24 szep 27, 14:20:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313783 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #3570 Dátum: 08 júl 15, 04:31:21 »

igen abban a küzdelem ben nagyot alakított és ott a rókának (szinte) semmi köze nem volt csak narunak az jutot eszébe legelőször a henge no jutsuhoz de az tök jó volt Nevet
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #3571 Dátum: 08 júl 15, 05:23:37 »

Igen, de az már régen volt... És sztem Naruto most a leggyengébb. Hogy miért is? Lássuk csak. Az igaz, hogy erős, mert elviseli a Kyuubit, DE, csak a rasengant ismeri, azt se tudja rendesen használni... :/ mindig kage-bunshin....  Technikai KO már az idegeimre megy, amikor kimondja... legalább lenne vmi lehengerlő jutsuja, akkor aztán nem lenne egy szavam se, annyit használhatná, hogy csak na! Először a kage-bunshin is annak tűnt, de mára már elveszett, mivel mindenki hamar szétveri a klónokat. :'X
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3572 Dátum: 08 júl 15, 09:00:19 »

Hát igaz, shippuuban eddig nem alakított tulságosan, de mondjuk Orochimaru-chama vájataiba már eleve nyúzottan érkezett és épp csak annyira állt a lábán, mint a kozák aki megjárta a Bajor sörfesztivált. Pojén

legalább lenne vmi lehengerlő jutsuja, akkor aztán nem lenne egy szavam se

Baika no jutsu az jó lesz?
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #3573 Dátum: 08 júl 15, 15:51:28 »

Gaara ellen is használta a kyuubi erejét a végén... de ennek ellenére sem értek egyet veled Hige hogy miért?

Az öreg Sarutobi megmondta egy igazi shinobi ereje akkor mutatkozik meg mikor egy számára fontos embert probál megvédeni. Meg mentette Sakurát? Igen. Megprobált egyszer is elfutni mikor a helyzete reménytelen volt is? Nem.
Ezt jelenti erősnek lenni. Sasuke mit csinált a hiper szuper technikájival? Veszített. Megtudta védeni Sakurát? Nem.
Ki volt az erősebb? Az aki "csak" kage bunshint tud használni.

Ki miatt van most Konohának egy orvosí shinobija aki nem mellesleg Hokage? Hmm hmm csak nem a szerencsétlen Naruto miatt?
Akár hogy is nézem már most többet segített Konohának mint sok magasan képzett shinobi együtt véve.

Még egy dolog a híres Szöszke és klánja a sharingannal ki miatt lett kisebbség érzete egy tehetségtelen Ninjától mert jobb egy olyan embernél akinek a vére hordozza a hatalmat és az erőt (lásd MS).

Plusz mondj egyetlen embert is aki ennyi idősen elsajátította az idézést képes megidézni a nagy fönőköt.

Hmm miért húztam fel magam ezen ennyirexDD tényleg Naruto az egyik kedvenc szereplőmxDD.
Remélem nem írtam nagy hülyeségeketxDD ám ha ez nem győzőtt meg írok neked még egy rakat pozítivumot Narutoról Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 15, 15:52:03 írta Hiei » Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #3574 Dátum: 08 júl 15, 16:42:29 »

miért próbálta volna megvédeni sakurát hogyha akkor még nem is voltak ott?? ha?? hát ez hülye válasz volt.... Nyelvesít
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Hiei
Vendég
« Válasz #3575 Dátum: 08 júl 15, 16:49:11 »

Már ne is haragudj de ki nem tudott felállni mikor Sakurát folytogatták?xDD Tehát ott volt igaz késve de ott volt.
Naruto letépett karokkal is felállt volna és az élete árán is megvédte volna mi az hogy megvédte volna meg is védte és csak azután esett össze miútán megnyugtatták hogy Sakura jól van.
Ergo egy jó példa volt és én arra probáltam célozni hogy Naruto nem a technikák miatt jó shinobi de látom neked ez nem jött át az animen keresztülxDD.

Lásd Orochimarut számtalan technikát ismert az öreg Sarutobi még is betett neki (hangsúlyozom öreg fénykorán jóval túl lépő Sarutobi)mert ő szívből harcolt nem haragból...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 15, 16:50:44 írta Hiei » Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #3576 Dátum: 08 júl 15, 16:51:13 »

jóó hát naruto a főszereplő...nem nagyon izgat.....de végül úgyis naruto fog kapni és nem sasuke. Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #3577 Dátum: 08 júl 15, 18:28:34 »

Lehet,hogy ő fog szenvedni,de ki fogj bírni,és a végül győzedelmeskedik. Ellenben Sasuke ott fog feküdni a sárban,várva,hogy majd talán segít neki valaki.. :'X
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #3578 Dátum: 08 júl 15, 18:32:36 »

most éppen nem arról a gaara-s küzdelemről beszéltem hanem hogy sasuke szétfogja verni az egyik részben amikor átmegy orochimaruhoz.... Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
lovasandika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #3579 Dátum: 08 júl 15, 18:34:31 »

Narutoban legtöbszőr a makacs,humoros fiút látom,aki ha eldönt valamit azt meg is csinálja.De ha komolyra fordul a helyzet,akkor a hatalmas dühöt,vakmerőséget látom...én ezért is szeretem... Nevet
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #3580 Dátum: 08 júl 15, 18:54:14 »

Jah,szétveri... hát az azért erős kifejezés ^^" de ha belegondolsz előtte Kimimaroval is kellett vmennyit küzdenie.. ^^"
Szakadj már el kicsit Sasuke egekig magasztalásától ^^"
Naplózva
lovasandika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #3581 Dátum: 08 júl 15, 19:15:02 »

ezt nekem mondtad? ikszdé Gondolkozik Pojén XP
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #3582 Dátum: 08 júl 15, 19:25:00 »

nem, nekem mondta......de akkor is el kell ismernetek nekem van igazam sasuke úgyis erősebb...
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
DAsz-Kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 61

IVIACHI az elmebeteg shinobi


« Válasz #3583 Dátum: 08 júl 15, 19:46:07 »

Elősször is nem MESE! xD Hanem anime!  Nevet

Hmm.... ehhez annyit fűznék hozzá, hogy én nem dönteném el egyértelműen, hogy ki mennyi szenvedett.  Mosolyog Mindkettőnek a gyerekkorában voltak nehéz pillanatok... Elősszöris Naruto. Belezárták a rókadémont. Nem szerette senki... hány oan ember van akit nem szeretnek?  :/ Nemcsak sokan vesztik el a családjukat, hanem ezis előfordulhat. Ha engem kérdeznétek (jóttom nem kérdeztek xD) Hogy meiket nehezebb feldolgozni, akkor reálisan gondolkodva, szerintem arra szavaznák, hogy Sasukének volt nehezebb.  :/
Elvégre igaz, hogy Sasuke boldog volt egy ideig. De utánna kinyírta a klánját, a családját a szeretett bátjya. Ami kétszeres sokk lehet, hiszen ezzel rá kell jönnie, hogy ki is a bátjya (nem jött rá xD) meg elvesztett mindenkit 8 évesen. És hát igazából sokkal rosszabb az, ha valaki boldog és utánna válik "elhagyatottá", meg a boldogság után szenved.... Ismerek egy lányt, akinek öngyilkos lett az apja, és azóta nem mert megszólalni. Nos kb. ugyanez van Sasuke esetében, csak neki kb. 10X rosszabb volt...  :'X

Aztán Naruto. El ismerem, hogy Naruto is rengeteget szenvedett. De nála pont az volt, amit Sasuke is mondott egyszer. Nem volt családja, amire visszaemlékezhetett volna... mert elvesztésük után az a legfájdalmasabb.  :/ Igaz, hogy nem ismerte el senki... de ez viszont csak erőt adott neki és végül jobb irányba terelte. Viszont tudom, hogy rettenetes lehet kiközösítve élni... De végülis úgy, mint nem Sasuke vagy Naruto fan, csupan semleges szemlélőként én akkoris Sasukét mondanám, hogy nehezebb volt neki.  :'X Ráadásul mivel sikerült mindnet elcsesznie, mostmár ott van a bűntudat is számára... meg Konohát is gyűlöli.  :'X Plusz azért valamennyire Sasuke is ki volt közösítve. A klánja halála után, a Naruto-Sasuke harcnál a visszaemlékezésben mutatták is, hogy féltek tőle egyesek... hiszen ő volt az "utolsó Uchiha..."  :'X Meg ezek után én sem akarnák ennyire barátkozni. x"D



Nézd Gaara bekatant és még a testvéreit is megölte volna naruto nem mert nem lett volna kitt de szöszke megölné ki a nagyob álat? spéci büntetés Itacsi megvakult az MS miat és amiért lemészárolta a klánját az meg vakitota ez nem elég buntetés???? És ö szét vágja az életét itachi miat ez beteges és a magány sokkal roszab mintha volt valakid de már nincsen öt nem utálták mig narutot igen és őt is érdekelte kik a szülei szal nem ragozem.....
Naplózva

IVIACHI A HANGOS GYILKOS ikszdé "Jaj de szépet álmodtam" by Kakuzu az egy akatsukis élete című rajongoi történetből
Tobisziget lakoja
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3584 Dátum: 08 júl 15, 19:54:22 »

Béka ugrik a vízbe örvényt kavar a tengerszorosnál, de hiába legyeznek főnixként a kokasköltők felől ő csak egy holdkóros szemébe pillant véres multat és kopár jövőt látván.

Nos kissé rébuszokban és költőien, de egy kis személyes elképzelés Naruto nem oly távoli jövőjével kapcsolatban.

ui: aki megfejti a fenti sorokat, az..... az.... ügyes. Nevet


Naplózva

Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!