24 szep 27, 10:26:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313527 alkalommal)
0 Felhasználó és 107 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3495 Dátum: 08 jún 27, 07:36:28 »

Bazz te tényleg nem figyeled a animét...  :/ Igaz hogy Sakura inkább csak a taijutsut használja a shippuudenben, de a genjutsuval sem mennek ellene sokra...  Mosolyog Kakashi is megmondta, hogy Sakura genjutsu beállítottságú, Naruto pedig ninjutsu beállítottságú...

Az igaz, hogy Sakura használhatná is a genjutsukat...  Gondolkozik Ha már Kakashi szerint van hozzá tehetsége...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3496 Dátum: 08 jún 27, 11:05:52 »

Már megbocsáss, de a mit Sakura használ az ninjutsu, csak ő nem formál gömböt a chakrájából mint Naruto hanem egyszerűen csak a kezébe összpontosítja és egyszerre engedi ki ezét tűnik úgy mintha nagy fizikai ereje lenne, de attól ez még ninjutsu épp úgy mint Naruto rasenganja. Mosolyog

Egyébként ez a beállítottság dolog hülyeség éppen Sakura erre a legjobb példa, mert ő a ninjutsu terén fejlődött(orvosi ninjutsu és egyebek)a legtöbbet, pedig ő nem ilyen beállítottságú.

de én csak azt akartam mondani, hogy ha mondjuk olyan jó lenne a taijutsuban mint mondjuk Lee akkor nem lett volna olyan kínkeserves a győzelem Sasori ellen. Pontosan 



Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #3497 Dátum: 08 jún 27, 16:17:10 »

Naruto szél elemű ,igaz?Akkor nem értem ,hogy Kakashi mért nem tanít neki valami jó kis jutsu-t ....Vagy amikor elment 2.5 évre jirayaival akkor is tanulhatott volna. Szal vissza jött az Odamaval ,igaz okosabb meg fizikaialg erősebb lett.De akkor is unom már ,hogy megidézi a sok klont ,akiket levernek siman aztan jön a rasengan..
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #3498 Dátum: 08 jún 27, 17:11:46 »

Titius javaslom a visszaolvasás no jutsu-t és a mangaolvasás no jutsu-t
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #3499 Dátum: 08 jún 27, 17:35:39 »

 Nevet engem speciel nem zavar hogy álandóan klonozik, mivel egyre jobban, és okosabban használja őket. ^_^ Nevet:D a rasengan meg bármikor jöhet XDXD tök jól üvölti: RASENGAN!
Naplózva

Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #3500 Dátum: 08 jún 27, 17:41:48 »

 :'X ha jól tudom azért sakura elsősorban egy orvosi ninja.  Hmm? azt viszont nem akármilyen szinten végzi. ugyhogy szerintem egyáltalán nem gyenge, bár azért van még mit fejlödnie, amugymeg a jelenlegi két ( +pein, de ő mástészta) "főgonosz" genjutsu-zik. elégnagy hülyeség ilyesmit tanítani... max anyit hogy hogyan törheti meg.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3501 Dátum: 08 jún 27, 18:05:41 »

Én se értem mi a gond a klónokkal, mert ez a technika Naruto legnagyobb aduásza, különösen mostanában mióta ennyire szorítja az idő.
Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 27, 18:08:14 írta Csibe19 » Naplózva

h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3502 Dátum: 08 jún 28, 07:58:48 »

Igen ő nindjutsdzu térén sok orvosi nidjutdzsut tud, és Tsunade azért tanitotta meg tajutdzsura ,mert az mondta neki ,hogy egy orvos nindzsa nem sérülhet meg ,mert ő a többiek sérülését kell elátsa .A genjutdzsuról pedig annyit ,hogy őt még nem láttuk használni ,de Kakashi megtanitotta neki ,hogy kell kivédni (a cuunin vizsgán kabuto iluzióját védte ki és ekkor mondta neki Kakashi ,hogy hasznos volt ,hogy megtanitotta genjutdzsura)
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #3503 Dátum: 08 jún 28, 19:43:40 »

Ezt nem igazan tudhatjuk ,hogy Oro-tól miket tanult és mennyit a sharingannal...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3504 Dátum: 08 jún 28, 22:49:40 »

Ez egy picit OFF lesz, de azért a témába vág:

A genjutsu-beállítottságot ne feltétlenül úgy képzeljük el, hogy olyan jó genjutsus lenne mint pl. Kurenai, hanem úgy, hogy kiváló a chakra-irányítási képessége (ami a ninjusuhoz nagyon kell, a genjutushoz pedig elengedhetetlen).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
totibaba
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Válasz #3505 Dátum: 08 jún 29, 01:18:30 »

Vki megtudja mondani hogy mivan Kakshi maszkja altt mer már kereste sok felé de csak egy hülye vidit láátam amikor van alatta még1 és az allat mi van?
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3506 Dátum: 08 jún 29, 01:24:33 »

Nézd meg az anime 101. részét és megtudod.
Ha még nem jutottál el odáig, akkor nem lőjük le neked a poént. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
totibaba
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Válasz #3507 Dátum: 08 jún 29, 02:10:31 »

Fúúú azt eddig is tudtam hogy még 1 maszk... de az allat??
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3508 Dátum: 08 jún 29, 03:00:16 »

Az alatt meg valószínűleg az arca Nevet ... amiről nem tudunk semmit. De zt már milliószor kitárgyaltuk ebben a témában, Olvass vissza, vagy használd a fenti menüsoron lévő keresőt. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #3509 Dátum: 08 jún 29, 09:53:23 »

Ami biztos, hogy Kakashi egy nagyon helyes férfi lehet, hiszen a csaj a kajáldában nagyon elpirúlt (mi és Narutóék nem, de a kiszolgáló csaj látta az arcát) sőt még a pasi is (biztos meleg) tehát valami extra helyes emberke lehet. Csak azt nem értem mire neki a másik maszk?
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!