24 szep 24, 21:29:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310628 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4890 Dátum: 09 jan 14, 16:44:07 »

Hát ebben igazad van Hugi, de Szöszke karakterének mindíg is része volt a bosszú, szóval ez már megszokott. Mosolyog
Naplózva

Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #4891 Dátum: 09 jan 15, 14:33:21 »

Én is ugy hallottam hogy Kakashinak fehér a chakrája a kardtól függetlenül is.
Talán köz lehet ahoz hogy 4féle elemet is tud használni. Már csak azért is mert ez
elég egyedi (márimint a 4féle elem) mivel Kakuzun kívül nem lattunk senkit aki ennyi elemet használna....
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4892 Dátum: 09 jan 15, 17:42:52 »

ő elvileg csak 4-féle elemű technikát tud használni, mert lemásolta őket. legalábbis én így tudom
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4893 Dátum: 09 jan 16, 01:24:07 »

Na a 92. részben is oda tette magát Sasuke... megmutatta Orochimarunak is és a kristályos csajnak is hog mitől döglik a légy.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4894 Dátum: 09 jan 16, 10:59:08 »

Lényegébe, most mi van Kakashival????
mert nem tudni mi van vele, vagy is én nem tudok semmit róla most.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4895 Dátum: 09 jan 16, 11:06:44 »

Lehet hülye kérdés lesz, de mivel nincs kedvem olyan sok oldalt vissza olvasni és időm sincs, így megkérdem, hogy Naruto honnan szerkálta azt az j ruhát, meg amit jiryaja is hordott a hátán az a tekercs a varangyokkal kötött szerződés lenne?
Naplózva
dani025
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #4896 Dátum: 09 jan 16, 11:50:11 »

szellem lovas:igen az a tekercs a varangyokkal kötött szerződés Pontosan ,és azt a ruhát Fukasaku adta neki azt a köpenyt.
Naplózva

"Szerintem az a gyenge aki menőnek tartja azzal magát,hogy bunkónak teteti magát."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4897 Dátum: 09 jan 16, 12:40:04 »

Hát a manga alapján naruto most kapta meg azt az erőt,amiből ő hokage lehet,ha ezzel az erővel nem tudja majd megfékezni sasukét a konoha elleni támadásban,akkor semmivel!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 12:41:09 írta con » Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4898 Dátum: 09 jan 16, 13:13:50 »

Ami azt illeti, annyira szenvedett ellene, hogy körübellül annyi ideje ált vele szemben, mint NAruto amikro elsütötte azt a rasengant (már ha nem csak egy nagy ütés volt, én nem tudtam kivenni) amikor az első testet megölte volna -ha Pein arra a harcra nem készül fel úgy, ahogy az ember egy komoly, élet-halál harcra készül, és nem teszi meg a megfelelő biztonsági óvintézkedéseket. ÍGy csak egy bunshin durrant el.
MOts őszintén, mégis mit tud Naruto? Jól tudja írányítani a természeti energiákat, mert minél több a chakrája valakinek, annál könnyebben megy ez neki, megh egy ötletes trükkel sikarült a rasengant befejeznie (egy olyan módszerrel, ami noha kétségkívül nagyon kreatív, nyílván minden nehézség nélkül működne Jiraiyánál, vagy a negyediknél is), van valami új trükje amit a békáknál gyakorolt, meg Itachi lenyomott a torkán egy madarat.
Komolyan, én úgy vélem hogy Naruto egy napon nem hogy hokage lesz, de valami olyasmivé (persze attól még a titulusa lehet hokage), ami a kagék fölött áll, és ő fogja felszámolni az országok közti viszályokat. De egyelőre akkor is őrültség egy Sanninhoz hasonlítani.

Már megbocsáss, de az a dolog nem működött volna "minden nehézség nélkül" a negyediknél vagy Jiraiyánál.  maga Kakashi mondja, hogy ez CSAK Naruton működik, senki máson, mert senki másnak nincs ennyi chakrája mint neki. és a rendes chakra készelete ki is merült a rasenshuriken edzés alatt és előtört a kyuubi, pedig a rendes chakrája is sokszorosa a normál ninjáknak. . hisz még Jiraiya, sőt maga Minato se tudta elegyíteni a szél elemet a a rasengannal.

ja és olvasd el a mostani mangát.... méghogy őrültség egy Sanninhoz hasonlítani? ez már nyílt harc, úgyanúgy mint a Pein vs. Jiraiyánál, és láthattál Ero-sennintől ilyeneket? Egyértelműen felülmúlta, ahogy ezt Fukasaku is mondta. és a békapapa legútóbbi ilyen megnyilvánulása már nem a sennin módra vonatkozott. és Tsunadénél tán nem erősebb? pedig ő is sannin (jó, tudom, hogyő inkább a gyógyítás terén remekel, de akkor is). Orochimaru meg kb. egy szinten van Jiraiyával. szóval szerintem igenis lehet egy sanninhoz hasonlítani Narutot.
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4899 Dátum: 09 jan 16, 16:59:55 »

Amikor Jiraiya először elkapta Peint, az isteni birodalmat, szemtől szemben állnak. AZ csak egy bunshin volt, íg ytalán, ismétlem talán, Pein szádnékosan hagyta magát elkapni, mindazonáltal elég meglepett képet vágott.
NYílt harc lett volna, ha PIn egyáltalán hajlabndó ránézni8 NArutora, és nem csak Tsunadéel foglalkozik, amikor megtám,adta.
ÉS nem, most a sennin-,módra gondolt, hanem a fellépésére, a szellemisélgére.
Amikor NArutoból edzés közben előtört a kyuubi, az csak azért volt, mert túlságosan sok chakrát használt, túlerőltette magát, de nem fogyott el teljesen a chakrája, és akkor egyébként is egy "NArutonak" az eredeti chakrának körübellül ezred része jutott, vagy annyi sem.
Jiraiya-sama sosem kísérrletezgetett azzal, hogy "befejezze" a rasengant, és neki (bár ez nem függ össze a rasengannal (nem) folytatott kísérletekkel) ennél sokkal bonyolultabb Jutuai voltak (például zsebdim,enziókat hozott létre),azokat fejlesztgette. A negyediknek nem sikerültt, de ő egyedül, egy kézzel próbálta megcsin álni, NAruto kis trükkjével, neki és Jiraiyának is biztosan gond nélkül ment volna. NAruto még a sima rasengant sem tudja rendesen, "egyedül" megcsinálni.
Itt jegyezném meg, hogy miután Jiraiya és KAkashi látta, hogy csinálja NAruto a rasengant, eszükbe juthatott volna, hogy egy klónnal megoldhatnák az elemi manipulációs dolgot, de ha nem, hát nem, Kishi' dolga.
Mégha azt is feltételeznénk, hogy az ereje, vagy harci képességei terén utolérte a sanint (ami, különösen a második feltételezés, röhelyes) aakkor is, olyan különbségek vanank a tudásuk közt, mint egy akadémiai tanuló, és egy KAkashi szintü Jounin közt. Még Tsunade, aki orvosi ninja, olyan elképesztő dolgokat mutatott a legutobbi egy-két fejezettben, hogy bebízonyította, méltó arra, hogy egy legyen a Sanninból.
És hogy erősebb NAruto az ötödiknél? Igen, ez tény, de Tsunade jelenleg szörnyű állapotban van, ennek ellenére, ha megnézed a képkockát, ahol NAruto megmenti Tsunadét, a háttérben úgy mozdul, mintha védekezne, és ismerve az ütéseit, az a Pein darabokra tört volna néhány tizedmásodperccel késöbb, ha kedvenc új senninünk nem avatkozik közbe. Persze, mivel nem győzöm hangsúlyozni, Tsunade orvosi ninja, NAruto nyílván legyőzné, csak azt mondom, hogy Tsunade sem éppen egy gyámoltalan Kunoichi.
Másfelöl, még Kishimito Masashi sem fog tudni elszakadnia  shounen mangakák idlétlen szabályaitól, és Pein a legutobbi jutsuja miatt valószínüöleg  valamennyire legyengült, így NAruto valószínüleg bedarálja most Peint, ha nem is könynedén, de még ez sem fog sokatr változtatni, NAruto még nem egy, és nem két évtizedre van attól, hogy utolérjen bárkit a sanninból, és sok téren soha nem fogja utolérni a sannint. LEhet hogy ő lesz a legnagyobb harcosa egyszer a shinobi világnak, de a ninjustuja akkor sem lesz sokkal magasabb szintü, egy átlagos jouninénál. A legnagyobb dobása eddig a  rashenshuriken volt, amit az ő trükkjével bárki könynedén megtanulna, feltéve ha van elég chakrája akár egy sima rashenganhoz.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 17:16:32 írta STM » Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4900 Dátum: 09 jan 16, 18:34:59 »

felkészült a halálra de remélem nem találkozik apjával és Rinnel... mert az a halálát jelentené.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4901 Dátum: 09 jan 16, 18:59:01 »

az apjával már találkozott. szerintem obitot akartál írni Nevet
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4902 Dátum: 09 jan 16, 19:01:07 »

így akartam írni csak elfelejtettem h dumcsiztak apjával... am. sajna én nem hiszek Obito halálában... vannak összeesküvés elméleteim ezzel kapcsolatban
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #4903 Dátum: 09 jan 16, 22:14:08 »

nem lehet hogy ami Kakashiban lejátszódik az olyan mint amikor Jirayia halt meg...mármint sztem az apja rábeszéli hogy térjen vissza meg megjelenik majd Obito és Rin és ők is mondják Nevet Nevet Nevet
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4904 Dátum: 09 jan 16, 23:20:48 »

Sajnos nem... mert bizony Naruto megállapította a halált... Ez nagyon szomorú. Kedveltem és az egyik kedvenc karakterem volt Kakashi.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!