24 szep 27, 10:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313473 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4305 Dátum: 08 aug 30, 15:18:14 »

Mindig is féltem ettől a topictól, mert akárhányszor benézek, csak az van, hogy: 'Mikor hal már meg Sasuke? Miért nem halt még meg Sasuke? Meg halt már Sasuke? Ha Sasuke nem hal meg, én nem nézem tovább... "

És kit érdekel? xD Akkor írjátok be, hogy utáljátok és azt szeretnétek, hogy meghaljon, de olyan jó lenne, ha nem jönnétek minden manga fejezet után elkeseredve, hogy: "De kár, hogy még nem halt meg..." Mi is megtudjuk ám állapítani, hogy még él.  Nyelvesít

És bocsánat ezért, de már nagyon régóta elegem van ebből. x"D

Am, szerintem valahogy mindig érezni lehetett, hogy Sasuke nem teljesen felejtette el a 7. csapatot... Én örültem neki, hogy ez meg is bizonyosodott.  Nevet

És szerintemis Oro miatt akarta visszahozni Sasukét Naruto... Csak ez már most, hogy Oro "meghalt" nem érvényes, hiszen így Sasukét nem fenyegeti veszély... Úgyhogy valamien szinten ÉN úgy érzem, hogy Naruto részéről ez a "mindenáron visszahozlak" dolog kezd átmenni önzőségbe, azért, hogy beteljesítse az igéretét Sakurának.  :/ Nem hiszem, hogy Sasukének már oan jó lenne az, hogy visszemenne Konohába... Ha a helyébe lennék én sem tenném. Kicsit megalázó lenne.  Hümm-hümm Az meg, hogy elhagyta a falut, az az ő egyéni döntése volt, amit Narutonak most, hogy Oro meghalt el kéne fogadni. (Bár... lehet, hogy most meg Kabuchimarutól félti? x"D )
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #4306 Dátum: 08 aug 30, 15:21:48 »

sasuke amúgy most már miért nem használja azokat a jutsukat amiket orotol tanult?????????
a kigyóbűvölésre gondolok
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #4307 Dátum: 08 aug 30, 16:56:10 »

Mondjuk igaz!
Viszont ez az Amaterasu erős lesz!
Benne lesznek a kötődések!
Ez eszméletlen erejű lesz!
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4308 Dátum: 08 aug 30, 17:08:03 »

Hát inkább úgy mondanám, hogy abban az amaterasuban a szíve is benne van, amiről sokan azt hitték, hogy nincs neki. Mosolyog
Naplózva

Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4309 Dátum: 08 aug 30, 17:50:58 »

Talán azért, mert láthattad, hogy már attól is megnőtt az arca és teljesen bezsongott hogy "én milyen klassz vagyok!!" mert Jiraiya azt mondta, hogy hasonlít egy kicsit a 4. re.. hát még ha elmondanák neki, h az apja.. akkor el veszne benne a bizonyítási vágy  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 30, 21:31:50 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4310 Dátum: 08 aug 30, 20:06:20 »

Vagy még jobban rágyúrna, hogy fölérhessen a faterhoz. ^^
(Spoilert húzd át!)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4311 Dátum: 08 aug 30, 20:09:48 »

most már nem (annyira) gyerek...  most már moiválná ez a tudat Mosolyog
Naplózva
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4312 Dátum: 08 aug 30, 20:13:53 »

meg talán abból is látszik hogy sasuke kötődik a takahoz hogy ő (nem tudom hogy a többiek igen/nem) tud tér idő jutsut, és elhúzhatta volna a csikot am simán mind a 4-en tudhatnák és visszavonulhatnának(leet hogy nincs elég chakrájuk..)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4313 Dátum: 08 aug 30, 20:14:36 »

... Az meg, hogy elhagyta a falut, az az ő egyéni döntése volt, amit Narutonak most, hogy Oro meghalt el kéne fogadni. (Bár... lehet, hogy most meg Kabuchimarutól félti? x"D )[/b]

De ettől még egy igen súlyos bűncselekményt követett el azzal, hogy mint a Levelek Között Rejtőző Falu shinobija megszökött a kötelességei elől és önkényesen elhagyta a faluját (mint mikor egy katona megszökik a seregből).
Örülhet neki, hogy csak Sait küldték utána, ill. csak Naruto jár a nyomában. A fél konohai ANBU is kereshetné és a jólképzettsége ide vagy oda, azt ezért ő és kis csapata is erősen megsínylené. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Uchiha Kakashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #4314 Dátum: 08 aug 30, 20:52:22 »

Szerintem is megérett már rá ,hogy tudja ki a father.Egyépként nem tom ti honnan tudjátok ,hogy a 4. különleges képesége a az elme suriken és teleportálás volt és hogy ezt Naruto is megtanulhatja ? Gondolkozik
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4315 Dátum: 08 aug 30, 20:57:25 »

Kakashi Gaiden + Tobi elleni harc. a teleportálás elég egyértelmű elvégre a beceneve is ezzel kapcsolatos. a másikat én sem értem ....

rem Narutonak is lesz valami jó kis beceneve. vagy marad az első számű meglepetés és .... nem toom pontosan ninja Nevet
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #4316 Dátum: 08 aug 30, 21:57:16 »

első számú meglepetés és hiperaktív önfejű ninja Nevet bár a meglepetés nem biztos Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Uchiha Kakashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #4317 Dátum: 08 aug 30, 22:10:18 »

Jah az illik rá tényleg.Egyépként kössz  ... tényleg a gaiden... Mosolyog
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4318 Dátum: 08 aug 31, 08:57:17 »

meglepetés ninja illik rá Nyelvesít SPOILER:(nem tom hogy kell >.<#) kakuzu ellen is a saját testét használta hogy megmérje kakuzu erejét és mondjuk erre sem számított senki hogy ien hülye Nyelvesít Mosolyog)
Naplózva

So troublesome....
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4319 Dátum: 08 aug 31, 08:59:33 »

akkor ugye sasuke egy missing ninja Nyelvesít? Gondolkozik mert az akatsuki nagy része és missing nin. és csak sasorit keresték valamilyen szinten bár sok akatsukis múltjáról nem is tudunk meg sokat Szomorú
Naplózva

So troublesome....
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!