24 szep 25, 07:18:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311220 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4725 Dátum: 08 dec 24, 22:45:58 »

Hát de igazából az hogy sasuke megakarja támadni konohát,lehet hogy igazából nem s csak azt a 3 vént,vagy még lehet azt sem!

Sasuke nem hülye!
Jó hogy itachi pár éven át át*úrta a fejét,és végül is ő is tudja hogy könnyen át lehet vágni! De mi van akkor ha még itachi is félreismerte,és sasuke pontosan tudja hogy nem szabad megbíznia tobiban,és tulajdon képpen sauke még madarát is átvágja!

Csak az a baj hogy sasuke is megismerhetetlen,és nem lehet tudni hogy most én csak túlbecsülöm a palit,és azt sem tudja most,hogy hol van,de az is lehet hogy pontosan úgy van ahogy mondom,és sasuke tudja mi a szitu!
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4726 Dátum: 08 dec 24, 23:49:22 »

Ööm, szerintem Sasuke igen is hisz Tobinak, mert még akkor visszaemlékezett arra, hogy amikor Itachi elment (a klánja legyilkolása után) Sasu utánnarohant és shurikeneket dobott utánna.Itachi visszanézett rá, és sírt.Aztán eltűnt.És, most, hogyhisz Tobinak, nem nagyon hiszem, hogy bármi oka is lenne rá, hogy átvágja.
De ez megint csak az én véleményem. Nevet
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #4727 Dátum: 08 dec 25, 00:09:22 »

szentem is hisz tobinak de attól még át vágja mert csak azért szövetkezett vele h elérje célját
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4728 Dátum: 08 dec 25, 20:16:49 »

http://kepfeltolto.hu/i/?318964&t=img
hop hop hop. itt van az én avatarképem kiszinezve:NevetNevet:D:D
---

és ha narutó igazi papája pein ?  >.<#

Volt egy ilyen elmélet... Mármint hogy Minato= Pein mert az biztos hogy Namikaze Minato Naruto apja. De ez megdőlt vagy ezerszer.
Naplózva


 
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4729 Dátum: 08 dec 25, 20:24:18 »

Szerintem hisz Tobinak különben nem menne Konohának neki. Vagy csak átverte és nem is Konohába megy vagy nem pusztítani megy.  smirksweat
Naplózva


 
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4730 Dátum: 08 dec 26, 13:07:35 »

Vagy szerencsétlen Sasuke eltévedt, és a homokfalut pusztította le.  Nevet
-csak hülyültem-
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4731 Dátum: 08 dec 29, 13:11:59 »

Jönnek a filler részek  Nevet [azok nem? smirksweat ] És az openingben Sakura bunyózott vkivel... Gondolkozik Van jelentösége? CSak azért mert a második openingben is verkedett de az animében már nem xD  >.<#
Naplózva






Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4732 Dátum: 08 dec 29, 13:46:50 »

AZ OP-ék és a borítók tévesztőek mindig... Szerintem nem lesz sok szerepe.
Naplózva


 
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4733 Dátum: 08 dec 29, 14:04:14 »

Uzumaki Naruto Chunninná, Junninná válásáról...
Nah... A lényeg, hogy azokat a rangokat meg kell egyszer kapnia...
A legutolsó vizsga óta, amin részt vett, fejlődöt annyit a tervező készsége, és a gondolkodása, hogy jó vezetóvé váljon... Láthatjuk, hogy a saját támadásait már milyen szépen megszervezi... Tehát szerintem egy csapat irányításával is megbírkózna... Igaz ő nem egy vezető típusú katona... Inkább az a típius, aki az első vonalban állja meg a helyét...
De nézzük azt, hogy ha részt vesz egy újabb chunnin vizsgán.. Az első generációs vizsgázóknál már jóval tapasztaltabb, és erősebb... Jóformán csak a zsenik jelentenének neki ellenfelet...
Jó tegyük fel, hogy nm használja a ütősebb technikáit, még akkor is elég veszélyes az ellenfelekre... Én inkább a vizsgán az írásbeli résztől féltem még mindig... Mert azok a képességei sztem még mindig gyengék... Hacsak nem olyan feladatot kap, amiben van már gyakorlati tapasztalata..

Tehát összességben Naruto egy jó harci képességekkel rendelkező shinobi, aki egy jó vezető kezei alatt halálosan veszélyes bármilyen ellenségre... Hogy kijelentsem, hogy jó parancsnok-e? Ami ugye azt is jeleni, hogy jó hokage lessz-e a jelenlegi képsségeivel... Szerintem egy Chunnin szintjén van... Elvégre egy kagénak nem csak a harcmezőn kell bizonyítania, hanem a mindennapi életben is... De erre szerintem Naruto még nem elég érett... A manga jelenlegi állása szerint viszont lassan felnő, és ha komolyan veszi a dolgokat, akkor csodákra képes...
Ha így folytatódik a fejlődése, akkor jó úton van a Hokagévé válás útján... De addig hány barátot kell elveszítenie? Mennyi veszteséget kell még elszenvednie? Sokat...

Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4734 Dátum: 08 dec 29, 14:11:26 »

Konohamaru vs Naruto a chuunin vizsgán.... Flash lenne  Kúl
Naplózva


 
Miroku
Vendég
« Válasz #4735 Dátum: 08 dec 29, 14:18:18 »

de amúgy csak úgy lehet valaki Chunnin vagy Junnin ha le vizsgázik vagy is pl a tetteivel nem érdemelheti ki ?

amúgy szerintem naruto most már minimum a Chunnin rangot megérdemelné hisz már mindenki Chunnin neji meg már Junnin

hokage szerepre még én se tartom őt de szerintem is jó úton van hogy azá váljon

Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4736 Dátum: 08 dec 29, 14:25:35 »

Szerintem csak vizsga útján lehet valaki Chuunin de azt senki nem mondta hogy Geninként nem lehet valaki Hokage Nyelvesít
Naplózva


 
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #4737 Dátum: 08 dec 29, 14:26:34 »

Hát erről annyit hogy a falu jelenlegi legjobb harcosa az Naruto!És már egy ideje is a legjobbak közé tartozik!
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #4738 Dátum: 08 dec 29, 14:30:37 »

Gongoljatok bele: Naruto chuunin vizsgán ez ikszdé.
A mostani szintjén tényleg mindenkit leverne. Mert most már még Orochimaru ellen is simán kiállna,
az első vizsgán meg....................
És szerintem is mindegy a Hogeke cim megszerzéséhez h milyen a rangod Gondolkozik
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #4739 Dátum: 08 dec 29, 14:40:40 »

Hát, szerintem meg most előfogják léptetni (ha lehetséges) Jounin-ná minimum,max. nem kap csapatot.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!