24 szep 27, 14:22:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313787 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3555 Dátum: 08 júl 13, 15:57:36 »

Ixion erről akkor tudnál jobban elmélkedni hogyha átélted volna az egyik vagy másik személynek a helyzetét. Én személy szerint Naruto kisgyerekkori életét átéltem 9-13 éves koromig úgyhogy tudom mit érzett akkoriban(jó jó tudom hogy csak egy rajzolt karakter de akkor is Nevet) Elhiheted sokkal rosszabb az hogyha egy egész társaság jelen esetben a falu, gyűlöl ,mint hogy a szeretteid elvesztése után lehet nagyon rossz érzés de van aki támogasson.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #3556 Dátum: 08 júl 13, 16:07:04 »

mondjuk van benne valami igazság..... Pirul
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3557 Dátum: 08 júl 13, 16:39:28 »

Elősször is nem MESE! xD Hanem anime!  Nevet

Hmm.... ehhez annyit fűznék hozzá, hogy én nem dönteném el egyértelműen, hogy ki mennyi szenvedett.  Mosolyog Mindkettőnek a gyerekkorában voltak nehéz pillanatok... Elősszöris Naruto. Belezárták a rókadémont. Nem szerette senki... hány oan ember van akit nem szeretnek?  :/ Nemcsak sokan vesztik el a családjukat, hanem ezis előfordulhat. Ha engem kérdeznétek (jóttom nem kérdeztek xD) Hogy meiket nehezebb feldolgozni, akkor reálisan gondolkodva, szerintem arra szavaznák, hogy Sasukének volt nehezebb.  :/
Elvégre igaz, hogy Sasuke boldog volt egy ideig. De utánna kinyírta a klánját, a családját a szeretett bátjya. Ami kétszeres sokk lehet, hiszen ezzel rá kell jönnie, hogy ki is a bátjya (nem jött rá xD) meg elvesztett mindenkit 8 évesen. És hát igazából sokkal rosszabb az, ha valaki boldog és utánna válik "elhagyatottá", meg a boldogság után szenved.... Ismerek egy lányt, akinek öngyilkos lett az apja, és azóta nem mert megszólalni. Nos kb. ugyanez van Sasuke esetében, csak neki kb. 10X rosszabb volt...  :'X

Aztán Naruto. El ismerem, hogy Naruto is rengeteget szenvedett. De nála pont az volt, amit Sasuke is mondott egyszer. Nem volt családja, amire visszaemlékezhetett volna... mert elvesztésük után az a legfájdalmasabb.  :/ Igaz, hogy nem ismerte el senki... de ez viszont csak erőt adott neki és végül jobb irányba terelte. Viszont tudom, hogy rettenetes lehet kiközösítve élni... De végülis úgy, mint nem Sasuke vagy Naruto fan, csupan semleges szemlélőként én akkoris Sasukét mondanám, hogy nehezebb volt neki.  :'X Ráadásul mivel sikerült mindnet elcsesznie, mostmár ott van a bűntudat is számára... meg Konohát is gyűlöli.  :'X Plusz azért valamennyire Sasuke is ki volt közösítve. A klánja halála után, a Naruto-Sasuke harcnál a visszaemlékezésben mutatták is, hogy féltek tőle egyesek... hiszen ő volt az "utolsó Uchiha..."  :'X Meg ezek után én sem akarnák ennyire barátkozni. x"D


Naplózva

jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #3558 Dátum: 08 júl 13, 18:42:08 »

Ne felejtsétek el hogyha Naruto megtudja hogy ki volt az apja hát nem tudom mi lesz viszont azt tudom hogy ha gondolkozik egy kicsit akkor rájön hogy az apja "gyilkosa" benne "él"
és ez egy picit azért rosszabb mint szösssszke helyzete szerintem:((
Am most ha minden igaz Naruto tápolódni foooooog:D jippiéééééé:D:Dmár alig várom a köv mangát:D
Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #3559 Dátum: 08 júl 13, 18:46:56 »

a kilencfarku nem mondanám gyilkosnak, mivel 4. Hogake maga áldozta fel az életét, meg ha a rókát Madara irányitotta akkor inkább ő az akin bosszut kellene állnia
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #3560 Dátum: 08 júl 13, 18:52:15 »

szerinted mért raktam a "gyilkosát" idézöjelbe?  ismerem a történetet de mind1 biztos ezis az énhibám mind1
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3561 Dátum: 08 júl 13, 19:56:56 »

...Igaz, hogy nem ismerte el senki... de ez viszont csak erőt adott neki és végül jobb irányba terelte. ...

De ez jellemfüggő is lehet.
Láttuk mi volt Gaarával.
Egyikőjüknek sem az volt a baja, hogy a képességeiket vagy a tudásukat nem ismerték el, hanem szinte emberszámba sem vették őket (bár erre Gaara azért még rá is tett 1-2 lapáttal, Narutónak nem voltak olyan "bekattanásai" mint pl. a játszótéri labdás eset).
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 13, 19:58:01 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3562 Dátum: 08 júl 13, 20:07:35 »

Ez igaz. Naruto kétségkívül jobban kezelte a helyzetet, mint például Gaara.^^"

Ezért is tisztelem Narutot.  Nevet Mert ő "normális ember" tudott maradni attól is, amitől mások... bekattantak. xD Végülis egy idő után nagyon rossz érzés lehet ha mindenki ennyire lenézi. De Naruto mégis kivívta magának a tiszteletet, míg Gaaranak ez csak később, Naruto "segítségével" sikerült.  Nevet Hmm.... azért kicsit furcsa volt, hogy Gaara ezek után meg, ien hamar kazekage lett.  :'X x"D

Bár... lehetséges, hogy Naruto is az lenne, ha nem edzette volna végig a 2,5 évet. xD Bár... szerintem csak Jounin lenne... Nem toom, hogy miért de én így gondolom. x"D
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3563 Dátum: 08 júl 13, 20:16:52 »

Narutónak nem voltak olyan "bekattanásai" mint pl. a játszótéri labdás eset).
Tegyük hozzá, hogy a Mizukis esetig nem is tudta Naruto, hogy mért utálják őt a faluban! Halvány lila gőze se volt arról, hogy őbenne van a 9farkú!
Ha tudta volna, lehet hogy használta volna "azt" az erőt... (Elvégre mondta is valameik monológjában, hogy eleinte dühös volt, utálta a többieket, mert kiközösítik őt...)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3564 Dátum: 08 júl 13, 20:32:15 »

Hiszed vagy sem, miközben az előző hsz-t írtam, nekem is beugrott ez. ^^
Amúgy akkor gondol erre, amikor Shikamaruval rajtakapják Gaarát amint "homokkoporsóba akarja helyezni" Leet a kórházban és a karikás szemű elmeséli élete történetét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #3565 Dátum: 08 júl 14, 15:23:30 »

Hát én Narutoval nem vagyok megbarátkozva.... :/ Elvégre ő a főszereplő, és irtó gyenge. Na most mondja nekem vki, hogy nem az. Meg az az idiótaság, néha vicces, de egy idő után idegesítő. De mégis aranyos a mosolya, vhogy nemtok ellenállni neki. Mosolyog
Legalább van egy különleges képessége, hogy meg tudja változtatni az embereket.  Nevet A Narutos és Gaaras témáról annyit, hogy Naruto sztem nem lett volna képes akárkit is megölni, mint pl Gaara. Dehát ki tudja, amikor elveszti az önuralmát... De érdekes, az összes jinchuuriki tudja irányítani a saját bijuuját, csak Naruto nem. Ez is idegesítőőő...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 14, 15:29:04 írta Hige » Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #3566 Dátum: 08 júl 14, 16:13:10 »

Hát szerintem azért nemolyan gyenge... Nevet, csak az a baja, hogy mindig nála erősebb ellenfelekkel kerül össze... Mosolyog
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3567 Dátum: 08 júl 14, 19:24:54 »

... De érdekes, az összes jinchuuriki tudja irányítani a saját bijuuját, csak Naruto nem. Ez is idegesítőőő...

Ennek két magyarázatát látom:
- A Kyuubi no Youko a legerősebb a Bijuuk közül, így egyben a legnehezebben kezelhető is,
- Senki nincs/nem volt aki ilyesmit taníthatott volna Narutónak. Jiraiyával próbálkoztak ilyesmivel (lásd manga és anime visszaemlékezések), de a 4. faroknál bebukták kicsit. Persze, ez nem is egy olyan dolog, ami tanítható ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #3568 Dátum: 08 júl 14, 20:11:23 »

hát szerintem naruto gyenge shinobi lenne ha nem lenne benne a 9 farkúróka
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3569 Dátum: 08 júl 15, 00:06:56 »

Akkor ezekszerint nem láttad Gaara elleni küzdelmét.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!