24 szep 24, 17:27:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310364 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4950 Dátum: 09 jan 18, 16:00:38 »

Csak kimondott 4 nevet, azok meg csináltak amit gondoltak Hümm-hümm
Naplózva






uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4951 Dátum: 09 jan 18, 16:03:57 »

Csak kimondott 4 nevet, azok meg csináltak amit gondoltak Hümm-hümm

Szerintem meg azt csinálták amit előzetesen megbeszélhettek a hegyen...
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4952 Dátum: 09 jan 18, 16:23:27 »

Tudták mi a dolguk... Hiába van egy csapatnak jó vezetője, ha a csapattagok bénáznak, megette a fene az egészet... Onnantól a vezetőnek kell védenie a csapatot, és végezni a feladatot...
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4953 Dátum: 09 jan 18, 16:26:15 »

Na ja Sztem az a Guuren majd abban a küldiben meg fog halni, vagy úgy fog meghalni, hogy megtámadja Sasukét, és ő pedig megöli, vagy ha esetleg nem hal meg akkor sem fogjuk többet látni.  Mosolyog
Amúgy Szöszke miért nem csinálja azt, hogy egyszerűen visszamegy a faluba, Naru-ék örülnek, és kb egy hét múlva felgyújtja a falut? Vagy ha csak a fejeseket akarja megölni, akkor miért nem az ő házukat gyújtja fel?  Pojén Kemény lenne.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 20:27:17 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4954 Dátum: 09 jan 18, 16:31:15 »

Csak kimondott 4 nevet, azok meg csináltak amit gondoltak Hümm-hümm

Szerintem meg azt csinálták amit előzetesen megbeszélhettek a hegyen...
Előzetesen megbeszélték?  Gondolkozik Asszem Naruto még arról sem tudott, hogy Konoha lepurcant.Meg azt sem tudták, hogy ilyen idézések lesznek.Orrszarvút még senki sem látott, bár lehet, hogy csak a fejemmel van valami...  Pojén
Sztem ott döntötték el, hogy mi legyen, mert amikor mindegyik szörnyikét felküldte Naruto, akkor mondta gama, hogy : "gyerünk fiúk!"
Viszont előtte, tuti beszéltek a Peinekről.Max még azt tom elképzelni, hogy mondták Naru-nak, hogy az idézéseket fel kell dobni.És a többit a békák elintézik. Talán...  Gondolkozik
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4955 Dátum: 09 jan 18, 16:36:32 »

Hát szentem tudták a békák hogy az idézett lényeket le kell állítani,mert mikor jiraya harcolt,az egyik béka a mostani három közül ott volt,szal szentem volt azért egy kis kupaktanács hogy a békáknak mi is a dolguk vagy pont fordítva! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 16:38:10 írta con » Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #4956 Dátum: 09 jan 18, 16:39:41 »

mi az a tekercs naruto hátán mint ami jiraianak is volt?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4957 Dátum: 09 jan 18, 16:55:22 »

a békákkal kötött szövetséges tekercs, de kismilliószor volt már mindenhol ez a kérdés.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4958 Dátum: 09 jan 18, 18:29:15 »

Mint olvastam naruto képes a chakra alapján megítélni, hogy ki van a faluba és ki nem, ez még hasznára válhat, hogy megtalálja az igazi Paint
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4959 Dátum: 09 jan 18, 19:14:44 »

ezzel csak az a gond hogy nem ismeri peint így nem simeri a chakráját. bár a testek ott vanak amikbe a saját chakráját közvetíti de kétlem hogy egy iylen képességre nem készült fel. ennek a Chakraérzékelésnek sztem csak annyi értelme volt hogy ne keljen elmondani neki mi történt Kakashival.

a tekercset ne szóljuk már le így más oka van annak hogy ott van.

ezek Ninja békák a dolguk nem az idéző helyett harcolni hanem támogatni. Naruto kiütötte az idézéseket ők meg betámadtak egyből. ezen nincs mit előre megbeszélni. Naruto ennél nyugodtabb ilyen szintű csata előtt még soha sem volt. az meg hogy beorított egyet hogy most végetvet ennek semmit nem jelent a falu majdnem teljesen elpusztult mi ok az idegeségre ha nem ez?. NAruto felnőtt (ahogy Kishi mondta)
Naplózva
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #4960 Dátum: 09 jan 18, 19:23:56 »

Ahha értem, köszi.  kacsint Már az ilyenekre nem igazán emlékszem, csak a fontosabb dolgokat jegyzem meg.  Nevet
De legalább  jól emlékeztem,hogy Pein a kórházat rombolta le, de arra már nem, hogy Sakura is a kórházban volt.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 19:24:47 írta Földi-kun » Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #4961 Dátum: 09 jan 18, 19:59:57 »

a tekercset ne szóljuk már le így más oka van annak hogy ott van.
mi az oka ? ezt szerettem volna megkérdezni ?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #4962 Dátum: 09 jan 18, 21:26:37 »

Szóval szerintem Kishi nem fogja megölni Kakashit, mert túl sok vele kapcsolatban a titok és félbehagyott, homályos szál. Ha meghal, akkor az a legnagyobb hiba az animék és mangák történetében!!! Tsunade is mondta Chojinak, hogy siessen vissza, hogy megmentse Chozát meg Kakashit. Úton is van visszafelé és ő nem az az alkat, akit nagyon hátráltatna némi törmelék. Plusz Naruto hiába felnőtt, hiába kemény és higgadt, ha érzi, hogy megpusztult a sensei, tuti nem annyit mond, hogy "értem"...
Meg nemtom, Kishimoto túlságosan azt akarja elhitetni, hogy nincs visszaút, de Kakashi pont arról híres, hogy mindig mindent képes megoldani. Túlélte még Itachi MS-jét is... Meg szerintem még ki kéne használni a chakra pengéjét is, meg a dimenzió jutsuját is így a történetben, mert azok nem kaptak valami nagy szerepet eddig. Deidara ellen is elrontotta...
Én úgy látom, hogy a helyzet nagyon azt próbálja elhitetni, hogy meghal, viszont az eddigi események pont ez ellen szólnak. Meg az ilyen "túlvilágon beszélek apámmal" témából mindig visszatérnek az élet/halál közt lebegők.
Végezetül pedig nem tudom elképzelni, hogy Kakashi ne lássa a nagy Naruto vs Sasuke harcot!
Naplózva

Geeez...
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #4963 Dátum: 09 jan 18, 21:51:47 »

Szerintem a tekercs tovább száll a következő "remetére" ha az meghal akinél eddig volt.
A megbeszélés nem működik sztem. egy ilyen szintű csatánál nem lehet tudni mit és hogyan lép az ellen, azért vannak ott, hogy ha kellenek segítenek.
(azt a két rasengant sztem meg naruto csinálta és átadta a klónoknak, mert semmilyen "mozgást" nem láttam a klónok kezénél amikor csinálták,aztán miután átadta azok tovább tápolták őket)
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 23:08:33 írta Fox » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4964 Dátum: 09 jan 18, 22:12:50 »

És van még 1 tényező: Katsuyu +védte a nagy bummtól, miért is?
Lehetne azt mondani, h a falu leghíresebb ninjája kijár neki 1 tisztességes temetés ahelyett h szétrepülnek a darabjai...,  >.<# de ki az, aki szerint Katsuyu 1 ilyen helyzettben +védene 1 hullát, éppen elég neki az élők +védése is...  kacsint
De annyi biztos h Kishitől bármi kitelik, akár még 1 olyan fordulat is h Kakashit azér mentette+ Katsuyu mert akkor még élt, de később +hal, mert olyan súlyos... Neeem
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!