24 szep 25, 03:30:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310998 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
sakura19
Vendég
« Válasz #3060 Dátum: 08 ápr 15, 16:54:23 »

 Persze igaz... De a legtöbb Konohai lány? na velük mi van?  Nyelvesít
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3061 Dátum: 08 ápr 15, 16:57:33 »

okkké, okkkké, a Konohai lányok. xD

Csibe 19, szerintem Shikamaru nem is azért nem kedvelte Sasukét, mert minden áron bosszút akart állni, hanem csak úgy közömbös volt iránta. xD Ő nam csaj, hogy belezúgjon, nem is kerültek egy csapatba, akkor meg mégis miért lennének barátok. xD Báááár, ennyi erővel narutoval sem lennének barátok, de mind1. xD
Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #3062 Dátum: 08 ápr 15, 17:01:11 »

szerintem Shika azért nem kedvelte mert írígy volt rá... Nyelvesít :'X
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3063 Dátum: 08 ápr 15, 17:04:43 »

ja, de őt nem igazán hatja meg az, hogy a lányok döglenek érte. Nevet

Saphira: nem kell belezúgnia és nem kell barátkozniuk sem, csak arra akartam kijukadni, hogy talán egy kicsit jobban megérti Sasut, most hogy nem is olyan rég egy cipőben járt vele, de egyébként az egész történet alatt tényleg nem sok közük volt egymáshoz.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 15, 17:17:59 írta Csibe19 » Naplózva

Angie Yamaguchi
Vendég
« Válasz #3064 Dátum: 08 ápr 15, 17:09:27 »

Sztem vissza, megy... Miért ne mehetne vissza, ha a falu nem boccsáttana meg neki gondolom Naruto sem akarná vissza vinni... kacsint Tuti, hogy vissza megy... kizártnak tartom hogy Narutoék erőfesszíttése hiába való legyen... amúgy is Kishimoto kedvence Sasuke (ezt a mangában írta meg) és ezért áldom a kezeit, hogy egy ilyen helyes és csodálatos karaktert kitalált mint Ő... ezért is reménykedem benne hogy vissza megy...  Nevet
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #3065 Dátum: 08 ápr 15, 17:11:20 »

Nem is erre gondoltam... Pirul hanem arra hogy egyszerűen szeretne ő is olyan családból származni mindenféle jó képességekkel amiket szinte tanulnia sem kell mert az ölébe pottyant.... >.<# Hümm-hümm :'X Ördögi
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3066 Dátum: 08 ápr 15, 17:16:27 »

Nah ezt viszont megcáfolnám. xD

Amikor Sasuke Itachival harcolt, zetsu mondta, hogy egy jó Shinobi egy kaviccsal is letud győzni egy Shurikenekkel fel fegyverzett kezdőt. xD Azaz ha sasuke nem lenne jó ninja, és nem fejlesztette volna a jutsujait és nem edzett volna, akkor bárki le tudná győzni függetlenül attól, hogy van sharinganja vagy nincs. Azt is fejleszteni kell. és nem mellékesen nem minden Uchihának volt sharinganja. Csak a kivételes képességűeknek.
Naplózva

Angie Yamaguchi
Vendég
« Válasz #3067 Dátum: 08 ápr 15, 17:18:29 »

Jaj, olyan szép lenne, ha Sasuke vissza kapná a szüleit.. mittom én feltámadnak... Nevet És kibékülnek Itachival, és boldogan élnek míg meg nem halnak.... Naruto összeházasodna Sasukéval, és happy end! Nevet Nevet Nevet
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #3068 Dátum: 08 ápr 15, 17:21:48 »

 igen, ejleszteni kell nem megtanulni... Nem lehet megtanulni ugynis vagy van vagy nincs neki... Nem azt mondtam hogy nem kell fejleszteni hanem azt hogy megtanulni nem kell...  :'X
Naplózva
Angie Yamaguchi
Vendég
« Válasz #3069 Dátum: 08 ápr 15, 17:23:11 »

Ez igaz Saphira... Mi a barátnőimmel rengeteget játszunk Narutot, de az a rész állandóan vissza jön hogy "Minek kellet elmenned Sasuke" Valahogy ez már hagyomány, ez sosem maradhat el... és én sem értem, hogy... Kakashival erőssebb is lehetett volna...akár... ő legalább szívből tanította volna küzdeni, és nem lett volna ilyen kis elkeseredett szegénykém Szomorú
Naplózva
sakura19
Vendég
« Válasz #3070 Dátum: 08 ápr 15, 17:24:49 »

Ja... Orochimarunak csak a teste kellet meg  a képességei...  :'X
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3071 Dátum: 08 ápr 15, 17:28:42 »

hmm... sakura19 a hsz-edet csak anygjából értem, d elegalább értem. xD Szóval igen. Nem kell megtanulni. De szerintem inkább az az előny, hogy más nem tudja megtanulni. Az tök jó, hogy nem futhatsz össze olyan emberekkel, akiknek a tulajdonáben van ez a képesség. Mondjuk Sasuke esetében ez nem teljesen igaz.

Am meg a Yaoi dolgot nem lehetne kicsit mellőzni.  :'X talán nyissatok neki külön egy topicot vagy valamit, de nekem nagyon nem tetszene a SasukeXNaruto párosítás. xD talán csak azért, mert nem vagyok Yaoi fan. xD
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3072 Dátum: 08 ápr 15, 17:35:47 »

... Kakashival erőssebb is lehetett volna...

Egyetértek, Kakashi mellett sokkal erősebbé válhatott volna mint amilyen Oro mellett lett, csak hát elég türelmetlen volt szegény és inkább Orot választotta és láthattuk, hogy még az ő erejével együtt is veszített volna Itachi ellen.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3073 Dátum: 08 ápr 15, 17:39:18 »

Óh igen, ezt akartam hallani.. XDDDDDDDD

Am meg szerintem kakashi mellett nem lett volna erősebb. xD (Dehjó, hogy mindenben mást gondolok. xD vajon miért? xD )
Szerintem Kakashinek más teendője is lett volna és nem tudott volna mindig Sasukéra figyelni. xD Orochmaruval viszont bármikor tudott edzeni. xD meghát Orachimaru csak erősebb, mint kakashi. Szerintem.  :/
Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #3074 Dátum: 08 ápr 15, 17:42:23 »

Ki yaoi-zott? :'X bocsesz de én arra gondoltam hogy bele akart bújni a bőrébe.... És Kakashi jobb példa lett volna  előtte mint az az álnok kígyó Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!