24 szep 24, 11:23:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310032 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2820 Dátum: 08 márc 22, 13:40:55 »

kryboy:  Pontosan Pontosan Pontosan

bár amit én furcsállok egy kicsit, hogy a part1ben a bunshin no justun, a kawirimin és a Kai-on kívűl nem nagyon láttunk tőle semmit. genjutsut meg pláne nem. felismerte a chunin vizsgán feloldotta magáról meg Narutorol is, de nem nagyon jutsuzik. a Shippudenben is orvosi ninjusukat hasznák, de azok kívűl semmi extrát.

Amin még jókat röhögök, aztért csúfolták Sakurat, mert nagy a homloka... már nem azért de ha megnézzük a képeket egy szikrával nincs nagyobb homloka, mint a többieknek. akar 1-2 kp, amin igen, de ennyi. Sztem egyáltalán nincs nagy homloka.
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2821 Dátum: 08 márc 22, 14:12:14 »

szerintem ezt ekkor elgondolta magában és megcsinálta
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2822 Dátum: 08 márc 22, 14:30:44 »

igen, beszélt Oronak, de nem éppen  volt  magánál ugyanis nem szépeket mondott Oronak, és eléggé eltorzult a feje:P
Naplózva
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #2823 Dátum: 08 márc 22, 14:40:06 »

naruto lassan megtanulja teljesen visszafolytani a kyuubit ,és még erősebb lesz a harcokban ,mer a már meglévő erejét fogja tudni majd irányítani és tud majd gondolkodni...ez a véleményem :'X
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #2824 Dátum: 08 márc 22, 15:48:19 »

naruto lassan megtanulja teljesen visszafolytani a kyuubit ,és még erősebb lesz a harcokban ,mer a már meglévő erejét fogja tudni majd irányítani és tud majd gondolkodni...ez a véleményem :'X
Kyubit vissza tudja folytani,de nem sikersen,mert azért teljesen nem megy neki,és nem tudom,szerintem nem lesz anjival erősebb hogy visszafolytja! Nyelvesít
Am.gondolkodni eddig is tudut,de lehet hogy nem sikeres volt amit ki gondolt! Pontosan
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2825 Dátum: 08 márc 22, 16:30:45 »

Lehet, hogy ezzel a magas homlok dologggal az okostojásságára is akar Kishimoto-sensei utalni.
Mert ugyebár Sakura kitűnő tanúló volt. A Chuunin-vizsga írásbeli tesztjét is meg tudta csinálni, pedig még említette is, hogy azok a kérdések nem éppen genin-szintűek...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #2826 Dátum: 08 márc 22, 17:47:16 »

de akkor miért mondta neki Yamato hogy ha visszaszoríjta,akkor erősebb lesz!!???
és ugye mindenkinek két típusu elemi chakrája van???Narutonak mi a másik????????
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2827 Dátum: 08 márc 22, 17:51:21 »

narutónak egyenlőre csak egy van,legalábbis egyről tudunk,majd idővel lehet hogy lessz másik
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #2828 Dátum: 08 márc 22, 21:04:35 »

az lehet hogy nem villog olyan jutsukkal mint Sasuke és Naruto de azért eddig elég volt a horrorisztikus ereje...hiszen akárhogy is nézzük legyőzött egy akatsuki tagot :'X :'X
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #2829 Dátum: 08 márc 22, 21:26:48 »

akármennyire is valószínűtlen,nagyon örülnék neki...és mivel Kishi azt mondta hogy Kakashira is helyezi a hangsúlyt,és el tudom képzelni hogy ilyen szerepet szán neki... :'X
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2830 Dátum: 08 márc 22, 23:54:06 »

de akkor miért mondta neki Yamato hogy ha visszaszoríjta,akkor erősebb lesz!!???
és ugye mindenkinek két típusu elemi chakrája van???Narutonak mi a másik????????

Azért lesz erősebb, mert a Kyuubi ereje nem Naruto ereje. Arról nem is beszélve, hogy másoknak és saját magának is árt vele.

Nem, illetve nem tudjuk. Bővebb infóért fusd át a Technikák/Elemek... c. témát. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2831 Dátum: 08 márc 23, 09:24:55 »

jaja, az nagyon kemény harc volt, bár nem ment volna sokra Chiyo-nagyi nélkül..: >.<#
de ott szépen kitett magáért, és végre nem volt az útban...én azt sajnálom, hogy most a shippuuba, amikor találkozik sasukéval nem tudott rendesen kibontakozni Szomorú
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2832 Dátum: 08 márc 23, 11:57:00 »

és a méreg ellenszerét még jó, hogy elvitte, mert anélkül se úzta volna sokáig. kicsit lepődött meg Temari meg a homok orvosai, hogy 5 mp alatt megmondta miből áll a méreg és kikavarta az ellenszert. Tsunade kitűnő munkát végzett.  Tényleg kemény harc volt Sasori ellen, és az ereje  tényleg nagy, de lássuk be, hogy a part 1-ben Naruton kívűl nem vette senki semmi hasznát, még ős is csak a szavaiban. A vége felé már inkább volt haszna neki is, amikor már volt orvosi képessége is.
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2833 Dátum: 08 márc 23, 13:23:26 »

Ez igaz ,de szerintem az is igaz ,hogy Naruto és Sasuke melett nem sok lehetősége volt ,hogy harcoljon és harcolt Zaku ellen is meg Ino ellen is csak ott egyenlő lett de az okoságát bebizonyitotta és a többi erényeit is és a gyengeségeit is de az mindenkinek van  Nevet
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2834 Dátum: 08 márc 23, 13:30:30 »

na igen, a part1 ben nagyon gyenge volt, én azon képedtem el, hogy amikor a chuunin vizsgán mondja Sasukénak hogy gyáva amiért nem mozdul (oro ellen), pedig ő egész végig ott állt és nem csinált semmit..:/ >.<# szal egy csöppet......
de a shippuuban jó fej csajszi!:)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!