24 szep 24, 15:19:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310227 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #4965 Dátum: 09 jan 18, 22:13:20 »

Már említették régebben de kakashi kb. a klinikai halál állapotban lehet amiből van vissza út csak némi csakra kéne neki.
Meg Kishi különben is ért ahhoz, hogy átverje az embert és ez a célozgatás lehet csak arra jó, hogy a végén mindenki eltemeti kakashit és hoppá mégis él.

(megelőztek)
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 22:16:43 írta Fox » Naplózva

vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4966 Dátum: 09 jan 18, 22:17:12 »

Akárhogyis, ha Kakashi meghal (bár nem ő a kedvenc szereplőm), akkor én NEM olvasom/nézem tovább a sorozatot! Elég volt Jiraiya meg Asuma...Szomorú
Naplózva

Geeez...
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #4967 Dátum: 09 jan 18, 22:21:17 »

Egyet értek veled, én is pont ugyanezen az állásponton vok.  Mosolyog
Már sok Sensei meghalt, a gonoszok közt is haljon meg vki.  Nevet
Bár az nem bizti, hogy én is abba fogom hagyni a Manga olvasást és az anime nézését, de már megfordult a fejemben.  Gondolkozik
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4968 Dátum: 09 jan 18, 23:36:10 »

Fox tessik az alád Nevet
am  mi az OKa? hát hogy yool néz ki Nevet és abban tényleg van valami hogy átszál a következő emberkére.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4969 Dátum: 09 jan 19, 13:50:41 »


 Kishi csak ne halassza meg az egyszemű jumurdzsákot...
 Tudni akarom miért is nem akar megvakulni az MS-től ? Meg hogy a zuzmarába szerzett olyant , mert nem a konohai könyvtárban talált használati útasítást az szent.
 Az MS-t Obito halálával kapcsoltam volna össze , de hát naruto 1-ben nem volt neki olyan szóval bukta,  a 2,5 év alatt meg nem tom milyen traumán keresztül ment, nem lehet h ilyenkor halt meg Rin és azzal jött neki elő az MS ?
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #4970 Dátum: 09 jan 19, 14:06:56 »

Azért nem vakul meg az MS-től mert neki hiányzik a normál bal szeme. És a vakság a normál szemre vonatkozik és nem a sharinganra (lásd Itachi) így ezért lát vele. Az, hogy hogyan alakult ki neki, az tényleg rejtély, de egyszer biztos választ kapunk rá.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4971 Dátum: 09 jan 19, 14:12:05 »

Hát egész a Gaidenig szó sem volt Rinről, nemhinném, hogy ez addig történt volna, amíg Naruto edzett, meg akkor azért az látszott volna Kakashin, hogyha meghal a legjobb barátja... A shippu elején pedig kifejezetten vidám volt. Szerintem magától fejlesztette ki, elvégre zseni és mondta is valamikor, tán miután Tsunade helyretette az Itachival való meeting után, hogy kezd elpuhulni és össze kell szednie magát. Szóval szerintem amíg mindenki egyedül edzett, meg Naruto Jiraiyaval, addig ő elvonult és feltápolta magát kicsit...

Ja és igen, neki nincs rendes bal szeme, mert Obitotól sharingan állapotban kapta, és ezért neki nem "alakul vissza", hanem a sharingan az alapállapot. Bár nemértem, mert akkor neki folyton fogy a chakrája, még akkoris, ha nem csinál semmit, mert a sharingan az eszi a staminát...
Naplózva

Geeez...
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4972 Dátum: 09 jan 19, 14:29:43 »

hát el van takarva, ezért ha úgy nézzük, nem tud semmit se lemásolni, vagy követni, mert nem látja. ezért nem is nagyon használhat chakrát.
Naplózva
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #4973 Dátum: 09 jan 19, 14:44:24 »

Mintha a sipu elején mondta volna narutéknak, hogy "figyeljetek kifejlesztettem egy új jutsut" csak ők éhesek voltak és lese sz*rták kakashit szegény meg kiakadatt, hogy már nem figyelnek rá.
Naplózva

Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4974 Dátum: 09 jan 19, 20:05:07 »

Vagy az is lehet, hogy az új jutsujához kell.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 19, 20:41:05 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4975 Dátum: 09 jan 19, 20:14:50 »

hogy miért lehet ott, megosztott a vélemény, de az én meglátásom szerint azért van ott, talán hogy tudják, hogy ő szövetséget kötött a varangyokkal.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4976 Dátum: 09 jan 19, 20:16:32 »

ő már régen szövetséget kötött velük. inkább azért lehet ott, hogy megmutassa kishimoto, hogy már nem "csak" egy ninja, hanem egy remete.
Naplózva
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #4977 Dátum: 09 jan 19, 23:00:54 »

(köszi dave)

Szerintem tényleg csak tovább szállt rá, de tény és való, hogy komolyabban néz ki vele naruto, mint egy igazi remete ninja, de azért ehez a köpeny is hozzá tesz.
De hát végülis ki másnak adták volna?
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4978 Dátum: 09 jan 19, 23:10:31 »

sasukének, ki másnak? Nevet:D elképzeltem, hogy ugyanúgy beállnak, mint amikor naruto megtudta, hogy meghalt jiraiya, csak naruto helyett sasuke van ott, és fukasaku meg mondja, hogy "konohát nem tudod még legyőzni. ebben az állapotodban nem. majd segítek neked" (vagy vmi ilyesmi). aztán hazajön, uchihás logos, piros köpenyben, békaszemekkel, sharingan pöttyökkel. tök jó lenne!
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #4979 Dátum: 09 jan 20, 16:26:41 »

szerintem sincsen túl sok jelentősége annak,hogy ott van a vállán,de passzol hozzá Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!