24 szep 25, 11:23:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311507 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4680 Dátum: 08 dec 06, 19:03:07 »

Ezt a dolgot egy szóval sem mondja ,csak az emliti ,hogy Itachi volt az egyetlen aki tudta ,hogy ő él és felkereste.
És asszem az volt ,hogy Itachi megkérte Madarat ,hogy ne támadja le majd a falut.Igaz ,hogy csak Sasuke szemszögéből láttuk ,de most újdonságok derülnek ki a történtekről és nem létezik ,hogy Sasuke ne jönne rá arra ,hogy ez félig hazugság volt mivel ha Itaról igazat mondott és az ms-jét azér adta Sasunak ,hogy megvédje Madaratól (mondja is Madara ,hogy Ita nem akarta ,hogy találkozzanak) na meg Ita a harc közben arról beszél ,hogy Madara mit tett ,eztet pedig összeköti Sasuke naivitásával ,és mondja is ,hogy Sasuke csak azt hiszi amit lát.Mikor Madara meséli ,hogy Itachi egy utat szánt neki ,nameg ,hogy vezette őt arra amit szánt neki ja és most ,hogy Sasuke keresztbe akar tenni Madaranak és kihasználja.A naivitásából megölte a bátyját ,szal lehet ,hogy most rájött a teljes igazságra (Ita történetét összeillesztette Madarajéval :'DD)
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4681 Dátum: 08 dec 08, 09:14:29 »

Vagyis arra célzol hogy Naruto-Sakura.Sasuke hármas lesz az új Sannin generáció? nem hülyeség, elvégre ők hárman voltak a tanítványok, ami nagy szó, de őszintén szólva Sakura még mindig le van maradva Emo herceg és a Róka kölyök mögött, mint ahogy mindig is tette! Hiába erős, és medic ninja, még mindig nem elég ahhoz hogy Naruto vagy Sasuke mellett említhessük őt is! viszont nagyon remélem hogy ha Tsunade meg is hal, akkor majd Madara nyírja ki, így talán van esény arra hogy megtudjunk még többet róla, tőle vagy hogy elmondja Narutónak azt mit senki sem tudott rajata Ero Sennin-en és a harmadikon kívűl, mivel tutira mondom hogy még lesznek itt kavarások, amire már csak Tsunade tudja az igaz választ!  Nevet

Én azt gondolom, hogy Sakurát nem kell ennyire félteni, mert azért amikor Sasori ellen harcolt kiderült, hogy a tudás meg van benne, sőt elmondható, hogy nagyon alapos és nagyon brutális kiképzést kapott Tsunadétól, szóval szerintem egyedül a tapasztalat hiányzik belőle és talán még a hozzáállás, mert még mindig olyan mint régen, másokra támaszkodik(főképp Narutora) ahelyett, hogy a saját képességeiben bízna ahogy az előbb említett is teszi, de van egy olyan érzésem, hogy Kishimoto sensei elég drámai módon készül ráébreszteni Sakurát arra, hogy mint ninjának saját képességeire kell támaszkodnia, de lényeg az, hogy biztos vagyok benne, hogy látni fogjuk őt még úgy harcolni ahogy az egy olyan sannin tanítványához méltó, mint Tsunade. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 08, 12:05:25 írta Csibe19 » Naplózva

szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #4682 Dátum: 08 dec 08, 14:20:21 »

Szerintem Sakura már egyáltalán nem olyan nagyon gyenge mint régen volt. Emlékeztetnék mindenkit hogy (igaz csak filler rész volt) a 60-as részek körül kinyírta az egyiket a négyből, egymaga. Plusz nagyrészt neki köszönhetik hogy Sasori halott. Chiyo is rengeteget segített neki az igaz, de pl Ő ölte meg a 3. Kazekagét és Sasori is elismerte, hogy az felért egy hőstettel. Egybk. most h újra előkerült a "Naruto mikor tudja meg az igazat a szüleiről téma" eszembe jutott hogy Madara is tudhat erről. Nem igazolja ezt semmi, de nem is zárja ki. Mi van ha egy harc során Naruto épp tőle fogja megtudni? És az milyen kihatással lesz Sakurára? Csak azért kérdem ezt mert ők ketten Narutoval nagyon egy húron pendülnek.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 08, 14:23:50 írta szannya22 » Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #4683 Dátum: 08 dec 08, 17:28:35 »

Egy esetleges Pein siker (=Naruto elrablása) is nagyban hozzájárulna Sakura jellemfejlődéséhez, neki kell megmentenie Narutot.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4684 Dátum: 08 dec 08, 19:13:11 »

szannya22:

Nem azt mondta Csibe19, hogy Sakura gyenge, hanem hogy a jelleme még nem nőtt fel a képességeihez. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4685 Dátum: 08 dec 09, 16:38:21 »

Szerintem Sakura már egyáltalán nem olyan nagyon gyenge mint régen volt. Emlékeztetnék mindenkit hogy (igaz csak filler rész volt) a 60-as részek körül kinyírta az egyiket a négyből, egymaga. Plusz nagyrészt neki köszönhetik hogy Sasori halott. Chiyo is rengeteget segített neki az igaz, de pl Ő ölte meg a 3. Kazekagét és Sasori is elismerte, hogy az felért egy hőstettel. Egybk. most h újra előkerült a "Naruto mikor tudja meg az igazat a szüleiről téma" eszembe jutott hogy Madara is tudhat erről. Nem igazolja ezt semmi, de nem is zárja ki. Mi van ha egy harc során Naruto épp tőle fogja megtudni? És az milyen kihatással lesz Sakurára? Csak azért kérdem ezt mert ők ketten Narutoval nagyon egy húron pendülnek.

Nah ezek szerint egy kicsit félreérthetően fogalmaztam, szóval elmondom érthetőbben:
Én arra akartam kilyukadni, hogy Sakura nagyon erős és megvan a megfelelő tudása ahhoz, hogy Narutoval és Szöszkével egy szinten legyen, de hiányzik belőle az a plusz ami ahhoz kell, hogy nagyon ott legyen, hiányzik belőle a hozzáállás, az önmagába vetett hit és persze legfőképp a tapasztalat, hiszen azt figyelhettük meg a Sasori elleni harcában, hogy a küzdelem előrehaladtával ahogy felidézte a Tsunadétól tanultakat és alkalmazni kezdte harc közben úgy kezdett el csökkenni a különbség közte és az ellenfele között, szóval én azt gondolom, hogy ha végre jellem terén is megérik akkor valóban egy sannin szintű ninja lesz aki felülmúlja majd a tanítómesterét is. Pontosan
Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4686 Dátum: 08 dec 13, 13:18:23 »

Ha szerintetek Sakura nem érne fel a sannin szinthez akkor ennyi erővel Tsunadéra és "rámondhatnátok" (értelmes szó xD) h nem sannin. Ki gondolta volna h egy kis hülyülés után kijöhet az h Tsunade a legerősebb? Nah itt a hülyülés(ikszdé):
Jirayat megverte Oro, Orot oedig Tsunade... Igaz h Oro levolt gyengülve, de Jirayat még így is leverte... smirksweat Amúgy Sakurát simán lehetne Szöszkével és Narutoval egy szinten említeni... Csibe19-nek igaza van, és Sakurával sztem még azis baj h lusta xD Vagy Tsunade a lusta...Mert nem edzenek...Naruto egyfolytában edz, miközben Sakura nemcsinál semmit...ikszdé smirksweat
Naplózva






Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #4687 Dátum: 08 dec 13, 13:37:08 »

Jó kis Narus képek:
http://media.photobucket.com/image/naruto%20chibi/xShadow-Kun/Naruto_chibi_shippuden_by_Hinata_Uz.jpg?o=19
http://media.photobucket.com/image/naruto%20chibi/_Hebi-and-Tori_/Naruto/Konoha/Team%207/Naruto%20Uzumaki/D001_Naruto_the_Pancake_by_anikakin.jpg?o=23
http://media.photobucket.com/image/naruto%20chibi/xxhterdeamdevilxx/032.jpg?o=46
http://media.photobucket.com/image/naruto%20chibi/gaarasgirl_09/ththbbs-naruto.jpg?o=75
http://media.photobucket.com/image/naruto%20ramen/wez2095/narutoramen.jpg?o=3
Tök cuki képek. Mosolyog
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4688 Dátum: 08 dec 13, 15:03:48 »

Ebben az elképzelésben 2 dolog sántít...
1. Jiraiánál erősebb volt Oro, akinek bénák voltak a karjai, mert akkor Jiraiya is ki volt ütve... (Egy kis méreg ugyebár) Ha Tsunade nem mérgezi meg Jiraiyát, akkor Orot a földbe döngöli... Úgyhogy Tsunadénak könnyű volt erősebbnek lennie mindkettőjüknél...  Hümm-hümm
2. Sakura újabban inkább Tsunade segédje... De attól még hogy nem mutatják edzeni, honnan tudod, hogy nem edz?  Kúl
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4689 Dátum: 08 dec 14, 09:38:32 »

Hupsz a méregre nem emlékeztem  >.<# Am annyira kézenfekvő h nem edz... Nemtom mér, de pl. az animében mikor Naruto edzett akkor ő vásárolt, sárgolyót csinált, nézte Narutot... -.- Volt miko rmást is csainált de nem sűrűn...
Naplózva






datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #4690 Dátum: 08 dec 14, 13:20:44 »

sztem, sakurának nem jött még el az ideje. De alapjából véve nem rosz ninja! Gondolok pl sasori elpusztítására.
És ahogy a tsunade is megtanította orvosi ninjaként elég ügyes!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
mate
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


Pingvin ellenálló


« Válasz #4691 Dátum: 08 dec 14, 13:27:36 »

Egy esetleges Pein siker (=Naruto elrablása) is nagyban hozzájárulna Sakura jellemfejlődéséhez, neki kell megmentenie Narutot.


lehet hogy segítene, de úgy őszintén nincs az az Isten Mosolyog  Jiraiya volt az egyedüli aki Peinnel szemben eddig huzamosabb ideig kitartott, s ez annak volt köszöhető, hogy brutálisan erős volt az öreg,genjutsun kivül mindenben Mosolyog  Sakura jól püföl meg jó gyógyít ,de azért ez egy ilyen kaliberű ember ellen kevés. smirksweat


Ja és sztem a Jiraiya-Oro erősségi szintbe ne menjünk bele. Mert igazán komoly harcuk nem volt egymással. No meg nem hiszem ,hogy látta már Oro a sennin modeot  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 14, 13:29:45 írta mate » Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #4692 Dátum: 08 dec 14, 13:41:25 »

Bocsi, nem fejeztem ki magam teljesen érthetően.
Szóval arra gondolok, hogyha mondjuk Pein tényleg elfogja Narutot, akkor Sakurában mi játszódik le: először is, benne van az, hogy eddig mindenkinek az útjában volt, Naruto nagyon sokat segített neki, így tartozik Narutonak, ezt vissza akarja adni, azzal, hogy most ő segít rajta. Másodszor, már láthattuk, hogy Sakurának vegyes érzelmei vannak Naruto iránt, ezek a dolgok vajon milyen hatással lennének rá, milyen fordulatot vennének, hogyha Naruto élete veszélybe kerül?
Nem azt mondom, hogy ő fogja egyedül szétverni Peint, de úgy fogja érezni, hogy neki ott kell lennie, és ott is fog lenni. (Most totál fikció ugye az egész, csak kicsit elkalandoztam)
Abban igazad van mate, hogy egyedül nem képes rá, de tuti nem egyedül fog menni. Valamint azt se láttuk, hogy az eltelt 50 részben Sakura mit fejlődött, lehet meglepne Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4693 Dátum: 08 dec 15, 19:45:04 »

Van valami abban amit mondasz...Csak egy bibi van: Túl logikus >.<# Kishi nem 100-as ezen a téren  smirksweat (Sztem xD)
Naplózva






Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4694 Dátum: 08 dec 15, 20:58:24 »

Ebben egyetértek, de mégis az az érzésem, hogy nagyon is benne van a pakliban, mert az kezd nyilvánvaló lenni, hogy Kishi sensei előbb vagy utóbb, újra össze akarja hozni a "régi jó hetes csapatot" és ehhez kiváló lehetőség lenne ez a húzás, viszont Sakurának szerintem nincsenek vegyes érzelmei Narutoval kapcsolatban, na jó a kezdet kezdetén voltak, sőt tulajdonképpen ki nem állhatta a főhősünket, de miután egy csapatba kerültek nekem úgy tűnt, hogy szép lassan elkezdte felismerni, hogy nagyon félreismerte Narutot és már a Part 1-ben eljut odáig ez a felismerés, hogy egyfajta példaképnek kezdi tekinteni őt, a Shippuudenben pedig már olyan érzelmeket kezd Naruto iránt táplálni amit sokan vitatnak, de szerintem teljesen egyértelmű a dolog.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 17, 14:41:42 írta Csibe19 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!