24 szep 25, 17:24:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311914 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #4590 Dátum: 08 nov 24, 20:59:04 »

megtanul 1 ninjutsut és 1 genjutsut leglaábbis sztemxd Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4591 Dátum: 08 nov 25, 19:03:02 »

A Chidorival Sharingan nélkül az a baj hogy a normál látással ekkora sebességnél nem lehet irányítani a becsapódást.
ezzel két probléma van: 1. A cél eltalálása nem biztos
                                       2. A becsapódás energiáját az ellenfél a támadó ellen fordíthatja.
A sharingan ezt kiküszöböli.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #4592 Dátum: 08 nov 25, 19:41:33 »

1.kakashi már kifejlesztette a chidorit mielött Obito szemét megkapta volna (manga)
Re:Adam sensei
Nem akarok veled most annyira vitázni, de én is azt írtam, hogy a chidorit még a sharingan előtt kifejlesztette, csak nem lett befejezve a jutsu... szal ne írkálj nekem olyat, amit én is tudok...
És megintmondom nem veszekedésnek mondom, csak azért ki ne zárjanak már, mert nem olvasol rendesen... Nyelvesít
Naplózva
sayami
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



WWW
« Válasz #4593 Dátum: 08 nov 25, 21:19:38 »

Sztem ha Kakashi meghal, az lesz Sakuranak a fordulata. Illetve sztem Kishimoto arra értette, hogy Sakurának is fel kell nőnie egyszer. Lehet, hogy ez lesz majd az. De lehet, hogy nem. :/
Naplózva
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4594 Dátum: 08 nov 25, 21:37:15 »

Jogos! kacsint Bocsi de ezt benéztem  Pirul
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4595 Dátum: 08 nov 26, 14:37:46 »

Szerintem a Chidorit Kakashi már befejezte mikor megkapta a Sharingant csak van egy két hibája amit a Sharingan kiküszöböl Nevet Így a Techknika be volt fejezve sőt aki villám elemű meg is tudja tanulni csak éppen feleslegesen mivel nem tudná használni abból adódóan hogy a célpontot nem tudja eltalálni 
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 26, 14:39:11 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4596 Dátum: 08 nov 26, 20:48:20 »

Hát ha jól emlékszem a Kakashi Gaidenben az volt a legnagyobb gondja Kakashinak a chidorival, hogy nem tudott vele rendesen célozni és ha jól tudom ezt küszöbölte ki a sharingan, szóval a jó öreg 3 pontos csoda nélkül is tudja használni a chidorit, csak nem olyan tökéletesen mint előtte. Gondolkozik
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4597 Dátum: 08 nov 26, 23:30:58 »

Erre már én is gondoltam, de Kakashi halálától nem csak Sakura készülne ki, de Naruto is lepadlózna elég rendesen és neki most épp elég gondja van anélkül is, hogy Kakashit kelljen gyászolnia, szóval szerintem nem Kakashi miatt fog Sakura felnőni, más fog történni, de majd meglátjuk. Pontosan 
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 26, 23:32:20 írta Csibe19 » Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4598 Dátum: 08 nov 27, 00:20:35 »

Vagy Tsunade megtanitja idezni a csigat, vagy valami mast. Mosolyog
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4599 Dátum: 08 nov 27, 09:06:19 »

Hát nemtom. Azért Kakashinak megnőtt a chakratartaléka az elmúlt három évben, hiszen már többet tud 3, vagy 4-nél (nem emlékszem pontosan a határaira). Viszont ezt el is magyarázza a Negyedik a Kakashi Gaidenben, amit itt leírtok. Illetve, hogy amíg nem volt sharinganja, addig miért nem kellene használnia a chidorit.
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4600 Dátum: 08 nov 27, 12:18:33 »

Sakura felnövése szerintem egyértelműen Sasukéhoz fog kötődni  .Nehéz helyzetbe fogja rakni őt Khisimoto az biztos. Majd meglátjuk mi lesz belőle .
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4601 Dátum: 08 nov 27, 15:11:19 »

Jah :/ Sakura számára nem annyira fontos Kakashi mint pl. Narutonak.
Naplózva






Lucy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4602 Dátum: 08 nov 27, 15:18:47 »

Sasuke ...IMÁDOM Nevet
Annyira menő és erős és hejes is.Meg tök jó,hogy Orochimarutól tanul(plusz pontot ér).
Csak azt nem szeretem,hogy folyton Sakurával hozzák össze a fanok,meg,hogy a shipudenben avval az idióta Karinnal van.De akkor is ő a kedvencem.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4603 Dátum: 08 nov 27, 15:58:01 »

Nos igen. Az Uchihák valóban erősek voltak, de ez a teória véget is ért a legutolsó igazi Uchihával (itt Itachira gondolok), ha nem számítom Madarát, de Ő szerintem nem mondja magát abba a klánba, amelyik nem volt hajlandó hallgatni rá vezető létére... Sasuke szerintem kicsit sem hasonlít a vérbeli Uchihákra. Szerintem Sasuke nem erős. csak magas szinten képzett (ha nem érted, gondolkozz el rajta Mosolyog ) És eléggé egoista azt gondolni, hogy a csapattársai csak hátráltatják, és, hogy a csapattársak csak a céljai elérésében vannak hasznára. Elhiszem, hogy ez nem az Ő hibája, hanem közre játszott a bátyó, meg akire bízta Itachi Sasukét a Harmadik Hokage is, De ezt akkor sem lehet így ebben a formában...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4604 Dátum: 08 nov 27, 16:23:34 »

Sasuke mér nem igazi Uchiha  Hmm? ha már vérbeliségnél tartunk ő is ,mint Ita 8 évesen használta először sharingant és neki is 13 évesen már 3 pontos volt ,nameg legyürte ms nélkül Itachi Tsukoyomiját. Éshát a mostani ms-je "erősebb"(ezt még nem tudjuk biztosan ,de azt igen ,hogy fel lett turbózva a szeme),mint Itaé hiszen az övé 6 ágú és nem ems.És mér nem erős Hmm? Deidarat magától nyomta le és a hachibinél és egész jól teljesitett "kis" segitséggel ,de ám nem ölhette meg és igy nehezebbé vált a dolog.
Am igen szörnyen egoista  Pojén ám de arról én még nem olvastam ,hogy sasuke azt gondolja a csapattársairól ,hgoy csak céljai eléréseben jók ,csak azt ,hogy hátráltatják őt.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 27, 16:34:40 írta ipirike » Naplózva

Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!