24 szep 25, 07:25:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311264 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
kas
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185

naruto-arena player


« Válasz #4740 Dátum: 08 dec 29, 14:46:28 »

Neji is jounin, és neki sincs csapata.
Naplózva



D & C rank missions: 10/10
B rank missions:   11/11
A rank missions:   12/12
S rank missions:   5/7
Shippuuden missions:  29/31

teams:
Kakashi (S) - CSsasuke - Sakura  // 4tail - Asuma (S) - Kankuro // Shizune - Itachi - Sakon // Chouji - Ino (S) - Kabuto (S)
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #4741 Dátum: 08 dec 29, 15:09:07 »

Chunin csak a nagy közös vizsgán lehet valakiből, ez a szabály, de ahogy a dolgok állnak egy darabig nem lesz ilyen vizsga. Az más kérdés, hogy Naruto két klónnal egy csapatban simán végiggyalogolna a vizsgán.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4742 Dátum: 08 dec 29, 15:12:25 »

Nem értem miért akarjátok, hogy Naruto még egyszer vizsgázzon, ő egyszer már letette a vizsgát és ha jól emlékszem ő végzett a legjobb eredménnyel a Konohaiak közül, az más kérdés, hogy az éretlensége és a tapasztalatlansága miatt nem kapta meg végül a chuunin rangot, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy a vizsgája elvileg már megvan és szerintem ha végre lesz egy kis nyugalom konohában akkor végre ő is megkapja a chuunin rangot.  Pontosan
Naplózva

Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #4743 Dátum: 08 dec 29, 15:16:26 »

Nah itt a tízmilliós kérdés: szerintetek meghal mindenki kedvenc másoló ninjája?
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4744 Dátum: 08 dec 29, 15:21:06 »

Hát az bizt hogy naruto így röhögve átmenne ott ahol még annak idején orochimaru ledarálta őket,a 2. fordulóban meg így benyomná a rasensurikent,nem használná csak megcsinálná,senin módban,és így az ellenfelei sírva futnának el előle,és mondja hogy ezt a technikát még a 4. sem tudta megcsinálni+a senin módja olyan mint jiraiyának!

Így a vizsgáztatók oda sem néznének,csak írnák hogy jó akkor naruto chunin! >.<#
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4745 Dátum: 08 dec 29, 15:25:54 »

Milyen legjobb? Egy rakat ellenfél volt még rajta kívül játékban, amikor Oro elindította a támadást... És ezek közül a nagyja erősebb volt nála... + Ha Garával elkezdi a stadionban azt a kis banzait amit az erdőben lerendeztek, akkor nem marad senki, aki eredményt hirdessen...
És mivel a vizsga félbeszakadt, nem kapott a vizsgán senki sem Chunnin rangot... Shikamaru is csak később kapta meg, mert feltűnt a főuraknak a képessége...

Tehát Naruto is megkaphatná a rangot soron kívül, de asszem a Shippuuden elején volt, hoogy lecsúszott a chunnin vizsgáról...Ezek szerint csak úból kell vizsgáznia a rangért... De ezt haggyuk...

OFF Zoll vizsga lehet.. Csak nem Konohában... Nem mindig ugyanaz a falu rendezi a chunnin vizsgát... Mindig egy Ninja falu a helyszín... Vagy onoha, vagy Homok falu, Vagy eső falu... Mikor meik soros..

Con... Némely technikát szerintem nem is engednék használni neki!  Nevet
+ Naruto jobban uralja a sennin módot, mint Jiraiya ebből adódóan a technikái iscerősebbnek kell hogy legyenek...
Abban meg tévedsz, hogyvalaki ütős technikákat használ, az nem egyenes út, hogy chunninná nevezék ki!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4746 Dátum: 08 dec 29, 15:38:13 »

És a Feladatok is mindig mások a vizsgán, különben unalmas lenne... Lehet, hogy átmenne simán, de nem az erő alapján lesz valaki chuunin.
Naplózva


 
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #4747 Dátum: 08 dec 29, 16:15:46 »

Én biztosra veszem hogy nem!Amit kisi mondott nagy dolog végülis itt van : igencsak halálköezli élmény de találkozik az apjával és az majd visszaküldi az élők sorába, de ezt már 1-szer ki tárgyaltuk!
Naplózva
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #4748 Dátum: 08 dec 29, 16:56:56 »

Hát nem tudom. Igazán adhatnának már neki egy Chunin rangot, de engem egy csöppet sem érdekel, hogy még Genin. . .. Most komolyan... melyik Genint küldték volna az Akatsuki egyik embere ellen, hogy jó akkor most légyszíves ezt itt győzd le. . .. A lényeg: Naruto már rég átlépte a Genin szintet. De amennyi zűr van most Konohában meg lesz is előreláthatólag marad még Naruto egy ideig Genin az tuti! ÉS ez engem nem zavar! Nevet
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #4749 Dátum: 08 dec 29, 17:03:19 »

Pein pusztítása után szerintetek lenne neki mit lerombolni? Először bevárja az építkezéseket, azután megy csak pusztítani.  Pojén
Ahogy Itachi mondta Sasuke egy fehér lap, az lesz amit ráírnak, az pedig más dolog hogy enyhén szólva befolyásolható ha a családjának kiirtásáról van szó. . .. ^^"
Van még ott a múltban pár dolog ami meglepetést fog okozni neki, nagyon remélem. . .. Nem mintha Sasuke a kedvenc szereplőm lenne, de ennyi kínszenvedés után ami a vissza hozatala körül volt; meghal, vagy marad az erő sötét oldalán, enyhén zabos leszek!  Technikai KO
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4750 Dátum: 08 dec 29, 17:28:33 »

Naa azért annyira nem megtévesztőek.... Van bennük igazság is Nevet Remélem Sakura fog majd harcolnii Nevet:D
Naplózva






con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4751 Dátum: 08 dec 29, 17:48:27 »

Szentem is fog harcolni mert azért az előző fillerben is lezúzta az egyik szereplőt! Nevet
Meg ugye most sasukéról is lesz szó,és mikor találkoztak vele,nekiment sakura,de mondjuk akkor saskue lehet leszúrja,úgyhogy most is lesz neki egy személyre szabott ellensége!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4752 Dátum: 08 dec 29, 18:21:54 »

Igen de az nem filler volt... Nem azt mondtam hogy nem fog harcolni, de nagy szerepe nem hiszem hogy lesz. Az előző fillerben sem volt, hiába harcolt.
Naplózva


 
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4753 Dátum: 08 dec 29, 18:23:24 »

Lesz mit radírozni azon a fehér lapon hacsak nem alkoholos filccel írta Tobi amit írt.  smirksweat
Naplózva


 
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4754 Dátum: 08 dec 29, 20:00:07 »

A 430-as mangában mutatták h 1 csomó mindenkit megmentettek a csigák attól a robbanástól, és Kakashi is ott volt 1 képen. 1 ilyen vészhelyzetben szerintem aza csigusz nem törődött volna azzal h megvédjen 1 hulát a 100%os megsemmisüléstől, valszinüleg él csak ájult v kómás.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!