24 szep 25, 15:18:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311783 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4620 Dátum: 08 nov 28, 19:22:48 »

Nos, én nem vetem meg azt sem aki azt gondolja, hogy Kakashi a sharinganjától lett erős, hiszen van rá magyarázat is és persze ki lehet javítani ezt a tévhitet. De először a magyarázat arra, hogy miért hihetik ezt: Kakashi sokszor "menőzik" a sharinganjával, csak a baj az, hogy mindig olyannak, akit ez nem hat meg és úgy elveri, hogy még nézni is rossz (főként itt Itachira gondolok, aki azért tényleg tudja használni azt a szemet, de Kakuzu is jó példa). Kakashi jó shinobi lenne a szeme nélkül is, de nem olyan jó, mint a sharinganjával, hisz csak attól lett S-szintű, hogy kifejlesztette a Mangekyou Sharingan egy sajátos verzióját.

A tévhit ehesegetésére pedig elő lehet adni a Kakashi Gaiden háttértörténetét, ahol ugye Kakashi Jouninná Upgradelését ünnepelvén kapták a hídrobbantós küldit és csak az után kapta a Sharingant, de nem azért mert Ő jobban megérdemelte, mint Obito, hanem mert Obito ezt egy Jouninná válási ajándéknak szánta, hisz Ő egyedül nem adott neki semmit...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4621 Dátum: 08 nov 28, 19:32:12 »

Sasuke mér nem igazi Uchiha  Hmm? ha már vérbeliségnél tartunk ő is ,mint Ita 8 évesen használta először sharingant és neki is 13 évesen már 3 pontos volt ,nameg legyürte ms nélkül Itachi Tsukoyomiját. Éshát a mostani ms-je "erősebb"(ezt még nem tudjuk biztosan ,de azt igen ,hogy fel lett turbózva a szeme),mint Itaé hiszen az övé 6 ágú és nem ems.És mér nem erős Hmm? Deidarat magától nyomta le és a hachibinél és egész jól teljesitett "kis" segitséggel ,de ám nem ölhette meg és igy nehezebbé vált a dolog.
Am igen szörnyen egoista  Pojén ám de arról én még nem olvastam ,hogy sasuke azt gondolja a csapattársairól ,hgoy csak céljai eléréseben jók ,csak azt ,hogy hátráltatják őt.

A mangában benne van. Sasuke nem 8 évesen használta a Sharinganját, hanem 13 évesen jött neki elő a Zabuza&Haku elleni harc alatt. És szerintem a Tsukoyomit is csak azért tudta legyőzni, mert Itachi csak azt az egy technikát használta rajta, és ez ellen fel tudott készülni. De nem azért mondom azt, hogy Sasuke nem vérbeli Uchiha, hanem ez csak az én privát véleményem, és emberileg is az utolsók közé sorolom, mert meg akarta ölni a legjobb barátját (és ne gyertek nekem azzal, hogy ha tényleg meg akarta volna ölni, akkor megteszi, mert ez nem igaz. Nézzétek meg az animében, hogy miután Naruto eszméletlenül fekszik a Végzet Völgyében ott áll fölötte Sasuke, elmorog valamit egoistán az orra alatt és aztán Ő is összegörnyed és vért köp, vagy hány...), a bátyja áldozatát semmibe veszi, aki azért tett annyit érte (már ha igaz a történet), hogy ezt megtehesse. Ráadásul Konoha összes lakosát felelősnek tartja a klánja kiirtásáért...
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4622 Dátum: 08 nov 28, 19:39:14 »

most nem azért de Akkor itachi is pont ilyen sőt rosszabb mert megölte a legjobb barátját és az egész klánját oké neki volt indoka de akkor is ilyen alapon azért nem itélhetjük el Sasukét hiszen mindent a bosszújáért tett aminek meg megint semmi értelme de nagyon elkötelezett és mindneképpen megtesz mindent azért amit el akar érni és ez Dícséretes
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4623 Dátum: 08 nov 28, 19:47:46 »

Miértne jöjjünk aval hogyha akarja megölhette volna? Hmm?
Ha arra volt ereje hogy elvánszorogjon akkor senki ne mondja hogy egy kunait nembírt volna belenyomni Naru koponyájába tövig Ördögi,
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4624 Dátum: 08 nov 28, 20:45:07 »

A mangában benne van. Sasuke nem 8 évesen használta a Sharinganját, hanem 13 évesen jött neki elő a Zabuza&Haku elleni harc alatt.
Szép  kacsint még Csibe és még egy személy is mondta ,hogy 8 évesen.Lécci olvasd már el a mangát amikor sasuke és madara beszélget ,valahol ott lesz ,hogy 8 évesen használja  :/.A Tsukoyomis meg lehet hogy készült rá ,de akkor is ezt az bizonyitja ,hogy erős a sharinganja.És Oro is megmondta ,hogy erősebb a bátyáénál.
Den ezt jól megaszontad ,és nem egoistán morgott :FF
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 28, 20:45:42 írta ipirike » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4625 Dátum: 08 nov 28, 21:13:41 »

A mangában benne van. Sasuke nem 8 évesen használta a Sharinganját, hanem 13 évesen jött neki elő a Zabuza&Haku elleni harc alatt. ...

Igen, a mangában benne van, lásd Naruto manga 403/11!
Ott mintha egy kicsit fiatalabb lenne Sasuke, mint a Zabuza elleni harc idejében...


...
Néha nem is tudom, miért fordítom a mangát, ha páran csak néznek, de nem látnak. Főleg úgy, hogy előtte már többen is megerősítették ezt a tényt és ő maga pedig utána sem nézett. Szomorú
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4626 Dátum: 08 nov 28, 21:21:34 »

De six ha nem akarsz hinni a tényeknek hogy sasukének 8-évesen jött elő először a saringanja amit a madara/sasuke beszélgetéses visszaemlékezésben láthatni csak nézd vissza az első részeket zabuza+haku csatában amikor előjön haku ellen a saringanja sasunak és sasukének már két pont van a szemében pedig ha akkor jött volna először elő akkor csak egynek kellet volna benne lennie mert a kezdőleges saringanban csak egy van!
Így ez is azt bizonyítja hogy sasunak már hamarabb kellet hogy előjöjjön mert hakuék vagy lee ellen a csunin vizsga előtt már kettö van a szemében és akár mien tehetséges nem jöhet elő a saringanja 2 pontosan elsőnek és ideje nem volt hogy tovább fejlessze!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4627 Dátum: 08 nov 28, 21:29:28 »

a bátyja áldozatát semmibe veszi, aki azért tett annyit érte (már ha igaz a történet), hogy ezt megtehesse. Ráadásul Konoha összes lakosát felelősnek tartja a klánja kiirtásáért...

Szerintem nem veszi semmibe a bátyja áldozatát... Ugyanis, most miatta akar bosszút állni :'DDD Szóval semmibe nem veszi... az meg már más dolog, hogy másként akarja elérni a céljait, mint ahogy Itachi szerette volna... de Sasuke személyisége most eléggé kiszámíthatatlan szerintem. Még simán kiderülhet, hogy végig csak arra hajtott, hogy átverje Madarát... Bár sokszor magában is mondogatja, hogy "végre elpusztíthatja Konohát.." de én akkor is reménykedem benne, hogy csak Madarát akarja félrevezetni. xD Elvégre amikor a hachibivel harcolt és a barátaira gondolt, visszaemlékezett Narutoékra is... és elég fura lenne, hogy felfedezi, hogy mit vesztett, hogy Narutoék tényleg az igazi barátai voltak, meg ienek, erre elhatározza, hogy legyilkolássza az egész falut. xD Szóval remélem nem így lesz, mert akkor a végzetébe rohan, amit nem akarok.  Nyelvesít
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4628 Dátum: 08 nov 28, 21:29:54 »

Én ezt a témát máshogy közelítem meg:

Mindenki azzal "menőzik", ami a rendelkezésére áll. Majd Kakashi hülye lesz nem használni a Sharingant, mert az neki nem vele született képessége. =.= Ugyanígy nem nyerő ötlet Kakashit Itachihoz hasonlítani, hiszen neki nem csak hogy vele született képességes a piros szem, hanem talán a legerősebb Uchiha akit ismerünk/tünk (Tobi most nem számít) és lássuk be, a Madárijesztőt is legyűrné.

Sőt, mivel Obito úgy adta neki a fél szemét, hogy "mostantól én leszek a szemed és rajtad keresztül fogok figyelni", még egyfajta tisztelgés is a barátja előtt, ha használja a Sharingant egy erős ellenfél ellen.


u.i.: Én tiszteletben tartom más véleményét. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4629 Dátum: 08 nov 28, 21:34:32 »

... pedig ha akkor jött volna először elő akkor csak egynek kellet volna benne lennie mert a kezdőleges saringanban csak egy van! ...

Ööö... ez kicsit OFF lesz, de Obito Sharinganja is 2 pöttyel aktiválódott először. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4630 Dátum: 08 nov 28, 21:40:29 »

Hát jó akkor elk...rtam nem kicsit naon! >.<#
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4631 Dátum: 08 nov 29, 10:36:25 »

Én azt jegyezném meg ezzel kapcsolatban ,hogy Azt senki se vette észre ,hogy Sasukera hatott Naruto .Mármint amikor megismerte tele volt gyűlölettel a testvére iránt és semmi más nem érdekelte csak a bosszúja Mindenkinél erősebbnek hitte magát és lenézte Narutót ,de kétszer is pofára esett egyszer narutotol (a haku Yabuza csatában) ,másodszor Le től amikor szó szerint megalázta. Mindenesetre Naruto hatással volt rá  megszerette a barátait és pont azért döntött úgy ,hogy nem viszi magával őket (ami érthető) Most nem tudok mit mondani vele kapcsolatban én megértem ,hogy fáj neki mindaz ami történt (és csak most értettem meg Itachi mért nem monda el neki az igazat mert az ,hogy ezt megtudta az igazat rosszabb) de 90 százalékban szerintem nem akarja megölni a falulakosokat .Ja igen meg azt tenném hozzá ,hogy ha hajdanán az ucsiha klán nyer akkor lehet ,hogy az első két hokage ucsiha lett volna és a senju klán szivja meg úgy néz ki minden az erőről szól.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 30, 19:42:42 írta h_Tunde » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4632 Dátum: 08 nov 29, 12:19:08 »

He? Itachi volt olyan hülye, hogy inkább kiírtotta a klánját... Nemhogy leültek volna tárgyalni vagy valami, máig fölöslegesnek tartom ezt a lépését. Csak elszúrta Szöszke életét és kiírtott pár tucat embert. Gratulálok Itachi. De megmentette a falut! Jah persze igazi ninja... Békés megoldást is találhatott volna.  :/
Naplózva


 
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4633 Dátum: 08 nov 29, 12:21:47 »

Off
Pont az hogy az Uchihák már egyszer Tárgyaltak a faluval akkor lehettek ők a falu rendőrsége de a falu nem bízott az Uchihákban és az Uchihák se bíztak a faluban a Végén úgy is az lett volna hogy a két fél egymásnak ront és akkor csak egy újabb Shinobi háborúnál tartunk egy a falu inkább Ki irtatta a klánt megvédve a falut Itachi ebben pedig csak egy eszköz volt és ő volt az egyetlen aki ki tudta irtani a klánt más nem lett volna rá képes.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 29, 12:22:30 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4634 Dátum: 08 nov 29, 13:46:05 »

Öhmm ez mind szép és jó, de inkább ne OFF-oljuk szét a topicot. >.<#

Egyébként tényleg igaz, hogy Naruto nagy hatással volt Szöszkére és gyanítom, hogy ha nincs egy bizonyos csúszómászó(Oro), akkor Szöszke most egészen más ember lenne és nem kereste volna soha bosszút, de ugyanakkor az is igaz, hogy közel se lenne olyan erős mint most, de én azt mondom jobb ez így, mert Oro mellet nagyon erős lett és lehet, hogy nagyképű és jobban lenéz másokat mint bármikor, de az is igaz, hogy nem gyenge ellenfelek győzött le eddig, szóval  az ő szavai sem csak üres szavak és az Oroval való találkozása valahol szerencsés fejlemény, mert ugye most már tudjuk, hogy előbb utóbb Madara felkereste volna akkor is ha nem jön közbe Oro és akkor falu és legfőképp Naruto sokkal hamarabb veszélybe került volna, szóval Szöszke azzal, hogy elhagyta a falut lényegében két legyet ütött egy csapásra, egyrészt megvédte a barátait, másrészt pedig nagyon erőssé vált.

Egyébként nem tudom miért alapoz még mindig mindenki a Madara által elmondottakra Itachival kapcsolatban, mert szerintem ez ----->( http://kepfeltolto.hu/i/?301255&t=img ) elég egyértelmű utalás arra, hogy minden szava hazugság volt és egyszerűen csak Szöszkét akarta a maga mellé állítani. Pontosan
Naplózva

Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!