24 szep 25, 13:22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311623 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4650 Dátum: 08 nov 29, 21:54:04 »

így bele gondolva NArutonak sem esne jól tsunade halála. én is egyre inkább húzok afelé hogy Sasuke lessz Sakura felnövésének középpontjában(ez csak nekem tűník nagyon félreérhetőnek?xD)
Naplózva
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #4651 Dátum: 08 nov 29, 22:57:21 »

az jutott eszembe mivan akkor ha sakura felnővésének a középpontjában az lesz, hogy: befutnak a raikage emberei és tőle megtudja sakura (és persze konoha is), hogy sasuke beállt az akatsukiba és konoha "ellen van (támad)"?
ez azért lehet meglepné, hogy sasuke konoha és naruto ellensége lett. (persze azt nem tudhatjuk mi sasuke igazi célja de ezt sasuken kívül ugyebár senki se tudja)  l
sztem ez nem lehetetlen!? hm?
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 29, 22:58:35 írta Fox » Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4652 Dátum: 08 nov 30, 10:36:01 »

Meglehet.... Az 1 nagy fordulo pont lenne minden esetre. Sakura elszomordna az tuti. No meg Naruto is. Pedig 3an mekkora Team 8 lennenek.... Mosolyog
Naplózva

Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #4653 Dátum: 08 nov 30, 14:54:12 »

Most már fordítva gondolom és elsősorban a barátját szeretné hazahozni és nem a riválisát. Naruto a célját elérte mert Sasuke már elismeri őt (mert kezdetben csak lenézte). Persze  barátként is palacsintává verhetik egymást. Pontosan
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4654 Dátum: 08 nov 30, 15:23:56 »

Vagy inkább a régi Team 7 Nevet Am sztem még Sasuke se tudja h mi a célja xD Kicsit begyógyózott xD És Sakura felnövésénél muszály halálra/Szöszkére gondolni? ikszdé Én Dave90-nel értek egyet xD Sakura úgy fog felnőni... Upsz Áj Did it Egen Csók
Naplózva






Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4655 Dátum: 08 dec 01, 10:49:16 »

Ja igen! Bocsi elirtam a szamot. Tiiiim 7! Mosolyog
Naplózva

Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4656 Dátum: 08 dec 01, 12:22:50 »

Én is azokkal értek egyet akik azt mondják h Kakashi nem csak a Sharinganja miatt erős. Különben nem let volna 6 évesen genin és 7vagy 8 évesen chuunin. Az is igaz h a sharingannal sokat fejlődött de ő ehhez hozzá is tett. (nem magától lett 3 pöttyös meg mangekyou) ja és KAkashi 4ever .
ja meg vki itt mondta h kakuzot sem gyűrte le egyedül. erre csak ennyit h az első hokage sem ölte meg.
Naplózva
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #4657 Dátum: 08 dec 01, 15:23:43 »

Itachi semmit nem tett véletlenül vagy átgondolatlanul. Amíg ki nem derül a teljes és tényleges igazság róla (mert szerintem Madara sokmindent nem mondott el vagy pedig hazudott) addig erről kár vitatkozni. Szerintem Itachi múltjának még szerepe lesz a történet folyamán, méghozzá Sasuke indokait elnézve igen nagy.
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4658 Dátum: 08 dec 02, 14:32:15 »

Igen szerintem is Itachi mindent tudatosan művelt azután hogy megölte a  klánját.Az ő terve be is jött volna ha nincs Madara .Mármint ha Sasuke nem találkozik Madarával akkor nem tudja meg az igazságot a bátyáról és meg lenne elégedve magával ,hogy sikerült a bosszúja. Valoszinüleg Narutoék találnak rá és ők gondozzák a sebeit,és akkor a dolgok egy másik irányba fordultak volna .Itachinak nagyon is jó oka volt arra ,hogy ne mondja el az igazat Sasukénak ,mert valószinüleg tudta ,hogy igy konoha ellen fog fordúlni  .Szerintem Sasukénak el kellene felejtenie a dühét . Kivancsi vagyok rá ,hogy sikerűl e ez neki ,hogy túl tud e tenni mindezen .Remélem igen és szerintem Naruto segitségével fog neki  sikerülni
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #4659 Dátum: 08 dec 02, 15:11:27 »

akakashi26:Konoha fehér agyara nem Kakashi hanem az apucija. Kakashi a Másoló ninja^^ (vagy vmi ilyesmi x) )

igen mint már említettem a második sorba, hogy az apjáról beszélek!!!!


itt senki nem érti, amit leírok ????? Gondolkozik
ne vedd sértésnek, mer' télleg nem annak szánom, de ez már fáj... Technikai KO
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4660 Dátum: 08 dec 02, 18:30:55 »

akakashi26:Konoha fehér agyara nem Kakashi hanem az apucija. Kakashi a Másoló ninja^^ (vagy vmi ilyesmi x) )

igen mint már említettem a második sorba, hogy az apjáról beszélek!!!!


itt senki nem érti, amit leírok ????? Gondolkozik
ne vedd sértésnek, mer' télleg nem annak szánom, de ez már fáj... Technikai KO

Én értem, amit te írtál, hisz ismerem Kakashit  Nevet Azt mondták róla, hogy "másoló ninja macska"  Nevet Mert ANBU korában macska maszkot viselt és a karmai is olyanok voltak. Igazi nekoboy XDXD
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4661 Dátum: 08 dec 02, 19:01:23 »

Én elhiszem hogy Ita okkal tette amit tett, de ettől még tény, hogy önös érdekből eltitkolta az igazságot Szöszke elől és úgy tett mintha emberszámba se venné, ennek ellenére én nem vagyok biztos benne, hogy ő mészárolta le a klánt, mert jó néhány dolog nem tisztázott a dolog körül és az is gyanús, hogy eddig csak Szöszke szemszögéből láttuk a dolgot, biztos vagyok benne, hogy lesz ekörül a dolog körül még néhány hatalmas csavar. Pontosan   
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 03, 01:16:17 írta Csibe19 » Naplózva

mate
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


Pingvin ellenálló


« Válasz #4662 Dátum: 08 dec 02, 21:41:35 »

Most már fordítva gondolom és elsősorban a barátját szeretné hazahozni és nem a riválisát. Naruto a célját elérte mert Sasuke már elismeri őt (mert kezdetben csak lenézte). Persze  barátként is palacsintává verhetik egymást. Pontosan


Hát szerintem épp ez a baj, hogy Szöszke újra lenézi. Mert azért valljuk be a legutóbbi találkozásuk eléggé viccesre sikeredett. Pattog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4663 Dátum: 08 dec 02, 21:59:15 »

Hát a legutóbbi találkozásuk olyan volt amilyen és tegyük hozzá, hogy akkor Naruto tényleg elég szánalmas állapotban volt(persze önhibáján kívül), viszont az tényleg igaz, hogy Szöszke akkor még lenézte őt, de csak mert úgy gondolta, hogy ha nem tud erősebb lenni nála akkor Itachi ellen sincs esélye, egyébként a legutóbbi találkozásuk óta nagyon sokat változtak mindketten mind erőben és képességekben mind pedig jellemben (igen Szöszke is akárki akármit mond xD) és nem hinném, hogy most lenézné Narutot, nekem úgy tűnik inkább Madarat nézi le amiért azt feltételezi, hogy a kis terve zökkenőmentesen fog menni és igaz ami igaz Madara és Pein borzasztóan alábecsülik Narutot, de nem baj ennek meglesz még a böjtje. xDD
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 02, 22:00:54 írta Csibe19 » Naplózva

mate
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


Pingvin ellenálló


« Válasz #4664 Dátum: 08 dec 02, 22:29:56 »

Én az első sennin adta lilulásra vagyok majd kiváncsi Szöszke döbbent arcán! Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 03, 14:31:58 írta Chakra » Naplózva
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!