24 szep 24, 19:17:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310454 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4905 Dátum: 09 jan 16, 23:33:57 »

Hát nemtom mi ez az anbíció,valahogy még az ég világon,mióta kakashi beájult nem lehetett azt hallani hogy kakashi meghalt!

Szal aki akarja temesse,de ez a dolog még közel sem egyértelmű,és ez a story igazából az ilyen feltámadásokban gazdag,így még mindig azt mondom,hogy 50%-50% hogy kakashi meghal e vagy nem!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 17, 10:42:54 írta con » Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4906 Dátum: 09 jan 16, 23:39:45 »

Megszűnt Kakashi Chakra keringése ami meg lett állapítva és kétszer ugyanazt Kishi nem fogja eljátszani... Jiraiya visszatért a halálból de Kakashi nem tud. Ha valaki akkor én a mai napig hajtogattam a baráti körömben h így túl éli meg ez meg azt fog csinálni , de a manga rám cáfolt.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #4907 Dátum: 09 jan 16, 23:47:18 »

Az én véleményem szerint is meghalt, de én is abba voltam hogy hát ha nem. Neeem
De remélem mégsem lesz igazam még lehet egy nagy fordulat. Nevet
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4908 Dátum: 09 jan 17, 01:17:33 »

Amikor Jiraiya először elkapta Peint, az isteni birodalmat, szemtől szemben állnak. AZ csak egy bunshin volt, íg ytalán, ismétlem talán, Pein szádnékosan hagyta magát elkapni, mindazonáltal elég meglepett képet vágott. ...

Ezt nem értem... Hol volt és mikor és hogyan az a bunshin...? Amikor a békás genjutsuval kapták el Peint?


Másrészről:

Mielőtt összevesznétek, letisztázom a dolgokat, ahogy én látom. ^^
Ugyebár STM arra céloz, hogy bár Naruto erős és a látszat ellenére még viszonylag tehetséges is, de a Sanninhoz még messze nem ér fel. Én ezzel 100%-ban egyet is értek, mert Naruto valóban erős: nagy chakra tartalék, hatalmas állóképesség, nem is olyan hülye mint, amilyennek kinéz és az a bizonyos "soha nem adom fel".
De a harci tapasztalata még bizony igen szerény. Ebben messze alulmaradna Jiraiyával, de akár Kakashival szemben is. Vagyis csak erővel (taktika nélkül) képtelen lenne győzni Ero-Sennin ellen, még akkor is, ha neki tökéletes a Sennin formája és kedvenc perverzünknek pedig nem. És még nagyon sokat kell tanulni és tapasztalnia.
Emlékezzünk csak a Chuunin-vizsga írásbeli feladatára. Ott is olyan feladatokat adtak, hogy egy Genin tudásával (még ha jó tanuló is volt, pl. Sasuke) megoldhatatlanok voltak (Sakura kivétel^^). Pedig aki ott ült a teremben, az már mind kijárta az Akadémiát, vagyis a shonobivá váláshoz szükséges elméleti tudással elvileg rendelkezett. De ezek a feladatok arra utalnak, hogy bizony az Akadémia elvégeztével nem ér véget a tanulás. Vagyis a shinobi útja az élethosszig tartó tanulás is. :-)

No, szépen elkanyarodtam a végére, de azért remélem érthető volt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4909 Dátum: 09 jan 17, 01:20:02 »

Csak épp magából a harcból nem láttunk semmit... -.-
Az az első kardcsapás meg, amivel vagy 3-4 shinobit elintézett, egy vicc volt... milyen amatőr kardforgató az, aki csak így nekiront az ellenségnek és hagyja, hogy egyetlen csapással levágják...? Ezt bizony elszúrták az anime készítői.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4910 Dátum: 09 jan 17, 10:41:07 »

Hát az én véleményem még mindig az hogy a mangaki elég sok lehetetlen helyzetbe sodorta már a karaktereket...és nem egy megmenekült onnan...azért temetni még nem kell
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4911 Dátum: 09 jan 17, 12:10:05 »

én azon röhögtem nagyot, amikor egy rohadtnagy hátraugrással kezdte (előtte olyan arckifejezése volt, mintha egy ezred másodperc alatt leölte volna az összeset, erre hátrál..), utána meg jött a már említett mozdulat. érdekes volt, az biztos Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4912 Dátum: 09 jan 17, 15:55:20 »

Nem, amikor a hajával kapta el az ISteni birodalmat még a harc elején, miután leköpte Konant.
 Igazából, ha NAruto csak ezen a vonalon fejlődik tovább harcosként, és egy Shikamaruhoz hasonló stratégává válik, szert tesz több évtizednyi harci tapasztalatra, és végül egy harminc év múlva annyira táp ninja lesz, hogy legyőzné a három sannint eggyütt, akkor sem fogja teljesen utolérni a sanninokat. A jutsuai lehetnek erősebbek, de Jiraiya-sama néhány jutsuja annyira hihetetlenül magasszintű volt, annyira bonyolult, hogy ha megpróbálnánk akár köznapian elmagyaráznia  a működését, oldalakat kellene megtölteni, Orochimaru-sama pedig gyakorlatilag megvalósította az emberiség  egyik legősibb álmát, legyőzte a halált, minden szempontból, nem csak halhatatlanná vált, de képes volt feltámasztania  holtakat, emellett ez a sannin végül már nem is volt ember, hanem a legendás Yamata no Orochi. És Tsunade? Tsunade pedig éppen most mentette meg az egész falut, egy olyan összetett justuval, ami tényleg Sanninhoz illő volt, és senki más nem lett volna rá képes.
 NAruto "csak" erős, nagyon erős, és ez valószínüleg tényleg így lesz a jövőben is. NA persze, végülis egy shounen manga főhőséről van szó...
Én csak a különbséget akarom érzékeltetni NAruto és a sanninok képességei közt, elsősorban nem az erejükről beszéltem, az nem is olyan fontos ebebn a kérdésben.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 17, 15:58:05 írta STM » Naplózva
helloka16
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

YONDAIME Gaara, Naruto, Kakashi, Sasuke fan vok


« Válasz #4913 Dátum: 09 jan 17, 16:04:46 »

Basszus pedig én már elkezdtem ásni a kertet ikszdé  Konstrukció  Behalt De nagyon nem szeretném ha meghalna mert én megszerettem azt hogy folyton késik és HISZ NARUTO KÉPESSÉGEIBEN
Naplózva

Ez csak egy hologram! Figyeld: belelövök, és ... a FRANCBA!

 A világnak több szerény zsenire van szükség. Olyan kevesen maradtunk.
 
 A Föld azé, aki megeszi-szólt a földigiliszta.

Lehet, hogy a szomszéd füve zöldebb, de azt is ugyanolyan nehéz nyí­rni.
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4914 Dátum: 09 jan 17, 16:49:14 »

Én  nem temetem Kakashit...Am Jiraya hogy/hol/mikor tért vissza? Erröl vki adjon fejezetszámot Nyelvesít

Sztem Kakashival most olyasmi dolog történik mint Meredithtel a Grace klinikában. Tehát Élet-halál között rábeszélik hogy térjen vissza az életbe, mert még megteheti. Főleg ha Sakura közben odaér és ad neki vmennyi macsrát és elkezdi keringetni Nyelvesít ikszdé Kicsit lehetetlen, de Kishitöl már sok lehetetlen dolgot láttunk..Sokszor írt olyat, amire nem is gondoltunk volna... Pontosan
Naplózva






con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4915 Dátum: 09 jan 17, 16:55:29 »

Hát így pontosan most nem tom hanyas fejezet,de olyan 380 körül van a pein elleni harc végén,mikor átszúrja az idézős pein test!

De már utánnakerestem,a 382-es fejezet!

Am meg én is az elejétől ezt gondolom amit bubu,hogy az apja viszaparancsolja az életbe!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 17, 17:01:28 írta con » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4916 Dátum: 09 jan 17, 17:05:53 »

Hát 30 év múlva akár fölül is múlhatja a sanninokat tudásban, tapasztalatban.. Igaz Jiraiyáéknak a tapasztalat szerzéshez ott voltak a nagy shinobi háborúk, de akkor is...

Oro jutsujai... Szinte az összeset eltanulta valahonnan... Hisz épp az volt a célja, hogy összegyűjtse az összeset...
És a kísérletezései is erre szolgáltak... Hogy megtalálja az örök élet titkát... Minél hosszabb élet, annál több lehetőség tanulásra...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4917 Dátum: 09 jan 17, 17:11:36 »

HARCI tapasztalatban. Nem ért...  "Doh" -én nem töröm magam tovább.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4918 Dátum: 09 jan 17, 17:29:25 »

Értelek én téged... Mért ne szwrezhetne Naruto annyi harci tapasztalatot, mint akár az összes sannin együtt? Elvégre már most egy tápos harcos, és nem tudni, hogy a jövőben mi történik... Egy újabb nagy harcban lessz bőven ideje harci tapasztalatot gyűjteni... Mondjuk, ha kitör egy újabb Shinobi háború... Akkor Naruto harcolhat eleget kedvére...

És ne Jiraiyát nézd, hogy milyen aprólékos technikái voltak, meg Oro zsenialitását...
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #4919 Dátum: 09 jan 17, 17:56:49 »

Az akit elkapott az nem a régi "Állat birodalom" volt?

Orochimaru-sama pedig gyakorlatilag megvalósította az emberiség  egyik legősibb álmát, legyőzte a halált, minden szempontból, nem csak halhatatlanná vált, de képes volt feltámasztania  holtakat

Akkor már jöhetnénk Hidan halhatatlanságával is...senki soha sem tudott "igazi halhatatlanná" válni, csak ő(még orochimaru sem mert neki cserélgetni kellet a testeit), tehát ebből a szempontból Hidan felülmúlta Orochimarut... azt a halálból visszahozós cuccot, valószínűleg más is használta, mert a III. vs Orochimaru harcok alatt, az I. és II. Hokage  is megjegyezte, hogy tehetséges lehet a fiú ha ezt a jutsut tudja használni...szóval biztosan ismerték, és az is lehet, hogy használták/használhatták volna.

Én nem értelek ikszdé... nekem úgy jön le, hogy akárki, akármeddig élhet és tanulhat, soha nem múlhatja felül a sannint, (igaz jelen esetben Narutoról van szó), mert nem képes zsebdimenziókat létrehozni, nem halhatatlan, nem tud mindenkit meggyógyítani és főként azért mert nem "SANNIN".... Nem halhatatlan mert nem próbálkozik vele, mint ahogy Orochimaru sem próbálkozott a Rasengannal....
De pl. Jiraiya sem volt képes belevinni a saját elemét a rasenganba, pedig volt elég chakrája hozzá, és nem ő, hanem Naruto jött rá, hogyan lehetne belevinni az elemet...és meg is csinálta azt amit előtte jelenlegi tudásunk szerint, senkinek sem sikerült...és a IV. is rájöhetett volna erre a dologra, de nem jött rá...félreértés ne essék nem azt mondom, hogy Naruto felülmúlta a sannint, de már szinte csak a tapasztalat választja el őket egymástól...attól, hogy nem képes olyan Hihetetlen magasszintű technikára, mint Jiraiya még megtanulhat bármikor egy olyan közel olyan bonyolult vagy még bonyolultabb technikát, még hosszú út áll előtte...és ha meg leamortizálná mind3- sannint egyszerre, azt azt jelentené, hogy felülmúlta őket, mert hiába a hiper-szuper technika ide-oda, Naruto túl élte és kivédte őket...tehát felülkerekedett rajtuk.

Én csak a különbséget akarom érzékeltetni NAruto és a sanninok képességei közt, elsősorban nem az erejükről beszéltem, az nem is olyan fontos ebebn a kérdésben.

Haa képességeiket nézzük, Naruto "tehetségesebb" attól függetlenül, hogy ez még nem annyira látszik, végül is  még csak 15-16 éves... nem hiszem, hogy ekkoriban a sannin bármelyik tagja halhatatlan lett volna, vagy a faluban mindenkit meg tudott  gyógyítani, vagy tökéletesen használta  a sennin formát...Naruto szinte még csak 1 gyerek és ne várjunk már el tőle annyit mint egy sannintól...azt természetes, hogy Jiraiya-ék képzettebbek, hiszen már biztos sok mindent megéltek, és én azt mondom, igaz, hogy még Naruto képességei nem érik el a sannin "szintet", de nem hiszem, hogy gyerek korukban a saninn is ugyan olyan tápos technikákat használt volna, mint most felnőtt korukban.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 17, 17:57:36 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!