24 szep 27, 12:18:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313696 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4275 Dátum: 08 aug 29, 16:58:22 »

ebben nem értek veled egyet, hisz ha nem lenne elvakult, akkor nem akarná megölni azt a három kiszáradt vénséget, hanem abbahagyná ezt és visszamenne Konohába Shinobiskodni Nevet
Te visszamennél Konohába a helyében és élnéd az életed tudván ,hogy a családod gyilkosaival (majdnem xDD) egyfedélben élsz? Hát mer szerintem nem.
És nem elvakult ,mivel mondta is ,hgoy nem az akatsuki fogja őtet kihasználni hanem ő az akatsukit ,de még nem tudjuk igazi céljet mivle elég kiszmithatattlan ,és az érzéseit is jól leplezi.
ájj ájj six.
Ez nem igy van ,olvas figyelmesebben mangát.
Méghogy nem törődik senkivel?  Hmm? hátt ezt nem hiszem ,  sasuke még mindig kötödik a barátaihoz és mai manga a bizonyiték ,de takával is törödik  kacsint.
Madara pedig úgy mondta el az igazat ,hogy neki legyen jó.
És igen is Naruto számit neki mert amikor tanácskozott az egész aka akkor megkönnyebbült arca volt ,mert megtudta ,hogy még nem akták el Narutot.

a bosszújának él, és senki és semmi nem fontos neki, mert még azon is átgázol, aki észhez akarja téríteni...
O.O hátt......és msot ne mond az ,hogy én sasuke fan vok és akkor azért mondom ,hát nem ,én analizálom a mangát mielőt bármit is mondanék  :/
És honnan tod ,hogy elakarta vágni a kötelékeket? nah? ha akarta voln megtehette volna és kész neveszekedjünk emrt te ugyanazt fogod fújjni...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 16:59:06 írta ipirike » Naplózva

Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4276 Dátum: 08 aug 29, 17:06:47 »

Na végre valaki aki egyetért velem ipirike! Mosolyog

hajaz Orochimarura?? Orochimaru az nem kétszínű hanem gonosz, ez egyértelmű! sasuke még messze van attól, h gonosznak titulálhassuk...

de sztem abba kéne hagyni a vitatkozást, úgy se tudjuk meggyőzni a másikat..
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 17:07:26 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Simba-kun
Vendég
« Válasz #4277 Dátum: 08 aug 29, 17:12:01 »

Ipirike te hol voltál akkor amikor Sasuke után ment Naruto, Sakura, Sai, és Yamato??? Mert ott mondta Sasuke hogy csak szeszélyböl nem öltelek meg! Takával csak azért (törödik)/törödött hogy Itachit megöljék...Most a Hebi-vel is csak azért foglalkozik hogy megölje Konohában a tanácsosokat...Nem tudom hogy neked ez mennyire tűnik törödésnek, de nekem kihasználásnak tűnik. Bár lehet hogy nem egyezik a véleményünk de amit leírtál szerintem ez butaság...Mellesleg a kötelék dologról maga Sasuke nyilatkozott, hogy el vágja a köteleket, hogy csak a bosszújának éljen és ezt meg mondta Naruto-nak is, hogy amíg jogot formálhat a bosszúra addig 100x-is feláldoznám az életemet Orochimarunak...Ezt az ő szájából hallottuk a 45-és az 50-ik rész között...És utána mondta Yamato hogy hogy ne haragudjatok nem akartam elöttetek cselekedni de, meg kell tenni...Szóval pontosan nem tudom mikor...Ipirike ugyhogy igazad van ne veszekedjünk kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 17:14:34 írta Simba-kun » Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4278 Dátum: 08 aug 29, 17:16:13 »

Simba-kun ugye te se olvastad a legújabb mangát? ott világosan látszik, h nem csak a célja érdekében aggódik a Takáért! egyébként meg nem hiszem h megállt volna Orochimaru miatt ott a rejtekhelyen, amilyen nagyra tartja...  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 17:16:47 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #4279 Dátum: 08 aug 29, 17:17:39 »

Sasuke Nem gonosz!!!!

Engem nem érdekel ki mit mond, mert már rég megtanultam nem édemes vitatkozni nem létező figurákról....mert az író dönti el épp mit fognak érezni és gondolni....mindenkinek megvan a maga mondanivalója, de a vérre menő vitákat el kell kerülni

Remélem bejön az, amit én gondolok, és ha nem akkor hajrá az anti Sasuke fanoknak Mosolyog

Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4280 Dátum: 08 aug 29, 17:21:33 »

még szép h nem gonosz! csak nem akarta h mások is beleavatkozzanak a bosszújába, de (hálistennek) ezt nem fogadta el naruto! ezzel nem azt akarom mondani, h egyetértek Sasukéval, de kitartok amellett, h nem gonosz!
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4281 Dátum: 08 aug 29, 17:25:21 »

Simba-kun ugye te se olvastad a legújabb mangát? ott világosan látszik, h nem csak a célja érdekében aggódik a Takáért! egyébként meg nem hiszem h megállt volna Orochimaru miatt ott a rejtekhelyen, amilyen nagyra tartja...  >.<#
[/quote
]Az utolsó mondattal nagyon egyetértek és én is leírtam régebben,vagyis ha nagyon megakarja ölni Narutót úgyse halgatott volna Orora,soha nem mutatott túl nagy engedelmeséget.És már nemazért de miért menjen vissza Konohába..hogy játszon ninját amikor tudja hogy mindent azok irányítanak a háttréből akik az egész életét elrontották.Akkor lenne nemnormális ha ezt tenné.
Naplózva

Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4282 Dátum: 08 aug 29, 17:32:25 »

egyetértek Den;)

amúgy ez a második bosszúja egész normálisnak mondható! leszögezte h nem akar ártatlanokat ölni, az akatsukit is csak kihasználja, és úgy látszik kezd vmiféle köteléket kialakítani a Takával...  amiért Itachi idejében elítélte volna magát
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4283 Dátum: 08 aug 29, 17:35:45 »

Ez mind igaz, de ha dührohamot kap és el kezd verni mindenkit aki az útjába áll akkor nem nevezném se okosnak, se szeretni valónak és olyankor az arca se valami gyönyörű Nevet  Pojén
de ha éppen normálisan viselkedik, akkot tényleg nagyon szép Mosolyog
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Simba-kun
Vendég
« Válasz #4284 Dátum: 08 aug 29, 18:27:13 »

Azt hiszem rosszúl fejeztem ki magam...Sasuke azért ilyen mert ilyenné tették...Orochimaru, Akatsuki is csak ki akarta/akarja használni...Válszeg ez sem így történt volna ha...De itt be fejezem mert nem érdemes befejezni a mondatot mert nem volt olyan verzió hogy Ha... Nevet De azt viszont mindenki belátja (remélem) hogy Sasuke befolyásolható, de reméljük hogy hamar kinövi Mosolyog
Naplózva
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4285 Dátum: 08 aug 29, 18:36:04 »

hát szerintem a mostani edzéssel elmegy pár hét(mangabeli hét), és  most szerintem narutonak az a célja hogy sasukét visszahozz meg hogy megbosszúlja Jiraiyat. tehát egy év körül lehet( ez is manga évben)...szerintem
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4286 Dátum: 08 aug 29, 18:36:49 »

Igen azt belátom! ilyen téren gyerekesebb mint Naruto, szinte úgy táncol ahogy fütyülnek...  >.<#
de mindazonáltal van egy olyan érzésem, h tanult az esetből (Itachi) és talán, hangsúlyozom talán most nem tudják annyira átverni.. bár kitudja hisz : Sasuke lelke még mindig olyan mint egy fehér vászon.. a megfelelő személy bármilyen színűre festheti...  :/Itachi
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 18:58:59 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4287 Dátum: 08 aug 29, 18:45:48 »

Ipirike te hol voltál akkor amikor Sasuke után ment Naruto, Sakura, Sai, és Yamato??? Mert ott mondta Sasuke hogy csak szeszélyböl nem öltelek meg! Takával csak azért (törödik)/törödött hogy Itachit megöljék...Most a Hebi-vel is csak azért foglalkozik hogy megölje Konohában a tanácsosokat...Nem tudom hogy neked ez mennyire tűnik törödésnek, de nekem kihasználásnak tűnik. Bár lehet hogy nem egyezik a véleményünk de amit leírtál szerintem ez butaság...Mellesleg a kötelék dologról maga Sasuke nyilatkozott, hogy el vágja a köteleket, hogy csak a bosszújának éljen és ezt meg mondta Naruto-nak is, hogy amíg jogot formálhat a bosszúra addig 100x-is feláldoznám az életemet Orochimarunak...Ezt az ő szájából hallottuk a 45-és az 50-ik rész között...És utána mondta Yamato hogy hogy ne haragudjatok nem akartam elöttetek cselekedni de, meg kell tenni...Szóval pontosan nem tudom mikor...Ipirike ugyhogy igazad van ne veszekedjünk kacsint

Már bocs, de nem értek veled egyet és azt hiszem nem rég már írtam az egyik HSZ-emben, hogy Sasuke soha nem azt mondja vagy mutatja amit gondol vagy érez ha a barátairól van szó és nem Orochimaru vagy az akatsuki tette ilyenné, hanem mindig is ilyen volt, a barátai előtt semlegesnek és közömbösnek mutatkozott, de mikor komolyan veszélyben voltak megmutatta, hogy nagyon is fontosak a számára, az meg amit akkor csinált mikor rátaláltak Oro rejtekhelyén az nyilvánvalóan színjáték volt, mert ha nem mutatkozik ilyen ridegnek és kegyetlennek akkor Oro megölte volna Narutot, Sakurát és a többieket is csak azért mert a leendő gazdateste még mindig kötődik hozzájuk.

Egyébként meg mindenki bírálja, hogy így elhagyta meg úgy elhagyta a barátait, én erre csak azt tudom mondani, hogy ha nekem ilyen sötét ügyem lenne én se keverném bele a barátaimat. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 18:47:27 írta Csibe19 » Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #4288 Dátum: 08 aug 29, 19:01:12 »

én nemtudom most pontosan mivan, de most ahogy néztem az új Shhippuden részeket, ott van egy kis rész ahol Naruto és Sasuke valamit megakar ölni közösen.
Lényegébe nemtudom hova tenni, hogy akkor újra szent a béke, meg,hogy Sasuke visszatér a faluba és a 7-es csapathoz talán?
vagy csak önérdekből segít narutónak?
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4289 Dátum: 08 aug 29, 19:07:33 »

Csibe, én is ezt szajkóztam ezelőtt, úgy látszik egyetértünk!
amikor a Végzet völgyében félholtra verte Narutot, az csak azért volt mert Naruto nem akarta elengedni! de amikor már nem álhatott az útjába akkor nem bántotta! hisz Narutot csak úgy lehetett volna leállítani, h visszamegy vele, az meg ki volt zárva!

Elhagyta a falut, mert bosszút esküdött, de nem bántott ártatlanokat, és Narutot is hagyta volna, ha ő nem megy utána.

amikor találkoznak Oro rejtekhelyén az talán enyhe túlzás lenne, h "szia Naruto h vagy?" de biztos vagyok benne, h nem állt volna meg Orochimaru miatt "azzal" a jutsuval, ha ő maga nem akarja abbahagyni!

amikor elhatározta h megöli az öregeket ott is leszögezte h nem fog ártatlanokat ölni!én meg remélem h az a két bosszantó vén szatyor meg Danzou kinyiffan.

és a mostani fejezetekben pedig világosan megmutatkozik, h nem tudta elvágni a kötelékeit , és nem felejtette el a barátait, sőt még úgy is tűnt mint ha ez adna neki erőt

na most egybefoglaltam mindent, amit idáig bizonygattam, szal nem újdonság!
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!