »

Úgy gondolom, hogy a köpeny egy jelkép is már mint a rang jelképe. Feljebb lépett egy szinttel vagy sokkal! Nevet Pontosan Hála az égnek? Vagy Kishi senseinek ! Nevet
Olyan mint, a chuninok, jouninok ruhája a mellényes, vagy az Anbu osztag! Naruto nem semmi lett, bár biztos hogy a kyuubi is közreműködik benne! Mosolyog
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4982 Dátum: 09 jan 20, 23:45:55 »

Igen a Kyuubi közreműködött... Abban hogy a papa béka ne tudjon fúzionálni Narutoval.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4983 Dátum: 09 jan 21, 15:24:34 »

Háát azért Az Itachival való meetingról csak annyit, hogy nem Kakashi hibája volt, hogy Itachi majdnem megölte, mert Kakashi tisztában van-volt azzal, hogy Itachi jóval erősebb, mint Ő. Tsunade pedig nem feltétlenül tudhatta, hogy miről beszél, hisz alighogy megérkezett a faluba, rögtön el is rángatta Naruto a kórházba. Kakashitól pedig alapvetően elvárható, hogy ne legyen így legyepálva, egy 3 vs 2 meccsen, amin ráadásul Ők voltak létszámbeli előnyben. Csak mint már ez előtt asszem leírtam már, vagy csak szóban mondtam valakinek  Gondolkozik na mindegy szóval Kakashi megint olyannal kezdett, aki jóval az Ő szintje fölött van (szerintem). Hmmm Kakashi sharinganja valószínüleg mindig fogyszt chakrát, hisz csak akkor nem fogysztana, ha deaktiválva lenne. De ez nála kivitelezhetetlen, legalábbis egyenlőre... De valószínüleg nem fogyaszt számottevően sok chakrát, hogy meg érezze hisz a fejpánt alatt nincs kitéve ingereknek a szem...
Naplózva
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #4984 Dátum: 09 jan 21, 16:25:38 »

Hmmm Kakashi sharinganja valószínüleg mindig fogyszt chakrát, hisz csak akkor nem fogysztana, ha deaktiválva lenne. De ez nála kivitelezhetetlen, legalábbis egyenlőre... De valószínüleg nem fogyaszt számottevően sok chakrát, hogy meg érezze hisz a fejpánt alatt nincs kitéve ingereknek a szem...

Ez esetben mi van Itachival? Ő nála is mindig aktív állapotban van a Sharingan... csak azután kapcsolta ki, hogy igen erős Jutsut használt (pl.: amikor Jiraya meglepte a hotelban őt és Kisamet...) Én azon a véleményen vagyok, hogy csak akkor szívja a Ckarat a Sharingan, ha tudatosan figyel arra a használója, hogy kihasználja az előnyeit... asszem ez kissé bonyolultra sikeredett... Nyelvesít
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4985 Dátum: 09 jan 21, 16:43:13 »

Nem!
A sharingan ha aktiválják akkor már szívja a chakrát,ez mindenki esetében így van,és itachi nem folyamatosan használja,hanem mikor szüksége van rá,csak ő lehetséges hogy tovább használhatta,mivel egy tethetséges uchiha,így jól bírja,de igazából szentem itachi nem is használja sokszor a sharingat,csak ahogy előbb írtam harci helyzetekben!

Amit pedig six írt,hogy azért takarja el kakashi a saringant,mert nem tudja visszaállítani a szemét alapfokozatba,az teljesen helyt álló,mert ha kakashi használná  a sharingant a mindennapi életben,és nem takarná akkor pillanatok alatt elfogyna a chakrája,mert a saringan elszívja tőle!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 21, 20:12:13 írta con » Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #4986 Dátum: 09 jan 21, 17:17:17 »

Én azt hitem hogy azért takarja el a szemét mert ott van neki a sebhely. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4987 Dátum: 09 jan 21, 20:09:24 »

A ninjákat aztán nagyon érdekli egy vágás itt ott.  Nyelvesít
Naplózva


 
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4988 Dátum: 09 jan 22, 09:13:21 »

Alkyr azt el felejted, hogy Itachi az Uchiha klán tagja, míg Kakashi csak kapta a szemet. Ha neki is mint lappangó képesség lett volna, ami aztán felszínre került, akkor tényleg úgy viselkedne, mint Itachinál, vagy Sasukénél. Itachi mondta is, hogy nagyon jól tudja használni a szemet annak ellenére, hogy nem Uchiha. De a teste nem Uchiha test, ami nélkülözhetetlen a szem tökéletes működéséhez... Egyszóval valóigaz, hogy az Uchiháknak is fogyszt chakrát, de Ők tudják úgy kontrollálni, hogy csak akkor használják, amikor kell nekik, illetve csak ha tényleg reakcióra van szükség. Kakashi viszont nem tudja úgy koncentrálni a sharingan tulajdonságait, de ennek ellenére kitudja használni majdnem az összes tulajdonságát, ami elérhető a normál sharingannal...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4989 Dátum: 09 jan 22, 21:52:03 »

...nem Kakashi hibája volt, hogy Itachi majdnem megölte, mert Kakashi tisztában van-volt azzal, hogy Itachi jóval erősebb, mint Ő. ...

... szóval Kakashi megint olyannal kezdett, aki jóval az Ő szintje fölött van (szerintem). ...

Félig választ is adtál a feltevésedre. Továbbá szép is lenne, ha egy shinobi beszólna, hogy "á, ezzel nem akarok harcolni, mert lehet veszítenék". És ezt pont egy Kakashi-szintű ninja nem mondhatja. És biza abban a pillanatban Kakashin kívül nem nagyon volt más, aki egyáltalán felvehette a harcot Itachival. Gai is csak esetleg a Sharingant tudta volna kicselezni, de azon kívül semmi. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4990 Dátum: 09 jan 22, 22:43:41 »

Ehhez csak annyit tennék hozzá h hiába nem nézett volna a szemébe Gai , a gyűrű ott van még Itachi ujján.
Az tényleg felháborító lett volna ha leül Kakashi és azt mondja h köszi szépen , erősebb vagy inkább olvasok.Egy Shinobi nem tehet ilyet.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4991 Dátum: 09 jan 22, 22:49:45 »

Ehhez csak annyit tennék hozzá h hiába nem nézett volna a szemébe Gai , a gyűrű ott van még Itachi ujján....

Válaszomat lásd itt: >>itt<<
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 22, 22:50:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ayumi I
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 543

Shinigami


« Válasz #4992 Dátum: 09 jan 24, 09:02:46 »

Hát elég komolyat ütne,az biztos  >.<# 
'Tsunade is orvos nem pedig egy személyes kivégző osztag' -Pedig néha tud úgy videlkedni   Nevet Mert ugye Tsunade nemcsak a gyógyításban jó hanem az ereje is naaagy.Ugyanez van Sakurával is...egy második Tsunade  Nevet De Sakura ugye Genjutsu beállítotságú,ezért sokkal erősebb lehet mint a Hokage.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 09:03:51 írta Ayumi I » Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Apu: Puli
Pintermate: aranyos,kicsi,szőrös madárpókom xD
A Pulista Rend egyetlen apácája
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #4993 Dátum: 09 jan 24, 10:50:52 »

Hát elég komolyat ütne,az biztos  >.<# 
'Tsunade is orvos nem pedig egy személyes kivégző osztag' -Pedig néha tud úgy videlkedni   Nevet Mert ugye Tsunade nemcsak a gyógyításban jó hanem az ereje is naaagy.Ugyanez van Sakurával is...egy második Tsunade  Nevet

Azt ne feledd, hogy ugyanazon okból tudnak olyan erősek lenni: kitűnően tudják a chakrájukat használni... Ezt a Genjutsus dolgot én sosem értettem, hogy mit jelent az, hogy ilyen beállítottságú... mert nekem az jönne le, hogy ilyen technikákat használ, de egyszer sem láttam (láttuk) tőle, csak a megszakítását egy genjutsu technikának... szóval most ezt hogy kéne értelmeznem, hogy genjutsu beállítottságú?
Naplózva
Chizu-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #4994 Dátum: 09 jan 24, 12:36:47 »

Én minden esetre Sasuke pártját fogom. Nekem mindegy mit csinál, én akkor is szeretni fogom. De annak örülnék a legjobban, ha ugy lenne vége hogy Naruto megállítja Sasukét és kibékülnének! Mondjuk én Kishimotonak már semmit nem hiszek el! Erre az Itachi vs Sasuke küzdelemre is azt mondta, hogy "olyan vége lesz aminek mindenki örülni fog".... Hát nagyon örültem...Marhára! Azis biztos, hogyha Sasuke vagy akárki más rosszat csinál az nem az ő hibája mivel nem léteznek, ez csakis Kishimoto hibája! Én őt utálom! Jó mondjuk az látszik rajta, hogy tényleg Sasuke a kedvence, és épp ezért élvezi, hogy kínozzhassa??? Azért kiváncsi leszek, hogy mit tartogat most erre a Naruto vs Pein harcra... Deaz én agyjárásom szerint, Naruto megöli Peint, vagy mielőtt megtenné, megjelenik Madara Sasukéval és Juugoékkal az élén, oztán majd ott osztja az észt Narutoéknak... Valahogy így tudom elképzelni, de sajnos Kishimoto fejébe nem látunk bele!
Annak az egynek mindenesetre nagyon örülök, hogy Sasuke Itachi miatt akarja megbosszulni/elpusztíttani a falut! Márha egyáltalán marad belőle valami mire odaér! XDDD Én nem azt mondom, hogy tegye is meg, mert ezt egyáltalán nem szeretném,... csak azért jól esik, hogy elmult az Itachi íránt érzett gyülölete! És ha Itachi még élne akkor bíztos lebeszélné Sasukét erről, mivel ő egész életében a falu védelmét szolgálta! HIÁNYZOL NEE-SAN!!!!! Szomorú
Naplózva

"Naruto- Hé, Sasuke! Te nagyon perverz módon csinálod a dolgokat.
Sasuke:- HAH?!
Naruto:- Hát úgy értem...a mozdulataid, és az ahogy megérinted a dolgokat sexik. Úgyhogy...Ma tilos megérintened!
Sasuke:- És mégis, hogy a fenébe jutottál erre az eredményre?!
Naruto:- Csa...csa...csak mert! Folyton rámmászol, anélkül, hogy törödnél a küldetéseimmel! Nehéz nekem tudod?! Mikor hozzám érsz, az olyan...mintha minden kiröppene a fejemből..." SASUNARU4EVER! :3
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!