24 szep 24, 21:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310592 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
MinimaxX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #4875 Dátum: 09 jan 13, 14:46:36 »

NAGGYON jófej mindig hülyét csinál magából:D  Pojén Mosolyog
Naplózva

NARUTO A KIRÁÁÁÁLY alias me
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4876 Dátum: 09 jan 13, 14:52:09 »

Szerintem hiába ítélik meg a tettei alapjn őt az ottani emberek, hiába ha félnek a kyubitól.
Hát azért naruto már elég sokat le tett az asztalra hogy ne elítéljék,hanem megítéljék,ugye amit láthattunk ebisu visszaemlékezéséből amit chakra linkelt mangát,szal hogy naruto már jófiú konohában az szentem tuti,lehet hogy nem szereti mindenki,ugye a kyuubi miatt,de azért már elfogadják 9 farkú ide vagy oda!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 13, 14:53:09 írta con » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4877 Dátum: 09 jan 13, 15:18:21 »

(az előményt lásd a rasengan (és változatai) topicban)
NAruto, ha három farok megjelenik, már oylan mindegy, használ-e senjutsut, ha pedig négy, már egész biztosan képtelen lenen fenntartania  sennin  formát, még akkor is, ha az öntudatát meg is tudnáőrizni, ezen felül , valószínüleg a rasengan, vagy a rashenshuriken használatára már fizikailag is alkalmatlan lenne, és ha mégis képes lenne rá, röhelyes lenne, ha használná, először is, mert hülyén néznne ki, másodszor, mert ha a kyuubi chakrája ennyire elszabadul, és Naruto már gyakorlatilag nmini kilencfarkú lesz, sokkal, de sokkal erősebb támadásokat is képes használni, mint holmi rasenshuriken (lásd négy farkú vs. Orochimaru). Szóval, nincs sok értelme, annak amit írtál. JA, és csak zárójelben jegyzem meg, hogy azzal a lénnyel, amivé NAruto akkor vált, az egyik Sannin eljátszadozott (elismerte, hogy életveszélyben van, de ez részlet kéerdéss).
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #4878 Dátum: 09 jan 13, 15:23:14 »

STM először is kérlek tagold a hozzá szólásaidat... nagyon zavaró és nehéz elolvasni!

Hiába akarjátok a kyuubit látni... Naruto megfoadta, hogy soha többé nem használja amíg nem képes uralni... Nem vonja vissza a szavát ez az ő ninja útja.

Sokkal erősebb támadásokat képes használni való igaz, de milyen áron? Nem csak a saját testét sebzi megvele, ha nem a környezetében lévőket is.
Erősen kétlem, hogy ezt még egyszer szeretné megtennixDD.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4879 Dátum: 09 jan 13, 15:51:18 »

Nem áll szándékomban a kedvedért minden mondatot új sorban kezdeni, én úgy vélem, aki képes elolvasni, akár csak egy újságcikket is, annak nem jelenthet problémát az sem, hogy átlássa a hozzászólásomat.
 Hol mondtam én olyat, hogy látni akaroma  Kyuubit? A hozzászólsáomban csupán azt probáltam kifejteni (igazán megnézhetted volna, mire is adtam ezt a választ, direkt kiírtam, hogy hol található meg a hozzászólás előzménye, hogy ne tűnjön úgy, csak hírtelen felindulásból kezdtem el itt hadoválni a "kyuubi-NArutoról"), hogy, mivel Naruto öntudatlan amikro a Kyuubi négy farka előtör, nem tudná használni a rasengant vagy a remete formát, és egyébként is, a rasengan, rasenshuriken a négyfarkú erejéhez képest gyenge teknika, így nem foig senkit "megvágni Sennin-formában, egy négyfarkú Kyuubi Naruto egy rashenshurikennel".
Csak a kedvedért viszont megjegyzem, még látni fogjuk előtörni a Kyuubit, egészen biztosan, akár akarjuk, akár nem, akár akarja Naruto, akár nem.

ui.: A sok elírásért a legtöbb hozzászólásomban, viszont mindenkitől bocsánatot kérek, de a legtöbb hozzászólást igyekzem minél gyorsabban képernyőre vetni (hogy villogjak az mikrószoft ofíz vörd csodás poénjával), és ilyenkor sokszor bosszantoan sok elütést ejtek, amit aztán rendesen lusta vbagyok kijavítani.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 13, 15:55:45 írta STM » Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4880 Dátum: 09 jan 13, 16:25:23 »

Hát abban igazad van amit leírtál. De én még mindig szivatlak egy kicsit ha megbocsájtasz.  Nyelvesít
Én nem úgy értettem, hogy látni akarod a kyuubit (habár már nem emlékszem mit is írtam  Nevet ) hanem azt, hogy a kyuubi Naruto Sannin formában Rasenshurival erősebb lenne Jirayánál.Amúgy a Sannin formát, meg a Rasenshurit, haggyuk, mert abban tényleg igazad van.öntudatlanul nem lehet, hogy megvalósítsa.
De viszont a 4 farkú Kyuubi Naruto alapból erősebb Jirayánál.Mondjuk az már más tészta, hogy Jiraya tud egy ilyen chakra elfolytó valamit.De ha az nem lenne, se a nyaklánca, akkor taposná Jirit.Orot.Tsunit.Sasut nem biztos, bár sztem őt is.De azért az amaterasu megnehezítené a dolgát.Bár ez már más téma.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 13, 16:26:55 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4881 Dátum: 09 jan 13, 17:12:46 »

a különbség szemmel látható. Jiraiya szenvedett Pein ellen. Naruto egy egyszerű Rasenganal többre ment eddig mint ő. az egyetlen különbség közöttük ami miatt Naruto valszeg alul maradna Jiraiyával szemben hogy még nincs annyi tapasztalata és Jutsuja. de ami van azt sokkal magasabb szinten tudja ahsználni és bevetni mint Jiraiya tette azt vagy a 4. a béka ezt mondta.(legalábbis én így fogtam fel a mondandóját)

Igen Tény hogy a KYuubi még fog előtörni (sajnos lehet hogy ebben a csatában :/ ) és az hogy utóbbi alkalommal ANruto nem volt öntudatánál nem jelenti azt hogy a köv alkalommal sem lessz. Láthatóan mindig más szinten jön elő és Naruto is mindig más szinten képes irányítani. Lehet hogy mostmár az 5 lessz az a szint amt nem tud irányítani.

a végső Rasengan VS RasenShurikent a megfelő témában már vázoltam ^^ (a véleményemet)
és am nem kell minden mondatot új sorban kezdened de a különböző dolgokról való okfejtéseket nyugodtan kezdheted új sorban... az átláthatóság kedvéért...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4882 Dátum: 09 jan 13, 18:30:06 »

Én meg úgy emlékszem, hogy pont ezen az oldalon írtunk róla... -.-"
Olvass vissza. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4883 Dátum: 09 jan 13, 19:13:51 »

Off...ez jó volt Chakra...feldobta az estém...

Hát én a kardról valami olyasmit olvasta hogy a lengetik akkor maga a kard termel chakrát a használójának...
De a chakra színe szerintem nem a kardtól van...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4884 Dátum: 09 jan 13, 19:32:58 »

Ami azt illeti, annyira szenvedett ellene, hogy körübellül annyi ideje ált vele szemben, mint NAruto amikro elsütötte azt a rasengant (már ha nem csak egy nagy ütés volt, én nem tudtam kivenni) amikor az első testet megölte volna -ha Pein arra a harcra nem készül fel úgy, ahogy az ember egy komoly, élet-halál harcra készül, és nem teszi meg a megfelelő biztonsági óvintézkedéseket. ÍGy csak egy bunshin durrant el.
MOts őszintén, mégis mit tud Naruto? Jól tudja írányítani a természeti energiákat, mert minél több a chakrája valakinek, annál könnyebben megy ez neki, megh egy ötletes trükkel sikarült a rasengant befejeznie (egy olyan módszerrel, ami noha kétségkívül nagyon kreatív, nyílván minden nehézség nélkül működne Jiraiyánál, vagy a negyediknél is), van valami új trükje amit a békáknál gyakorolt, meg Itachi lenyomott a torkán egy madarat.
Komolyan, én úgy vélem hogy Naruto egy napon nem hogy hokage lesz, de valami olyasmivé (persze attól még a titulusa lehet hokage), ami a kagék fölött áll, és ő fogja felszámolni az országok közti viszályokat. De egyelőre akkor is őrültség egy Sanninhoz hasonlítani.
Pesuke, neked meg igazad van, ha Jiraiya nem értene bárkinél, talán még a  negyediknél is jobban a pecsétekhez, nem lenen az a chakra elfojtos valamilye, nem lenne egy a sanninból, nem rendelkezne szinte elképzelhetetélen tudással, erővel, és nem értene úgy akár a párbajokhoz, akár a hadviselés bármilyen más formájához, mint szinte senki más, akkor  simán legyalulná a "négyfarkú kyuubi", mint ahogy a ember egy legyet csap agyon.
A béka azt mondja, felülmúlta Jiraiyát. Ez csak azt jelenti, hogy könnyebben meg tudta tanulni a természeti energiák írányítását. Ezenfelül csak eszmei szinten kell ezt a kijelentést értenünk.
HA nekem van egy hat évesd öcsém, olvasni tanul, és hamarabb tanulja meg mint én, akkor azzal felül múl. Ennek ellenére, végül NAruto nem csak gyorsabban, de jobban is elsajátította a sennin módot, mint Jiraiya, és ebben talán tényleg felülmúlta. AZő sennin alakja tökéletesebb, nincs olyan dúrva torzulás. De ez csak esztétika, sőt, ahogy észrevettem (bár tudom, egy világbam, ahol minden második genin felsétál egy fatörzsére, nem nagy dolog) Jiraiyánakl még jól is jött, hogy "békaként" mozgott, s mondjuk egy falra is rálapult.
Nehogy már azt,a mit NAruto most lerendezett (megjeélent, majd egy Pein testet,  ami még direkt gyenge is a fizikai támadásokkal szemben, úgy, hogy Pein rá se hederített, egy gyors támadással bezúzott) összehasonlítsuk azzala  harccal.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 13, 19:34:21 írta STM » Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4885 Dátum: 09 jan 13, 20:18:04 »

ööm. Én csak azt mondtam, hogy ha nem tudná lezárni a kyuubi chakráját.emlékezz vissza Jiraya mellkasára.Ha nincs az a chakra elfolytó valamilye, akkor semmihez sem kezdhetett volna Naruto kyuubi 4 farok ellen.  Nevet
Amúgy annyira nem jó Jiraya, hogy istenítsük.Monjuk az utsó Pein elleni harcban sem adott bele mindent... Végülis csak egy Rasengant használt...De ez már más topic.  Nyelvesít
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4886 Dátum: 09 jan 13, 20:19:46 »

Azert a rasenshuriken igen csak eros technika, ami vetekszik az eddig latott kyuubi erovel. Na jo a Chakra Blast technikat nem sorolom ide, mer az fosimba!  Nevet Ha jol vegig gondoljuk, akit eltalal ezzel a Fuuton technikaval annak hozhatjuk a koporsot. Tehat hova kell ennel erosebb cucc?!  Gondolkozik
Egyebkent en meg 1 olyan csatat neztem volna meg, ahol Jirayia meg Naruto egyutt tolja a rasenganokat, de ilyen sajnos mar nem lehet!  Neeem
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4887 Dátum: 09 jan 13, 20:29:42 »

Hát talán a rasensuriken vetekszik a 4 farkú naruto erejével,de igazából már a teljesen kifejlett gamabunta nagyságú kyuubi-val már valahogy nehezen tudom elképzelni,hogy le tudna állni harcolni! >.<#

Meg mondjuk nézzük meg azt a technikát amit a 4 farkú naruto benyomott orochimaru ellen,amit te is említettél,azért rasensuriken ide vagy oda,lehet vetekszik de gyengébb jóval,ugye a kyuubi mégis csak a legerősebb démon a 9közül és(állítólag) kifogyhatatlan chakrájú!!
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 13, 20:31:20 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4888 Dátum: 09 jan 14, 01:01:17 »

Moderátor:
A jutsuk elemzését az adott témában kéretik elvégezni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4889 Dátum: 09 jan 14, 16:14:55 »

Valószínűleg...és a másik motiváció az hogy csak a bátyja gyilkosait vagyis a három idős tanácsnokot megölje...ismét a bosszú...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!