24 szep 25, 09:20:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311336 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4710 Dátum: 08 dec 22, 09:34:42 »

JAh , tuti jelentéktelenek... Neji és Hinata anyját se láttuk xD DE térjünk vissza Sakura felnövéséhez.... Erről jut eszembe...A mangába mi történhetett Sakura szüleivel? (Nagy BUMM) ikszdé Lehet h azzal nő majd fel, h meghalnak a szülei, és teljesen egyedül kell majd élnie... Gondolkozik Nah jólvan ez hülyeség ikszdé
Naplózva






Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4711 Dátum: 08 dec 22, 16:06:34 »

... Neji és Hinata anyját se láttuk xD ...

Válaszomat lásd a Szereplők > Gai csapat (Maito Gai, Hyuuga Neji, Rock Lee, Tenten) témában, kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4712 Dátum: 08 dec 22, 16:24:15 »

Narutónak új gönc...?
Látjátok is a mangát vagy csak nézitek? ikszdé A Naruto manga 429/9-en még a saját ruháiban van. Nem valószínű, hogy majd pont idézés közben öltözik át. -.- (<-- meg szerintem ott még nem ő érkezik meg, de az nem ide tartozik...)

Arról a hasogató jutsuról meg Sora kis szél elemű csapkodásai jutnak eszembe... ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 22, 18:53:43 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4713 Dátum: 08 dec 22, 16:51:06 »

Hát igazából én sem értem hogy mért erőlteti mindenki a rasensurikent! Gondolkozik  Technikai KO
Számtalan technikát tanulhatott,és igazából a rasensuriken-t másra tartogatja+árt neki szal semmi nem kötelezi arra hogy azt használja!

Am meg mivel szél elemű chakrája van,lehet hogy valamiféle vágótechnikát,hogy csap egyetés és már levágott mindent!
Olyasmi,mint amikor edzett kakashiékkal,és elvágta azt a vízesést csak a senin módban felerősödött vagy akármi más lehet!
Majd meglátjuk harc közben! kacsint
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #4714 Dátum: 08 dec 22, 18:27:59 »

Szóval szerintetek Naruto kitalálta a Kazekirit? Az vicces párbaj lenne Sasukeval nemde? Főleg, hogy szél villám viszonylatban a villám nem nyerő.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4715 Dátum: 08 dec 23, 08:43:41 »

Narutónak új gönc...?
Én ebből gondolom ,hogy Narutonak új a gönce http://kepfeltolto.hu/i/?318964&t=img és szentem ő jön haza is az utolsó oldalból kiindulva "És Naruto végre...végrevisszatért"
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 23, 08:46:23 írta ipirike » Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4716 Dátum: 08 dec 23, 10:28:02 »

Hát nem mondom egy Minatoéhoz hasonló cuccban Naruto nagyon jól nézne ki, de még közel sem biztos, hogy új ruhája van elvégre még nem tudjuk biztosan, hogy ő e az akit két másik alakkal megidéztek a falu közepén. Pontosan
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #4717 Dátum: 08 dec 23, 18:42:28 »

Miért lenne Narutonál tekercs?xDD Arról nem is beszélve hogy nem múlt időben volt az a mondatxDD. Ipirike ez figyelmetlenségxDD ejj ejjxDDD.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4718 Dátum: 08 dec 23, 19:24:07 »

Ha jobban megnézzük, akkor a köpeny alja hasonlít a Minato, által is viselt alul tűz mintás köpenyre...  Gondolkozik
Az  tekercs meg a békaidéző tekercsre...
De attól még nem feltétlenül Naruto az, de szerintem is valószínű, hogy mégis ő...
Igaz hogy manga szerint nem tudjuk, hogy milyen gyorsan következnek az események, és volt-e ideje Narutonak magára venni a köpenyt, és a tekercset....
Elvileg meg a béka idéző tekercs Narutóé...
Érvek ellenérvek...
2 hét múlva kiderül hogy ki az, akin ennyire meglepődött Pein...
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #4719 Dátum: 08 dec 24, 18:31:40 »

http://kepfeltolto.hu/i/?318964&t=img
hop hop hop. itt van az én avatarképem kiszinezve:NevetNevet:D:D
---

és ha narutó igazi papája pein ?  >.<#
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4720 Dátum: 08 dec 24, 18:35:23 »

OFF:Helyesbítek ezen a héten meglátjuk naruto mit szól mindehez mert lesz manga!:D

Meg nemtom,de miért nézi mindenki narutot új ruhába?

Narutón semmiféle változtatás nincs azon kívül hogy a szeme körül ott van a seninmód jele,sasuke cserélgeti állandóan a ruháit!

Eza hozzászólás már nincs érvényben,mert a spoiler bebizonyította az ellenkezőjét

Szal nem kérek szidást,mert rá kellett jönnöm hogy naruto is nyomja az új ruhákat,szal nagyot tévedtem! >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 25, 20:24:19 írta con » Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4721 Dátum: 08 dec 24, 21:04:47 »

Hát ezt az Ita, Tobi, Sasu témát nem naon értem. Technikai KO Itachi miért nem csinálta azt, hogy alapból kiöli Tobi-t? Úgy is mondta, hogy: "Madara mostmár csak szánalmas utánzata önmagának".Miért csak Sasu szemeibe tette az MS-set, hogy megölje amikor Sasu nem is akarja?Azért az csak biztosabb, ha Itachi saját kézzel öli meg Tobit, vagy nem? Gondolkozik
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4722 Dátum: 08 dec 24, 21:07:13 »

Hát, nem mindenki teheti meg.  Nevet
Szegény Narutó Neeem.Hány példánya lehet a ruhájából!?
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4723 Dátum: 08 dec 24, 21:58:03 »

Lehet, hogy azért, mert bár állítólag Madara már csak szánalmas másolata a korábbi önmagának, de Itachi a betegsége miatt, lehet hogy még sokkal kevesebb volt. Itachi nem volt hülye, jól tudta, hogy az öccse erős és ha eljön az idő, (talán) képes lesz elbánni Madarával.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #4724 Dátum: 08 dec 24, 22:22:52 »

Hát ja.Csak egy a baj.Most Sasukét azért nem nagyon csípem, mert le akarja rombolni Konohát.És nem akarja bántani Tobit.Tehát Itachi bízhat abban, hogy lehet, hogy majd egyszer olyan erős lesz Sasu, hogy elfenekelje Tobit, de Sasu nem akarja.És végülis Itachi nem azt akarta, hogy ne tudja meg a múltját Sasuke?  :hmmm?:na várjunk, én már összezavarodtam.  Nevet
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!